موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

سایت آمازون را مرور کنیم

توضیحات کوتاه :
برنامه پرایم یکی از موفق‌ترین پروژه‌های آمازون بوده و یکی از منابع درآمد این شرکت است که خدمات رایگان زیادی را در اختیار اعضای آن قرار می‌دهد و به فروش بیشتر فروشندگان نیز منجر می‌شود.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 19

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
سایت آمازون را مرور کنیم

 

خلاصه ای از مقاله

خدمات وب آمازون که شامل ارائه زیرساختهای رایانش به دیگر شرکت‌ها است، حوزه‌ای است که آمازون در آن پیشتاز است و همچنان یکی از کسب و کارهای موفق و پرسود آمازون به شمار می‌رود. همچنین بخش تبلیغات آمازون نیز که مورد توجه تحلیلگران وال استریت قرار گرفته است، تبدیل به یک بیزینس چند میلیارد دلاری شده است.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

درآمد نجومی سایت آمازون

از زمانی که شرکت آمازون شروع به کار کرد، درآمد این شرکت همواره وابسته به فروش آنلاین کالا بوده است. اما امروزه، آمازون وارد حوزه‌های جدیدی شده تا درآمد خود را افزایش دهد. این حوزه‌ها شامل رایانش ابری، ارائه خدمات حمل و نقل و تحویل کالا به دیگر فروشندگان و همچنین عضویت پرایم می‌شود. در طول سه ماهه سوم سال 2017، درآمد حاصل از این خدمات، 47 درصد کل درآمد شرکت را تشکیل داده است.

خدمات وب آمازون که شامل ارائه زیرساختهای رایانش به دیگر شرکت‌ها است، حوزه‌ای است که آمازون در آن پیشتاز است و همچنان یکی از کسب و کارهای موفق و پرسود آمازون به شمار می‌رود. همچنین بخش تبلیغات آمازون نیز که مورد توجه تحلیلگران وال استریت قرار گرفته است، تبدیل به یک بیزینس چند میلیارد دلاری شده است. این بیزینس در سال 2016 با درآمدی بالغ بر 2 میلیارد دلار تنها در یک دوره سه ماهه مواجه شد.

 

فروش در آمازون

 

نقش پرایم در موفقیت آمازون

برنامه پرایم نیز که یکی از موفق‌ترین پروژه‌های آمازون بوده است یکی دیگر از منابع درآمد این شرکت محسوب می‌شود. این برنامه که حق عضویت آن به تازگی به 119 دلار رسیده است، خدمات رایگان زیادی را در اختیار اعضای آن قرار می‌دهد. از جمله این خدمات، تحویل رایگان و دو روزه کالا، دسترسی به ویدیوها، آهنگهای پرایم و چندین نوع خدمات دیگر می‌باشد.

آمازون اعلام کرده است که سرمایه گذاری شرکت در این برنامه افزایش یافته و قرار است انبارهای بیشتری ساخته شود تا انبارها به محل زندگی مشتریان بیشتری نزدیک گردد و تحویل سریعتر سفارشات امکان پذیر شود. تحلیلگران پیش بینی می‌کنند که در سال آینده، آمازون نزدیک به 6 میلیارد دلار روی محتوای ویدیویی که در دسترس اعضای پرایم قرار می‌گیرد سرمایه گذاری خواهد نمود.

 

سهام آمازون

 

ارزش سهام آمازون

از سال 2014 ارزش سهام شرکت آمازون به طور ثابت در حال بالا رفتن می‌باشد. اما از آنجا که بازارهای بزرگتر از آمازون هم در حال تجربه نزول ارزش سهام هستند، شرکت‌های تکنولوژی که ارزش سهام بالایی دارند ممکن است دچار خطر شوند. خدمات رایانش ابری و تبلیغات، دو گزینه آمازون برای افزایش سود هستند و برای سرمایه گذاران اهمیت دارد که در این دو حوزه شاهد نشانه‌هایی از رشد باشند که منجر به افزایش ارزش سهام شود.

آمازون ابزارهای تبلیغاتی خود را بهبود بخشیده تا برای مشتریان خرده فروشی کار با آنها راحت‌تر شود و احتمالاً این اقدامات منجر به افزایش درآمد آمازون خواهد شد. بر اساس تخمین‌های تحلیلگران، کسب و کار تبلیغاتی آمازون در حال حاضر ارزشی برابر با 150 تا 190 میلیارد دلار دارد. انتظار می‌رود که درآمد سال 2018 آمازون از محل تبلیغات، در سال 2020 دو برابر شود، یعنی به 16 میلیارد دلار برسد. این رشد به دلیل افزایش حاشیه سود انجام خواهد گرفت. اگر این تخمین‌ها درست از آب دربیاید، درآمد حاصل از تبلیغات احتمالاً از کل درآمد خدمات وب آمازون بیشتر شود.

 

مقاله پیشنهادی: راه های افزایش انفجاری فروش در آمازون

سایت آمازون

 

درآمد آمازون از خدمات وب آمازون (AWS)

از آنجا که خدمات وب آمازون در حوزه رایانش ابری پیشرو است، سرمایه گذاران همچنان ارقام رشد را در مورد این سرویس رصد می‌کنند. اما افزایش رقابت می‌تواند به کاهش ارزش سهام آمازون در این حوزه‌ها منجر شود. در سه ماهه دوم سال، خدمات وب آمازون رشدی 49 درصدی را شاهد بود. خدمات وب آمازون همچنان به افزایش درآمد شرکت کمک خواهد نمود اما شرکت باید با دیگر شرکتها مانند مایکروسافت نیز رقابت کند. با افزایش سلطه آمازون بر این حوزه، درآمد حاصل از آن به بزرگترین بخش از شرکت تبدیل می‌شود که از افزایش فعالیتها در حوزه بهبود حاشیه سود، بیشترین نفع را می‌برد. نتایج مثبت در این حوزه‌ها می‌تواند منجر به افزایش اعتماد در بازار شود چون هنوز هم سوالاتی مبنی بر کارآیی سرمایه گذاری منابع توسط آمازون مطرح می‌باشد.

البته این موضوع در گزارش فصلی آمازون اعلام خواهد شد و قرار است که آمازون گزارش درآمدهای خود را اعلام کند. انتظار می‌رود که در سه ماهه سوم سال، شرکت با درآمد 3.29 میلیارد دلاری مواجه شود. اگر این امر محقق گردد، به معنای افزایش سالیانه 532.69 درصدی خواهد بود (مقایسه کنید با درآمد شرکت در مدت مشابه سال گذشته که برابر با 0.52 درصد بود). این درآمد شامل درآمد حاصل ازشرکت Wholefoods است که آمازون در سال 2017 این شرکت را خریداری نمود.

 

سایت آمازون را مرور کنیم

 

آینده آمازون

در یک سال گذشته، آمازون موفق شده است که در هر حوزه‌ای که وارد آن شده است، عملکردی فراتر از انتظارات بازار داشته باشد. بنابراین هرچند ممکن است رسیدن به رشد درآمد سالانه 500 درصدی کمی غیرممکن به نظر برسد، اما این امر می‌تواند محقق شود. این به آن معنا است که شرکت در برآورده کردن انتظارات بالای بازار به مشکل برنخواهد خورد. یکی از مواردی که می‌تواند تأثیر منفی بر این انتظارات داشته باشد، افزایش هزینه حمل و نقل و تحویل کالا است (که در سال 2017 به 10 میلیارد دلار رسیدند). اما هزینه‌هایی که توسط عضویت پرایم ایجاد شده است بسیاری از این هزینه‌ها را پوشش داده و می‌تواند درآمد شرکت را به یک نقطه امن برساند. تخمین‌های مربوط به فروش بازار در سه ماهه اخیر و همچنین برای کل سال بسیار قدرتمند به نظر می‌رسند که پیش بینی رسیدن به رشد 500 درصدی را کاملاً امکان پذیر می‌سازد.

در حال حاضر، تحلیلگران بر این موضوع توافق دارند که در سه ماهه سوم، رشد فروش برابر با 23.3 درصد خواهد بود. این رقم ممکن است حتی افزایش یافته و میزان فروش کل سال بسیار بالاتر از این مقدار باشد. تخمین‌ها نشان می‌دهند که عضویت پرایم در آمریکا ممکن است در حوالی 85 میلیون ثابت باقی بماند اما ارقام منتشر شده حاکی از آن هستند که انتظارات مربوط به فروش همچنان قابل دستیابی می‌باشند. در گزارش‌ها خاطرنشان شده است که بازار نسبت به حرکتِ رو به بالای شگفت انگیز آمازون در حوزه درآمد واکنش مثبتی نشان داده است. این افزایش درآمدها بسیار بیشتر از ضررهایی بوده است که برخلاف تخمین‌های تحلیلگران رخ داده بودند.

 

فروشندگی در آمازون

 

پروژه‌های جدید آمازون در حوزه تکنولوژی

بخش چینی خدمات وب آمازون با پروژه بلاک‌چین عمومی Qtum آغاز به همکاری نموده است. این همکاری باعث شده است که این غول حوزه رایانش ابری در یک پروژه مربوط به  ارز رمزی فعالیت داشته باشد. با سرمایه‌ای بالغ بر 325 میلیون دلار که برای آن در نظر گرفته شده است، این ارز رمزی رتبه 29 را درمیان ارزهای دیگر دارد و قرار است که راه حل‌های بلاک‌چین برای برنامه نویسان و شرکتها طراحی کند. این همکاری، کاربران خدمات وب آمازون را قادرمی سازد تا با استفاده از سرویس تصویر ماشینی آمازون (AMI)، قراردادهای هوشمند را سریعتر، کارآمدتر و ارزان‌تر طراحی کنند.

این همکاری توسط مدیر بخش چینی خدمات وب آمازون تأیید و اعلام شده که شرکت Qtum در حال همکاری با خدمات وب آمازون و یکی از اعضای این شبکه است. شرکت Qtum که در سال گذشته سرمایه‌ای برابر با 1 میلیون دلار از سرمایه گذاران خود دریافت نمود، سال گذشته از بلاک‌چین عمومی خود رونمایی کرد. طبق گزارش وبسایت آمازون، اعضای شبکه همکاری آمازون برای بهبود و رشد بیزینس خود و ارائه پشتیبانی بهتر به مشتریان، منابع تجاری، فنی، فروش، و بازاریابی دریافت خواهند نمود. Qtum و خدمات وب آمازون باهم همکاری نموده و از مشتریان در رابطه با مواردی که بیشتر مورد تقاضا هستند بازخورد می‌گیرند. آنها همچنین به آن دسته از مشتریان که منابع مناسبی برای طراحی نرم‌افزار در اختیار ندارند، کمک و راهنمایی ارائه می‌دهند.

مدیر ارشد اطلاعات شرکت Qtum اعلام کرده که قرار است این شرکت با آمازون همکاری داشته تا با مشتریان مختلف تماس برقرار سازد. برخی مشتریان ایده‌ها و برنامه نویسان خود را دارند و برخی از آنها نیازمند پشتیبانی بیشتری از سوی ما هستند و می‌خواهند به صورت مستقیم‌تر با ما صحبت کنند.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/review-amazon-site
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط