افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آموزش فروشندگی در آمازون از سرتاسر دنیا (بخش سوم)

توضیحات کوتاه :
شما حتی از ایران نیز می‌توانید به یک فروشنده موفق در آمازون تبدیل شوید. همانطور که تاکنون ایرانیان زیادی این کسب و کار عالی را آغاز کرده‌اند و در آن به موفقیت‌های بسیار بزرگی دست پیدا کرده‌اند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
آموزش فروشندگی در آمازون از سرتاسر دنیا (بخش سوم)

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله بخش پایانی مصاحبه استاد عزت خواه را با آراد عیوضی یکی از فروشندگان موفق در وبسایت آمازون را می خوانید. نکاتی در این بخش بیان شده است که می تواند پاسخ به برخی از سوالات شما در زمینه فروش در وبسایت آمازون باشد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

داشتن فروش موفق در آمازون

شما حتی از ایران نیز می‌توانید به یک فروشنده موفق در آمازون تبدیل شوید. همانطور که تاکنون ایرانیان زیادی این کسب و کار عالی را آغاز کرده‌اند و در آن به موفقیت‌های بسیار بزرگی دست پیدا کرده‌اند. در ادامه متن مصاحبه صورت گرفته با یکی از این فرشندگان ایرانی سایت آمازون را می‌توانید مطالعه نمایید.

 

فروش در آمازون

 

استاد حسین عزت خواه: «فکر می‌کنید که تا 3 ماه آینده تا چه میزان می‌توانید فروش خود را افزایش دهید؟ قرار است چه اتفاقاتی در بیزینس شما و در خصوص محصولتان بیافتد؟»

آرا عیوضی: «در خصوص آینده این محصول خیلی خوشبین هستم. چرا که هر روز به صورت خودکار به فروش می‌رود. اکنون انبار من از نصف نیز گذشته است و من تصمیم دارم که سفارش دوم خود را نیز زودتر بدهم، چرا که می‌خواهم از طریق دریا برسد تا ارزان‌تر تمام شود. تفاوت میان ارسال محصول از طریق دریا با هوایی حدود 400 تا 500 دلار است. اگر قرار باشد سفارش دوم را بدهم، مطمئناً نزدیک به هزار عدد سفارش می‌دهم. اما مشکلی که الآن وجود دارد این است که آمازون پول را تا سه هفته بعد نگه می‌دارد. در نتیجه من به آن پول دسترسی ندارم که بتوانم همان پول را دوباره به داخل بیزینس خود بیاورم. فکر می‌کنم مشکل کوچک من تنها همین مورد است. چرا که قصد دارم همان پول را دوباره خرج کنم و پول جدیدی وارد کار نکنم.»

 

فروش در آمازون


استاد حسین عزت خواه: «من نمی‌دانم که این مورد تا چه اندازه می‌تواند به شما کمک کند چرا که من از آن استفاده نکردم اما یکسری از کمپانی‌ها هستند که روی اکانت آمازون به شما وام می‌دهند. برای مثال آنها به حساب آمازون شما وصل می‌شوند و اگر قرار است آمازون دو هفته دیگر به شما 2000 دلار بدهد، همین امروز آن را به شما می‌دهد. سپس 2000 دلار را از آمازون می‌گیرند و حدود 2 یا 5 درصد از آن را نیز از شما به عنوان پورسانت می‌گیرند. این موضوع در بعضی از بیزینس‌ها می‌تواند کمک کننده باشد. برخی از کمپانی‌ها با خود آمازون قرارداد دارند و به هیچ عنوان کمپانی‌های کوچکی نیستند. حتی می‌توان گفت در حد یک بانک می‌باشند. اگر آنها را سرچ کنید، شاید بتوانند در این مرحله به شما کمک کنند.

حالت دیگر این است که با تولید کننده صحبت کنید و به او بگویید که 30 درصد هزینه را الآن می‌دهم و زمانی که محصولات به طور کامل آماده شدند، 70 درصد باقی مانده را می‌دهم. در حقیقت باید کمی با اعداد بازی کنید تا مشکلات حل شود.»
آرا عیوضی: «خیلی ممنون.»

 

مقاله پیشنهادی: چگونه می توان در آمازون سلر شد؟

بیزینس آمازون

 

فروشندگی در آمازون، تجربه‌ای جذاب و دلنشین

+: «خواهش می‌کنم. شما 10 یا 11 سال به یک شکل دیگر کار کردید. من از شما می‌خواهم از حس و حال خودتان زمانی که در اپلیکیشین آمازون در گوشی، فروشی را می‌بینید بگویید. اینکه همه چیز به صورت اتوماتیک صورت می‌گیرد و نه شما با مشتری حرف زده‌اید و نه اصلاً می دانید که مشتری کجای دنیا است یا چه زمانی خرید انجام داده است. حتی دیگر برای ارسال محصول نیز به اداره پست نمی‌روید. همه چیز کاملاً اتوماتیک است. می‌خواهم بدانم که حس و حال شما درباره این مدل بیزینس چیست؟»
-: «سؤال بسیار خوبی را پرسیدید. این احساس آنقدر جالب است که نمی‌توانم آن را توصیف کنم. تا زمانی که کسی که می‌خواهد این کار را شروع کند این حس را تجربه نکند، نمی‌تواند متوجه احساس من شود. هنگامی که اپلیکیشن خود را تازه سازی می‌کنم و اعداد بالاتر می‌رود، حس و حال به خصوصی دارد. من گاهی اوقات به قسمت مدیریت سفارشات رفته و آنجا را نیز بررسی می‌کنم. چرا که اضافه شدن سفارشات تکمیل نشده به سفارشات اصلی حدود 30 دقیقه زمان می‌برد.»

+: «برای کسانی که در اطرافتان حضور دارند یا بینندگانی که این مصاحبه را می‌بینند، اگر بخواهید به آنها پیشنهاد دهید که بیزینس آمازون را شروع نمایند، چه پیشنهادی دارید؟»
-: «در حقیقت 4 یا 5 نفر در نوبت هستند تا دوره آربی را خریداری نمایند و بیزینس آمازون را شروع کنند. این افراد دوستان من هستند. چرا که من با آنها بخشی از اطلاعاتی را که برای شروع کار مناسب می‌باشد در میان گذاشته‌ام و آنها نیز گفته‌اند که حتماً وارد این کار می‌شوند.»

 

موفقیت در آمازون

 

دوره آربی جامع ترین دوره فروش در آمازون

+: «در این مسیر، پشتیبانی عزت خواه دات کام چه کمکی به شما کرده‌اند؟ از آنها کمکی گرفته‌اید؟»
-: «بله. خیلی از پشتیبانی شما استفاده کردم. واقعاً پشتیبانی شما از کسانی که دوره آربی را خریداری می‌کنند، بسیار خوب است. من خودم تجربه کرده‌ام. آن‌ها به اندازه‌ای پیگیر هستند که اگر من نیز دست از پیگیری بردارم، آن‌ها دست برنمی دارند.»

+: «من واقعاً خودم از تیم پشتیبانی لذت می‌برم. بچه‌هایی که در تیم من کار می‌کنند واقعا خودجوش هستند. زمانی که من یک کلمه به آنها بگویم، آن‌ها با یک مقاله بازمی‌گردند. خیلی از اوقات آنها من را سورپرایز می‌کنند. بعضی از مواردی که من در آپدیت‌ها به آنها می‌گویم یا برای مثال از آنها می‌خواهم که هزینه‌های انبارداری جدید را به دست بیاورید، می‌بینم که آنها با یک مقاله بازگشته‌اند. من می‌بینم که آن‌ها واقعاً عاشق کار خود هستند و با عشق و علاقه کارشان را انجام می‌دهند. اما این سؤال همیشه در ذهن من وجود دارد که از نظر دانشجویان عزیز دوره آربی این پشتیبانی به چه شکلی است. برنامه شما برای دو سال آینده چیست؟ آیا قصد دارید که بیزینس آمازون خود را بزرگ‌تر کنید؟»
-: «آمازون یکی از برنامه‌های من است. اما از آنجایی که وارد آنلاین مارکتینگ شده و دیدم که چه کارهایی انجام می‌شود، می‌خواهم چند کار آنلاین دیگر را نیز آغاز نمایم. چرا که این کار از شما زمان زیادی را نمی‌گیرد. شما تنها یک جستجوی کلی برای محصول خود می‌کنید و چند مورد جزئی را تغییر می‌دهید. آنلاین مارکتینگ و تمامی بیزینس های آنلاین بسیار گسترده می‌باشند. فکر می‌کنم در کنار آمازون دو یا سه بیزینس دیگر را نیز راه اندازی نمایم. یکی از آنها یوتیوب و دیگری گوگل می‌باشد که می‌توانم از طریق تبلیغات یک درصدی را دریافت کنم.»

 

کمپانی آمازون

 

کسب درآمد به کمک مارکتینگ درست

+ «شما می‌توانید در قسمت مارکتینگ فیسبوک کار کنید یا با شرکت‌ها، رستوران‌ها یا بیزینس های محلی درون شهر خود صحبت کنید. مثلاً حتی اگر از هزینه ماهیانه‌ای که از آنها برای تبلیغات می‌گیرید، تنها 5 یا 10 درصدش را به عنوان حق الزحمه برای خودتان بردارید و مشتریان خود را اضافه نمایید، به راحتی می‌توانید ماهیانه 30000 تا 40000 دلار کسب درآمد کنید. در کنار آن نیز می‌توانید بیزینس آمازون خود را بزرگ کنید. یادگیری بیزینس آمازون خیلی سخت است اما در ادامه مدیریت آن خیلی آسان می‌باشد. شما 2 یا 3 ماه را روی یک محصول وقت می‌گذارید اما در 3 ماه بعدی دیگر کاری ندارید و می‌توانید محصول دیگری را اضافه نمایید.

حتی می‌توانید یک پکیج کامل بسازید و حدود 40 تا 50 محصول داشته باشید. اگر 2 یا 3 مورد از محصولات شما عالی باشد و تمام بیزینس شما را پوشش دهد، می‌تواند روی زندگی شما تأثیر زیادی داشته باشد. شما خودتان یک فروشنده هستید و در آمازون محصول خود را به فروش می‌رسانید و می دانید که چقدر نظرات مهم می‌باشند. چرا که هر چقدر تعداد نظراتی که دریافت می‌کنید بیشتر باشد، فروش بیشتری را خواهید داشت. از شما می‌خواهم که دوره آربی را برای من بررسی کنید و نظر خود را درباره این دوره بگویید.»

 

آموزش فروشندگی در آمازون


-: «من خیلی وقت پیش این کار را انجام دادم.»

+: «حال اگر یک مروری روی آن داشته باشید خیلی از شما ممنون می‌شوم.»
-: «تنها می‌توانم بگویم که خیلی کامل است. من در حال حاضر سایت‌های زیادی را می‌شناسم که دوره فروش در آمازون را به فروش می‌رسانند که قیمت‌های بسیار بالایی دارند. شروع قیمت‌های آنها از 5000 دلار می‌باشد. قسمت‌هایی از آنها را نیز مشاهده کرده‌ام اما هیچ یک از آنها به جزئیاتی که شما عنوان می‌کنید، تدریس نمی‌کنند. من با تضمین این موضوع را عنوان می‌کنم. هیچ یک از آنها به شما طراحی لوگو یا عکاسی آن هم با سه دوربین مختلف را آموزش نمی‌دهند. من زمانی که شما با سه دوربین توضیح دادید که گزینه‌های یک دوربین می‌تواند در دوربین دیگر متفاوت باشد واقعاً شوکه شدم.»

+: «بله. من بنا بر پیش زمینه‌ای که در خصوص عکاسی و فیلمبرداری داشتم، با یک دید کلی به این موضوع نگاه می‌کردم. سؤال آخر من این است که در این مسیر شما با مشکلاتی برخورد کرده‌اید و اگر شخصی بخواهد جا پای شما بگذارد و این مسیر را شروع نماید، احتمالاً با یکسری از مشکلات رو به رو می‌شود. برای آن شخص چه توصیه‌ای دارید؟ چه جمله‌ای را می‌توانید به آن شخص بگویید که قوی‌تر در راه خود باقی مانده و ادامه بدهد؟»

 

 فروشندگی در آمازون

 

هدف خود را بهتر کردن محصولتان در آمازون قرار دهید

-: «فکر می‌کنم آنجایی که من بیزینس آمازون را شروع نمودم همه چیز خیلی آسان بود و 95 درصد کار را به راحتی پیش رفتم. مشکل‌ترین قسمتی که من با آن برخورد کرده‌ام این است که گاهی پیش آمده است که شما هزینه‌هایی را پرداخت می‌کنید که مدام در ذهن به این فکر می‌کنید که این هزینه‌ها صرف چه مواردی می‌شود. هزینه‌ای که شما بابت بیزینس خود پرداخت می‌کنید و مدام به آن فکر می‌کنید. در این خصوص به من گفتند که اشکالی ندارد و هر چقدر که می‌خواهید و می‌دانید درست است سرمایه گذاری کنید و همان را ادامه دهید. چرا که شما برای فروشنده شدن در آمازون باید تعداد زیادی subscription خریداری نمایید.

من خودم نیز همین کار را کردم. بنابراین به پول‌هایی که به صورت جزئی خرج می‌کنید خیلی فکر نکنید و تمرکز خود را روی این موضوع بگذارید که محصول خود را بهتر کنید و نقطه ضعف‌های آن را از بین ببرید. تدریس شما در دوره آربی را چندین بار گوش دهند. من خودم بارها تدریس شما را گوش دادم اما باز هم یک موردی وجود داشت که آن را جا انداخته و دوباره درست کردم. پس تمرکز خود را تنها روی این موضوع بگذارید که محصول خود را هر روز بهتر و بهتر کنید تا بتوانید به موفقیت برسید.»

+: «خیلی از شما ممنون می‌باشم و از صمیم قلب خود برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم. هیچ وقت دست از تلاش نکشید و با قدرت به جلو بروید. من مطمئن هستم که می‌توانید یک مجموعه کامل از محصولات را بسازید. همچنین مشتاق هستم که از بیزینس های دیگری که می‌سازید ما را نیز خبردار کرده و در جریان قرار دهید. اگر نکته‌ای باقی مانده است بفرمایید.»
-: «من می‌خواهم بگویم که از وقتی که گذاشته‌اید تشکر می‌کنم. من خیلی مشتاق دیدار شما بودم و تمامی ویدیوهای جانبی مثل بیزینس تایم را نگاه می‌کنم. آن‌ها نیز در جای خود یک بخشی از زندگی من را به طور کامل تغییر داده‌اند و خیلی خوب شده‌ام.»

+: «خدا را شکر. خیلی خوشحال هستم که در خدمت شما هستم و تا جایی که انرژی داشته باشم به ساخت این ویدیوها ادامه می‌دهم. من از اینکه اگر کوچک‌ترین اطلاعاتی را دارم بتوانم با دیگران به اشتراک بگذارم، واقعاً لذت می‌برم. خدانگهدار آرا عزیز.»
-: «خدانگهدار.»

 

آموزش فروشندگی

 

ساخت یک شخصیت قوی برای رسیدن به موفقیت

نابغه‌های میلیونر امیدوارم که از تماشای این ویدیو لذت کافی را برده باشید. قصد دارم نکته‌ای را به شما بگویم. تصور کنید که شما به عنوان یک فرد رد یک کهکشان بزرگ هستید. شما باید اثر خود را بگذارید و رؤیا یا هدف بزرگی که در ذهن دارید را دنبال کنید و به آن برسید. به عبارتی دیگر در زندگی برای چیزی بجنگید. برای یک بیزینس، یک دستاورد یا کار سختی که در وجودتان است. شما باید بجنگید و آن را به دست بیاورید. اگر در مسیر خود چالش‌هایی را می‌بینید به دنبال حل آن بروید. اینکه احساس کنید شما در زندگی برای چیزی می‌جنگید و کاری را برای زندگی خود انجام می‌دهید، بسیار لذت بخش است. اصلاً ناامید نشوید.

 

موفقیت در آمازون

 

شما باید از خودتان انگیزه بگیرید. یکسری از افراد به من می گویند: «آقای عزت خواه ما خیلی از شما انگیزه می‌گیریم و بعضی از کارهای شما می‌تواند برای ما یک الگو باشد.» من به هیچ عنوان این گفته ها را قبول ندارم. انگیزه شما باید خودتان باشید. شاید من در زندگی شکست‌هایی را تجربه کنم یا در مسیری قرار بگیرم که دیگر دستاوردی نداشته باشم. اگر من یا هر شخص دیگری کسی باشیم که به شما انرژی می‌دهیم، شما ضعیف خواهید شد.

سعی کنید درون خود یک امپراطوری بسازید و آن رهبر بزرگ درون خودتان باشد. شما باید به خودتان رجوع کنید. شخصیت درون خود را آنقدر قوی بسازید که اگر می‌خواهید به چیزی دست پیدا کنید، به خاطر آن تمام دنیا و کهکشان را به هم بریزید. امیدوارم که هیچ وقت از رویای خود دست نکشید.»

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sell-on-amazon-around-the-world-part3
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط