کسب ثروت از آمازون

 • 1120
 • 0

آیا آمازون یک راه سریع برای ثروتمند شدن است؟

این سوالی است که همواره فروشندگان آمازون که به تازگی از این سرویس استفاده می‌کنند، می‌پرسند: آیا بسته بندی و ارسال محصول توسط آمازون یک برنامه مناسب برای ثروتمند شدن به حساب می‌آید؟ زمانی که با این سؤال رو به رو شدم، بلافاصله یک سؤال دیگر در ذهنم شکل گرفت، چرا شما این سؤال را می‌پرسید؟ قبل از اینکه بیشتر به این موضوع بپردازیم، از شما می‌خواهم که به هر نحوی که ممکن است تا آخر این مقاله را بخوانید. من در 6 مرحله بسیار ساده، طرح خودم درباره کسب درآمد از طریق FBA را با شما درمیان گذاشته‌ام. 

 

کسب ثروت از آمازون

 

کسب ثروت از FBA آمازون

 پس دوباره این سؤال را مطرح می‌کنم، آیا استفاده از سرویس FBA یک راه سریع برای میلیونر شدن است؟ شاید شما هم یکی از شرایط زیر را تجربه کرده باشید. شاید شما هم ویدئوهایی را که نمایندگان فروش ساخته اند را دیده اید. در این ویدئو آنها به سایت والمارت رفته و یک محصول با قیمت 1 دلار را به شما نشان می‌دهند، سپس به آمازون مراجعه نموده و نشان می‌دهند که قیمت آن در این سایت 5 دلار است. فردی در ویدئو می‌گوید: «شما می‌توانید 4 دلار روی این محصول سود کنید! شما می‌توانید پول خود را 4 برابر کنید!» حتماً شما هم متعجب شده‌اید و با خود گفته‌اید: «یعنی واقعاً به همین سادگی است؟» (اگر شما درباره نحوه محاسبه هزینه‌های فروش در آمازون اطلاعاتی داشته باشید، می دانید که این روش نتیجه گیری کاملاً اشتباه است. لازم بود قبل از اینکه به مورد بعدی بپردازم، این نکته را عنوان کنم.) شاید هم شما در یک کنفرانس که قرار است آخر هفته تشکیل ‌شود ثبت نام کرده‌اید. موضوع کنفرانس این است: «چگونه فروش در آمازون به یک فرصت بزرگ برای شما تبدیل خواهد شد؟» یا مثلا «اگر شما در دوره‌های مشاوره فروش ما ثبت نام کنید، ما تمام کارهای لازم برای پیدا کردن یک محصول و باز کردن حساب کاربری در آمازون را برای شما انجام خواهیم داد. همین الان با پرداخت 20000 دلار ثبت نام کنید.» شما فکر می‌کنید آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند اما آیا واقعاً با پرداخت تنها 20000 دلار چنین چیزی امکان پذیر است؟

 

کسب ثروت و درآمد دلاری از اینترنت


شاید هم شما درباره سرویس FBA چیزهایی شنیده باشید و به برخی از گروه‌های داخل فیسبوک پیوسته‌اید تا اطلاعات بیشتری در این باره به دست بیاورید. ممکن است برخی عکس‌هایی از فروش فوق العاده خود با گذشت تنها چند ماه از شروع کارشان را قرار بدهند. ممکن است حتی عکس‌هایی از محصولات خریداری شده در انبار فروش خود را فرستاده باشند که بازگشت 100 درصدی سرمایه را نشان می‌دهند. بعد از دیدن این عکس‌ها کنجکاو شده‌اید که آیا اینها واقعی هستند؟ آیا من می‌توانم به آسانی از طریق سرویس FBA پولدار شوم؟ من می‌خواهم یک آمار حقیقی را به شما ارائه بدهم.

چرا فروش در آمازون؟

اکثر کسانی که به سمت سرویس FBA می‌روند دلیل خوبی برای تمایل به کسب درآمد از این طریق دارند:

 • به دست آوردن استقلال مالی
 • دستیابی به آزادی از کارهای خسته کننده و ناتمام
 • رئیس خودشان باشند و کنترل برنامه‌های خود را در دست بگیرند 
 • پرداخت بدهی (کارت اعتباری، وام دانشجویی، هزینه‌های درمانی و غیره)
 • هزینه تحصیل فرزندان خود را پرداخت نمایند
 • خرید مسکن
 • پرداخت هزینه‌های خانواده
 • ایجاد یک حساب بازنشستگی
 • ذخیره مقداری پول برای رفتن به تعطیلات
 • یا هر دلیل مالی یا شخصی دیگر

انگیزه شما از فروش در آمازون از طریق FBA چیست؟ 

دانستن دلیل این تمایل امری بسیار مهم است. بعد از دانستن آن، شما می‌توانید در ابتدای کسب و کار خود، انگیزه لازم را داشته باشید و همچنین در طول مسیر پیش روی خود در کسب و کاری که راه انداخته‌اید، به آن رجوع کنید. ممکن است بارها دچار مشکل بشوید و نیاز است که به خاطر بیاورید که دلیل و انگیزه شما از روی آوردن به این کسب و کار چه بوده است.

آغاز فعالیت من در آمازون

من به تازگی از همسر خود جدا شده‌ام و پدر 4 پسر هستم. من نمی‌خواستم فرزندانم را به مهد کودک بفرستم، از کار بیکار بشوم یا در بدهی غرق شوم. همانطور که می‌بینید، شرایط من خیلی خوب نبود. من سالهای زیادی را به عنوان سرگرمی در eBay فروش انجام می‌دادم. به همین دلیل هم تصمیم گرفتم تا درباره نحوه فروش در این سایت به عنوان کار تمام وقت اطلاعات بیشتری کسب کنم. در طول این مسیر، من با یک کتاب درباره خرده فروشی نوشته فردی به نام کریس گرین برخورد کردم. 100 دلار بابت این کتاب پرداخت کردم و می‌توانم به شما بگویم که یکی از بهترین کتاب‌هایی بود در طول عمر خود مطالعه کرده‌ام. این کتاب من را در مسیر یادگیری درباره سرویس FBA آمازون قرار داد. تنها در عرض 6 تا 7 ماه من توانستم به درآمد تمام وقت دست پیدا کنم و خود و 4 پسرم را تأمین کنم. خیلی زود توانستم خود را جمع و جور کرده و به شرایط ایده آل برسم. سپس در سال 2013 با ربکا ازدواج کردم و او هم در این کسب و کار، من را همراهی کرد. چندین سال طول کشید تا به جایی که الان هستیم، برسیم. هر دوی ما به صورت نیمه وقت کار می‌کردیم تا به درآمدی که از طریق کار تمام وقت از طریق سرویس FBA آمازون به دست می‌آید، دست پیدا کنیم. من خرده فروشی‌ها و خریدهای عمده را مدیریت کرده و او هم مدیریت خرید و فروش‌های آنلاین را برعهده داشت. 
این داستان من بود اما این را نمی‌دانم که از نظر شما یک داستان معمولی بود یا نه. برخی خیلی سریع‌تر از من کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اند و برخی هم زمان بیشتری را طی کرده‌اند تا به نتیجه برسند. کلید اصلی این است که با سرعتی که با شرایط منحصر بفرد خودتان در تناسب باشد حرکت کنید.

 

کسب ثروت از آمازون

 

کسب درآمد سریع از طریق آمازون

 آیا سرویس FBA آمازون یک راه سریع برای ثروتمند شدن است؟ بسیار خب، کلمه «سریع» را برای من تعریف کنید. منظورتان از سریع 6 ماه است؟ یک سال است؟ دو سال است؟ فرض می‌کنیم شما هم توانسته‌اید کسب و کار خود به شکل FBA را آغاز کرده، یک میزان درآمد مشخص که با آن می‌توانید هم خودتان و هم خانواده خود را تأمین کنید را مشخص نموده‌‌اید. اگر تمامی این کارها را طی دو سال آینده انجام بدهید، به نظرتان خیلی «سریع» نیست؟ این زمان را با کل عمر خود یا مدت زمانی که طول کشید تا مدرک دانشگاهی خود را بگیرید، مقایسه کنید. 2 سال برای ایجاد یک کسب و کار که می‌تواند درآمد یک شغل تمام وقت را به شما بدهد، خیلی سریع به نظر می‌رسد.

فروش در آمازون یک فرصت عالی برای دستیابی به درآمد تمام وقت در طولانی مدت

بنابراین این سؤال دوباره به ذهن شما می‌آید که انگیزه شما از راه اندازی کسب و کار FBA آمازون چیست؟ آیا به دنبال کسب پول در سریع‌ترین و آسان‌ترین راه ممکن هستید؟ آیا می‌خواهید یک کسب و کار مجاز را داشته باشید؟ من نمی‌دانم که این مورد برای همه یکسان است یا نه. اما بیشتر اوقات زمانی که کسی به دنبال فهمیدن این است که آیا FBA آمازون یک راه مناسب برای کسب سریع درآمد است، حقیقتاً به دنبال رسیدن به درآمدی سریع است. گاهی اوقات کار با سرویس FBA آمازون به نظر سخت می‌شود. مثلاً زمان‌هایی که باید دسته بندی‌های جدید را یاد بگیرید، با محدودیت‌ها کنار بیایید، هزینه‌ها را مدیریت کنید و خیلی موارد دیگر. مسئله مهم این است که این خود فروشنده است که می‌تواند از این مشکلات گذر کند و به سختی یاد بگیرد، تلاش کند و در آخر با موفقیت از طریق سرویس FBA آمازون به یک درآمد تمام وقت دست پیدا کند. 

طرح 6 مرحله‌ای من برای کسب درآمد از طریق FBA آمازون 

 1. کسب و کار خود از طریق سرویس FBA آمازون را راه اندازی نموده و یاد بگیرید.
 2. تلاش کنید تا در آمازون فروش انجام دهید و یاد بگیرید. 
 3. شکست بخورید و یاد بگیرید.
 4. دوباره تلاش کنید و یاد بگیرید.
 5. موفق شوید و یاد بگیرید.

یادگیری آسان نیست و همیشه هم سریع به دست نمی‌آید اما مهم‌ترین عامل برای شروع یک کسب و کار از طریق FBA بشمار می‌رود.

در آمازون فروشنده شوید

از تجربه خود زمانی که برای اولین بار درباره سرویس FBA آمازون شنیده‌اید، بگویید. آیا کسی به شما پیشنهاد داده است که این یک روش فوق العاده آسان برای ایجاد یک کسب و کار درآمدزا در آمازون است؟ شاید هم مثل من گفته است که این اتفاق شدنی است اما هم زمان بر است و هم به تلاش نیاز دارد؟ آیا تا به حال وسوسه شده‌اید که دست از فروش در آمازون بکشید؟ چگونه با این وسوسه مقابله کرده‌اید؟ در حال حاضر شما این را متوجه شده‌اید که راه اندازی یک کسب و کار موفق در آمازون نیاز به تلاش زیادی دارد اما می‌خواهید مطمئن بشوید که اگر زمان خود را روی تمرکز بر استراتژی‌های مربوط به FBA آمازون بگذارید، می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید. اگر درباره راه اندازی کسب و کار خود در آمازون به صورت FBA جدی هستید، دوره ارزشمند آربی را که توسط استاد حسین عزت خواه ارائه شده خریداری نموده و نحوه فروش در آمازون را به صورت گام به گام فرا بگیرید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/earn-money-through-amazon
کسب ثروت از آمازون

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 5

نظرات کاربران

0 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط