تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه با فروش در آمازون از ایران میلیاردر شویم؟

توضیحات کوتاه :
وبسایت آمازون برای فروشندگان آنلاین روش‌های زیادی ارائه می‌دهد تا بتوانند کالای خود را در اینترنت به فروش برسانند اما انتخاب اینکه کدام برنامه مناسب‌تر است می‌تواند کار دشواری باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.45

تعداد امتیازها: 242

 • 39.8k
 • 4
 • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
چگونه با فروش در آمازون از ایران میلیاردر شویم؟

 

خلاصه ای از مقاله

کمپانی آمازون برای بخش Marketplace خود قوانین زیادی دارد و برای مدیریت این حسابها باید وقت و انرژی زیادی صرف کنید. اگر به فروشندگی در آمازون علاقمند هستید به شما توصیه می‌کنیم راهنمای زیر در مورد چگونگی روش های فروش در آمازون را مطالعه نمایید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

روش‌های فروش در آمازون

کمپانی آمازون برای فروشندگان آنلاین روش‌های زیادی ارائه می‌دهد تا بتوانند کالای خود را در اینترنت به فروش برسانند اما انتخاب اینکه کدام برنامه مناسب‌تر است می‌تواند کار دشواری باشد. توجه داشته باشید که مدیریت حساب‌های مختلف در آمازون کاری زمان بر است و نیاز به دانش زیادی دارد.

آمازون برای بخش Marketplace خود قوانین زیادی دارد و برای مدیریت این حسابها باید وقت و انرژی زیادی صرف کنید. اگر به فروشندگی در آمازون علاقمند هستید به شما توصیه می‌کنیم راهنمای زیر در مورد چگونگی روش های فروش در آمازون را مطالعه نمایید.

 

رسیدن به درآمد میلیاردی با آمازون

 

Amazon Marketplace چیست؟

آمازون مارکت‌پلیس یکی از معروفترین کانال‌های بازاریابی برای خرده فروشان آنلاین است. برای قرار دادن محصولات در آمازون مارکت‌پلیس، فروشندگان باید یک حساب باز کنند و محصولات خود را به آمازون ارسال نمایند. مارکت‌پلیس آمازون، خریداران را به وبسایت‌های فروشندگان متصل نمی‌کند چون تمامی معاملات و تراکنش‌ها در خود وبسایت آمازون انجام می‌گیرند.

فروش در آمازون چگونه است؟

در اینجا روش‌های مختلف فروش در آمازون و برخی ملزومات آن را بیان می‌کنیم تا شما بتوانید تصمیم بگیرید کدام گزینه فروش برای شما مناسب‌تر است.

فروش در آمازون

یک گزینه محبوب برای کسب درآمد از آمازون، فروش کالا در آمازون است. امرزوه بیش از نیمی از فروش‌هایی که در آمازون انجام می‌گیرد، از طریق فروشندگان شخص ثالث صورت می‌پذیرد. روش کار اینگونه است که فروشندگان محصول خود را در سایت آمازون قرار می‌دهند و به عنوان فروشنده شخص ثالث، محصول را به فروش می‌رسانند. به طور کلی، فروش در آمازون نسبت به فروش به آمازون، نیاز به کار بیشتری دارد اما کنترل بیشتر و حاشیه سود بالاتری دارد.

فروشندگان می‌توانند بر نحوه ارسال، قیمت‌ها و تحویل کالا کنترل داشته باشند. فروشندگانی که در مارکت‌پلیس آمازون محصول خود را به فروش می‌رسانند، گزینه‌های مختلفی برای تحویل کالا دارند که می‌توانند از بین آنها انتخاب کنند. فروشندگان می‌توانند انتخاب کنند که خودشان تحویل محصول به مشتری را انجام دهند یا آن را به شرکت آمازون بسپارند. مزایای فروش در آمازون به این ترتیب هستند:

 • محصول شما بیشتر دیده می‌شود: میلیون‌ها نفر می‌توانند محصول شما را در سایت آمازون مشاهده نمایند. دیده شدنِ بیشتر به معنای پتانسیل فروش بیشتر است.
 • استفاده از مزایای مارکت‌پلیس: مارکت‌پلیس آمازون یک مقصد خرید است که به قابل اعتماد بودن، سهولت خرید آنلاین و تنوع محصول معروف است. فروش در آمازون شما را از مزایای این بازار بهره‌مند می‌سازد.
 • جذب مشتریان جدید: بازار آمازون بسیار بزرگ است. فروشندگان می‌توانند به مشتریان زیادی دسترسی داشته باشند که بسیاری از آنها را نمی‌توانید در وبسایت خود داشته باشید.
 • افزایش فروش: مشتریان در آمازون با قصد خرید به سایت آمازون وارد می‌شوند یا حداقل به دنبال یک محصول خاص هستند. جستجوی آنلاین، تبلیغات و دیگر روش‌های معرفی به مشتریان تضمین نمی‌کنند که مشتری زیادی در جاهای دیگر جذب کنید. خلاصه اینکه مشتریان در آمازون بیشتر خرید می‌کنند.

 

به‌طور‌کلی پیشنهاد ما فروش محصولات فیزیکی و پر سود در وبسایت آمازون می باشد که آموزش کامل آن در دوره آربی وجود دارد. یکی از پر سود‌ترین بیزنس‌های آنلاین حال‌حاضر جهان فروش در وبسایت غول آسای آمازون می‌باشد. شما نیز می توانید امروز فعالیت خود را آغاز نمایید.

 

مقاله پیشنهادی: نحوه فروش در آمازون از ایران

فروش در وبسایت آمازون

 

 • فروش به آمازون

  فروش به آمازون برنامه‌ای است که باید فرد دیگری شما را به آن دعوت کند. فروش مستقیم به آمازون باعث می‌شود که آمازون مالک محصول شما شود و خود آمازون برای محصول بازاریابی کرده و آن را به فروش می‌رساند. روش کار به این گونه است که فروشندگان و تولید‌کنندگان، محصول خود را به آمازون و با قیمت عمده می‌فروشند. وقتی این آیتم‌ها به آمازون ارسال شوند، کار فروشنده تمام می‌شود. آمازون هزینه را مستقیماً به فروشنده پرداخت می‌نماید و عملاً مالک آن محصول می‌شود. آمازون آن محصول را با قیمتی که خود انتخاب می‌کند در وبسایت به فروش می‌رساند.

  مزایای فروش به آمازون

  فروش به آمازون گزینه‌ای است که در دسترس تولید‌کنندگان قرار دارد و زحمت بازاریابی، تبلیغات و حتی قیمت گذاری را از دوش سازنده برمی‌دارد. همچنین دیگر نیازی به انبارداری و تحویل کالا به مشتری نیست. می‌توانید به صورت عمده محصول خود را به فروش برسانید. نکته قابل توجه این است که محصول شما فقط در آمازون به فروش می‌رسد.

فروش در آمازون یا فروش به آمازون؟

اینکه کدام روش را برای فروش محصول انتخاب کنید بستگی به محصول، توانایی تحویل کالا، سود مورد انتظار و بسیاری موارد دیگر دارد. فروشندگانی که در آمازون محصول خود را می‌فروشند از زحمت تحویل و ارسال کالا و انبارداری خلاص می‌شوند. فروش در آمازون بیشتر مناسب افرادی است که می‌توانستند محصول خود را به آمازون نیز بفروشند اما می‌خواهند از مزایای مارکت‌پلیس آمازون و جذب مشتری بیشتر و در نتجه فروش و سود بیشتربهره‌مند شوند.
اما مزایای فروش در آمازون نسبت به فروش به آمازون به این ترتیب هستند:

 • سود حاصل از فروش FBA پس از سه هفته به شما می‌رسد اما اگر محصول خود را به آمازون بفروشید، آمازون پول را پس از سه ماه به حساب شما واریز می‌کند.
 • برای فروش به آمازون شما باید سیستم EDI (تبادل الکترونیکی داده) را فعال کنید.
 • فروشندگانی که محصول خود را به آمازون می‌فروشند، می‌توانند به صورت عمده محصولات خود را به فروش برسانند اما این کار با کاهش 20 تا 30 درصدی سود نسبت به فروش عادی همراه خواهد بود.
 • در صورت فروش به آمازون، شما روی قیمت بازار کنترلی ندارید چون آمازون روی محصول شما قیمت می‌گذارد.
 • ممکن است فروشندگان جدید بتوانند جایگزین شما شوند و آمازون به جای شما از آنها خرید کند.

در ابتدا می‌توانیم طبق دوره آربی برند شخصی خود را در وبسایت آمازون آماده کنیم و البته با پیشرفت و کسب فروش‌های فوق العاده، به سمت پروسه فروش به وبسایت آمازون رویم. اما این موضوع ملزم به فعالیت صحیح طبق آموزش های دوره آربی می باشد.

 

فروش در آمازون از ایران

 

آیا استفاده از FBA لازم است؟

میلیون‌ها فروشنده شخص ثالث در سرتاسر جهان در وبسایت آمازون کالا به فروش می‌رسانند. اگر می‌خواهید فروشنده شخص ثالث باشید، یکی از اولین تصمیماتی که باید بگیرید این است که آیا برای تحویل کالا به مشتری از FBA استفاده کنید یا خودتان در منزل این کار را انجام دهید. استفاده از FBA می تواند تاثیر شگرفی بر فروش و سرعت فرآیند ارسال شما داشته باشد.

FBA چیست؟

کمپانی آمازون محصولات خود را همراه با محصولات متعلق به فروشندگان دیگر در وبسایت خود به فروش می‌رساند. وقتی یک محصول از یک فروشنده شخص ثالث در وبسایت آمازون خریداری می‌شود، اینکه چه کسی محصول را برای مشتری ارسال کند بستگی به روشی دارد که توسط فروشنده انتخاب شده است. فروشندگانی که FBA را انتخاب می‌کنند، تمامی مراحل بسته بندی، مرتب سازی و ارسال را به آمازون می‌سپارند.

وبسایت آمازون بیش از 80 مرکز ارسال در آمریکا دارد که به روند بسته بندی و ارسال نظارت می‌کنند. فروشندگان می‌توانند FBA را برای تمامی یا بخشی از کالاهای خود انتخاب کنند. انتخاب FBA به حاشیه سود مورد انتظار، دسته محصول و متغیرهای دیگر بستگی دارد. ارسال توسط آمازون برای تسریع روند تحویل کالا به مشتری گزینه مناسبی است.

همچنین اگر شما کالای خود را از طریق انبارهای آمازون ارسال نمایید، نیازی به عملیات مدیریت انبار و بسته بندی و پرداخت هزینه پست برای هر سفارش نخواهید داشت. شما به صورت ماهیانه مبلغ 40 دلار را به آمازون پرداخت خواهید نمود و دیگر نیازی به نگرانی درباره مراحل پس از فروش نخواهید داشت.

هزینه فروش در آمازون چقدر است؟

فروشندگانی که قصد فروش در وبسایت جهانی آمازون دارند، می‌توانند بین دو گزینه فروشنده فردی و فروشنده حرفه‌ای انتخاب کنند. فروشندگان فردی برای هر محصولی که در آمازون به فروش برسانند باید مبلغ 99 سنت به آمازون پرداخت کنند. علاوه بر این مبلغ، باید هزینه‌ای بین 0.45 تا 1.35 دلار به عنوان closing fee پرداخت نمایند. فروشندگان حرفه‌ای هزینه‌ای بین 6 تا 25 درصد فروش خود را به عنوان هزینه ارجاع به آمازون می‌پردازند.

 

آشنایی با شیوه پولدار شدن

 

همچنین فروشندگان حرفه ای ماهیانه مبلغ 40 دلار را به آمازون پرداخت می‌کنند اما از پرداخت 99 سنت برای هر کالا معاف می‌باشند. اگر شما بیش از 40 محصول در ماه به فروش برسانید، گزینه FBA برای شما مناسب‌تر خواهد بود. لازم به یادآوری است که اگر شما گزینه فروشنده فردی را انتخاب کنید، علاوه بر هزینه‌های ذکر شده، باید هزینه پست و بسته بندی را نیز محاسبه نمایید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

نظرات و موفقیت های دانشجویان دوره آربی 

 

 

 

 
نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-be-milionaire-by-selling-on-amazon-from-iran
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 4 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سمیرا گفته:
۰ | ۰

سلام
وقتتون بخیر باشه
من میخوام کتاب بنویسم و تو آمازون بفروم این دوره RB آیا به درد این مدل محصولات میخوره ؟؟

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما

دوره آربی در خصوص فروش کتاب چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دیجیتالی نیست. چنانچه فروش محصول دیجیتال مدنظر شما می باشد، در سایت آمازون همواره می توانید نسبت به فروش محصولات دیجیتال و دانلودی اقدام نمایید . همچنین در سایت آمازون بخشی بدین منظور قرار داده شده است. اما این موضوع قوانین مربوط به خود را در سایت آمازون دارد که باید قبل از هر اقدامی حتما بررسی گردد. توجه نمایید برای چنین اقدامی، شما باید اکانت فروشنده ایجاد نمایید و قوانین اکانت فروشنده جهت فروش کالای فیزیکی را در این نوع اکانت نیز باید رعایت نمایید. درواقع شما باید حساب بانکی معتبر و مورد تایید آمازون و سایر موارد لازم دیگر را در اکانت خودتان معرفی نمایید. اما کمپانی عزت خواه دات کام در این خصوص فعالیتی نداشته و صرفاً در دوره آربی بر روی خرید کالای فیزیکی از چین و فروش آن در آمازون متمرکز هستیم. آگاه باشید، مسلماً در اکثر موارد میزان سود در کالاهای فیزیکی خیلی بیشتر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش محصولات دیجیتال به سایت آمازون مراجعه نموده و بررسی های لازم را انجام دهید.

موفق باشید.

پاسخ
مهدی گفته:
۱ | ۰

آیا برای شروع در آمازون احتیاج به سرمایه هست

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۱

بله. شروع بیزینس آمازون نیازمند سرمایه اولیه برای خرید جنس از چین و همچنین فراهم کردن مدارک و شرایط لازم برای ساخت اکانت از کشور مورد تایید آمازون می باشد.

پاسخ

مطالب مرتبط