تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آموزش فارسی فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
دوره جامع آربی که توسط استاد حسین عزت خواه تهیه شده است کاملترین دوره‌ای است که مباحث مربوط به فروشندگی در آمازون را پوشش می‌دهد. این دوره به زبان فارسی در اختیار همگان قرار گرفته است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 15

  • 2.9k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
آموزش فارسی فروش در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

همانطور که آگاهی دارید، قوی ترین و به روز ترین بیزینس های آنلاین، کسب و کار آمازون می باشد. جف بزوس مدیر این کمپانی بزرگ بصورت بسیار گسترده، در سراسر دنیا اقلام مصرفی، کالا و مواد خوراکی را به دست خریداران می‌رساند. چنانچه شما نیز علاقه مند به این بیزینس باشید، می توانید قواعد فروش در آمازون را فرا گیرید. در پیمودن این مسیر نیاز به مربی و منتور با تجربه و متخصص دارید. استاد حسین عزت خواه، برای اولین بار در دنیا، آموزش فروشندگی در آمازون را به صورت فارسی تهیه نمودند، با خواندن این مطلب بیشتر با بیزینس آمازون آشنا شوید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

فروش در آمازون فارسی 

در عصر حاضر همه افراد به دنبال یادگیری بهترین روش‌های کسب‌درآمد هستند. اما آنچه اهمیت دارد انتخاب روش کسب‌درآمد و دوره‌های یادگیری می‌باشد. روشی که فارغ از زمان و مکان و در 24 ساعت شبانه‌روز درآمدزایی داشته باشد. کسب و کاری که حتی در زمان مسافرت و تفریح، یا حتی زمانی که خواب هستید برای شما رونق اقتصادی داشته باشد. از این جهت، فروش کالای فیزیکی در وبسایت غول آسای آمازون پیشنهاد می‌شود. در ادامه توضیحات کاملی در مورد این وبسایت ارائه خواهد شد. انتخاب دیگر شما مربوط به دوره یادگیری است. دوره جامع آربی که توسط استاد حسین عزت خواه تهیه شده است کاملترین دوره‌ای است که مباحث مربوط به فروشندگی در آمازون را پوشش می‌دهد. ایشان نخستین فرد ایرانی هستند که به زبان فارسی و به طور جامع فروش کالا در آمازون را آموزش می‌دهند. استاد حسین عزت خواه که خودشان از سال 2016 عنوان بست سلر در آمازون را کسب نموده‌اند با اعتقاد به اصل فراوانی اقدام به تهیه دوره جامع آربی در ارتباط با فروش کالای فیزیکی در آمازون نموده‌اند. سؤال برخی از افراد این است که چرا ایشان همان کسب و کاری را به دیگران آموزش می‌دهند که منبع کسب‌درآمد خودشان است؟ پاسخ ساده است، با توجه به اصل فراوانی ایشان بر این باور هستند که در دنیا ثروت، نعمت و فراوانی وجود دارد و اصلاً قرار نیست کسی جای فرد دیگری را بگیرد.

 

آموزش فروش در آمازون

 

دانلود رایگان دوره آربی

آمازون دارای پتانسیل بالای فروش یا به عبارتی 306 فروش در هر ثانیه و فعالیت 2 میلیون فروشنده در این وبسایت است. پس چرا شما نباید یکی از افراد موفق در این حوزه باشید؟ شما نیز می‌توانید با دوره آربی و دریافت آموزش‌های آن به یکی از این فروشندگان تبدیل شوید. ویدیو معرفی دوره آربی به صورت رایگان منتشر شده است که به شما این شانس را می‌دهد که با دید کامل و درست نسبت به خرید این دوره اقدام نمایید. مسئله‌ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که شما در این مسیر تنها نیستید و می‌توانید از پشتیبانی دقیق و دلسوزانه تیم پشتیبانی دوره آربی بهره مند شوید. بی شک اگر در طول روز بتوانید به عنوان یک سلر 20 یا 30 فروش در آمازون داشته باشید و تلاش کنید با راهکارهای ارائه شده در دوره آربی به بست سلر آمازون تبدیل شوید، مایه خوشحالی و مسرت خواهد بود. بست‌سلر آمازون به فردی اطلاق می‌شود که در کوتاهترین زمان بیشترین فروش را داشته باشد و استاد عزت خواه از سال 2016 دارای این عنوان هستند. پس چه خوب است برای راه‌اندازی بیزینس آنلاین آمازون از فردی کسب تجربه کنیم که خودش راه موفقیت را به طور صعودی و بی وقفه پیموده است.

 

مقاله پیشنهادی: نتایج دوره آربی

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

شروع کسب و کار آمازون توسط جف بزوس

جف بیزوس که در ابتدا در پارکینگ خانه خود کتاب می‌فروخت، تصمیم گرفت ایده‌ای را اجرایی کند و به واسطه آن کتاب‌های دست دوم یا نو را در وبسایتی به طور آنلاین به فروش برساند. گرچه در آغاز کار همه کارها را به صورت دستی خودش انجام می‌داد اما با گذشت زمان همه چیز تغییر کرد. این تغییر چنان شگرف و بزرگ بود که در سالهای بعد که ارزش آمازون به 50 میلیون دلار رسید نه تنهای کتاب‌های الکترونیک، بلکه هر کالای دیگری در آمازون به فروش رسید. اکنون می‌توان آمازون را ویکی پدیای کالا و بزرگترین مارکت پلیس دنیا در نظر گرفت.

 

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

چرا دوره آربی بستر فروش آمازون را پیشنهاد می دهد؟

  • ارزش دلاری آمازون در حال حاضر برابر با 140 میلیارد دلار است.
  • تعداد کارمندان شرکت آمازون حدود 541 هزار نفر و روزانه حدود 485 هزار کالای جدید به لیست محصولات آمازون افزوده می‌شود.
  • 2 میلیون فروشنده مشغول کسب درآمد از آمازون هستند.
  • با فروش 26.5 میلیون محصول در یک روز رکورد فروش در آمازون به ثبت رسیده است.
  • فروش 406 محصول در هر ثانیه و فروش 14 میلیون دلاری روزانه در آمازون از ویژگی‌هایی است که توجه هر کارآفرین و علاقه‌مند به کسب و کار آنلاین را به خود جلب می‌کند. بنابراین اگر شما نیز تمایل دارید سهمی از این آمار و ارقام داشته باشید می‌توانید با شرکت در دوره جامع آربی، نحوه فروش در آمازون را یاد بگیرید و در بزرگترین مارکت پلیس دنیا یک فروشنده موفق باشید.

 

مقاله پیشنهادی: روش فروش در آمازون

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

آموزش ساخت اکانت فروشنده آمازون در دوره آربی

شاید برای افراد بسیاری این سؤال مطرح شود که آیا می‌توان از ایران نیز فروشندگی در آمازون را تجربه کرد و با شرایط تحریم‌های موجود چگونه می‌توان کنار آمد؟ در پاسخ باید گفت که سایت آمازون با موقعیت جغرافیایی و لوکیشین فرد فروشنده مشکلی ندارد و از هر جای دنیا می‌توانید گام به گام مراحل فروشنده شدن در آمازون را طی کنید. اگر علاقه‌مند به راه‌اندازی یک بیزینس هستید پس چه بهتر است کسب و کاری را شروع کنید که 2 میلیون فروشنده هم زمان در آن مشغول به فروش هستند و تقریباً نیمی از این فروشندگان سالانه بیش از 100 هزار دلار کسب درآمد دارند. این ارقام بسیار قابل توجه هستند و می‌توانند موجب استقلال مالی و تغییر در زندگی شما شوند.

 

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

نکات لازم برای ساخت اکانت فروشندگی در آمازون را با دوره آربی یاد بگیرید

برای ساخت اکانت فروشندگی و افتتاح حساب بانکی می‌توانید به لیست کشورهای مورد تأیید آمازون که در سایت عزت خواه دات کام ارائه شده است، مراجعه نمایید. در صورتی که ساکن یکی از این کشورها باشید و حساب بانکی آنها را داشته باشید می‌توانید به عنوان فروشنده در آمازون فعالیت داشته باشید. اما افرادی که ساکن ایران یا کشورهای دیگر هستند نیز می‌توانند با استفاده از راهکارهایی که ارائه می‌شود وارد آمازون شوند و با فروش در سایت آمازون کسب درآمد دلاری داشته باشند.

 

مقاله پیشنهادی: چگونه می توان در آمازون سلر شد؟

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

آموزش کسب درآمد از وب سایت آمازون

افرادی که ساکن ایران یا سایر کشورها هستند می‌توانند به سه روش زیر در آمازون فعالیت کنند:

روش اول: افتتاح حساب بین‌المللی در یکی از کشورهایی که مورد تأیید آمازون است. شرکت‌هایی در داخل ایران این سرویس را ارائه می‌دهند و می‌توانید با استفاده از آنها حساب بانکی بین المللی و یک کردیت کارت تهیه کنید و سپس در آمازون فعایت خود را شروع کنید. شرکت عزت خواه دات کام در این خصوص معرف هیچ شرکتی نیست. بنابراین لازم است شما به عنوان فروشنده، ابتدا در گوگل افتتاح حساب بین‌المللی را جستجو کنید، اطلاعات لازم را به دست آورید و پس از تحقیق و بررسی لازم، اقدام به افتتاح حساب در شرکت‌های معتبر نمایید. در این راستا دو نکته مهم را باید مورد توجه قرار دهید و از شرکتی که افتتاح حساب انجام می‌دهد بپرسید این حساب بانکی حتماً قابلیت واریز و برداشت و کار با آمازون را داشته باشد. نکته دیگر اینکه در لینک کشورهای مورد تأیید ذکر شده است که این حساب بانکی باید قابلیت اتصال به درگاه پیونیر یا هایپر والت را داشته باشد که در همان لیست مشخص گردیده که هر حساب بانکی نیازمند اتصال به کدام درگاه می‌باشد. در صورت عدم اطلاع این شرکت‌ها، نام حساب را از آنها بپرسید و از Help آمازون در این مورد سؤال کنید. به آمازون ایمیل بزنید و ببینید آیا این حساب قابلیت کار با آمازون را دارد یا خیر. البته در صورتی که از شما سؤال کردند در کدام کشور زندگی می‌کنید باید نام همان کشوری که حساب بانکی آن را دارید بگویید. به خاطر داشته باشید هرگز نباید نامی از ایران بیاورید زیرا در لیست کشورهای مورد تأیید آمازون قرار ندارد. قبل از هر اقدامی لیست کشورهای مورد تایید آمازون و قوانین مربوط به آن را بررسی کنید، زیرا این اطلاعات همواره در حال تغییر می‌باشند.

 

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

روش دوم: افرادی که شرایط همکاری با تیم عزت خواه دات کام را دارا می‌باشند، می‌توانند محصولات خود را تحت برندهای فعال استاد حسین عزت خواه در سایت آمازون به فروش برسانند. (در صورت تمایل به فروش از این طریق در ابتدا لازم است کاملاً به سیستم فروش آمازون آگاهی داشته باشید، پس از مصاحبه با استاد حسین عزت خواه قرارداد ببندید، محصول مورد نظر را به کانادا یا آمریکا ارسال نمایید و تحت برند ایشان در آمازون به فروش برسانید)

روش سوم: شما به عنوان فروشنده می‌توانید از حساب بانکی و کردیت کارت یکی از دوستان یا خویشاوندان خارج از کشور که در لیست کشورهای مورد تأیید آمازون هستند، اقدام کنید.

 

مقاله پیشنهادی: دوره آموزش آمازون

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

اکانت های آمازون به چه صورتی هستند؟

برای ورود به آمازون در ابتدا در گوگل Seller central amazon را سرچ کنید. روی Start selling کلیک کنید و اکانت خود را بسازید. در آمازون دو نوع اکانت فردی و حرفه‌ای وجود دارد. برای ثبت نام در اکانت individual نیاز به پرداخت هزینه نیست اما حداکثر می‌توانید 39 محصول را در هر ماه به فروش برسانید و اگر میزان فروش شما بیش از این مقدار شود باید اکانت خود را به اکانت professional ارتقا دهید. برای ثبت این اکانت باید ماهانه 40 دلار پرداخت کنید. نکته مهم این است که هر دو اکانت قابلیت Amazon FBA را دارا می‌باشد.

FBA و Prime آمازون چه مزایایی دارند؟

در صورتی که از سرویس FBA استفاده کنید پس از ارسال محصولات به انبار آمازون کلیه کارها توسط خود آمازون انجام خواهد شد. به عنوان مثال، آمازون محصول شما را بسته‌بندی و برای مشتری ارسال می‌کند. با استفاده از سرویس FBA محصولات شما از قابلیت پرایم آمازون نیز بهره‌مند خواهند شد. سرویس پرایم در حقیقت سرویسی است که آمازون با دریافت هزینه سالیانه به مشتریان ارائه می‌دهد. در این حالت محصولات در کمتر از 48 ساعت و به طور رایگان برای مشتری پست خواهد شد. به عبارت دیگر، مشتری با پرداخت ممبر شیپ آمازون که سالیانه 99 دلار است و دارا بودن اکانت پرایم می‌تواند محصولاتی که Prime می‌باشند را در کمتر از 48 ساعت با شیپینگ رایگان دریافت کند.

 

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

استفاده از سرویس پرایم چه مزیتی برای فروشنده دارد؟

از آنجایی که محصول پرایم، حداکثر تا دو روز به دست مشتری می‌رسد و مزیتی مهم برای خریداران اینترنتی به شمار می‌رود، احتمال فروش فروشنده را چند برابر خواهد کرد. محصولات Prime سریع و رایگان به دست مشتری می‌رسند و از این رو مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرند. بنابراین توصیه می‌شود از ابتدای کار سرویس FBA را انتخاب نمایید. ساخت اکانت Individual به افرادی پیشنهاد می‌شود که تجربه یا سرمایه لازم برای اکانت حرفه‌ای را ندارند. پس از گذشت مدت زمانی که سرمایه و تجربه شما به حد قابل قبولی رسید می‌توانید اکانت خود را به Professional ارتقاء دهید. به هر حال انتخاب نوع اکانت بر عهده فرد فروشنده بوده و مراحل هر دو ساده است. برای وارد کردن حساب بانکی، آدرس و موارد دیگر طبق لیست کشورهای مورد تأیید آمازون عمل کنید.

 

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

فروش در آمازون را با دوره آربی یاد بگیرید

افراد بسیاری معتقد هستند در حالی که خودشان می‌توانند وبسایتی برای فروش بسازند چرا باید آمازون را به عنوان یک بستر فروش انتخاب و درصدی از فروش را به آمازون پرداخت کنند. با توجه به آمار و ارقامی که در بالا اشاره شد و جستجویی ساده در گوگل پاسخ قانع‌کننده‌ای خواهید یافت. هر چه بازدید و مراجعه به یک سایت اینترنتی بیشتر باشد در نتیجه فروش بیشتری صورت خواهد کرد و فروشنده از مزایای آن بهره مند خواهد شد. پس چه بسا بهتر است در وبسایتی اقدام به فروش کالای خود کنید که در سطحی جهانی مطرح است و یکی از پربازدیدترین فروشگاه‌های اینترنتی به شمار می‌رود.

 

دانلود رایگان آموزش فارسی فروش در آمازون

 

دانلود رایگان آموزش فارسی کسب درآمد دلاری از آمازون (دوره آربی)

در دوره آربی (آموزش جامع فروش در آمازون) در این مورد نیز اطلاعات جامع و کاملی ارائه شده است. در عصر حاضر همه موارد به صورت آنلاین قابل انجام هستند. تنها کافی است وارد سایت علیبابا دات کام شوید، محصول مورد نظر را سرچ کنید و با کارخانه‌های تولیدکننده محصول وارد مذاکره شوید. البته باید با اعتبارسنجی فروشندگان و بهترین روش ارسال کالا نیز آشنایی داشته باشید که در دوره آربی مفصلاً توضیح داده شده است. با سفارش تعداد بالای محصولات (حداقل 200 عدد) صرفه اقتصادی بیشتری خواهید داشت. مبلغ محصول به صورت اینترنتی از شما دریافت خواهد شد و ارسال کالا به محل مورد نظر شما انجام می‌شود. نکته مهمی که در این مرحله باید مورد توجه قرار دهید این است که چگونه باید کالایی را برای فروش در آمازون انتخاب کنید. با جستجوی Amazon best seller در گوگل لیست محصولات پرفروش را مشاهده کنید. در سمت چپ، لیست گروه‌های مختلف قرار گرفته است می‌توانید با توجه به این دسته‌بندی‌ها محصول خود را انتخاب کنید اما نمی‌توانید به سراغ برخی از محصولات بروید.

 

دانلود پکیج عزت خواه

 

با دوره آربی محصولاتی که نمی‌توان برای فروش در آمازون انتخاب کرد را شناسایی نمایید

1. کتاب، سی دی، کتاب‌های صوتی و فیلم‌هایی که حق کپی رایت دارند، مگر اینکه شما صاحب اثر باشید.
2. محصولات بهداشتی که نیاز به مجوز و هزینه‌های بسیار دارند مگر برای صاحب خود برند
3. وسایل الکترونیکی نیز به دلیل صدمه و آسیب دیدن هنگام شیپینگ از چین به انبار آمازون یا سایر انبارها توصیه نمی‌شوند. علاوه بر این رقابت با برندهای بزرگ از جمله سونی و اپل کار مشکلی است.
4. وسایل مصرفی و خوراکی نیز گزینه خوبی برای افراد تازه کار نیست مگر اینکه در آمریکا کارخانه تولید محصول را داشته باشید.
5. تنوع و سایزبندی در لباس و پوشاک نیز موجب فاصله گرفتن از این گروه می‌شود. برای جلب مشتری بیشتر بهتر است به سراغ محصولاتی بروید که تنوع، سایز بندی و سلیقه در آنها مورد توجه مشتری نباشد.
6. محصولات برند را نیز از دایره انتخابی خود حذف کنید. مطمئناً انتخاب محصولات برند شکایت صاحب برند و ضرر مالی شما را به همراه خواهد داشت. از چندین راه می‌توانید متوجه شوید محصول مورد نظر شما برند هست یا نه. به عنوان مثال اگر 10 فروشنده یک محصول را به فروش می‌رسانند این محصول جزء کالاهای برند قرار نگرفته است.

شغل ایده آل شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/free-tutorial-sell-on-amazon-download
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh