برنامه ریزی و هدف گذاری شغلی

  • 17 آذر 1397
  • 3916
  • 3

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

درود به تو دوست خوبم
امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشای این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.

 

برنامه ریزی و هدف گذاری

 

برنامه ریزی مسیر شغلی

در قسمت نوزدهم برنامه بیزینس تایم قصد داریم درباره برنامه ریزی و هدف گذاری شغلی صحبت کنیم. ما در مسیر کار و زندگی، اهدافی را برای خود مشخص می‌کنیم. این اهداف با توجه به لایف استایل ما می‌توانند در زمینه‌های مختلف باشند. شما حتماً باید در زندگی و کسب و کار مرحله هدف گذاری را مدنظر داشته باشید. زیرا گام اولیه و مهم در مسیر موفقیت می‌باشد. با ما همراه باشید.

جادوی نوشتن اهداف

یک کاغذ و قلم بردارید و اهداف خود را روی کاغذ بنویسید تا متوجه شوید از زندگی چه چیزی می‌خواهید. طبق تحقیقات انجام شده روی 120 هزار نفر، تنها 20 درصد افراد توانستند اهداف خود را به صورت واضح بنویسند. زمانی که از آن 80 درصد سؤال می‌شود که چرا نمی‌توانند اهداف خود را روی کاغذ بنویسند، آن‌ها دائماً فقط از مشکلات خود صحبت می‌کنند. این رفتار ناشی از باورهای آن‌ها می‌باشد. در دقیقه 2 ویدیو می‌توانید با جزئیات این موضوع آشنا شوید.

راهکار تبدیل مشکلات به خلق اهداف

اگر مشکلات را روی کاغذ یادداشت می‌کنید، می‌توانید آنها را به هدف تبدیل نمایید. گاهی خیلی از افراد در موقعیت‌هایی نیستند که در مسیر پیشرفت قرار گیرند. حتی ممکن است بسیار افراد منفی بافی باشند. این دسته از افراد می‌توانند مشکلات خود را روی کاغذ یادداشت کنند و حل آن مشکلات را به هدف تبدیل نمایند. اگر تمایل دارید درباره جزئیات این راهکار مطلع شوید، دقیقه 3 ویدیو را تماشا نمایید.

قانون گلوله برفی در زندگی

ما در زندگی در ابعاد مختلف، ضعف‌ها و مشکلاتی را داریم. تا زمانی که این مشکلات را برطرف نکنیم، آنها مانند یک گلوله برفی بزرگ می‌توانند ما را به صورت کلی نابود سازند. برای مثال اگر شما در بیزینس خود، فروش بالایی را تجربه نکنید، باید دقیقاً بررسی کنید که چرا مشتری‌های زیادی ندارید. اگر آن را برطرف نکنید، ذهن شما دچار آشفتگی می‌شود و این در روابط شخصی شما نیز تأثیر می‌گذارد. دائماً به دنبال دلایلی می‌گردید که ثابت کنید بیزینس نادرستی را شروع کردید. در دقیقه 5 ویدیو، این مسئله واضح‌تر بیان می‌گردد.

چرا موفقیت ترسناک است؟

همانطور که اجرای تکنیک‌های موفقیت، باعث می‌گردد که شما حتی یک قدم در زندگی خود پیشرفت کنید، به همان اندازه اگر در این مسیر دقت کافی نداشته باشید نیز می‌توانید عقبگرد را تجربه کنید. یعنی ذهن شما آنقدر قدرتمند است که می‌تواند برای شما صدها عیب بیابد و آنها را به باورهای شما تبدیل نماید. باور را خود شما برای خود می‌سازید پس خیلی در ساخت باورهای خود دقت داشته باشید. تماشای دقیقه 11 ویدیو شما را در این زمینه یاری می‌نماید.

به جای حمل مشکلات، آن‌ها را حل کنید

اگر مشکلات زندگی را برطرف نکنیم، با ما می‌مانند و جزئی از ما می‌شوند. آنها  را چندین سال در کل زندگی با خود حمل می‌کنیم. نباید در مقابل مشکلات خود بی تفاوت باشیم و راحت از کنار آنها عبور کنیم. بلکه باید آنها را با تمام قدرت حل کنیم. به باورهای نادرست و مشکلات اجازه ندهید، شما را از قرار گرفتن در مسیر موفقیت دور سازند. تماشای دقیقه 13 ویدیو به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

اگر همچنان تمایل دارید در خصوص این موضوع اطلاعات بیشتری کسب نمایید، تماشای این ویدیو می‌تواند برای شما مفید واقع گردد تا بتوانید با اطلاع از نکته‌هایی که شاید با وجود مهم بودن برای آنها اهمیتی قائل نیستید و پیاده سازی راهکارهای صحیح و هوشمندانه دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنید و از هر لحظه زندگی خود لذت ببرید. شما فقط یک بار زندگی می‌کنید پس به بهترین نحو از این فرصتی که در اختیار شما قرار داده شده است، استفاده نمایید تا در آینده دچار حسرت و پشیمانی نشوید.

برنامه ریزی و هدف گذاری شغلی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 4

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
اشکان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی دوست دارم با ترسهام روبرو بشوم و با اونها مبارزه کنم. ولی هر بار که خواستم اقدامی انجام بدم . نتونستم ادامه بدم!

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اشکان عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار عالی است. همین که تمایل دارید با ترس های خود روبرو شوید و قصد ندارید از آنها فرار کنید، یک نکته مثبت است. بی درنگ قدم در مسیر بگذارید و برای مقابله با یکی از ترس های خود هرچند کوچک اقدام نمایید. با ادامه دادن این روش می توانید با تمام ترس های زندگی خود روبرو شده و با تلاش و باورسازی صحیح آنها را از بین ببرید. به شما پیشنهاد می کنیم مجموعه برنامه های موفقیت الان وقتشه را دنبال نمایید. این ویدیوها و نکاتی که در آنها مطرح می گردد در این مسیر به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
گل گفتید استاد
ما دقیقا مثل موش هستیم . اصلا مشکلات جزئی از وجودمون شدند .

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز اگر تاکنون نیز این گونه در مسیر زندگی پیش رفتیم باید الان تصمیم درستی بگیریم و با ترس ها و مشکلات خود مواجه شده و آنها را برطرف سازیم. زندگی هدیه ای برای ما می باشد که نباید فرصت های آن را از دست بدهیم. فرصت ها محدود هستند ولی با هوشمندی و اقدام درست می توان از تمام لحظه ها و فرصت های زندگی بهره مند شد. کافی است ترس ها را کنار گذاشته و قدم برداریم تا شاهد دستاوردهایی باشیم که لذت زندگی را برای ما دوچندان خواهند کرد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
استاد عالی
خیلی وقت ها فکر می کنم خیلی از مسائل زندگی را حل نکرده ام و الان جزئی از اسفالت وجودم شده اند و هنوز می ترسم وارد ترسهایم شوم.
استاد چند راهکار بدهید که نترسم و وارد مشکلات و ترسهایم شوم .

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز باید با جدیت تصمیم بگیریم و یک بار برای همیشه با مشکلات روبرو شده و آنها را حل کنیم. اگر این اقدام را انجام ندهیم، همانطور که استاد عزت خواه نیز بیان کردند این مشکلات با ما می مانند و جزئی از ما می شوند. در نتیجه ما را از فرصت های مهم زندگیمان دور می سازند. دنبال نمودن ویدیوهای آموزشی، انگیزشی و موفقیت از مجموعه برنامه‌های اینترنتی الان وقتشه که در زمینه رشد و بهبود شخصی، بالابردن سطح مهارت‌های فردی، تثبیت باورهای مثبت و ... می‌باشد، می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع گردد. برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط

logo-samandehi