تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اسرار کمپانی amazon

توضیحات کوتاه :
در سال 2014، آمازون دو میلیارد قلم کالا را در سرتاسر جهان به فروش رساند. تمامی این محصولات از قاب گوشی گرفته تا صندلی خودرو، در مراکز ارسال آمازون انبار  شده‌اند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.5k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
اسرار کمپانی amazon

 

خلاصه ای از مقاله

کمپانی آمازون تنها در کشور آمریکا، بیش از 50 مرکز ارسال عظیم دارد که 40 هزار کارگر در آنها مشغول به کار هستند. علاوه بر این تعداد، ده‌ها هزار کارگر دیگر نیز در زمان‌های شلوغ کاری در این مراکز کار می‌کنند. این افراد اطمینان حاصل می‌کنند که بسته‌های سفارشی مشتریان، چه کوچک باشند چه بزرگ، همگی صحیح و سالم به دست آنها برسند. در این مقاله سخنان برخی از این کارگران را در مورد کار در انبارهای آمازون می‌خوانیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

انبارهای عظیم آمازون

در سال 2014، آمازون دو میلیارد قلم کالا را در سرتاسر جهان به فروش رساند. تمامی این محصولات از قاب گوشی گرفته تا صندلی خودرو، در مراکز ارسال آمازون انبار شده و توسط کارگران انبار، مرتب‌سازی و بسته‌بندی شده‌اند. تنها در کشور آمریکا، بیش از 50 مرکز ارسال عظیم وجود دارد که 40 هزار کارگر در آنها مشغول به کار هستند. علاوه بر این تعداد، ده‌ها هزار کارگر دیگر نیز در زمان‌های شلوغ کاری در این مراکز کار می‌کنند. این افراد اطمینان حاصل می‌کنند که بسته‌های سفارشی مشتریان، چه کوچک باشند چه بزرگ، همگی صحیح و سالم به دست آنها برسند. در اینجا سخنان برخی از این کارگران را در مورد کار در انبارهای آمازون می‌خوانیم.

 

اسرار میلیاردر شدن با آمازون

 

شرایط کاری در انبارهای آمازون

بسیاری از کارگران آمازون، شرایط کاری در انبارها را سخت توصیف کرده‌اند. برنت ایوی، که شش ماه در یکی از انبارهای آمازون کار کرده و کارش حمل‌ونقل بسته‌های سنگین بوده است می‌گوید: "مطمئناً کار سختی است. اما شرایط کاری انبارهای آمازون مساوی و حتی بهتر از دیگر انبارهایی است که من قبلاً در آنها کار کرده‌ام." یکی از بزرگترین مشکلاتی که کارگران از آن شکایت داشتند، گرمای هوا در انبارها بود که آمازون برای حل این مشکل، 52 میلیون دلار اختصاص داد و در تمامی انبارهای آمریکا سیستم تهویه نصب کرد. یکی از کارگرها گفته است:"شرایط کاری انبارهای آمازون سخت است. اما نکته این است که کار در انبار کلاً سخت است و فرقی نمی‌کند در کدام شرکت باشد. من در انبارهایی کار کرده‌ام که شرایط کاری در آنها بسیار بسیار دشوارتر از انبارهای آمازون بوده است.

امنیت در انبارهای آمازون

کارگران آمازون اجازه ندارند چیزی را با خود وارد انبارهای آمازون کنند. آنها اجازه ندارند با خود تلفن همراه به داخل انبار ببرند. آنها دست خالی وارد می‌شوند و دست خالی نیز خارج می‌شوند. "اگر شما تلفن همراه خود را به داخل انبار آمازون ببرید، حراست انبار آن را توقیف کرده و در آخر شیفت کاری باید به حراست مراجعه کرده و آن را تحویل بگیرید. بنابراین مجبور می شوید دیر به خانه بروید. به همین دلیل همه کارگران مراقبند تا این کار را انجام ندهند." به عنوان یک لایه امنیتی دیگر، کارگران باید هربار که از انبار خارج می‌شوند، حتی وقتی برای ناهار آنجا را ترک می‌کنند، از نقاط بازرسی مثل بازرسی‌هایی که در فرودگاهها وجود دارند رد شوند. وقتی زنگ ناهار به صدا در می‌آید، همه تلاش می‌کنند که زودتر ناهار خود را میل کنند. چون زمان ناهار تنها 30 دقیقه است و از زمان نواخته شدن زنگ ناهار، شما تنها سی دقیقه وقت دارید تا ساعت خروج بزنید، ناهار بخورید و به انبار بازگردید. نیمی از وقت شما صرف اسکن امنیتی می‌شود تا مطمئن شوند که چیزی با خود به همراه ندارید. در این صورت شما تنها ده دقیقه برای ناهار وقت دارید. در پایان ساعت کاری نیز همین صف‌های طولانی شکل می‌گیرند.

 

مقاله پیشنهادی: نگاهی به درون انبار آمازون

اسرار کمپانی آمازون

 

کارایی و بهره‌وری در انبارهای آمازون

کارگرانی که محصولات را از قفسه‌ها برمی دارند و آماده ارسال می‌کنند همواره تحت بازرسی هستند تا سرعت و دقتشان سنجیده شود. یکی از این کارگران می‌گوید: "کار من این بود که دو سطل زرد رنگ بزرگ را بردارم، آنها را در سبد خرید دو طبقه بگذارم و آنها را از محصولاتی پر کنم که اسکنر به من اعلام کرده بود. در اوج کار، بیش از 120 آیتم را در ساعت برمی‌داشتم که آمار خوبی بود." انبارهای آمازون بسیار عظیم هستند. به عنوان مثال، یکی از این انبارها که در بالتیمور قرار دارد، بیش از سیصد کیلومترمربع مساحت دارد. حال تصور کنید که هر روز، طول و عرض این مکان عظیم را برای یافتن کالاها با پای پیاده طی کنید. یکی از کارگران سابق آمازون که به مدت چهارده سال در این انبارها کار کرده است می‌گوید: "من هر روز بیش از 20 کلیومتر را در انبار راه می‌رفتم. از آنجاکه ساعت کاری ده ساعته است، یعنی ساعتی دو کیلومتر راه می‌رفتم. که خیلی بد نیست."

سیستم انبارداری ویژه در آمازون

انبارداری در آمازون با سیستم منحصربه‌فردی انجام می پذیرد. پایگاه داده‌های آمازون می‌داند که کجا قفسه خالی وجود دارد و آن را به سرعت پر می‌کند تا کارایی افزایش یابد. اسکنرهای الکترونیک به کارگران نشان می‌دهند که هر آیتم را کجا پیدا کنند.

فعالیت بدنی کارگران در آمازون

کارگران باید دوبار در روز، یک بار وقتی وارد انبار می‌شوند و یک بار پس از وقت ناهار، ورزش سبک انجام دهند. "نرمش‌هایی مانند دراز و نشست و چرخش بازو. این نرمش‌ها برای گرم کردن و آمادگی بدن بسیار مفید هستند و برای کاری که می‌خواهیم انجام دهیم ما را آماده می‌سازند."

سرگرمی کارگران آمازون

گاهی اوقات، دستگاهی که پلاستیک‌های حباب‌دار بسته‌بندی را توزیع می‌کند، بیش از حد لازم پلاستیک به کارگرها می‌دهد که از نظر کارگرها مشکلی ندارد. آنها برای سرگرمی می‌نشینند و حبابهای آن را می‌ترکانند. همه کارگرها دوست دارند که به موردی مانند این موارد برخورد کنند. کارگران آمازون هم مثل همه ما از ترکاندن پلاستیک‌های حباب‌دار لذت می‌برند!

 

مقاله پیشنهادی: انبار آمازون

اسرار کمپانی آمازون

 

وقت استراحت در انبار

کارگران برای خوردن ناهار دو گزینه دارند: خودشان غذا بیاورند یا از دستگاههایی که از غذاهایی مانند برگر و هات‌داگ پر شده‌اند غذا بگیرند. البته این غذاها کیفیت چندانی ندارند و نمی‌شود آنها را گرم کرد. در کافه تریا حدود 20 مایکروفر قرار دارد اما تعداد کارگران بسیار زیاد است و فرصت گرم کردن برای بسیاری از آنها فراهم نمی‌شود. بهترین کار این است که غذایی با خود بیاورید که نیاز به گرم کردن نداشته باشد.

 

مراقبت پزشکی در انبارهای آمازون

در انبارهای آمازون ایستگاه پرستاری نیز وجود دارد و در صورتی که فردی با مشکل جسمی مواجه شود، او را درمان می‌کنند. یا اگر کارگری مشکل جسمی نداشته باشد و تنها خسته شده باشد، پرستاران مجوز صادر می‌کنند تا کارگر مورد نظر به یک کار سبک‌تر مشغول شود.

حل مشکلات در انبارها

اگر یک کارگر در برداشتن یک کالا اشتباه کند، ماشین‌های اسکنر متوجه می‌شوند. ترازوها هر بسته را وزن می‌کنند و اگر وزن بسته با کالای مورد نظر همخوانی نداشته باشد، بسته از خط خارج شده و یک بازرس برای چک کردن آن احضار می‌شود. اگر خطایی رخ داده باشد، این بازرسان آن را پیدا کرده، آن را رفع می‌کنند و به فردی که آن خطا را مرتکب شده، تذکر داده می‌شود. این سیستم نشان دهنده عملکرد صحیح شرکت آمازون می‌باشد.

 

اسرار رسیدن به درآمد میلیاردی

 

تنوع کالاها در آمازون

یک نکته که تمامی کارگران در انبارهای آمازون آن را تجربه کرده‌اند این است که مشتریان اغلب کالاهای عجیبی سفارش می‌دهند. مثلاً آمازون مجسمه‌های سایز واقعی جاستین بیبر را در انبار خود دارد و به فروش می‌رساند. نکته‌ای که برای کارگران انبارها تعجب‌آور بود حجم زیاد سفارشات مربوط به این آیتم بود. برخی کالاهای عجیب و غریب هستند که تعداد زیادی از آنها به فروش می‌رسند و کارگران انبارها همیشه از این موارد متعجب می‌شوند. این یک حقیقت است که آمازون همه نوع کالایی به فروش می‌رساند. موارد ذکر شده از تجربیات کارگران درانبارهای آمازون نشان می‌دهند که آمازون تا چه اندازه به سرعت و دقت در پردازش سفارشات و تحویل آنها به مشتریان و رعایت کامل نکات امنیتی در تمام مراحل اهمیت می‌دهد. هر چند ممکن است کار در این انبارها از نظر برخی سخت و طاقت‌فرسا باشد، اما کارگران آمازون تأیید می‌کنند که کار در انبارهای آمازون راحت‌تر از کار در انبارهای دیگر است و آمازون برای آنها شرایطی فراهم کرده تا این کارگران از شغل خود رضایت داشته باشند.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-secrets-of-amazon-company
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط