تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون سرزمین ثروت

توضیحات کوتاه :
جف بزوس، کار خود را با فروش کتاب شروع کرد و در این راه موفق بود. برای آقای جف بزوس هیچ کاری غیرممکن نیست، همچنان که شاهد ورود این شرکت به بخش سلامت نیز هستیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 2k
  • 3
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
آمازون سرزمین ثروت

 

خلاصه ای از مقاله

شرکت آمازون با مشارکت دو شرکت JP Morgan و Berkshire Hathaway، به دنبال تأسیس بنیادی در زمینه بهداشت و سلامت هستند که هدف آن کاهش هزینه‌های تحمیلی بر کارمندان آمریکایی است. آن‌ها معتقدند که هدف اصلی تأسیس شرکت، ارائه خدمات بهداشتی با "قیمت مناسب" به کارمندان است. شرکت‌های نامبرده، جزء سه شرکت اول آمریکا از نظر تعداد کارمند هستند. تمرکز اصلی این سه شرکت، استفاده از فناوری‌های موجود در جهت "ارائه خدمات بهداشتی ساده، با کیفیت و شفاف به کارمندان است".

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

همکاری مشترک آمازون و دو شرکت آمریکایی در بخش بهداشت و سلامت

شرکت آمازون با مشارکت دو شرکت JP Morgan و Berkshire Hathaway، به دنبال تأسیس بنیادی در زمینه بهداشت و سلامت هستند که هدف آن کاهش هزینه‌های تحمیلی بر کارمندان آمریکایی است. به گفته مقامات این سه شرکت، این بنیاد مستقل بدون " انگیزه سودآوری تأسیس شده است". آن‌ها معتقدند که هدف اصلی تأسیس شرکت، ارائه خدمات بهداشتی با "قیمت مناسب" به کارمندان است. شرکت‌های نامبرده، جزء سه شرکت اول آمریکا از نظر تعداد کارمند هستند. تمرکز اصلی این سه شرکت، استفاده از فناوری‌های موجود در جهت "ارائه خدمات بهداشتی ساده، با کیفیت و شفاف به کارمندان است". به گفته آقای جیمی دایمن، رئیس و مدیرعامل شرکت JP Morgan Chase " وقتی صحبت از مدیریت بهداشت و سلامت مردم در میان باشد، آن‌ها از ما انتظار شفاف‌سازی، ارائه اطلاعات لازم و کنترل امور را دارند. ما سه شرکت، منابع مالی فوق‌العاده‌ای در اختیار داریم و هدفمان ارائه راهکارهایی است که به نفع کارمندان، خانواده‌های آنها و در کل همه مردم آمریکا باشد".

 

به دلار درآمد به دست بیاورید

 

جف بیزوس و آمازون پیشگام در صنایع مختلف

جف بزوس، کار خود را با فروش کتاب شروع کرد و در این راه موفق بود. او توانست این کسب‌وکار را به ماشین پولسازی برای خود تبدیل کند و عنوان بزرگترین صنعت خرده فروشی جهان را به خود اختصاص دهد. او در این میان انقلابی در عرصه کارآفرینی و حسابداری به وجود آورد و توانست نشریه Washington Post را خریده و حتی در رقابت با شرکت فضایی Elon Musk می‌باشد. برای آقای جف بزوس هیچ کاری غیرممکن نیست، همچنان که شاهد ورود این شرکت به بخش سلامت نیز هستیم.

نحوه مدیریت بنیاد

در ابتدای تأسیس این بنیاد، ریاست آن به عهده تاد کامبز، مدیر بخش سرمایه‌گذاری Berkshire Hathaway، مارول سولیوان برشتولد یکی از مدیران JP Morgan Chase و بت گالتی، معاون ارشد آمازون بود. به گفته آقای جف بزوس مؤسس و مدیرعامل شرکت آمازون " بخش بهداشت و سلامت، نظامی پیچیده دارد و ما با دیدی باز چالش‌های پیش‌رو را زیر نظر داریم. ما با تأسیس این بنیاد، به دنبال کاهش بار هزینه‌های سلامت بر اقتصاد و بهبود وضعیت سلامت و بهداشت کارکنان و خانواده‌های آنها هستیم. موفقیت در این کار نیازمند به کارگیری متخصصین با استعداد، داشتن ذهنی باز و شناختی درست از موقعیت است".

 

مقاله پیشنهادی: چهار حوزه مهم سرمایه گذاری آمازون در سال 2018 | عزت خواه دات کام

آمازون سرزمین ثروت

 

تأثیر ورود آمازون به بازار توزیع دارو و تأثیر آن

آمازون از زمانی که فعالیت خود را در سال 1994 شروع کرد و به یکی از موفق‌ترین خرده‌فروشان آنلاین در سراسر دنیا تبدیل شد، سعی کرده است با پایین آوردن قیمت‌ها به سود دست یابد و از این راه مشتریان زیادی را جذب کند. به گفته نیل ساندرز، مدیر عامل خرده فروشی GlobalData، "ورود آمازون به عرصه توزیع دارو، رقابت و مبارزه‌ای جدی را در این زمینه به راه انداخته است. با ورود آمازون به بخش دارو، شرکت‌های دارویی کهنه کاری مثل Walgreens  و CVS، بیشتر تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند. این شرکت‌ها، برای جذب مشتری به فروشگاه‌های خود، صرفاً متکی به فروش دارو هستند. این شرکت‌ها، برای رساندن خود به آمازون و رقابت با آن، باید تلاش زیادی کنند.

داروخانه آنلاین PillPack

در حال حاضر، آمازون به دنبال خرید داروخانه آنلاین PillPack، که این امر باعث شده است ارزش سهام شرکت‌های دارویی رقیب کاهش یافته و آنها نیز در مقابل به فکر رقابت با آمازون بیفتند. با اعلام این خبر، گمانه‌زنی‌ها درباره آمازون و تمایل آن برای وارد شدن به بخش سلامت قوت گرفته است. اگرچه آمازون مبلغی که می‌خواهد برای خرید PillPack بپردازد را افشا نکرده است، اما انتظار می‌رود که این معامله در نیمه دوم سال جاری صورت گیرد. PillPack در سال 2013 تأسیس شد و در همه ایالت‌های آمریکا به جز هاوایی فعالیت می‌کند. گفته می‌شود درآمد این شرکت به 100 میلیون دلار می‌رسد. بر اساس اطلاعات موجود در وبسایت PillPack، مبلغ سرمایه‌گذاری شده در این داروخانه اینترنتی 120 میلیون دلاراست. این داروخانه اینترنتی به دنبال کمک به افرادی است که اشکال دارویی مختلفی را مصرف می‌کنند. PillPack، بسته‌های دارویی را در دوزهای از قبل طبقه‌بندی شده ارسال می‌کند. این شرکت در زمینه تجدید نسخه و تمدید آن هم همکاری می‌کند. تی جی پارکر، مدیرعامل و یکی از موسسان شرکت PillPack در مصاحبه‌ای اعلام داشه است:"ما به همراه شرکت آمازون قصد داریم به کمک همکاران خود در بخش صنعت سلامت، شرایطی را فراهم کنیم که مردم آمریکا از خدمات دارویی بهره زیادی ببرند". سال گذشته، این شرکت پس از کسب مجوز توزیع دارو از فرمانداران برخی از ایالت‌ها، سهام بخش سلامت را دچار دگرگونی نمود.

سود بی سابقه آمازون از فروش کالا طی سه ماه دوم سال

با افزایش فروش آنلاین آمازون و تقاضا برای خدمات ابری آن، رکورد جدید و بی سابقه‌ای در زمینه سودآوری این شرکت طی سه ماه ثبت شد. سود این شرکت در سه ماهه منتهی به ژوئن 53/2 میلیارد دلار( معادل9/1 میلیارد پوند) بود. این عدد 12 برابر بیشتر از سودی بود که این شرکت سال قبل در مدت مشابه به دست آورده بود. همچنین با افزایش 39 درصدی فروش، سود این شرکت به عدد 89/52 میلیارد دلار رسید. سهام آمازون پس از پایان ساعت اداری 3 درصد افزایش یافت. به گفته برایان اولساوسکی، مدیر ارشد مالی آمازون:" سودآوری ما در این سه ماه فوق‌العاده بود. به نظر من علت این موضوع، تداوم قدرت آمازون در بخش‌های پرسودتر است. درآمد آمازون از بخش خدمات وب، که یکی از سرویس‌های سودآور این شرکت است، نسبت به سال قبل 50 درصد افزایش یافت و به رقم 1/6 میلیارد دلار رسید". همچنین درآمد شرکت آمازون از تبلیغات در حال افزایش است. عواید این شرکت از "سایر" گروه‌های کالا که تبلیغات نیز جز آن به حساب می‌آید، دو برابر شده و به رقم 2/2 میلیارد دلار رسیده است. درآمد حاصل از خرده فروشی این شرکت در آمریکای شمالی نیز حدود 44 درصد افزایش یافت و به رقم تقریبی 2/32 میلیارد دلار رسید.

 

مقاله پیشنهادی: آنالیزی بر موفقیت آمازون

سرزمین ثروت

 

خبری خوشحال کننده برای سهامداران آمازون

به گفته دنیل ایوس، مدیر ارشد استراتژی در بنیاد GBH Insights، سودآوری آمازون با سرعتی فراتر از انتظار در حال افزایش است. به گفته وی، این "خبری خوش برای سرمایه‌گذارانی" است که از آمازون حمایت می‌کنند و سرمایه‌گذاری دراین شرکت را به کسب سود ترجیح می‌دهند.  بر اساس نظر شرکت تحقیقاتی eMarketer، انتظار می‌رود امسال تقریباً نیمی از درآمد حاصل از فروش آنلاین کالا در آمریکا، به آمازون اختصاص یابد. شرکت آمازون به سرمایه‌گذاران خود گفته است که فروش این شرکت در سه ماه سوم امسال 23 تا 31 درصد رشد خواهد داشت و به رقم 57-54 میلیارد دلار می‌رسد.

 

فروشندگی در آمازون

 

درآمد آمازون از تبلیغات

اگرچه آمازون هنوز با گوگل و فیس بوک فاصله دارد، اما بخش تبلیغات این شرکت می‌تواند به سرعت، این فاصله را کم کند. آمازون با پیشی گرفتن از Oath و Microsoft، پس از فیس بوک و گوگل، در رتبه سوم بزرگترین شرکت فروش دیجیتالی در آمریکا قرار دارد. این خبر را به تازگی موسسه eMarketer اعلام کرده است. این شرکت پیش‌بینی می‌کند درآمد آمازون از تبلیغات امسال بیش از دو برابر خواهد شد. طبق نظر این موسسه، این تغییر 60 درصدی که تا ماه مارس صورت خواهد گرفت، نتیجه تغییر حسابها و افزایش 10 تا 12 درصدی رشد درآمد حاصل از تبلیغات است. بر اساس پیش‌بینی eMarketer، تا سال 2020، درآمد تبلیغاتی آمازون هر سال بیش از 50 درصد افزایش خواهد یافت. همچنین انتظار می‌رود درآمد این شرکت از 4/1درصد به 7 درصد افزایش یابد.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش‌های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-the-land-of-wealth
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 3 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
پریناز گفته:
۰ | ۰

سلام و درود. لطف می کنید در مورد روش های دیگه ای که میشه از آمازون کسب درآمد کرد رو بگید.

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

محوریت فعالیت ما در خصوص بیزینس آمازون، ارائه دوره آربی آموزش جامع فروش کالای فیزیکی در آمازون البته با محوریت خرید جنس از علی بابا در چین و ارسال به انبار آمازون می باشد. در خصوص موردی که مطرح نمودید، مشاهده قسمت بیست و هشتم برنامه بیزینس تایم هم به شما پیشنهاد می شود.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ
حدیث گفته:
۰ | ۰

سلام. مطلب جالبی بود. دمتون گرم

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. همچنین برای اطلاع از تجربه کسانی که وارد بیزینس پرسود آمازون شده اند و به استقلال مالی رسیدند، می توانید نتایج دوره آربی را مطالعه و مشاهده کنید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط