تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

استخدام کارمند و چگونگی آن در کسب و کار های اینترنتی - عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
استخدام کارمند و چگونگی آن در کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کارهای مختلف همیشه بوده است. تکنیک های زیادی برای استخدام کارمندان وجود دارد که می تواند به کارفرماها در این امر کمک شایانی نماید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 1.8k
  • 2
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
استخدام کارمند و چگونگی آن در کسب و کار های اینترنتی - عزت خواه دات کام

 

خلاصه‌ای از مقاله:

نحوه استخدام کارمند جدید همواره یک نگرانی اصلی برای کسب و کارها مخصوصا کسب و کارهای اینترنتی است. مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد شامل افزایش سن، تغییر شغل یا عدم توانایی ادامه کار به هر دلیل است. اقتصاددانان هشدار داده‌اند که در آینده، هرچند ممکن است تعداد افراد در جستجوی کار زیاد باشند اما کارمندان باکیفیت و با مهارت بسیار اندک خواهند بود.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:  

 

چگونگی استخدام کارمند در کسب و کار های اینترنتی

 

تکنیک هایی برای استخدام کارمند 

صاحبان کسب و کار های اینترنتی که به دنبال کارمندان جدید هستند چگونه باید عمل نمایند تا بتوانند بهترین کارمندان را جذب شرکت خود نمایند؟ و استخدام کارمند کنید، در این مقاله به نکاتی اشاره می‌کنیم که در استخدام کارمندان جدید به شما کمک می‌کند تا افرادی را جذب نمایید که بیشترین فایده را برای بیزینس شما به همراه داشته باشند. 

 

ارائه حقوق مناسب بر اساس عرف بازار

یکی از اشتباهات معمول که کسب و کارها مرتکب می‌شوند این است که میزان حقوق را بر حسب بودجه خود تعیین می‌کنند و نه بر اساس واقعیتهای بازار. این کار باعث می‌شود که استخدام کارمند باتجربه و توانا دشوارتر شود.

بنابراین قبل از تعیین حقوق، ابتدا به متوسط حقوق یک کارمند در حوزه مورد نظر توجه کنید و بر اساس آن حقوق پیشنهادی را تعیین نمایید.

برای کارمندان مزایا تعیین کنید

مزایایی که یک شرکت در اختیار کارمندان قرار می‌دهد از نظر یک کارمند ضروری محسوب می‌شود و شرکتهایی که مزایای بیشتری ارائه می‌دهند می‌توانند نسبت به بقیه شرکتها کارمندان بهتری استخدام کنند.

همچنین، اگر شما به دنبال کارمندان باکیفیت هستید، باید مزایای باکیفیت نیز ارائه دهید. بیمه سلامت و بازنشستگی یکی از مهمترین و اصلی‌ترین این مزایا هستند که باید به کارمندان ارائه شوند.

 

مقاله پیشنهادی: 10 راهکار برای افزایش بهره وری در محیط کار 

استخدام کارمند

 

در استخدام کارمند ، سبک زندگی را در نظر بگیرید

بسیاری از کارمندان به کیفیت زندگی ناشی از یک شغل به اندازه میزان حقوق آن توجه می‌کنند. اگر محل شرکت شما در منطقه‌ای باشد که امکانات تفریحی و ورزشی خوبی در نزدیکی آن قرار داشته باشد، می‌توانید از آنها در فرایند استخدام استفاده کنید.

با این کار می‌توانید به متقاضیان شغل این قول را بدهید که تعادل بین کار و زندگی آنها رعایت می‌شود.

به این وسیله، نه تنها یک محیط کاری عالی را برای کارمندان خود فراهم می‌کنید، بلکه کارمندان نیز زمانی که بتوانند ساعاتی از کار مرخصی بگیرند یا نیازی نداشته باشند کار خود را به منزل ببرند، از کار بیشتر استقبال می‌کنند.

یک مزیت دیگر این است که بهره وری کارمندان افزایش یافته و هزینه‌های ناشی از غیبت مکرر کارمندان و رفتارهای بد در محل کار کاهش می‌یابد. 

بر مزایای کسب و کار خود تاکید کنید

شما می‌توانید با ارائه امکاناتی مانند ساعات کاری انعطاف‌پذیر یا امکان کار در منزل، شرکت خود را در چشم کارمندان جذابتر نمایید. دیگر خدمات و مزایایی که می‌تواند بسیار جذاب باشد شامل خدمات مراقبت از کودکان، عدم نیاز به پوشیدن یونیفرم یا استراحت در طول روز باشد. 

 

مقاله پیشنهادی: رشد حرفه ای کارمندان در محیط کار 

کسب و کار اینترنتی

 

پاداش های خلاقانه ارائه دهید

به عنوان یک کسب و کار آنلاین، ممکن است شما نتوانید مانند شرکتهای بزرگ پاداشهای متنوع به کارمندان خود ارائه دهید. اما می‌توانید به صورت مقرون به صرفه‌ای برخی از خدمات را ارائه دهید. به عنوان مثال، ممکن است مانند یک شرکت بزرگ نتوانید امکانات ورزش کردن را در محل شرکت خود فراهم کنید، اما می‌توانید برای استفاده از باشگاه یا استخر محلی، به کارکنان خود بن بدهید.

برخی مشاغل نیز برای خدمات نزدیک به خود، برای کارمندان خود تخفیف می‌گیرند. می‌توانید با فروشگاهها یا مراکز خدماتی نزدیک خود مذاکره کنید و برای کارمندان خود تخفیف بگیرید.

شما با این کار نه تنها به رشد اقتصاد محلی خود کمک می‌کنید بلکه به دیگر کسب و کارها در نزدیکی خود نیز کمک می‌کنید. مطمئناً همه کارمندان شما از اینکه در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند خوشحال می‌شوند. 

فرصت ارتقای شغلی را برای کارکنان خود فراهم کنید

اکثر کارمندان به دنبال این نیستند که به مدت سی سال، یک کار ثابت و یکسان را انجام دهند. آنها به دنبال مشاغلی هستند که به آنها فرصت رشد و پیشرفت دهد.

  • شغل پیشنهادی شما به کارمند، چه چشم اندازی دارد؟
  • فرصت یادگیری مهارتهای جدید؟
  • گامی در جهت رسیدن به یک پست با مسئولیتهای بیشتر؟
  • حقوق بالاتر پس از مدت زمان خاص؟

این چشم انداز هرچه که باشد، اطمینان حاصل کنید که امکانات رشد آینده در هنگام استخدام کارمند در دسترس او باشد. 

 

مقاله پیشنهادی: 9 روش رهبران موفق برای ایجاد انگیزه در کارمندان 

استخدام کارمندان

 

یک برنامه تشویقی برای کارمندان ایجاد کنید

برنامه‌های تشویقی کارمندان نه تنها به عملکرد بهتر کارمندان منجر می‌شود بلکه به متقاضیان شغلی نیز انگیزه می‌دهد تا برای شما کار کنند. این برنامه تشویقی چه یک برنامه تفریحی با هزینه شرکت باشد یا برنامه جمع کردن امتیاز که بتوانند با پاداش مالی معاوضه کنند، می‌تواند شانس جذب کارمندان توانمند را افزایش دهد. 

به کارمندان سود اشتراکی بدهید

هیچ چیز بهتر از این نیست که کارمندان خود را در موفقیت شرکت سهیم نمایید. برای کسب و کارهایی که آینده خوبی دارند، همچون کسب و کارهای اینترنتی برنامه‌های به اشتراک گذاری سود می‌تواند یک انگیزه قوی برای کارمندان بالقوه باشد.

هرچند این کار ممکن است برای همه بیزینس‌ها امکان‌پذیر و مناسب نباشد اما ممکن است باز هم بتوانید راههایی پیدا کنید که کارکنان خود را در سهام شرکت سهیم نمایید.

بدین طریق آنها تبدیل به بخش ارزشمندی از تیم شما می‌شوند. به هر حال، کارکنان شما بخشی از موفقیت شرکت شما هستند، پس چرا آنها را در این موفقیت سهیم نکنید؟ 

پاداش پیش از استخدام کارمند ارائه دهید

وقتی رقابت برای جذب کارمند بالا است، مخصوصا در کسب و های اینترنتی، می‌توانید مبلغی را به عنوان پیش حقوق پرداخت کنید. اگر این کار را انجام می‌دهید، دو نکته را به خاطر داشته باشید.

  • اول اینکه این مبلغ باید قابل توجه باشد
  • دوم اینکه مشروط به ماندن کارمند در شرکت شما برای مدت زمان خاصی باشد.

در غیر این صورت، شما این پول را پرداخت خواهید کرد بدون اینکه کارمند به طور بلند مدت برای شما کار کند. 

گستره تبلیغات خود را افزایش دهید

در حال حاضر، انتشار آگهی استخدام کارمند در روزنامه محلی کافی نیست. شانس شما برای جذب کارمندان مطلوب با انتشار آگهی در پلتفرم‌های مختلف افزایش می‌یابد. به عنوان مثال می‌توانید در مکانهایی مانند سایتهای استخدامی و کاریابی و بورد دانشگاه‌ها آگهی خود را منتشر کنید.

حتی در شهرهای دیگر نیز می توانید تبلیغ کنید. در فیسبوک، توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز شانس خود را امتحان کنید. همچنین، اگر کارمندان دیگری دارید، آنها را در جستجوی کارمندان جدید سهیم کنید. به عنوان مثال می‌توانید به افرادی که یک کارمند جدید معرفی کنند یک پاداش مالی بدهید.

به طور مثال، وبسایت آمازون سیاست های خوبی برای استخدام کارمند خود به کار می برد. شما هم می توانید از این ترفندها استفاده نموده و نیروی کارآمدتری را استخدام نمایید.

 

چگونه از وبسایت آمازون کسب درآمد داشته باشیم؟

 

در دنیای حرفه‌ای مطمئناً کارمندانی یافت می‌شوند که بتوانند کارهای مد نظر شما را به طریق شایسته انجام دهند. شما تنها باید آنها را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. جذب و استخدام کارمند جدید بر اساس نکات گفته شده در این مقاله می‌تواند شانس شما در یافتن کارمندان باکیفیت را افزایش دهد. 

جهت اطلاع از آخرین اخبار و مقاله ها ما را در اینستاگرام دنبال نمایید

 

شغل ایده آل شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره آنلاین بازاریابی و فروش در آمازون ، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و همچنین دنبال نمودن صفحه نتایج دوره آربی است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-hire-an-employee
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
آرمین گفته:
۰ | ۰

مقاله پرباری بود. ممنون از اینهمه وقتی که می گذارید برای تهیه این مقالات

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما آرمین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خدای را سپاس که زحمات بی دریغ ما به بار نشست و خشنودی و خرسندی شما عزیزان را در بر داشته است.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
shahram گفته:
۰ | ۰

با درود بر استاد عزت خواه عزیزم و همه همراهان گرامی و عزیزان محترم گروه پشتیبانی
بسیار سپاسگزارم از مطالب مفیدی که در این سایت ارزشمند به اشتراک میگذارید پایدار باشید

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما شهرام عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بی شک ارتقای فعالیت های کاری سایت در سالیان اخیر، مدیون حمایت های شما همراه عزیز می باشد. لذا مراتب سپاس و قدردانی خودمان را به خاطر حضور صمیمانه شما اعلام می نماییم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط