تحویل کالا با پهپاد در آمازون مطالعه خبر

مشاوره رایگان در خصوص دوره های آموزشی
جهت ارتباط در واتساپ کلیک کنید
چت آنلاین 24 ساعته در دسترس میباشد
به علت قطع بودن واتساپ

3 راز کسب ثروت

توضیحات کوتاه :
شاید بتواند گفت یکی از هیجان انگیزترین و پرطرفدارترین هدف‌ها در زندگی یک فرد به دست آوردن پول است. البته پول همه چیز نیست و ممکن است در خیلی از مقاطع زندگی معنی این جمله را درک کرده باشید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 5.4k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
3 راز کسب ثروت

 

خلاصه ای از مقاله

تعریف هرکس از موفقیت متفاوت است اما مطمئناً هیچ‌کس را هم نمی‌توانید پیدا کنید که پولدار شدن یکی از آرزوهایش نباشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید افراد ثروتمند تنها 1 درصد از کل جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند اما همین افراد معمولاً کسانی هستند که با تلاش خود به جایگاه فعلی رسیدند. پس همانطور که آنها توانستند، شما هم می‌توانید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه ثروتمند شویم؟ 

خیلی از مردم در رویای پولدار شدن هستند. شاید بتوان گفت یکی از هیجان‌انگیزترین و پرطرفدارترین هدف‌ها در زندگی یک فرد به‌دست آوردن پول است. البته پول همه چیز نیست و ممکن است در خیلی از مقاطع زندگی معنی این جمله را درک کرده باشید. ممکن است در لیست اولویت‌بندی‌های شما پول در آخرین رده قرار گرفته باشد. تعریف هرکس از موفقیت متفاوت است اما مطمئناً هیچ‌کس را هم نمی‌توانید پیدا کنید که پولدار شدن یکی از آرزوهایش نباشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید افراد ثروتمند تنها 1 درصد از کل جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند اما همین افراد معمولاً کسانی هستند که با تلاش خود به جایگاه فعلی رسیدند. پس همانطور که آنها توانستند، شما هم می‌توانید. 

 

آشنایی با فرمول ثروتمند شدن و راه‌های کسب ثروت


مطمئناً موفقیت در کسب‌وکار و زندگی، برای هرکس معنا و مفهوم متفاوتی دارد. گاهی این تفاوت آنقدر زیاد است که حتی نمی‌توانید تصورش را بکنید. پس در ابتدا همه چیز به تعریف شما از موفقیت بستگی دارد و تنها با دنبال کردن تعریف خود می‌توانید به هدف خود دست پیدا کنید. پس از خودتان بپرسید چه چیزی من را خوشحال می‌کند؟ 
حال فرض را بر این می‌گذاریم که شما هم مثل خیلی‌ از افراد دیگر، به‌دنبال پولدار شدن هستید. پس می‌توان گفت که هدف مشخص است و آن هدف پولدار شدن است. سؤال اصلی این است که برای رسیدن به این هدف باید چه کارهایی انجام داد. برای اینکه شانس خود را برای رسیدن به این هدف بالا ببرید چکار باید کرد؟ اگر این سوالی است که شما به آن فکر می‌کنید، پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید چرا که قصد داریم شما را با 3 راز کسب ثروت آشنا کنیم. شاید مواردی که خواهیم گفت آسان نباشند یا به سرعت جواب ندهند اما همگی راه‌های مطمئنی به‌شمار می‌روند. 

 

مقاله پیشنهادی: رمز و راز ثروتمند شدن ثروتمندان

جذب ثروت

 

3 راز کسب ثروت

1. کاری را که بهتر از دیگران انجام می‌دهید به عنوان هدف خود انتخاب کنید

 یک کار که معمولاً در آن بهتر از دیگران عمل می‌کنید و موفق‌تر هستید را انتخاب کنید. تاکید می‌کنیم فقط یک کار را انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید در کارتان موفق بشوید لازم است روی آن متمرکز شوید پس از داشتن چندین هدف دست بکشید. افرادی که از لحاظ مالی موفق بوده‌اند، حداقل یک کار را بهتر از اطرافیان خود انجام می‌دادند. (چه بسا بهتر است که چیزی را که انتخاب می‌کنید از نظر ارزش‌گذاری‌های فعلی جهان ارزشمندتر باشد.) این کار می‌تواند هر چیزی باشد فقط باید توانایی بالایی در انجام آن داشته باشید. 

2. یک لیست از 10 فرد موفق در همان کار را تهیه کنید

 چگونه این ده نفر را انتخاب کنید؟ چطور متوجه شوید که آنها بهترین بودند؟ با چه مقیاسی میزان موفقیت این افراد را محاسبه نمایید؟ می‌توانید از معیارهای زیر استفاده کنید تا در مسیر حرکت به سوی پولدارشدن موفق‌تر باشید. فرض کنید شما یک فروشنده هستید که یک کالا را در سایت آمازون به فروش می‌رسانید. 10 نفر برتر برای شما می‌توانند کسانی باشند که در خصوص کالایی که شما هم به فروش می‌رسانید بالاترین رده را داشته باشند. 

3. میزان پیشرفت خود را به طور پیوسته بررسی نمایید

ما به‌دنبال این هستیم که خود را به این افراد برسانیم تا مثل آنها موفق و پولدار بشویم، پس حداقل یکبار در هفته تمامی مسائل اصلی را بررسی کنید. در خصوص مثال مربوط به فروش در آمازون، مثلاً لازم است شما میزان فروش، میزان بازدیدها، زمان ارسال کالا، رده خود در سایت و خیلی فاکتورهای دیگر را بررسی نمایید. این بررسی‌ها هم باید در خصوص فروش خودتان در آمازون و هم در خصوص فروش برترین فروشنده‌های کالای مربوط باشد. نتایج به‌دست آمده به شما کمک می‌کند تا بتوانید تصویر روشنی از آینده کسب‌وکارتان داشته باشید. 

7 عادت افراد ثروتمند

1. همیشه بخشی از درآمد خود را ذخیره می‌کنند

 همیشه در بین افرادی که دچار مشکلات مالی هستند، افرادی را می‌بینید که تمام درآمد خود را خرج می‌کنند. البته ما به‌هیچ عنوان با خرج کردن مخالف نیستیم اما اگر می‌خواهید مثل افراد ثروتمند رفتار کنید باید سعی کنید بودجه‌بندی داشته باشید. 

2. بدون فکر ریسک نمی‌کنند

 این افراد ریسک می‌کنند اما با برنامه و فکر. هیچ یک از افراد ثروتمندی که می‌بینید یک شبه به جایگاه فعلی خود نرسیده‌اند. این افراد سعی نکرده‌اند با پذیرفتن ریسک‌هایی مثل قمار و غیره ثروتمند بشوند بلکه این ریسک‌پذیری را در کسب‌وکارشان داشته و با فکر پیش رفتند. 

3. هر روز مطالعه می‌کنند

 همواره در حال خواندن مطالبی هستند که به کمک آن‌ها می‌توانند در کسب‌وکار خود پیشرفت کنند. برای مثال مطمئناً زمانی که یک مشتری ببیند که فروشنده کالای مورد نظر او همواره در حال بهتر شدن است، راحت‌تر به او اعتماد می‌کند. 88 درصد افراد ثروتمند حدود نیم ساعت از روز را به مطالعه اختصاص می‌دهند.

4. احساسات خود را کنترل می‌کنند

 احساسی بودن اصلاً چیز بدی نیست اما باید یاد گرفت که آن را کنترل کرد. طبق آخرین تحقیقات 94 درصد از افراد ثروتمند احساسات خود را کنترل می‌کنند. آن‌ها این را متوجه شده‌اند که اگر این کار را نکنند، آنگاه این احساسات آنهاست که کنترل آنها را در دست می‌گیرد. 

 

مقاله پیشنهادی: ثروتمند شدن را حس کنیم

ثروتمند شدن

 

5. خود را به برنامه کاری پیش فرض محدود نمی‌کنند

شاید شما خیلی از افراد را دیده باشید که در جواب کاری که از آن‌ها می‌خواهند، می‌گویند: «این کار جزء شرح وظایف من نیست». چنین افرادی به‌هیچ عنوان از میزان مسئولیتی که در ابتدا برای آنها مشخص شده است پیش‌تر نمی‌روند. در نتیجه نمی‌توانند هیچ چیز جدیدی را تجربه کنند. برای مثال فروشنده‌ای که فقط یک کالا مشخص را بفروش برساند و در برابر مشتری هیچ انعطافی نداشته باشد، خیلی زود مشتریان خود را از دست می‌دهد. 

6. آن‌ها به جای آرزو کردن، هدف گذاری می‌کنند

شما شاید نتوانید نتیجه یک آرزو را کنترل کنید اما کنترل نتایج هدف‌هایتان در دستان شما خواهد بود. پس همچون افراد ثروتمندی که موفق شده‌اند، شما هم برای خود هدف تعیین کنید. 

7. کمتر حرف می‌زنند و بیشتر گوش می‌دهند

 برای خود این قانون را بگذارید که در ازای هر 1 دقیقه‌ای که حرف می‌زنید، 5 دقیقه را به گوش دادن اختصاص بدهید. افراد ثروتمند خیلی خوب ارتباط برقرار می‌کنند و دلیل آن همین گوش دادن است. آن‌ها این را درک کرده‌اند که تنها با گوش دادن می‌توانند یاد بگیرند.

راز کارآفرینان موفق

کارآفرینان موفق و کسانی که توانستند با تلاش خود کسب ثروت کنند، 3 راز بالا را به بهترین نحو اجرایی کردند. شاید به ظاهر 3 راز گفته شده خیلی خاص به نظر نرسند اما بعد از به کار گیری آنها تاثیرشان را خواهید دید. تأثیر آنها آنقدر متمایزکننده خواهد بود که حتی ممکن است در باور شما هم نگنجد. از آنجایی که از فروش در آمازون به عنوان مثال استفاده کردیم، شاید خالی از لطف نباشد به یکی از افراد موفق در این حوزه اشاره کنیم. جناب حسین عزت خواه کسب‌وکار خود را در آمازون بدون هیچ پشوانه‌ای شروع کرده اند و اکنون جزء افراد موفق در این حوزه به‌شمار می‌آیند. دوره آربی توسط ایشان به زبان فارسی برای علاقمندان به این کسب‌وکار ارائه شده است تا کسانی که برای شروع این بیزینس مصمم هستند، بتوانند از آن استفاده نمایند.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/3-secrets-to-earning-wealth
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
ناهید در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ گفته:
۰ | ۰

سپاسگزار شما هستیم که در مسیر موفقیت تلاش می کنید و دست یاری به سوی دیگران هم دراز می کنید.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما ناهید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ابراز لطف و رضایت شما همواره برای ما قابل احترام است و از اینکه شاهد این دستاورد بزرگ هستیم، بسیار خشنودیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط