موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

همکاری در فروش آمازون

توضیحات کوتاه :
بر هیچکس پوشیده نیست که آمازون در بخش کتاب الکترونیکی و ایجاد فرصت برای نویسندگان مستقل، یک پیشگام به شمار می‌رود. در  بازاریابی آنلاین نیز پیشگام است. دلایل همکاری با آمازون متعدد است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 113

 • 5.9k
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
همکاری در فروش آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

زمانی که برنامه همکاری با آمازون در سال 1998 ایجاد شد، راه‌های آسان و ارزان قیمت زیادی برای کسب درآمد به صورت آنلاین وجود نداشت. برنامه همکاری با آمازون این روند را تغییر داد. تنها مشکل این بود که برای اینکه بتوان از طریق همکاری با آمازون به درآمد قابل توجهی رسید، باید هزاران کتاب فروخت. خوشبختانه، در راستای توسعه خط تولید آمازون، امکان کسب درآمد از آمازون نیز تسهیل پیدا کرد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

شروع بیزینس آمازون

بر هیچکس پوشیده نیست که آمازون در بخش کتاب الکترونیکی و ایجاد فرصت برای نویسندگان مستقل، یک پیشگام به شمار می‌رود. آمازون در زمینه بازاریابی آنلاین نیز پیشگام است. در سال 1996، آمازون یک خرده فروشی آنلاین کوچک بود که کتاب به فروش می‌رساند و کار خود را از گاراژ جف بیزوس مدیریت می‌کرد. به دلیل نداشتن بودجه کافی، آمازون تصمیم گرفت تا روی کسانی که عاشق کتاب خواندن هستند برای توسعه شرکت خود سرمایه گذاری کند. آمازون به جای اینکه یک هزینه اولیه را به خرید تبلیغات اختصاص بدهد، به کسانی که برای آمازون مشتری پیدا می‌کردند یک پورسانت پرداخت می‌کرد. این پورسانت بعد از خرید مشتری پرداخت می‌شد و بدین ترتیب هزینه‌های مربوط به بازاریابی حذف می‌گردید.

 

کسب درآمد با آمازون

 

زمانی که برنامه همکاری با آمازون در سال 1998 ایجاد شد، راه‌های آسان و ارزان قیمت زیادی برای کسب درآمد به صورت آنلاین وجود نداشت. برنامه همکاری با آمازون این روند را تغییر داد. تنها مشکل این بود که برای اینکه بتوان از طریق همکاری با آمازون به درآمد قابل توجهی رسید، باید هزاران کتاب فروخت. خوشبختانه، در راستای توسعه خط تولید آمازون، امکان کسب درآمد از آمازون نیز تسهیل پیدا کرد.

البته هنوز هم مبلغ پرداختی در مقایسه با سایر برنامه‌های وابسته (4 تا 8.5 درصد، بسته به نوع محصول و حجم فروش) نسبتاً پایین است. اما با داشتن یک خط تولید عظیم، مشتریان زیاد و اعتبار بالا، شما شانس این را خواهید داشت که محصولی را برای تبلیغ پیدا کرده و کسب درآمد نمایید. مثل دیگر راه‌های پول درآوردن در خانه، اگر به دنبال کسب درآمد از آمازون هستید باید تحقیق نموده، تلاش کرده و بازاریابی نمایید. در ادامه چند توصیه برای به حداکثر رساندن میزان همکاری با آمازون آورده شده است.

مزایای تبدیل شدن به نماینده تبلیغاتی آمازون

دلایل زیادی برای همکاری با آمازون وجود دارد، از جمله:

 • آمازون یک نام شناخته شده و پر بازدید است که هر روز افراد زیادی به آن اعتماد کرده و از آن خرید می‌کنند.
 • عضویت در آن رایگان است.
 • برای اینکه بتوانید با آمازون همکاری کنید به هیچ حد نصاب یا معیارهای دیگری نیاز نمی‌باشد.
 • هزاران هزار محصول در آمازون وجود دارند که می‌توانید آنها را تبلیغ کنید.
 • آمازون ابزارهای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در فروش یک محصول خاص یا یک دسته بندی مشخص به شما کمک کند.
 • سیستم گزارش دهی این شرکت بسیار خوب است که در نتیجه آن می‌توانید متوجه شوید که چقدر بازدید و فروش داشته‌اید.
 • شما می‌توانید مبالغ دریافتی را به طور مستقیم در حساب بانکی خود دریافت کنید.
 • آمازون خدمات مشتریان مناسبی را به خریداران ارائه می‌دهد. بنابراین شما دیگر نگران این نیستید که در صورت بروز مشکلی به طور مستقیم با خریداران سر و کار داشته باشید.
 • حتی اگر بازدیدکننده‌ای محصولی که شما تبلیغ می‌کنید را خریداری نکند اما طی همان بازدید محصول دیگری را بخرد، شما باز هم پورسانت خود را دریافت می‌کنید.

 

همکاری در فروش

 

چگونه به عنوان نماینده تبلیغات آمازون ثبت نام کنیم؟

ثبت نام در این بخش آمازون بسیار ساده و رایگان می‌باشد.

1. برای ثبت نام باید وارد آمازون شده و فرم‌های مربوط را تکمیل نمایید.

2. اطمینان حاصل کنید که قوانین را با دقت مطالعه کرده‌اید. برای مثال، اگر در یک ایمیل لینک‌های مربوط به همکاری با آمازون را قرار بدهید، خلاف قوانین است.

3. تعیین کنید که چه محصولاتی را می‌خواهید تبلیغ کنید. آمازون به شما این اجازه را می‌دهد که بر اساس کلمات کلیدی، ISBN ها (برای کتاب‌ها) و شماره محصول آن را جستجو نمایید.

4. تصمیم بگیرید که به چه روشی قصد تبلیغ محصولات انتخابی خود را دارید.

5. ترافیک مناسب را به صفحه مورد نظر خود بیاورید. با داشتن یک ترافیک هدفمند می‌توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید. راه‌های آسان و مقرون به صرفه زیادی وجود دارد که بتوانید افراد را به وبلاگ یا وبسایت خود بیاورید.

6. توصیه‌های مربوط به محصول باید با موضوع وبسایت شما مطابقت داشته باشد. اگر وبلاگ شما درباره کشاورزی است، تبلیغ یک تیشرت نمی‌تواند خیلی مرتبط باشد.

7. محصول مورد نظر را با دقت انتخاب کنید. محصولی که خودتان آن را نمی‌خرید یا به آن علاقه‌ای ندارید را فقط برای کسب درآمد تبلیغ نکنید. با این کار شما اعتبارتان را نزد بازدیدکنندگان وبسایت خود از دست می‌دهید. آن‌ها بیشتر علاقه دارند محصولی را بخرند که شما شخصاً آن را توصیه می‌کنید. اگر شما خودتان آن محصول را نخریده‌اید، حتماً نظرات مربوط به آن را بخوانید تا از مناسب بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

8. برای محتوای خود لینک‌های متعدد و عکس‌های مرتبط قرار بدهید. خوانندگان بیشتر ترجیح می‌دهند تا لینک‌ها و عکس‌های درون یک مقاله آموزنده را بررسی کنند.

9. اگر شما یک وبلاگ نویس هستید، فراموش نکنید که عنوان کنید این لینک تبلیغاتی است. این کار جزء قوانین FTC وبلاگ می‌باشد و علاوه بر آن اعتماد خوانندگان به شما را بیشتر می‌کند.

چگونه از طریق تبلیغات در آمازون کسب درآمد کنیم؟

1. در وبلاگ یا وبسایت خود درباره انتخاب یا خرید یک محصول موجود در آمازون مطلبی را بنویسید. در حال حاضر، بیش از هر وقت دیگری، افراد گزینه‌های خرید خود را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند. اگر شما یک مادر وبلاگ نویس هستید، می‌توانید یک مقاله درباره انتخاب یک جاروبرقی با قیمت پایین بنویسید. در آن مقاله به بهترین انتخاب‌های خودتان لینک بدهید. یک وبلاگ نویس درباره غذا نیز می‌تواند یک وسیله آشپزخانه را تبلیغ کند. یک سایت عکاسی هم می‌تواند به دوربین‌ها و سایر وسایل عکاسی لینک بدهد.

2. نظر خود را درباره محصولات جدید بنویسید. افراد همیشه به دنبال این هستند که پیش از صرف هزینه برای خرید محصول، درباره آن اطلاعاتی به دست بیاورند. به ویژه اگر آن محصول جدید باشد و اطلاعات زیادی درباره آن در دسترس نباشد.

3. درباره بهترین فروشندگان مطلب بنویسید. شما می‌توانید از لیست فروشندگان برتر در آمازون استفاده کنید. اگر هم سابقه فروش به صورت نماینده تبلیغ در آمازون را دارید، می‌توانید آمار خود را بررسی کنید تا ببینید که کدام محصول در وبلاگ شما فروش بیشتری داشته است.

4. پیشنهادات و فروش‌های ویژه را تبلیغ کنید. در این مرحله لازم است تبلیغات ویژه آمازون روی محصولاتی که با موضوع وبسایت شما مرتبط هستند را بررسی کنید.

5. درباره محصولات مرتبط دیگر بحث کرده و آنها را تبلیغ کنید. برای مثال زمانی که شما همبرگر سفارش می‌دهید، از شما می‌پرسند که در کنار آن سیب زمینی سرخ شده هم می‌خواهید؟ خیلی از محصولات ممکن است در کنار یک محصول دیگر بهتر عمل کنند. شما می‌توانید محصولات مرتبط را هم تبلیغ کنید.

6. بررسی کنید که افرادی که توسط شما به آمازون رفته‌اند چه محصول دیگری را خریداری نموده‌اند. یک ویژگی عالی برنامه همکاری با آمازون این است که اگر فردی که توسط شما معرفی شده است محصول دیگری را خریداری نماید، شما پورسانت خود را دریافت می‌کنید. حتی اگر محصول تبلیغ شده توسط شما را خریداری نکرده باشد. آمازون این امکان را به شما می‌دهد که ببینید افراد معرفی شده توسط شما چه محصولاتی را خریداری کرده‌اند. پس از آن، اگر آن محصول با وبلاگ یا وبسایت شما همخوانی داشت، می‌توانید آن را هم به لیست محصولات خود اضافه کنید.

 

چگونه در همکاری فروش آمازون درآمد داشته باشیم

 

اگر به دنبال داشتن یک کسب و کار خانگی هستید، بازاریابی برای آمازون یک شغل عالی به شمار می‌رود. اما این کار تنها به درست کردن یک وبلاگ یا وبسایت و قرار دادن لینک چندتا محصول در آن منتهی نمی‌شود. باید نیازهای بازار را بدانید و اطلاعات و منابع لازم برای پاسخگویی به این نیازها را فراهم آورید. سپس در ادامه کاری کنید که بازار هم بتواند راه حل‌های شما را ببیند.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-affiliates
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط