وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تجزیه و تحلیل آمازون

توضیحات کوتاه :
کارشناسان آمازون اعلام کرده‌اند که نسخه تلفیقی پلتفرم تبلیغاتی آمازون در راه است. وقتی به خوبی درک کنید که این پلتفرم چگونه کار می‌کند، مدیریت بیزینس آمازون راحت می‌شود.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
تجزیه و تحلیل آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

آمازون تلاش کرده است تا تفاوتهای بین مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی فروشندگان شخص ثالث و فروشندگان دست اول را به حداقل برساند. اما اکنون شرکت یک قدم فراتر رفته است. چهار مدیر رسانه‌ای اعلام نموده‌اند که آمازون در حال کار بر روی یک پلتفرم تلفیقی است که تمامی محصولات تبلیغی از گروه رسانه‌ای آمازون، خدمات بازاریابی آمازون و پلتفرم تبلیغانی آمازون را در یک مکان تلفیق می‌نماید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کمپین‌های تبلیغاتی در آمازون

آمازون در سکوت در حال پیش بردن بیزینس تبلیغاتی خود است تا تبلیغ‌گران بتوانند کمپین‌های تبلیغاتی را از یک مکان واحد بخرند، صرفنظر از اینکه کالای خود را مستقیماً به آمازون یا به عنوان فروشنده شخص ثالث به خریدار می‌فروشند. آمازون تلاش کرده است تا تفاوتهای بین مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی فروشندگان شخص ثالث و فروشندگان دست اول را به حداقل برساند.

اما اکنون شرکت یک قدم فراتر رفته است. چهار مدیر رسانه‌ای اعلام نموده‌اند که آمازون در حال کار بر روی یک پلتفرم تلفیقی است که تمامی محصولات تبلیغی از گروه رسانه‌ای آمازون، خدمات بازاریابی آمازون و پلتفرم تبلیغانی آمازون را در یک مکان تلفیق می‌نماید. استفاده از بیزینس تبلیغاتی آمازون برای افراد تازه وارد دشوار است چون برای فروشنده‌هایی که کالای خود را مستقیم به آمازون می‌فروشند و برای افرادی که کالای خود را در سایت می‌فروشند، بخش‌های مجزایی در نظر گرفته شده است.

کارشناسان آمازون اعلام کرده‌اند که نسخه تلفیقی پلتفرم تبلیغاتی آمازون در راه است. وقتی به خوبی درک کنید که این پلتفرم چگونه کار می‌کند، مدیریت بیزینس آمازون راحت می‌شود. اما برندهای زیادی هستند که متعلق به هر دو دسته هستند و ارائه یک پلتفرم مجزا برای آنها قابل مدیریت نیست.

 

تجزیه و تحلیل این موضوع که چگونه با آمازون به درآمد میلیاردی برسیم

 

ویژگی‌های جدید کمپین تبلیغاتی آمازون

مدیر مالی ارشد آمازون، برایان اوسلاوسکی، بیان داشته است که در فرایند خرید کمپین تبلیغاتی تغییراتی صورت گرفته تا این فرایند قابل استفاده تر و خودکارتر شود. علیرغم اینکه برخی برندهای بزرگ هنوز نمی‌دانند چه میزان سرمایه گذاری در این حوزه لازم است، تبلیغات منجر به افزایش سود آمازون در دو فصل متوالی و پس از سالها تجربه عدم سوددهی شده است.

مزایای پلتفرم تبلیغاتی جدید آمازون

فروشندگانی که کالای خود را مستقیماً هم به آمازون می‌فروشند و هم به مشتریان، بزرگ‌ترین تأثیر را از این تغییر خواهند گرفت. آنها اغلب تبلیغات پولی برای جستجوی کالا در هر دو حوزه فروش خریداری می‌کنند اما باید در این زمینه مراقب باشند چون این دو حوزه با هم رقابت دارند و به صورت مصنوعی پیشنهاد قیمت‌ها را بالا می‌برند. یک مجموعه داده‌های یکپارچه می‌تواند به این برندها کمک کند از این مشکل جلوگیری کنند.

در بلندمدت، متمرکز کردن برندها، محتوا، تولید کالا، تبلیغات و بازاریابی توسط آمازون باید منجر به این شود که برندها بتوانند راحتتر ترافیک روی کالای خود و منبع آن ترافیک را مشاهده کنند. تام هدیک، معاون محصولات در Marketplace Ignition بیان می‌کند: به نظر ما هدف اصلی آمازون این است که این دو نرم‌افزار را با هم ادغام کند تا کارآمدتر شوند. این کار همیشه در آمازون انجام می‌شود. آمازون آنقدر آزمایش می‌کند که گاهی برای یک مشکل به چندین راه حل مختلف می‌رسد و در نهایت تلاش می‌کند تا یکی از اینها را انتخاب کند.

 

مقاله پیشنهادی: تبلیغات کسب و کار آنلاین | عزت خواه

تجزیه و تحلیل آمازون


داشتن یک بازار مرکزی برای بازاریابان اوج تلاشهای آمازون برای دادن دسترسی به امکانات یکسان برای فروشندگان شخص ثالث و دست اول است. تازه‌ترین نمونه از این تلاشها در حال حاضر در حال آزمایش است. افرادی که در آمازون محصول می‌فروشند در حال آزمایش یک سیستم گزارش دهی مبتنی بر داده‌ها هستند که شامل نمودارهای قابل شخصی سازی می‌شود که روندهای درون کمپین‌ها و آمارهایی مانند تعداد سفارشات را رهگیری می‌کند.

این آزمایش چند روز قبل از روز پرایم آغاز شد. کوین پکلر، مدیر خدمات آمازون در آژانس تبلیغاتی Tombars می‌گوید:" در نهایت، یک تبلیغ‌گر به دنبال یک دید جامع و بدون اشتباه از عملکرد تبلیغات در رشد بیزینس است و خواهان پلتفرمی است که این دید را به او بدهد. با رشد بیزینس تبلیغاتی آمازون، انتظار داریم که پلتفرم گسترش یافته و گزینه‌های بیشتری را شاهد باشیم."

درآمد آمازون از تبلیغات

آمازون امیدوار است که افراد بیشتری این کمپین‌های تبلیغاتی را خریداری کنند. آمازون 2.2 میلیارد دلار در سه ماهه اخیر کسب کرده است در حالیکه گوگل و فیسبوک به ترتیب 28 و 13.3 میلیارد دلار درآمد داشته‌اند. در مقایسه با گوگل و فیسبوک، بیزینس تبلیغات آمازون هنوز در مراحل اولیه تکامل خویش است. با این حجم از خرید در وبسایت آمازون، این شرکت بیشتر بر واکنش‌های مستقیم در تبلیغات متمرکز شده است.

در حال حاضر، این کار، تلاش‌های شرکت را برای جذب بودجه تبلیغاتی برندها تحت‌الشعاع قرار داده است. در حال حاضر، مدیران ارشد آمازون کمپین‌هایی را به فروش می‌رسانند که برای خریدارانی جذاب است که به دنبال برندسازی هستند. دن پریرا، مدیرگروه استراتژی بازرگانی در VMLY&R اعلام کرده است که تبلیغگران در این موارد، بیشتر به تبلیغات واکنش مستقیم تمایل دارند چون می‌توانند بازگشت سرمایه خود را دو برابر و حتی چهار برابر کنند در حالیکه برخی از ویدیوهای تبلیغاتی یا تبلیغات بزرگ حتی نمی‌توانند به سودی برابر با سرمایه اولیه دست یابند.

 

مقاله پیشنهادی: شاخص های مهم برای موفقیت در آمازون

کمپانی آمازون

 

ظرفیت‌های تبلیغاتی آمازون

بازاریابان در حال حاضر آمازون را به عنوان یک ضلع از مثلث تبلیغاتی آمازون، فیسبوک و گوگل می‌بینند هرچند که ظرفیت‌های تبلیغاتی آمازون از گوگل و فیسبوک کمتر است. بیزینس تبلیغاتی آمازون که برخی تخمین‌ها حاکی از درآمد 50 میلیاردی آن در دهه آینده هستند، هنوز بخشی از کسب و کار کلی آمازون است که در سه ماهه اخیر 56.6 میلیارد دلار درآمد داشته است.

شاید به این دلیل باشد که هم خریداران و هم برندها هنوز از رشد کند این پلتفرم شکایت دارند. بر طبق داده‌های ارائه شده توسط Teikametrics، که به برندها در تبلیغ در آمازون کمک می کند، 32 درصد درآمد برندهایی که در آمازون فروش دارند، از طریق تبلیغات در آمازون به دست می‌آید و از سه ماهه سوم سال 2017 تاکنون، تعداد برندهایی که در آمازون تبلیغ کرده‌اند به میزان 250 درصد افزایش داشته است.

گسترش بیزینس شاپیفای

با تلاش شاپیفای در گسترش بیزینس خود در سطح جهان، این پلتفرم تجارت الکترونیک خدمت Plus Product را معرفی کرده است که خدماتی را به کسب و کارهای بزرگ ارائه می‌دهد. شاپیفای پلاس در حال حاضر بخش اعظم بیزینس شاپیفای را تشکیل می‌دهد. بر طبق آمار مربوط به درآمد این شرکت در ماه سپتامبر که از هزینه‌های عضویت شاپیفای برای برندها به دست آمده است، شاپیفای پلاس از مجموع درآمد 37.9 میلیارد دلاری شرکت، 9.2 میلیون دلار را به خود اختصاص داده که معادل 24 درصد است.

در مدت مشابه سال قبل، این میزان 20 درصد بود. در سه ماهه سوم سال، در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، درآمد کل شاپیفای به میزان 58 درصد افزایش داشت و به 270 میلیون دلار رسید. پلتفرم شاپیفای هرکسی را قادر می‌سازد تا کالای خود را آنلاین به فروش برساند و این باعث شده است که کسب و کارهای کوچک به آن جذب شوند. شاپیفای برای برندهایی که به دنبال راه‌اندازی سریع بیزینس آنلاین خود هستند پلتفرمی عالی به شمار می‌رود.

 

تجزیه تحلیل رسیدن به درآمد میلیاردی با آمازون

 

حتی دانش‌آموزی دبیرستانی که به دنبال فروش شیرینی خانگی در اینترنت است می‌تواند از شاپیفای استفاده کند تا فروش خود را افزایش دهد. اما این شرکت 17 میلیارد دلاری به دنبال رشد بیشتر است و چشم به بازارهای بزرگتری دوخته است. شرکت‌هایی که فروش بیشتری دارند نیاز به زیرساختهای انبارداری بزرگتری دارند و شاپیفای می‌تواند ابزارهایی مانند مقابله با کلاهبرداری را در اختیار آنها قرار دهد. هاروی فینکلشتاین، مدیر ارشد عملیات شاپیفای در جمع سرمایه گذاران شرکت اعلام کرد: "فروش مستقیم از برند به مشتری یک حرکت زودگذر نیست. بلکه به مدت زیادی ادامه خواهد داشت. برندهایی که قبلاً هرگز به صورت مستقیم به مشتری کالا نمی‌فروختند در حال بازبینی استراتژی‌های خود هستند. آنها به دنبال عملکرد بهتر هستند. ما برای فروشندگانی که به دنبال انعطاف و قدرت هستند بهترین گزینه هستیم. با شروع به کار شاپیفای در عرصه بین المللی شاهد فروشندگان بزرگی خواهیم بود که به شاپیفای پلاس می‌پیوندند. "

شاپیفای به دنبال افزایش عملکرد خود در عرصه جهانی است. در حال حاضر بیشتر فروشندگانی که با شاپیفای کار می‌کنند در آمریکای شمالی مستقر هستند و طبق گفته فینکلشتاین، این شرکت به دنبال جذب مشتری در کشورهای اروپایی مانند آلمان علاوه بر ژاپن و چین است.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/analysis-on-amazon-company
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط