افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

مزیت های سایت آمازون

توضیحات کوتاه :
آمازون مکان مناسبی برای ایجاد یک کسب و کار جدید بشمار می‌رود. افرادی که قبلاً با آمازون کار کرده‌اند، اغلب می‌گویند که این شرکت برای همکاری جای بسیار مناسبی است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 5

  • 2.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
مزیت های سایت آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

کار کردن در کمپانی آمازون می تواند مزیت های زیادی را به همراه داشته باشد. محیط کار آمازون به افراد اجازه می‌دهد که خودشان باشند. اگر ایده‌ای در ذهن دارند، می‌توانید بدون هیچگونه نگرانی آن را عنوان کنند. افراد حاضر در این شرکت همگی روشن فکر هستند و برای شنیدن ایده های جدید آماده می‌باشند. در این مقاله به برخی از مزیت های فعالیت در شرکت آمازون می پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کار در شرکت آمازون

آمازون مکان مناسبی برای ایجاد یک کسب و کار جدید بشمار می‌رود. در ادامه این مقاله به دلایل این گفته و چگونگی کار در سایت آمازون خواهیم پرداخت.

1. آمازون مکان مناسبی برای کار کردن بشمار می‌رود

افرادی که قبلاً با آمازون کار کرده‌اند، اغلب می‌گویند که این شرکت برای همکاری جای بسیار مناسبی است. میزان پرداختی آمازون مناسب است و در مقایسه با دیگر شرکت‌ها از حد متوسط هم بالاتر است. این مسئله مزایای زیادی را برای شما داشته و به شما آزادی عمل بیشتری می‌دهد. محیط کار آمازون به افراد اجازه می‌دهد که خودشان باشند. اگر ایده‌ای در ذهن دارید، می‌توانید بدون هیچگونه نگرانی آن را عنوان کنید. افراد حاضر در این شرکت همگی روشن فکر هستند و برای شنیدن حرف‌های شما آماده می‌باشند.

 

فروش در آمازون

 

2. آمازون فرصتی برای ساخت چیزهای جدید

مزیت دوم همکاری با آمازون این است که این شرکت برای کسانی که می‌خواهند چیزهای جدیدی را بسازند، مناسب است. کارکنان آمازون که بیش از ده سال در این شرکت مشغول به کار هستند، همگی فرصت کافی داشته‌اند تا سیستم‌های پیچیده مختلفی را ایجاد کنند که تمام چشم انداز شرکت را تغییر داده است. روزهای اول ممکن است کار برایتان خیلی سخت باشد اما به مرور از آن لذت خواهید برد.

ممکن است احساس کنید به چالش کشیده شده‌اید اما حداقل به عنوان یک سازنده احساس رضایت و خرسندی خواهید داشت. در کل باید گفت افرادی که در این شرکت هستند به شما این فرصت را می‌دهند تا آنچه که فکر می‌کنید درست است و به بهتر شدن شرکت کمک می‌کند را بسازید.

3. محیط‌های کاری معمولاً خسته کننده هستند اما آمازون چنین نیست

مدیریت معمولاً درباره آنچه که انجام می‌دهند هیچ ایده‌ای ندارند. آن‌ها معمولاً تنها به دنبال بهره وری بیش از حد می‌باشند و کسانی که نمی‌توانند مطابق خواسته آنها عمل کنند، به سختی می‌توانند در آن محیط ماندگار شوند. اینکه تمرکز شرکت روی مشتریان باشد همیشه عالی است اما شرکت باید به افرادی که در رسیدن به جایگاه بهتر به شرکت کمک می‌کنند هم توجه داشته باشد. 

 

فروش در آمازون

 

4. شرکت آمازون برای افراد سختکوش محیط مناسبی است

همکاری با این شرکت برای افراد سختکوش بسیار مناسب است. در آمازون فرصت کافی برای اثبات خودتان را خواهید داشت. شما همچنین به افراد و منابع بیشتری دسترسی خواهید داشت. افراد در آمازون همواره به دنبال کمک به شما برای تبدیل شدن به انسانی بهتر و موفق‌تر هستند. ممکن است مجبور شوید کمی طولانی‌تر و بیشتر از آنچه انتظارش را دارید کار کنید اما مزایایی که به شما تعلق می‌گیرد همیشه شما را راضی نگه می‌دارد.

با این حال شما باید آماده باشید چرا که سازگار شدن با همه چیز در ابتدا کمی سخت خواهد بود. زمانی که در حال تلاش برای ایجاد تعادل در زندگی خود هستید، ممکن است با سختی‌های زیادی رو به رو شوید. 

5. کار در شرکت آمازون فرصت خوبی برای یادگیری به شما می‌دهد

امروزه آمازون یکی از موفق‌ترین شرکت‌های جهان به شمار می‌رود چرا که در آنجا فرصت طلایی برای یادگیری به کارمندان داده می‌شود. این شرکت ممکن است مثل بیشتر شرکت‌های مربوط به فناوری شادترین مکان ممکن نباشد اما اگر قصد دارید چیزهای جدیدی یاد بگیرید، نمی‌توانیم هیچ جایی بهتر از آمازون را پیشنهاد دهیم. در این شرکت شما باید با وظایف مختلفی مثل کنار آمدن با مشتریان سختگیر، انجام وظایف محول شده و دیگر موارد رو به رو شوید. همچنین باید گفت که مزیت چنین کارهایی این است که شما به فرد قوی‌تری در زمینه کاری تبدیل می‌شوید و تمایل بیشتری به موفق شدن در آینده خواهید شد.

 

مقاله پیشنهادی: نقش فروشندگان در گردش چرخ رونق آمازون

سایت آمازون

 

6. آمازون یک شرکت نوآورانه است که برای افراد متفاوت عالی است

آمازون یک شرکت نوآورانه است. اگر شما یک فرد متفاوت هستید و می‌خواهید در شرکتی مشغول به کار شوید که به طور منظم به شما کار می‌دهد، آمازون همان جایی است که به دنبال آن هستید. آمازون افراد خلاق را دوست دارد و یک محیط خلاق و نوآورانه برای این افراد فراهم آورده است. شما می‌توانید برای مدت زمان طولانی در این شرکت مشغول به کار باشید. برنامه آنها این است که تا هر زمانی که امکان دارد، کارمندان خود را حفظ کنند.

7. کار در آمازون یک تجربه عالی است اما نیاز به تلاش زیادی دارد

از طریق کار در آمازون شما می‌توانید پیشرفت کنید. همچنین شرکت به شما این امکان را می‌دهد تا در کنار کارمندان با استعداد کار کنید. زمانی که شرکت به دنبال ایده‌های جدید است، این افراد همیشه می‌توانند کمک کننده باشند. شما می‌توانید برای ساعات طولانی با تعهد بسیار بالایی کار کنید. محیط آمازون همیشه در حال تغییر است. کسانی که در آنجا کار می‌کنند، افرادی بسیار پویا هستند.

8. اگر شما اجازه بدهید آن‌ها می‌توانند شما را شکست دهند

اگر شما بتوانید از تکنولوژی قدیمی، خودتان را جدا کنید، همیشه چیزهای جالبی وجود خواهد داشت که می‌توانید با آنها کار کنید. افراد درخشان و پرشوری زیادی نیز اطرافتان خواهند بود. شرکت آمازون مکان مناسبی برای کار کردن و استفاده از تکنولوژی‌ها می‌باشد. شما باید آنقدر شغل خود را جدی بگیرید که گویی بیشتر از زندگیتان برایتان مهم است. انتظار می‌رود که شب‌ها و تعطیلات آخر هفته را هم در خانه کار کنید و تمام مدت سرگرم رسیدگی به کار خود باشید. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید با این شرایط کنار بیایید، آمازون مکان مناسبی برای شما خواهد بود.

9. آمازون از شما انتظار دارد کارهای سخت زیادی را انجام دهید

انتظار می‌رود که هر هفته حدود 70 ساعت کار کنید که آخر هفته‌ها را نیز شامل می‌شود. اگر این کار را نکنید و تنها 50 ساعت در هفته کار کنید، ممکن است مدیر شما دیگر با شما همکاری نکند. حتی اگر تصویر خوبی از شما هم در ذهن او وجود داشته باشند هم تفاوتی نمی‌کند. هرگاه که زمان بررسی عملکرد شما می‌رسد، این مورد می‌تواند خیلی برای شما گران تمام شود. 

 

مزیت های سایت آمازون

 

10. شما افراد باهوش زیادی را در آمازون ملاقات کرده و در کنار آنها کار می‌کنید

یکی از بزرگ‌ترین مزایای کار در آمازون این است که شما در کنار افراد باهوش قرار می‌گیرید. این افراد همیشه یک چیز جدید را به شما یاد می‌دهند. همچنین فرهنگ کار در آمازون به شکلی است که دیگران می‌توانند در خصوص کوچک‌ترین مسائل هم به شما کمک کنند. اگر شما هم به دنبال این هستید که مثل آنها باهوش باشید، همیشه به یاد داشته باشید که باید به رفتار آنها دقت بیشتری داشته باشید. باید ببینید آنها در شرایط سخت چگونه رفتار می‌کنند. بررسی رفتار این دسته از افراد می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

11. شما در آمازون سیاست و دیپلماسی را هم یاد می‌گیرید

زندگی در آمازون به شما اجازه می‌دهد تا سیاست را هم یاد بگیرید. کسانی که قبلاً در آمازون کار کرده‌اند، از مزایای استفاده از تکنولوژی و آنچه که در چند سال گذشته تجربه کرده‌اند، صحبت می‌کنند. نه تنها شرکت امکان شکوفا شدن را برای آنها فراهم کرده است که به آنها سیاست و دیپلماسی را هم یاد داده است. زمانی که از کار در یک شرکت بزرگ بیرون می‌آیید، می‌توانید از این مهارت‌ها هر زمان که می‌خواهید استفاده کنید. می‌توانید ارتباطات بیشتری برقرار کنید و مشتریان بیشتری داشته باشید و مواردی را که قراردادهای پشتیبانی را تمدید می‌کند، خریداری نمایید. شما دیگر یاد گرفته‌اید که باید با مردم چگونه رفتار ‌کنید.

12. با کار در آمازون شما عضوی از یک جامعه بزرگ خواهید شد

کار کردن در یک شرکت بزرگ مثل آمازون به معنای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه بزرگ است. در این شرکت شما با همه نوع افرادی ملاقات کرده و همکار می‌شوید. این مسئله می‌تواند در بلندمدت برای شما سودمند باشد. اگر شما افراد بیشتری را ملاقات کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید، قطعاً می‌توانید بر بزرگ ترین ترس‌های خود غلبه کنید. بعد از آن است که شما می‌توانید به صورت تیمی کار کنید. اگر شما جمعیت زیاد را دوست دارید، آمازون مکان مناسبی برای شما خواهد بود. 

13. شما در آمازون فرصت فکر کردن دارید

اگر شما برای یک شرکت کوچک یا تازه تأسیس کار می‌کنید، احساس خواهید کرد که تمام زندگی خود را درگیر رسیدگی به کارهای روزانه هستید. شرکت‌های بزرگی مثل آمازون وجود دارند که به شما فرصت کافی برای فکر کردن را می‌دهند. گاهی اوقات این نکته می‌تواند عالی باشد. شرکت آمازون به این ترتیب می‌تواند از هدر رفتن میلیون‌ها دلار پول جلوگیری کند و خود را از نظر مالی تأمین نماید.

 

کسب و کار آنلاین

 

14. در آمازون می‌توانید مطالب زیادی را یاد بگیرید

در آخر، اگر شما به دنبال یادگیری هستید، آمازون همان جایی است که باید آنجا باشید. در آنجا شما می‌توانید ایده‌ها و دیدگاه‌های جدید را بررسی، مشاهده و جمع آوری کنید. به علاوه، شما می‌توانید به یک چشم انداز کلی از جایگاه شرکت دست پیدا کنید. در شرکت آمازون افراد زیادی وجود دارند که می‌توانند در این مسیر شما را یاری کرده و نکات زیادی را به شما یاد بدهند.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز  دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-website-advantages
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط