افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

سایت آمازون کجاست

توضیحات کوتاه :
چگونگی بهبود رتبه فروش در آمازون یکی از سؤالاتی است که برای بسیاری از فروشندگان پیش می‌آید اما ابتدا باید درک خوبی از مفهوم Amazon BSR  و چگونگی عملکرد آن داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.3k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
سایت آمازون کجاست

 

خلاصه ای از مقاله

بسیاری از اشخاص مایل به فروش در آمازون هستند، اما وقتی که زمان تحقیقات در حوزه انتخاب محصول فرا می‌رسد، اطلاعی از اینکه چگونه شروع کنند ندارند. برای کمک در روند انتخاب محصول، با تعدادی از قوانین تصویب شده در آمازون شروع خواهیم کرد. شما می‌توانید تنها با خواندن یک صفحه مربوط به یک محصول در آمازون با اطلاع از رتبه بهترین فروشندگان آن کالا مشخص کنید که هر روزه چه میزانی از محصول خود را به فروش می‌رساند و آیا با توجه به نتیجه به دست آمده فروش آن محصول برای شما به صرفه خواهد بود یا خیر.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

افزایش فروش در آمازون

چگونگی بهبود رتبه فروش در آمازون یکی از سؤالاتی است که برای بسیاری از فروشندگان پیش می‌آید. اما پیش از این که در پاسخ به این سئوال راه حل‌های مؤثری را مورد بررسی قرار دهیم، باید ابتدا درک خوبی از مفهوم Amazon BSR  و چگونگی عملکرد آن داشته باشیم.

رتبه بهترین فروشنده آمازون

در دنیای دیجیتالی امروز، راه‌های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد. آمازون پادشاه تجارت الکترونیک است و هر روز در این زمینه در مقیاس وسیعی رشد می‌نماید. وبسایت آمازون برای مصرف کنندگانِ امروز، تبدیل به یک مرکز خرید شده است. بر طبق یک مقاله منتشر شده در اوایل سال 2017، 52 درصد از مردم بیان کردند که در حال حاضر آمازون اولین انتخاب آن‌ها برای جستجوی محصولات مورد نظرشان است. آمازون نه تنها زندگی را برای مشتریان خود بسیار آسان‌تر می‌کند بلکه فرصت‌های فراوانی برای ایجاد کسب و کار فروش در آمازون و کسب درآمد از این طریق را برای کاربران خود فراهم می‌نماید.

بسیاری از اشخاص مایل به فروش در آمازون هستند، اما وقتی که زمان تحقیقات در حوزه انتخاب محصول فرا می‌رسد، اطلاعی از اینکه چگونه شروع کنند ندارند. برای کمک در روند انتخاب محصول، با تعدادی از قوانین تصویب شده در آمازون شروع خواهیم کرد. شما می‌توانید تنها با خواندن یک صفحه مربوط به یک محصول در آمازون با اطلاع از رتبه بهترین فروشندگان آن کالا مشخص کنید که هر روزه چه میزانی از محصول خود را به فروش می‌رساند و آیا با توجه به نتیجه به دست آمده فروش آن محصول برای شما به صرفه خواهد بود یا خیر.

 

کسب درآمد دلاری

بالاترین رتبه فروشندگان آمازون چه میزانی است؟

رتبه بهترین فروشندگان آمازون به صورت یک عدد به یکایک محصولات موجود در آمازون تعلق می‌گیرد. این رتبه بر اساس تعداد زیادی از عوامل متغیر است اما آنچه برای تغییر این رتبه در درجه اول اهمیت دارد، میزان فروش اخیر آن محصول است. علاوه بر این، هر مجموعه و هر زیر مجموعه در آمازون دارای سیستم رتبه بندی شخصی بهترین فروشندگان است. بنابراین، یک محصول از مجموعه خوراک و آشپزخانه می‌تواند رتبه 2000 در آمازون را در اختیار داشته باشد، در حالی که محصول کاملاً متفاوتی از دسته اسباب بازی‌ها و بازی‌ها می‌تواند رتبه 2000 را در گروه مربوط به خود کسب نموده باشد.

رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون در خصوص یک محصول را از کجا می‌توان پیدا نمود؟

در Amazon.com به صفحه کالای مورد نظر خود مراجعه نمایید. این صفحه‌ای است که پس از جستجو در خصوص یک محصول در آمازون و کلیک بر روی محصول مورد نظر مشاهده خواهید کرد. سپس می‌توانید با غلطاندن غلتانک موس خود برای اطلاع از جزئیات بیشتر به قسمت‌های پایین‌تر صفحه آن محصول بروید. اگر شما در صفحه مربوط به یک تلفن همراه هستید، می‌توانید به بخش توضیحات محصول رفته و بر روی آن کلیک نمایید تا از رتبه فروش محصول مورد نظر خود آگاه شوید.

چگونه می‌توانید محصولات با کیفیت بالا را با رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون ببینید؟

اگر می‌خواهید محصولات برتر آمازون را مشاهده نمایید، در دسته بندی مورد نظر خود به صفحه پرفروش‌ترین‌های آمازون بروید. با مشاهده صفحات محصولات پرفروش در آمازون متوجه خواهید شد که بسیاری از آن‌ها، کالاهای یک بار مصرف یا روزمره هستند. همچنین، بسیاری از کالاها نیز در فصل مربوط به خودشان فروش بالایی دارند و در گروه محصول های پرمصرف قرار می‌گیرند. برای مثال در فصل زمستان محصولاتی مانند چراغ‌های کریسمس، تیغه برف پاک کن‌، یا بیل‌های برف روب بیشترین میزان فروش را دارند.

 

مقاله پیشنهادی: چه محصولاتی را در آمازون بفروشیم؟ (بخش اول)

سایت آمازون

 

رتبه بهترین فروشندگان آمازون چه عددی است؟

بر اساس آمار منتشر شده از آمازون، رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون و لیست‌های وابسته به آن نشانگر پرفروش بودن محصول آن فروشنده می‌باشد. این رتبه‌ها ساعت به ساعت به روز رسانی شده و نه تنها تغییراتی در اطلاعات فروش فعلی را ایجاد می‌نماید بلکه بر تاریخچه اطلاعات فروش نیز تأثیر گذار هستند. به عنوان مثال، اگر 10 واحد از یک محصول در ساعت اول به فروش برسد اما در ساعت بعد تنها 1 واحد فروش داشته باشد، این بدان معنا نیست که رتبه فروش آن کالا به طور خودکار تا یک عدد در یک ساعت کاهش پیدا می‌کند. به عبارت بهتر، یک نمونه از چگونگی عملکرد رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون به این روش است که تصور کنید محصول شماره یک در حال حاضر در دسته ابزار باغبانی رتبه 500 را دارا باشد. این در حالتی است که این کالا در یک ساعت گذشته 8 واحد فروش داشته است.

در همان زمان، محصول شماره دو که در همین گروه از محصولات رتبه 1000 را کسب کرده است، در یک ساعت گذشته تنها 4 مورد فروش داشته است. در یک ساعت بعد، 4 مورد از محصول شماره یک و 8 عدد از محصول شماره دو به فروش می‌رسد. بنابراین شما به لحاظ منطقی با توجه به اطلاعات ذکر شده فکر می‌کنید که BSR یا همان رتبه فروش این دو محصول باید با یکدیگر جابجا شود. به عبارت دیگر انتظار دارید که اکنون رتبه فروش محصول شماره یک در گروه محصولات مورد نظر 1000 و رتبه محصول شماره دو 500 ثبت شده باشد. در حالی که رتبه بهترین فروشندگان برای محصول شماره یک به عدد 550 و رتبه محصول شماره دو به 950 تغییر پیدا کرده است.

علت اینکه با این وجود محصولات از نظر میزان فروش ساعتی خود با یکدیگر جا به جا شدند، اما این اتفاق موجب ایجاد نوسانات شدید در رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون آن محصولات نشد این است که سیستم رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون، تاریخچه فروش این دو محصول را در نظر گرفته است و نتایج به دست آمده در این رتبه بندی تنها بر اساس همین لحظه یا یک ساعت گذشته تعیین نمی شود.

 

وب سایت آمازون

 

تفاوت میان رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون و رتبه بندی اصلی چیست؟

یکی از بزرگ‌ترین مسائلی که بسیاری از فروشندگان جدید آمازون را هنگام شروع فروش گیج می‌نماید، تفاوت میان رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون و رتبه بندی اصلی است. با توضیحات بالا متوجه معنی دقیق رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون شده‌اید. حال می‌خواهیم بدانیم رتبه بندی اصلی در آمازون به چه معنا است. رتبه بندی اصلی جایی است که یک محصول پس از سرچ یک کلمه کلیدی خاص در صفحه نتایج جستجوی موتور جستجوی آمازون (SERP) نمایش داده می‌شود. موقعیت محصول در SERP آمازون هیچ تاثیری بر رتبه فعلی Amazon Best Sellers محصول نداشته است. در واقع، محصولات SERP بر طبق آنچه آمازون به عنوان محصولات مرتبط ‌تر در خصوص آن جستجو می‌بیند، سازماندهی می‌شوند.

 

از آمازون کسب درآمد داشته باشید

 

چگونه قادر خواهید بود از رتبه بهترین فروشندگان آمازون، برای تخمین میزان فروش خود استفاده نمایید؟

رتبه بندی بهترین فروشندگان آمازون، صرف نظر از این که برخی از قوانین و اطلاعات مهم از رتبه فروش یک محصول را در اختیار شما قرار می‌دهد، اطلاعات ارزشمندی از میزان فروش آن محصول را نیز به شما خواهد داد. تصور کنید که صاحب یک محصول با رتبه BSR 1699 هستید و شما از طریق محاسبه میزان فروش خود می دانید که محصولی با رتبه BSR 1699 به معنای 810 عدد فروش در یک ماه می‌باشد.

اما درست یک ماه پیش از این میانگین رتبه BSR کالای شما با فروش 3000 عدد در ماه، 510 بوده است. اگر چه در پاییز سال گذشته رتبه BSR کالای شما برای 30 روزی که 1980 واحد فروش داشته‌اید 500 بوده است. در نتیجه اکنون متوجه خواهید شد که این رتبه بندی‌ها بر چه اساس و به چه طریقی تغییر خواهند نمود. برای شروع فروش در آمازون، با استفاده از مقاله بالا خواهید توانست کالای سودمندتری را انتخاب نمایید و آگاهانه به فروش محصول مورد نظر خود اقدام نمایید.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/where-is-amazon-website
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط