تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تئوری کمپانی آمازون

توضیحات کوتاه :
آمازون بزرگترین پلتفرم آنلاین برای شرکتهای خرده فروشی و مشتریان آن‌ها می‌باشد. در سال 1995 آمازون به عنوان یک فروشگاه کتاب آنلاین شروع به کار کرد و اکنون وسعت آن چندین برابر شده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
تئوری کمپانی آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

انتظار می‌رود در هر بیزینس موفقی، افسانه‌هایی وجود داشته باشد. متاسفانه، تصورات اشتباهی در مورد فروش در آمازون وجود دارد که ممکن است مانع فروشنده شدن افراد در آمازون شود. اما باید توجه داشته باشید که فروش آنلاین در آمازون آسانترین و راحت‌ترین روش فروش کالا است و همچنین راه اندازی این بیزینس آنلاین ارزان می‌باشد. در این مقاله شش نکته‌ای که به اشتباه در تصورات افراد شکل گرفته است و باید آنها را تصحیح کرد، عنوان می‌شود.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

پلتفرم فروش در آمازون

آمازون بزرگترین پلتفرم آنلاین برای شرکتهای خرده فروشی و مشتریان آن‌ها می‌باشد. در سال 1995 آمازون به عنوان یک فروشگاه کتاب آنلاین شروع به کار کرد و اکنون وسعت آن چندین برابر شده است. آمازون در حال حاضر بزرگترین پلتفرم فروش آنلاین در جهان می‌باشد. 310 میلیون مشتری فعال دارد که از خدمات ارائه شده در این شرکت از قبیل سرویس پرایم و سرویس FBA استفاده می‌کنند. آمازون برای تبلیغ محصولات، اسپانسر می‌شود و خدمات متنوع دیگری را نیز ارائه می‌دهد.

انتظار می‌رود در هر بیزینس موفقی، افسانه‌هایی وجود داشته باشد. متاسفانه، تصورات اشتباهی در مورد فروش در آمازون وجود دارد که ممکن است مانع فروشنده شدن افراد در آمازون شود. اما باید توجه داشته باشید که فروش آنلاین در آمازون آسانترین و راحت‌ترین روش فروش کالا است و همچنین راه اندازی این بیزینس آنلاین ارزان می‌باشد. شش نکته‌ای که به اشتباه در تصورات افراد شکل گرفته است و باید آنها را تصحیح کرد، عنوان می‌شود.

 

تئوری کمپانی آمازون و کسب درآمد بدون وقفه

 

تصور اشتباه اول در بازار آمازون

فروشندگان بسیاری را در خود جای داده است و جایی برای یک فروشنده جدید وجود ندارد

بیش از 2 میلیون فروشنده از سراسر جهان در آمازون فعالیت دارند، از این رو امکان دارد این تصور اشتباه سبب شود، سایر فروشندگان تمایلی برای ورود به آمازون نداشته باشند. آمازون دقیقاً مکانی است که هر کس، از هر جای دنیا می‌تواند به آن وارد شود و اقدام به فروش کند. فروشندگان بسیار موفقی در آمازون فعالیت دارند که شما باید با آنها به رقابت بپردازید.

به خاطر داشته باشید هر فروشنده موفقی زمانی به عنوان یک فروشنده جدید شروع به فعالیت در آمازون کرده است. بنابراین همه فروشندگان جدید آمازون شانس برابری با فروشندگان قدیمی دارند، البته در صورتی که در مورد بیزینس خود کاملاً جدی و متعهد باشند.

تصور اشتباه دوم در کسب و کار آمازون

تنها محصولات منحصر به فرد و جدید می‌توانند در آمازون جایگاهی داشته باشند

خریداران تمایل دارند کالاهای جدید و منحصر به فرد را خرید کنند. اما به این معنا نیست که تنها این محصولات فروش بالایی دارند. تعداد عظیمی از محصولات طبقه بندی‌های مشابه در آمازون وجود دارند. اما این امر باعث نمی‌شود فروشندگان آمازون، فروش خود را در پلتفرم آمازون متوقف کنند. روش‌های مختلفی وجود دارد که یک فروشنده بتواند کالای خود را به بهترین نحو عرضه و ارائه کند.

در صورتی که کالاهایی با کیفیت بالا و مرغوب برای فروش ارائه می‌دهید، تعداد مشتریانی که به شما مراجعه می‌کنند قابل توجه خواهد بود. اما نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که بازار را به خوبی بررسی کنید و تجربه خرید خوشایندی را برای مشتریان خود رقم بزنید.

 

مقاله پیشنهادی: فروش محصولات در آمازون

تئوری کمپانی آمازون

 

تصور اشتباه سوم در بیزینس آمازون

فروش در آمازون دشوار است

این تصور اشتباه یکی از بزرگترین افسانه‌ها در بازار آمازون می‌باشد، چرا که درست عکس آن برای فروشندگان آمازون، واقعیت دارد. بازار مجازی آمازون، امن‌ترین و آسانترین مکان برای بیزینس‌های خرده فروشی می‌باشد. آمازون، فروش آنلاین را بسیار تسهیل نموده است. سرویس ارسال توسط آمازون، بار عظیمی را از دوش فروشندگان برداشته و فرآیند فروش را تکمیل نموده است.

همه خدمات، از جمله ارسال محصولات و پاسخگویی تلفنی را آمازون با کمترین هزینه برای شما انجام خواهد داد. تنها لازم است شما قوانین و مراحل مربوط به لیستینگ محصولات را رعایت کنید. در این صورت آماده فروش محصولات خود در بزرگترین پلتفرم فروش آنلاین خواهید بود. آمازون روزانه بار ترافیکی آنلاین بالایی را به خود اختصاص داده است و می‌توانیم از اشتراک این پلتفرم برای فروش محصولات خود بدون هیچ دردسری، بهره و سهمی داشته باشیم.

جدا از این مسائل، ابزارهای لازم و کافی در آمازون وجود دارند که می‌توانند به شما در راستای ایجاد لیستینگ کمک کنند. با هزینه اندکی که برای ثبت نام می‌پردازید، می‌توانید به راحتی حساب آمازون خود را راه اندازی کنید و فروش خوبی را تجربه نمایید. پس این تصور اشتباه که در آمازون فروش کالا سخت است را هرگز قبول نکنید.

تصور اشتباه چهارم در تجارت آمازون

صرفاً با ایجاد لیستینگ محصولات، می‌توانید در آمازون فروش داشته باشید

لازمه موفقیت در وبسایت آمازون، تلاش است. نمی‌توانید تنها با عرضه محصولات خود و نوشتن توضیحاتی برای کالاهایی که ارائه می‌دهید، توقع فروش بالا را داشته باشید. قبل از شروع فروش در آمازون باید اساس و اصول بازاریابی و بهینه سازی را بدانید. لازم است زمانی را به تحقیقات اختصاص دهید و ببینید چه اقداماتی لازم است انجام دهید تا محصول خود را به دست مشتری برسانید. باید لیستینگ محصولات خود را با کلمات کلیدی که در عنوان و توضیحات محصول شما به کار رفته است، بهینه سازی کنید.

لازم است استراتژی بازاریابی داشته باشید تا کالای خود را تبلیغ کنید و کمپین‌های PPC در آمازون ایجاد کنید تا لیست محصولات شما در صدر صفحه آمازون قرار بگیرد. در آمازون، ابزاری برای تبلیغ محصولات وجود دارد که به شما کمک می‌کند تبلیغات را به صورت بهینه ارائه دهید و نیازی به یادگیری مطالب اضافه‌تر نخواهید داشت.

 

مقاله پیشنهادی: کسب مهارت فروش در آمازون

جف بیزوس

 

همچنین می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی برای معرفی محصول خود به افراد استفاده کنید. راه‌های بسیاری برای افزایش فروش در آمازون وجود دارد که می‌توانید از همه آنها استفاده کنید.

تصور اشتباه پنجم در کمپانی آمازون

محصولات باید نظرات 5 ستاره داشته باشند

نظراتی که در مورد محصولات ارائه می‌شود، دلیل اصلی تمایل خریداران به سمت کمپانی آمازون می‌باشند. در آمازون می‌توانید برای هر محصول یا کالایی، در مورد کیفیت یا سایر مسائل و حتی شکایت و اعتراض در مورد محصول، نظرات خود را ارائه کنید. خریداران با خواندن و بررسی این نظرات، تصمیم می‌گیرند محصول را بخرند یا از آن صرف نظر کنند. حدود %70 از مشتریان در سراسر جهان، به این نظرات آنلاین اعتماد می‌کنند.

از این رو ارائه نظرات واقعی و مثبت در مورد کالا، برای فروشندگان آمازون از اهمیت بالایی برخوردار است. اما تصور اشتباهی که در این مورد وجود دارد، این است که کالاهایی که می‌فروشید باید حتماً نظرات 5 ستاره داشته باشد. این تصور کاملاً اشتباه است. برای خریدارن آمازون، بیشتر تعداد نظرات اهمیت دارد تا رتبه کلی محصول. بنابراین تلاش نمایید هر چه می‌توانید نظرات مثبت بیشتری را برای کالای خود به دست آورید.

سعی کنید با خریدارن کالاهای خود در تماس باشید و به آنها بگویید برای کالایی که خریداری نموده‌اند، نظرات خود را ارسال کنند. به خاطرداشته باشید، در صورتی که کالایی 5 ستاره باشد، احتمالاً مصرف کننده خصوصیات کالا را اغراق آمیز می‌داند. با توجه به این مواردی که ذکر شد افسانه نظرات 5 ستاره نیز صحت ندارد و باید تصحیح شود.

تصور اشتباه ششم در شرکت آمازون

فروش در آمازون به سرمایه گذاری عظیمی نیاز دارد

یکی دیگر از تصورات اشتباهی که وجود دارد همین لزوم سرمایه گذاری هنگفت برای فروش در آمازون می‌باشد. اما راه اندازی یک بیزینس آنلاین در آمازون از آنچه تصور می‌کنید بسیار آسان‌تر است. فقط لازم است محصولی برای فروش و مدارک مرتبط با آن را در اختیار داشته باشید. سپس می‌توانید یک حساب در آمازون باز کنید و لیست محصولات خود را در آمازون عرضه نماید تا روند فروش آغاز شود. وبسایت آمازون راهی ساده و مقرون به صرفه برای راه اندازی بیزینس آنلاین می‌باشد.

 

تئوری کمپانی آمازون و کسب درآمد از این وبسایت

 

البته برای رسیدن به فروش بالا باید هزینه کنید و برای محصول خود تبلیغاتی داشته باشید یا با قیمت پائین تر فروش محصولات خود را شروع نمایید. البته هر چه هزینه‌ای که صرف تبلیغ محصول خود می‌کنید بیشتر باشد، نتایج بهتری را شاهد خواهید بود. از این رو با سرمایه گذاری کم نیز می‌توانید شاهد بازگشت سرمایه خود باشید.
تصورات اشتباهی در مورد فروش در آمازون وجود دارد. امیدواریم اکنون که برخی از این افسانه‌های نادرست مطرح شد، بتوانید تفاوت بین توصیه‌های خوب و بد را متوجه شوید و بر نکاتی که تأثیر بیشتری بر فروش شما در آمازون دارند متمرکز شوید. آمازون خدمات بسیاری را به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید به طور مؤثر برای فروش بیشتر در آمازون استفاده کنید.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-theory-of-amazon-website
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط