پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون - درصد خطای خود را کاهش دهید مشاهده و دانلود ویدئو

تخفیف های ویژه نوروزی سال 1401
تا 50 درصد تخفیف روی دوره های آموزشی

تغییر در زندگی - مریم دانشجوی دوره پاراسل زندگی

  • 641
  • 0

صحبت‌های مریم عزیز، در خصوص دوره پاراسل زندگی

مریم عزیز، در این ویدیو از حس و حال خود بعد از گذراندن دوره پاراسل زندگی صحبت می‌کند و تجربیات خودش را با ما به اشتراک گذاشته است تا افراد علاقه مند به این دوره با اطلاعات بیشتری برای شرکت در آن تصمیم گیری و اقدام کنند.

چرا برای ایجاد تغییر در زندگی خود، دوره پاراسل زندگی را انتخاب کردید؟

اسم من مریم است و این ویدئو را برای شما آماده کرده‌ام تا به این وسیله تشکر قلبی خودم را به حضورتان اعلام کنم و بگویم که شما واقعاً مرد بزرگی هستید. شما واقعاً انسان نیکویی هستید که کار زیبایی را در این جهان انجام می‌دهید. می‌خواهم از این طریق از شما سپاسگزاری کنم و بگویم که با تماشای ویدئوهای شما، زندگی من تغییر بسیاری زیادی کرد. من نکاتی که شما آموزش می‌دهید را رعایت می‌کنم. من در حال یادگیری قانون هشتاد بیست در زندگی خود هستم. همچنین قانون سه کار مهمی که بعد از بیدار شدن از خواب و در ابتدای صبح باید انجام داد را رعایت می‌کنم.
درس‌هایی که شما در دوره پاراسل زندگی آموزش دادید را یک به یک رعایت می‌کنم. می‌خواهم بگویم کاری که شما انجام می‌دهید بسیار بزرگ است. شما در حال ساخت شخصیت هستید، شما در واقع جامعه و باورهای نیکو می‌سازید. این‌ها، کارهای مردان و انسان‌های بزرگ است و واقعاً قابل تقدیر است. اشتیاق و عشقی که دارید، قابل ستایش است. می‌دانم واقعاً چقدر ساخت این ویدئوها سخت است. می‌خواهم از گروه پشتیبانی شما تشکر کنم که هر روز من را یاری می‌دهند و با راهنمایی‌های خوب خود، به من کمک می‌کنند.

تاثیرات دوره پاراسل زندگی در عملکرد و نگرش شما چگونه بود؟

من شروع به ورزش، دویدن و نوشتن کردم و در حال نوشتن کتاب هستم. ایده‌های خوبی به ذهن من می‌رسد. بنابراین کاغذ و قلم کنار دست خودم می‌گذارم تا آنها را بنویسم. روی ایده‌های خودم تمرکز می‌کنم. بسیاری از کارهایی که قبلاً انجام می‌دادم را دیگر انجام نمی‌دهم. سعی می‌کنم قانون هشتاد بیست و ده نود را کاملاً در کارهای خود رعایت کنم. تاثیرات این کار و راهکارهای دوره پاراسل زندگی را در زندگی خودم مشاهده می‌کنم.
من در سوئد زندگی می‌کنم و همزمان در حال یادگیری زبان سوئدی و انگلیسی هستم. این درس‌ها، واقعاً تأثیر زیادی بر رشد زبان من داشته است. من واقعاً کار شما را تقدیر می‌کنم. کار شما حقیقتاً زیبا است. می دانم تازه شروع کار است و شما ابتدای این تغییرات و موفقیت‌ها هستید. در آینده جامعه جهانی و ایرانی متوجه بزرگی کار شما خواهد شد. این که در حال انجام چه انقلابی هستید. از طریق این ویدئو فقط می‌خواستم از شما تشکر کنم و بگویم که من تصمیم گرفته‌ام که موفق شوم و هیچ راهی به جز این وجود ندارد.

 

من همین الان میخواهم به دوره پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

تهیه دوره پاراسل زندگی

 

چه تصمیمی برای موفق شدن در زندگی گرفته اید؟

من باید برای خودم، خانواده‌ام، بچه‌هایم، ملت و مردم خود موفق شوم. من برای خودم تصمیمی گرفته‌ام. این که وقتی به موفقیت مالی مورد نظر دست یافتم، 10 درصد از آن را برای کمک به کاری اختصاص بدهم که شما شروع کرده‌اید. برای کمک به کسانی که امیدی در زندگی ندارند، برای کسانی که مشکل اقتصادی دارند. مشکل اقتصادی بدترین چالش است، چون انسان به خاطر آن در ضعف، ناتوانی و ناامیدی مطلق قرار می‌گیرد.
می‌خواهم بگویم که شما یک مربی بسیار بزرگ و یک لیدر بسیار خوب هستید. هر انسانی نیاز به یک لیدر دارد. هر انسانی نیاز به یک مربی دارد. من صمیمانه از شما سپاسگزارم. به این کار خود ادامه بدهید. هیچ وقت نمی‌خواهم شما را تنها بگذارم و هیچ وقت من را تنها نگذارید. ما باید مثل یک خانواده تا رسیدن به موفقیت خودمان و موفقیت کشورمان تلاش کنیم. همانطور که خودتان هم گفتید باید چیزی به کائنات و دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، اضافه کنیم. بابت همه چیز از شما متشکرم. به امید موفقیت‌های آینده.

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره پاراسل زندگی

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-successes-of-maryam-a-student-of-parasel
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

مطالب مرتبط