مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

به راحتی با آمازون ثروتمند شویم

توضیحات کوتاه :
اگر به دنبال کسب درآمد بیشتر به هر دلیلی می‌باشید، فروش در وبسایت آمازون راه خوبی برای این کار است. آمازون یکی از بزرگترین پلتفرم‌های خرید در اینترنت به شمار می‌رود.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
به راحتی با آمازون ثروتمند شویم

 

خلاصه ای از مقاله

چند سال پیش آمازون به افراد عادی اجازه داد که همراه با خود آمازون، محصولات خود را در آمازون به فروش برسانند. این افراد مانند من و شما هستند و هیچ فرقی با ما ندارند. خوبی فروش در آمازون این است که به جای اینکه مجبور باشید وبسایت شخصی خود را برای فروش محصولات راه اندازی نمایید، می‌توانید از زیرساختها و اعتمادی که آمازون در میان مشتریان بنا نهاده است استفاده نموده و محصول خود را به فروش برسانید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کسب ثروت با آمازون

اگر به دنبال کسب درآمد بیشتر به هر دلیلی می‌باشید، فروش در آمازون راه خوبی برای این کار است. آمازون یکی از بزرگترین پلتفرم‌های خرید در اینترنت به شمار می‌رود. می‌توان گفت که در کشوری مانند آمریکا، هر فردی حداقل یک بار از آمازون خرید کرده است. حتی اگر کسی در آمازون خرید هم انجام نداده باشد، مطمئناً نام آن را شنیده است.

چند سال پیش آمازون به افراد عادی اجازه داد که همراه با خود آمازون، محصولات خود را در آمازون به فروش برسانند. این افراد مانند من و شما هستند و هیچ فرقی با ما ندارند. خوبی فروش در آمازون این است که به جای اینکه مجبور باشید وبسایت شخصی خود را برای فروش محصولات راه اندازی نمایید، می‌توانید از زیرساختها و اعتمادی که آمازون در میان مشتریان بنا نهاده است استفاده نموده و محصول خود را به فروش برسانید.

 

به راحتی با آمازون درآمد بی وقفه کسب نمایید

 

روش‌های مختلف فروش محصولات در آمازون

روش‌های زیادی برای فروش محصول در آمازون وجود دارد. ساده‌ترین راه فروش کتاب دست دوم در آمازون است. می‌توانید کتابهایی که خودتان در منزل دارید را به فروش برسانید یا از فروشگاههای دست دوم کتاب را خریداری نموده و در آمازون با قیمت جدید به فروش برسانید. رمان‌های پرفروش برای این نوع فروش گزینه خوبی نیستند چون بازار قبلاً اشباع شده است. کتاب‌های درسی و کتابهایی با موضوع سلامت و کسب و کار گزینه‌های خوبی برای فروش در آمازون به شمار می‌روند.

روش دوم، آربیتراژ است که این روزها خیلی طرفدار دارد اما روز به روز سخت‌تر می‌شود. روش کار این است که محصولی را از فروشگاههای دیگر خریداری نموده و آن را به قیمت بالاتر در آمازون به فروش می‌رسانید. همچنین می‌توانید محصولاتی که تخفیف خورده‌اند را خریداری نمایید یا می‌توانید از کارت‌های هدیه و تخفیف استفاده نمایید.

اسباب‌بازی، خواروبار، لوازم ورزشی، لباس، محصولات زیبایی و سلامت از جمله گزینه‌هایی هستند که برای این نوع فروش مناسب می‌باشند. مشکل این نوع فروش این است که افراد زیادی در حال انجام این کار هستند و رقابت روی برخی محصولات بسیار شدید است. رقابت بالا باعث می‌شود که قیمت‌ها بسیار کاهش یابند و سودی برای فروشنده به همراه نداشته باشند. بنابراین اگر قصد فروش به این روش را دارید باید با احتیاط عمل نمایید.

اما پرسودترین و شاید سخت‌ترین روش فروش عمده محصولات است. این یعنی شما محصولی را به صورت عمده از سازنده دریافت می‌نمایید و در آمازون به فروش می‌رسانید. این روش فروش یک روش پیشرفته است چون برای فروش عمده، باید یک کسب و کار تثبیت شده داشته باشید. همچنین باید قدرت خرید بالا داشته باشید. بنابراین نه تنها باید دقیقاً بدانید که فروش در آمازون چگونه است، باید بدانید چه محصولاتی فروش خوبی دارند، چه محصولاتی رقابت کمتری دارند و غیره. برای یافتن محصول مناسب روش های زیادی وجود دارند که باید آنها را دقیقاً و به درستی انجام دهید. این روش‌ها در دوره آربی به صورت گام به گام آموزش داده شده‌اند.

 

مقاله پیشنهادی: راه های مدیریت اینونتوری و افزایش فروش در آمازون

به راحتی با آمازون ثروتمند شویم

 

نکات مهم درباره فروش در آمازون

فروش محصولات فیزیکی در آمازون نیاز به یادگیری مواردی دارد که شامل یافتن محصولات مناسب، یافتن کارخانه سازنده و سفارش کالا از کارخانه، ارسال به آمازون، قرار دادن محصول در آمازون و فروش آن می‌شود. در اینجا ما مواردی را برای انتخاب کالای مناسب برای شما ذکر می‌نماییم.

فروش کالای منحصربه فرد در آمازون

این خیلی نکته مهمی است. منظور ما از کالای منحصر به فرد این است که مشابه این کالا در آمازون وجود ندارد و تنها شما هستید که آن را در آمازون به فروش می‌رسانید. ممکن است در سایت‌های دیگر نیز به فروش برسد اما مهم این است که درآمازون منحصر به فرد باشد. البته رویکرد معمول این است که باید به دنبال کالاهایی باشیم که در آمازون فروش خوبی دارد.

سپس به آنها یک ویژگی اضافه نماییم یا یک ویژگی درون آن را تغییر دهیم تا منحصر به فرد شود. بدین ترتیب کالای شما کپی محض از محصولات دیگر نخواهد بود. همچنین شما باید مشخص کنید که آیا مشتریان مایل به خریداری محصول شما با آن ویژگی منحصر به فرد هستند یا خیر. در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم.

چرا باید برای فروش درآمازون کالای منحصر به فرد انتخاب نماییم؟

بدون شک تولید یک کالای کاملاً جدید که ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد بسیار دشوارتر از به فروش رساندن کالایی است که قبلاً وجود داشته و به فروش می‌رسد زیرا علاوه بر زمان گیر بودن طراحی یک محصول جدید، باید یک تولیدکننده پیدا کنید که بتواند آن محصول را برای شما بسازد. سپس باید نمونه‌های آن محصول را دریافت نمایید، احتمالاً تغییراتی در آن بدهید و پس از آن نمونه‌ای از محصول اصلاح شده دریافت نمایید.

طبق تجربه، این فرآیند حداقل چندین ماه طول می‌کشد. اگر این فرآیند اینگونه پرکار و طولانی است، چرا باید خود را درگیر محصول منحصر به فرد نماییم؟ دلیل آن ساده است؛ این ایده پولساز است. آمازون آنقدر از محصولات متنوع اشباع شده است که تنها شانس شما برای پیشی گرفتن از رقبا این است که یک محصول منحصر به فرد ارائه دهید. آن ویژگی منحصر به فرد ممکن است چیزی باشد که هیچ کس ارائه نداده باشد یا اندازه آن از بقیه بزرگتر یا کوچکتر باشد. خودتان باید به آن ایده برسید.

 

مقاله پیشنهادی: آموزش فارسی فروش در آمازون

ثروت در آمازون

 

آیا برای فروش در آمازون به نام ثبت شده تجاری نیاز داریم؟

یکی از پرسش‌هایی که در رابطه با فروش در آمازون مطرح می‌شود این است که آیا نیاز به ثبت نام تجاری است؟ برای بسیاری از افراد این موضوع خیلی ترسناک و دشوار است و در نهایت هم آنها را از فعالیت در این زمینه باز می‌دارد. پاسخ این است که خیر، شما نیازی به ثبت نام تجاری برای ساخت یک محصول جدید ندارید. حق امتیاز در آمریکا راهی برای محافظت از یک ویژگی منحصر به فرد در یک محصول است تا توسط دیگران کپی‌برداری نشود. در اینجا هدف اصلی ما دریافت حق امتیاز نیست بلکه نکته مهم این است که اطمینان حاصل کنیم حق امتیاز محصولی دیگر را نقض نکرده‌ایم.

محصولاتی که زیاد خاص نیستند اغلب دارای حق امتیاز نیستند. مثلاً هرکسی می‌تواند چوب بیس‌بال بسازد. به همین دلیل است که تعداد زیادی چوب بیس‌بال در اندازه، رنگ و جنس‌های مختلف وجود دارد. بنابراین اگر می‌خواهید یک چوب بیس‌بال جدید ارائه دهید، این کار مشکلی ندارد. اگر چه چوب بیس‌بال چیز جدیدی نیست اما برخی افراد ویژگی‌های منحصر به فردی تولید کرده و حق امتیاز آن را برای خود ثبت نموده‌اند.

مثلاً یک نمونه چوب بیس‌بال وجود دارد که شبیه به تبر ساخته شده و سازنده آن حق امتیاز را برای خود ثبت نموده است. بنابراین شما می‌توانید یک چوب بیس‌بال بسازید اما نمی‌توانید آن را به شکل تبر درست کنید. اگر به فکر ساختن محصولی هستید که یک ویژگی منحصر به فرد دارد، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در مورد حق امتیاز آن تحقیق نمایید. اگر این کار هزینه‌ای هم داشته باشد بهتر از این است که بعد از تولید محصول متوجه شوید و ضرر کنید. این گونه موارد به تفصیل در دوره آربی توسط استاد عزت‌خواه بیان شده‌اند.

 

به راحتی درآمد بدون وقفه کسب نمایید.

 

چگونه برای فروش در آمازون محصول منحصر به فرد تولید کنیم؟

طبق یک ضرب‌المثل قدیمی، شما نمی‌توانید چرخ را دوباره اختراع کنید. بله درست است. اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید یا نباید کاری کنید که آن چرخ ظاهر بهتری پیدا کند، دوام بیشتری داشته باشد یا نیازی را برآورده کند که در حال حاضر برآورده نمی‌شود. وقتی می‌خواهیم محصولی را برای فروش در آمازون تولید نماییم، ما خود را "مخترع" نمی‌دانیم.

بلکه به دنبال اصلاحات کوچکی هستیم که بتوانیم در یک محصول ساده اعمال نموده و آن را در آمازون به فروش برسانیم. یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد تغییر در یک محصول این است که به نظرات مشتریان توجه نمایید. به ویژه نظرات منفی خریداران می‌توانند به شما ایده‌ای در جهت بهتر کردن آن محصول بدهد. بنابراین با ارائه یک محصول منحصر به فرد می توانید شانس فروش خود را در آمازون بالا ببرید.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/get-rich-with-amazon-easily
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh