افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

7 راه برای ارزش افزودن به بیزینس | عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
آیا به این فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید بیزینس موفقی داشته باشید؟ 7 راز برای اضافه کردن ارزش به شغل و جهان اطرافتان وجود دارد. هر کدام از این ایده‌ها می‌تواند به موفقیت مالی شما کمک کند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

  • 2.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
7 راه برای ارزش افزودن به بیزینس | عزت خواه دات کام

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله 7 راه برای ارزش افزودن به بیزینس را بیان می کنیم که هر کدام از آنها می توانند به شما در رشد بیزینس تان کمک نمایند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه ارزش‌های بیشتری به بیزینس خود اضافه کنیم؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید بیزینس موفقی داشته باشید؟ 7 راز برای اضافه کردن ارزش به شغل و جهان اطرافتان وجود دارد. هر کدام از این ایده‌ها می‌تواند به موفقیت مالی شما کمک کند.

در صورتی که ترکیبی از این ایده‌ها را به کار ببرید، می‌توانید با سرعت بیشتری در زندگی اقتصادی خود به جلو حرکت کنید. نکات زیر، رازهای پنهان موفقیت را برای شما آشکار خواهند کرد.

 

چگونه با فروش محصول در آمازون درآمد کسب کنیم؟

 

روش های ارزش افزودن به کسب و کار

1. در بیزینس سرعت عمل داشته باشید

آیا منظور از این عبارت را متوجه شدید؟ شاید در ظاهر کار سختی به نظر برسد اما به عبارت ساده می‌توان گفت نخستین راه برای افزودن ارزش به بیزینس، سرعت بخشیدن در ارائه ارزشی است که افراد در قبال تحویل گرفتن آن، حاضر به پرداخت هزینه هستند. افراد موفق می‌دانند که عموم مردم صبور نیستند.

گاهی با افرادی برخورد می‌کنید که نیاز مبرمی به خدمات یا محصولات شما تا یک زمان خاص ندارند اما برای تهیه آنها عجله دارند. به طور کلی افراد رابطه مستقیمی میان سرعت و ارزش آنچه که شما ارائه می‌دهید برقرار می‌کنند.

اگر شما بتوانید محصول یا خدماتتان را با سرعت بیشتری نسبت به افراد دیگری که سرعت پائین تری دارند، ارائه دهید، از نظر مشتری و مخاطب، بهتر و شایسته‌تر به شمار خواهید رفت.

2. محصول یا خدمات با کیفیت ارئه دهید

دومین فاکتور مهم برای افزایش ارزش بیزینس، کیفیت خدمات و محصولات است. ارائه خدمات یا محصولات با کیفیت بالاتر نسبت به رقبا و البته با قیمتی پائین‌تر، نقش مهمی در ارزش‌افزایی کسب و کار شما دارد. به خاطر داشته باشید تمام مشتریان به دنبال کیفیت مطلوب و مرغوب هستند.

مدیریت کیفیت در بیزینس را می‌توان اینگونه تعریف کرد: «محصول یا خدمات را با کیفیت مورد نظر مشتریانتان پیدا کنید و سریعتر از رقبا به آنها عرضه کنید». کیفیت، تنها به منزله دوام بیشتر کالا یا طراحی عالی و منحصر به فرد نیست.

در درجه نخست، کیفیت به کاربرد محصول مرتبط می‌شود. آیا محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید می‌تواند نیازهای مشتری را مرتفع سازد؟ کیفیت کالا یا خدمات بیزینس شما بر مبنای نیاز خاص مشتری یا منافعی که مشتری به دنبال آن است، تعریف می‌شود.

 

 راه های ارزش افزودن به بیزینس

 

3. به محصول یا خدمات خود ارزش اضافه کنید

سومین راهی که می‌توانید از طریق آن در بیزینس ثروتمند شوید، یافتن روش‌هایی است تا به کاری که شما انجام می‌دهید ارزشی بیش از سایر رقبا اضافه کند. به خاطر داشته باشید اگر افراد دیگری کالا یا خدماتی مشابه بیزینس شما ارائه می‌کنند، این فاکتورها، حداقل شرایط لازم یا معیارهای مورد انتظار بازار را دارند.

اگر می‌خواهید به عنوان یک تولید کننده یا فروشنده، نقش چشمگیر و حضور پررنگی در بازار داشته باشید باید به آنچه که ارائه می‌دهید ارزشی اضافه کنید تا مشتری شما را نسبت به سایر رقبا برتر بداند.

شما می‌توانید با بهبود بسته‌بندی یا طراحی ویژه برای یک کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهید ارزش افزوده ایجاد کنید. به علاوه می‌توانید با تسهیل در کاربرد و استفاده، ارزش بیشتری به آنها اضافه کنید. کامپیوترهای اپل به طور کلی جهان کامپوتر را تغییر دادند چرا که استفاده از کامپوتر را برای افراد مبتدی و غیر حرفه‌ای آسان ساختند.

بسیاری از کابران اپل ادعا دارند که آنها هرگز دفترچه راهنمای محصول را مطالعه نکرده‌اند. راه‌اندازی و نصب برنامه‌ها بسیار آسان است و کاربران به سادگی می‌توانند خودشان این کار را انجام دهند.

سهولت در استفاده، فاکتور مهمی برای ارزش افزوده اپل و شرکت‌های بیشمار دیگری هستند که روند مشابهی را دنبال کرده‌اند.

 

ارزش افزودن به بیزینس

 

4. خرید محصول را برای مشتری آسان کنید

چهارمین راه برای موفق شدن در بیزینس، سهولت در خرید کالا و استفاده از خدمات برای مشتریان است. فروشگاه‌های فست فودی که در سطح شهر می‌بینید از این جهت، نمونه خوبی به شمار می‌روند.

با نگاهی ساده به افرادی که در سطح شهر هستند، به راحتی متوجه خواهید شد که عموم افراد تمایلی ندارند زمان بگذارند و به سراغ مراکز خرید عمده یا فروشگاه‌های بزرگ خوارو‌‌بار در سطح شهر بروند و به طور کلی گرایشی به راحتی و آسودگی دارند.

5. راه ارائه خدمات بهتر به مشتریان را بدانید

راه دیگری که می‌توان برای افزودن ارزش و ایجاد ثروت در بیزینس برشمرد، ارتقاء و بهبود خدمات مشتری می‌باشد. اکثر افراد احساسی هستند. بنابراین مشتریان شما تحت تأثیر پشتیبانی دوستانه، صمیمی و کمک کننده شما قرار می‌گیرند.

شرکت‌های بسیاری، رضایت مشتریان را عامل مهمی برای کسب مزایای رقابتی در بازار در حال تغییر امروزی می‌دانند.

مقاله پیشنهادی: 6 اصل کاربردی برای موفقیت در کسب و کار

7 راه برای ارزش افزودن به بیزینس

 

6. بر اساس سبک زندگی مشتریان عمل کنید

راه ششم برای ایجاد ارزش و کسب ثروت، توجه به سبک زندگی در حال تغییر مشتریان است. شما به عنوان یک فروشنده کالا یا ارائه دهنده خدمات می‌توانید تمرکز خود را بر موضوع تغییر الگوی خرید یا رفتار مشتری در سطح جامعه قرار دهید و توجه شهروندان بیشتری را نسبت به خرید کالای خود جلب کنید.

می‌توان گفت در عصر حاضر افراد بسیاری تمایل دارند جهان را به مکانی دلپذیر برای دیگران تبدیل کنند. سلیقه و علایق جوانان امروزی نسبت به نسل قبل تغییر کرده است. افراد بسیاری به سفر کردن و تفریحات هیجان‌انگیز روی آورده‌اند.

این موارد، همان تغییراتی هستند که در سبک زندگی شاهد آنها هستیم. بنابراین اگر شما نیز می‌خواهید حضور پررنگی در بازار کار داشته باشید باید به تمام این نکات توجه داشته باشید.

توجه شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، به تغییرات به وجود آمده در سبک زندگی و آمار جمعیت شناسی و البته سازگار شدن با آنها می‌تواند راهگشای فرصت‌هایی ناب باشد. این فرصت‌ها موجب خواهند شد در مدت زمانی کوتاه و غیر قابل باور در بیزینسی که راه‌اندازی کرده‌اید به ثروت دست یابید. 

7. روش درست تخفیف دادن به مشتری را بدانید

راه دیگر، دانستن اصول تخفیف دادن هدفمند و طراحی شده به مشتری است. به عبارت دیگر شما باید تلاش کنید راهی بیابید تا تعداد بیشتری کالا یا خدمات را با قیمت کمتر به افراد بیشتری فروش بفروشید. شما می‌توانید در اطراف خودتان نمونه‌های موفقی از این جریان را شاهد باشد.

گاهی شرکت‌هایی که انبارهایی پر از کالا دارند با قیمتی کمتر محصولشان را ارائه می‌دهند. از این طریق می‌توانند به افرادی که از سراسر شهر و از مسافت‌های دور به سراغ خرید کالا آمده‌اند و از سپیده دم تا غروب آفتاب مشغول خرید هستند، میلیون‌ها و حتی ده‌ها میلیون دلار کالا بفروشند.

شما نیز به همین مسئله فکر کنید که چگونه می‌توانید کالا یا خدمات با ارزش را با قیمتی کمتر ارائه دهید؟ چگونه می‌توانید برای مشتری قیمت خرید را به حداقل برسانید و موجب صرفه جویی هزینه برای او شوید؟

 

چگونه در آمازون فروشنده شویم؟

 

زمانی که به موضوع تسریع تحویل کالا یا خدمات خود به مشتری فکر می‌کنید باید موارد دیگری را نیز مورد توجه قرار دهید. از جمله، بهبود و ارتقاء کیفیت کالا یا خدمات ارائه شده، افزودن ارزش در هر مرحله از تولید کالا، راحت کردن استفاده از محصول یا خرید آن برای مشتری، ارائه خدمات بهتر به مشتریان در مقایسه با سایر رقبا و طبق نیاز آنها، انعطاف‌پذیری نسبت به تغییرات ایجاد شده در سبک زندگی مشتری و در نهایت کاهش قیمت تمام شده محصول یا خدماتی که به مشتری ارائه می‌دهید.

این‌ها موارد اندکی هستند که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید. با نگاهی دقیق‌تر می‌توانید راه‌های دیگری را بیابید که به شما در فروش محصول یا خدمات و جذب مشتری کمک شایانی خواهد کرد.

به خاطر داشته باشید زمانی ایده‌ شما ارزش یا سود برای مشتری خواهد داشت که فرد یا شرکت دیگری قبل از شما آن را به کار نبرده باشد. در این صورت آن ایده می‌تواند همانند یک سکوی پرتاب برای بیزینس شما باشد. سکویی که شما را به سمت پیشرفت و موفقیت مالی هدایت خواهد کرد.

 

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/add-value-to-business
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط