تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آموزش فروش در آمازون با کمپانی عزت خواه

توضیحات کوتاه :
احتمالاً شما تاکنون متوجه شده‌اید که فروش در آمازون یکی از بهترین راههای کسب درآمد است. فرقی نمی‌کند که برای فروش چه محصول و چه روشی را انتخاب می‌کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.7k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
آموزش فروش در آمازون با کمپانی عزت خواه

 

خلاصه ای از مقاله

فرقی نمی‌کند که برای فروش چه محصول و چه روشی را انتخاب می‌کنید. اگر می‌خواهید در آمازون شروع به فروش کنید اما نمی‌دانید که از کجا آغاز کنید، ما شما را با مراحل این کار آشنا می‌کنیم. در این مقاله ابتدا شما را با مفهوم FBA آشنا می‌سازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه فروش در آمازون را شروع کنیم؟

احتمالاً شما تاکنون متوجه شده‌اید که فروش در آمازون یکی از بهترین راههای کسب درآمد است. فرقی نمی‌کند که برای فروش چه محصول و چه روشی را انتخاب می‌کنید. اگر می‌خواهید در آمازون شروع به فروش کنید اما نمی‌دانید که از کجا آغاز کنید، ما شما را با مراحل این کار آشنا می‌کنیم. در ابتدا شما را با مفهوم FBA آشنا می‌سازیم.

 

آموزش کسب درآمد دلاری از اینترنت

 

FBA چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

یکی از مواردی که به شهرت و موفقیت وبسایت آمازون کمک کرده است، تحویل دو روزه و رایگان کالا از طریق آمازون پرایم است. این سرویس یکی از مهمترین دلایلی است که مردم از این وبسایت خرید می‌کنند. در حال حاضر تحویل دو روزه رایگان تبدیل به یک استاندارد برای تمامی فروشندگان آنلاین شده است که عملکردشان با توجه به این گزینه سنجیده می‌شود. حال به عنوان فروشنده، اگر بتوانید اجناس خود را به گونه‌ای بفروشید که در عرض دو روز و به صورت رایگان به دست مشتری برسند، این یک نقطه قوت بزرگ برای شما محسوب خواهد شد.

دلیل اصلی استفاده از FBA توسط فروشندگان این است که با این سرویس، شما تنها لازم است کالای خود را به انبار آمازون ارسال نمایید و کمپانی آمازون بقیه کارهای ارسال را برای شما انجام خواهد داد. بنابراین، اگر شما یک جعبه با 25 آیتم درون آن برای آمازون ارسال کنید، در صورتیکه مشتری آن کالا را سفارش دهد، آمازون آن را دریافت، بسته‌بندی و ارسال خواهد نمود. بسیاری افراد عقیده دارند که این روش برای ارسال کالا مقرون به صرفه و هوشمندانه است. درست است که شما برای این سرویس هزینه پرداخت می‌کنید اما از خدمات ارسال این غول پیشتاز در صنعت خرده فروشی استفاده می‌کنید تا مطمئن شوید مشتریان سفارشات خود را سر وقت دریافت خواهند نمود.

گام اول: ایجاد حساب فروشنده در آمازون

در ابتدا باید در صفحه آمازون برای فروشنده شدن ثبت نام کنید. حتماً بخش “Before You Register” را مطالعه کنید چون به شما اطلاعات ارزشمندی ارائه می‌دهد. این اطلاعات به شما کمک می‌کند بفهمید چه نوع حسابی را انتخاب کنید. وقتی که نوع حساب خود را انتخاب کردید، وب آمازون از شما می‌خواهد تا وارد سایت شده و با استفاده از ایمیل خود یک حساب باز کنید. مدارکی که از شما می‌خواهد شامل نام و آدرس، امضای توافق با آمازون، شماره تلفن یا موبایل، شماره حساب و اطلاعات مربوط به مالیات است.

 

 فروش در آمازون

 

گام دوم: محصول خود را در سایت آمازون قرار دهید

پس از اتمام مراحل ثبت نام، شما باید محصولی که می‌خواهید بفروشید را روی سایت آمازون قرار دهید. محصول مورد نظر شما می‌تواند محصولی باشد که خود آن را تولید کرده‌اید یا ممکن است آن را از یک سازنده دریافت کرده باشید. حتی می توانید جنس دست دوم خود را به فروش برسانید. اطلاعاتی که شما باید درباره محصول خود وارد سایت کنید شامل قیمت، شرایط آن و نحوه ارسال است.

برای نحوه قیمت گذاری، شما باید قیمتی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید برای شما مناسب است. می‌توانید محصول خود را با محصولات مشابه مقایسه کرده و با در نظر گرفتن گزینه‌های مختلف، مانند حاشیه سود، قیمت تبلیغات و رقابت با سایر فروشندگان به بهترین قیمت ممکن برسید. همچنین، اگر محصول شما دست دوم است، باید در مورد شرایط آن کاملاً صادق باشید. در زیر گزینه شرایط، گزینه‌هایی مانند "قابل قبول"، "خوب" و غیره وجود دارند.

اما اگر می‌خواهید شانس فروش شما بیشتر شود، بهتر است که شرایط را به صورت دستی وارد کرده و در مورد آن محصول، خودتان توضیحات کامل را ارائه دهید. به عنوان مثال فرض کنید که می‌خواهید یک بازی کامپیوتری را به فروش برسانید که کاور دارد اما دفترچه راهنما ندارد. همه این موارد را ذکر کنید. هرگز شرایط را بهتر از شرایط واقعی آن محصول ذکر نکنید. این کار به ضرر شما خواهد بود.

اگر مشتری مثلاً کتابی را سفارش داده که "در حد نو" است، اما کتاب شما پر از یادداشت و هایلایت است، یا تاخوردگی دارد، هرگز آن را از شما نمی‌پذیرد. اگر صادقانه رفتار نکنید، مشتریان برای شما بازخورد منفی ثبت خواهند نمود و این کار به وجهه شما لطمه وارد کرده و فروش آینده شما را نیز با خطر مواجه می‌نماید.

گام سوم: چگونه گزینه FBA را انتخاب کنیم؟

احتمالاً برایتان این سؤال پیش آمده که چرا باید FBA را انتخاب کنید. شما نیازی نیست برای هر آیتمی که می‌خواهید به فروش برسانید گزینه FBA را انتخاب کنید. همچنین برخی از کالاها هستند که مشمول FBA نمی‌شوند. بنابراین وارد حساب خود شده و به صورت دستی انتخاب کنید که کدام محصولات را می‌خواهید از طریق  FBAبه فروش برسانید. توجه داشته باشید که وقتی این تغییر را انجام دادید، لیست شما به طور موقت از سایت آمازون خارج می‌شود تا وقتی که موجودی شما به انبار آمازون برسد. بنابراین باید برای لیست کردن و فروش محصولات خود در آمازون، تمامی مراحل را کامل کنید.

 

فروش در آمازون

 

گام چهارم: ایجاد Shipping Plan

در این مرحله شما باید آدرسی که از آنجا محصول را به انبار آمازون ارسال می‌کنید و نوع بسته بندی را انتخاب کنید. دو نوع بسته بندی وجود دارد: "بسته‌بندی تکی" و "بسته‌بندی کلی". همانگونه که از نام آن بر‌می‌آید، اگر شما یک جعبه با یک محصول در آن را ارسال می‌کنید، گزینه اول و اگر در یک جعبه چند محصول یکسان را ارسال می‌کنید، گزینه دوم را انتخاب کنید.

گام پنجم: ارسال محصولات به انبار آمازون

اکنون که نحوه ارسال به آمازون را مشخص کرده‌اید، وقت آن است که آنها را برای آمازون ارسال کنید. شما باید مشخص کنید که چند واحد از محصول را ارسال می‌کنید. وقتی ارسال را تأیید کردید، می‌توانید هزینه آن را به آمازون پرداخت کنید. برای این کار باید بدانید وزن محصول شما چقدر است. سپس باید برچسب‌ها را چاپ کرده و روی جعبه‌های خود بچسبانید. اکنون می‌توانید جعبه‌ها را از طریق پست به انبار آمازون ارسال نمایید.

گام ششم: فروش اولین محصول در آمازون

وقتی کالای شما وارد انبار آمازون شد، برای فروش آماده است. برای افزایش فروش خود باید تبلیغات و روش‌های مختلفی را انجام دهید که همگی این موارد در دوره آربی ذکر شده‌اند.

هزینه‌های مربوط به فروش در آمازون چیست؟

شاید اولین گام در فروش آمازون این باشد که تمامی هزینه‌های مربوط به آن را برآورد کرده تا بتوانید تخمین دقیقتری از میزان فروش و سود خود به دست آورید. شما محصول خود را در اختیار آمازون قرار می‌دهید، از طریق امکانات آمازون مشتری جذب می‌کنید و در صورت انتخاب FBA، مسئولیت ارسال و تحویل کالای خود را نیز به آمازون می‌سپارید. پس طبیعی است که آمازون در قبال این خدمات از شما هزینه دریافت نماید. موارد زیر شامل هزینه هایی است که باید به آمازون پرداخت نمایید:

 

آموزش میلیاردر شدن با فروش در آمازون

 

  1. هزینه عضویت ماهانه: هزینه‌ها بستگی به نوع فروش شما دارد. برای حساب فروشنده حرفه‌ای شما باید 40 دلار در ماه پرداخت کنید. فروشنده حرفه‌ای به این معناست که شما بیش از 40 مورد فروش در ماه دارید.
  2. هزینه به ازای هر آیتم: این هزینه هم بستگی به درآمد دارد. فروشندگان فردی در آمازون، برای این مورد 99 سنت پرداخت می‌کنند.
  3. هزینه ارجاع: که بسته به دسته بندی محصول متفاوت است. آمازون از بین دو گزینه زیر هر کدام که بالاتر باشد را انتخاب می کند:
  • درصدی از فروش: که از 6 تا 20 درصد متغیر است (برای دستگاههای آمازون این مبلغ 45 درصد است). اما معمولاً 15 درصد است.
  • کمترین هزینه ارجاع: که حداکثر 1 دلار است. جواهرات و ساعت تنها محصولاتی هستند که هزینه ارجاعی برابر با 2 دلاردارند.

مواردی که ذکر شد، مراحل کلی فروش در آمازون هستند. اما برای آگاهی از مراحل گام به گام و نکات ظریف مربوط به فروش آمازون، همچنین نحوه افزایش فروش و صدها نکات ارزشمند دیگر، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره آربی که توسط استاد حسین عزت خواه تهیه شده است را تماشا نمایید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی با دستاوردهای دانشجویان این بیزینس بیشتر آشنا شوید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/learn-how-to-sell-on-amazon-with-ezzatkhah-dot-com
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط