مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دانلود رایگان دوره پاراسل زندگی به همراه آپدیت

توضیحات کوتاه :
شما زمانی می‌توانید فرد موفقی بوده و در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود موفقیت را تجربه کنید که لایف استایل مناسبی را داشته باشید. لایف استایلی که یک میلیونر نابغه آن را دارد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 435
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
دانلود رایگان دوره پاراسل زندگی به همراه آپدیت

 

خلاصه ای از مقاله

در دوره پاراسل زندگی تلاش استاد حسین عزت خواه بر این بوده است که همه جنبه‌های زندگی شما را مورد بررسی قرار داده و بهترین راهکار برای ترقی در تمامی آنها را به شما آموزش دهد. شما می‌توانید ویدیو معرفی این دوره که به صورت رایگان در سایت عزت خواه دات کام قرار گرفته است را مشاهده نموده و بعد از تماشای آن برای تهیه دوره بی نظیر پاراسل زندگی اقدام نمایید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

پکیج پاراسل زندگی

شما زمانی می‌توانید فرد موفقی بوده و در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود موفقیت را تجربه کنید که لایف استایل مناسبی را داشته باشید. لایف استایلی که یک میلیونر نابغه آن را دارد. سبک زندگی این افراد به گونه‌ای است که امکان پیشرفت و دستیابی به بهبودی در تمامی جنبه‌های زندگی را به آن‌ها می‌دهد. اینکه شما تنها بتوانید در زمینه کسب و کار و بحث مالی پیشرفت کنید اما از زندگی شخصی خود یا سلامتی ذهن و جسمتان غافل باشید، به هیچ عنوان اتفاق درستی نیست.

در دوره پاراسل زندگی تلاش استاد حسین عزت خواه بر این بوده است که همه جنبه‌های زندگی شما را مورد بررسی قرار داده و بهترین راهکار برای ترقی در تمامی آنها را به شما آموزش دهد. شما می‌توانید ویدیو معرفی این دوره که به صورت رایگان در سایت عزت خواه دات کام قرار گرفته است را مشاهده نموده و بعد از تماشای آن برای تهیه دوره بی نظیر پاراسل زندگی اقدام نمایید. پس از تهیه این دوره نیز می‌توانید از پشتیبانی تیم مجرب عزت خواه دات کام بهره مند شده و مسیر ساخت لایف استایل موفق خود را با موفقیت و آسودگی طی نمایید.

 

دانلود رایگان پاراسل زندگی با لینک مستقیم

 

رسیدن به موفقیت با دوره پاراسل زندگی

هدف گذاری در زندگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما باید برای خودتان هدفی را تعیین کرده و مشخص نمایید که می‌خواهید که در آینده به چه نقطه‌ای دست پیدا کنید. اما زمانی که شما هدف خود را مشخص نمودید، دیگر این خود شما نیستید که بر اساس فکر و تدبیر خود می‌خواهید به هدفی که تعیین کرده‌اید دست پیدا کنید. در کنار آن یک میل و اشتیاق شدید نسبت به آن هدف درون شما ایجاد می‌شود که شما را به سمت هدف مشخص شده می‌برد.

حال اگر در کنار این تمایل درونی تلاش برای رسیدن به آن هدف را نیز داشته باشید، می‌توانید تا حد زیادی به خواسته خود دست پیدا کنید. اما داشتن هدف و تلاش برای رسیدن به آن به هیچ عنوان نمی‌تواند موفقیت شما را تضمین کند. در کنار هر دوی این موارد شما باید موارد مهم و تعیین کننده دیگری را نیز داشته باشید. مهم‌ترین مورد داشتن طرز فکر و نگرش درست است. شما باید با دید درستی پا در مسیر بگذارید و مثل یک فرد موفق رفتار کنید. لایف استایلی که شما باید داشته باشید، لایف استایلی است که همه افراد موفق آن را دارند.

 

دانلود رایگان دوره پااسل زندگی

 

اگر غیر از این باشد، حتی اگر شما بهترین هدف را نیز انتخاب کرده باشید و به بهترین شکل ممکن برای رسیدن به آن تلاش کنید، باز هم نمی‌توانید به آن شکلی که باید به آن دست پیدا کنید. چرا که باید اصولی که شما را به هدفی که تعیین نموده‌اید می‌رساند را نیز یاد بگیرید. مطمئناً بارها این ضرب المثل را شنیده‌اید که اگر می‌خواهید به کسی کمک کنید، سعی کنید به جای دادن ماهی، ماهیگیری را به او یاد بدهید.

هدف اصلی دوره بی نظیر پاراسل زندگی نیز دقیقاً همین است. اینکه شما مسیر را با تمامی اصول و قوانینی که در خود دارد یاد بگیرید. بدین ترتیب حتی اگر شکست را نیز تجربه کردید، باز هم نیازی نیست نگران باشید. چرا که شما یاد گرفته‌اید که چگونه بلند شوید و مسیر را به شکلی حتی بهتر از قبل طی کنید. مسئله‌ای که میان یک انسان موفق و یک فرد شکست خورده تمایز ایجاد می‌کند، داشتن قدرت تصمیم گیری است. شما اگر می‌خواهید فرد موفقی باشید، باید بتوانید در هر شرایطی بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایید. اما حقیقتاً رمز موفقیت افراد موفق چیست؟

 

موفق شدن

 

با تماشای دوره پاراسل زندگی، تصمیمات جسورانه ای بگیرید

در حقیقت رمز موفقیت این افراد روتینی است که در زندگی آن را داشته و دنبال می‌کنند. همه ما انسان‌ها از نظر زمانی شرایط مشابه ای را داریم. همه ما در طول روز 24 ساعت فرصت داریم که مطابق با آنچه که برای خود برنامه ریزی کرده‌ایم پیش برویم. تفاوت اصلی میان افراد در نوع استفاده آنها از زمان است. کسانی که می‌دانند به چه شیوه‌ای زندگی کنند، این شانس را دارند که هر کاری را که آغاز می‌کنند به بهترین حالت ممکن انجام داده و به سرانجام برسانند.

دوره پاراسل زندگی این شانس را به شما می‌دهد که جسورانه تصمیم گیری کنید و در نهایت بهترین تصمیمی که باید بگیرید را اتخاذ نمایید. در این دوره تکنیک‌هایی به شما آموزش داده می‌شود که با اجرای دقیق و درست آن‌ها می‌توانید نتیجه‌ای که انتظار دارید را به دست بیاورید. فراموش نکنید که تنها چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد، حال شما است. اینکه شما در گذشته به چه شکلی پیش رفته‌اید به هیچ عنوان اهمیت ندارد.

حتی این موضوع که برای آینده خود چه آرزوهایی را در سر دارید نیز مهم نیست. تنها زمانی که مهم است و باید آن را دریابید، زمان حال است. چرا که اگر از زمان حال خود به شکل درستی استفاده نکنید، نمی‌توانید انتظار آینده خارق العاده‌ای را نیز داشته باشید. پس باید همین امروز تصمیم خود را بگیرید و بهترین و ایده آل ترین زندگی ممکن را برای خود رقم بزنید.

 

 دوره پاراسل زندگی به همراه آپدیت

 

کاری که در این مرحله باید انجام دهید این است که چشمان خود را بسته و به آینده‌ای که می‌خواهید به آن دست پیدا کنید، فکر کنید. اینکه در رویای خود دوست داشتید چه شرایطی را داشته و چه کاری را انجام می‌دادید. هر چیزی که به ذهنتان خطور می‌کند را روی یک کاغذ یادداشت نمایید. سپس در همان لحظه تصمیم خود را بگیرید که برای رسیدن به آن اهداف تلاش کنید و زندگی رویایی خود را بسازید.

در این مسیر ممکن است نیاز باشد که باورهای خود را تغییر دهید یا لایف استایل جدیدی را دنبال کنید. لایف استایلی که دنبال می‌کنید، باید موفق باشد. اینکه در زندگی خود تنها به کار کردن بپردازید یا تمام کاری که انجام می‌دهید تفریح کردن باشد، به هیچ عنوان نمی‌تواند شما را به موفقیت برساند. شما زمانی می‌توانید این امید را داشته باشید که زندگی موفقی را تجربه کنید که بتوانید میان تمام امورات زندگی خود تعادل برقرار کنید. شما باید در برنامه زندگی خود، کار، تفریح، مسافرت، مطالعه و یادگیری، ورزش کردن یا هر مورد دیگری که نیاز است را بگنجانید. چرا که اگر در هر یک از این موارد کوتاهی صورت بگیرد، می‌تواند تمام زندگی شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

 

انسانهای موفق

 

راهکارهای به دست آوردن اشتیاق با پکیج پاراسل

شما می‌توانید در زندگی به هر چیزی که می‌خواهید دست پیدا کنید. تنها مسئله‌ای که برای رسیدن به این مهم باید در نظر داشته باشید، داشتن شور و اشتیاق است. اگر انسان نسبت به چیزی اشتیاق بالایی داشته باشد، می‌تواند هر کاری را انجام دهد و موفقیت را در زندگی خود تجربه کند. تا زمانی که شما چیزی را از صمیم قلب نخواهید و برای رسیدن به آن شوری درون خود نداشته باشید، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که به آن برسید.

پس حتی اگر امکان راه اندازی بهترین و پرسودترین بیزینس دنیا برای شما فراهم شده است اما شما هیچ علاقه ای به آن ندارید، به شما توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان آن را آغاز نکنید. چرا که تا زمانی که علاقه و اشتیاقی وجود نداشته باشد، موفقیتی نیز به دست نمی‌آید. کاری که در دوره پاراسل زندگی انجام می‌گیرد این است که راهکارهایی را پیش روی شما قرار می‌دهد که به کمک آنها بتوانید زمینه‌ای که اشتیاق شما را برمی‌انگیزد را پیدا نمایید. بعد از طی این مرحله، زمان آن می‌رسد که به سراغ آن زمینه مشخص بروید و ایده‌ای که در ذهن دارید را مورد بررسی قرار دهید.

ویژگی‌هایی که ایده شما باید داشته باشد این است که از المان‌های زمان و مکان جدا شده باشد. در ادامه برخی از بیزینس هایی که می‌توانند این ویژگی را داشته باشند را معرفی خواهیم نمود.

 

کسب موفقیت

 

1. فروش محصول فیزیکی در دنیای اینترنت

در دنیای امروز ما اینترنت نقش بسیار پررنگی را ایفا می‌کند. نقش اعظمی از فعالیت‌های انسانی از طریق اینترنت صورت می‌گیرد. انسان‌ها به کمک اینترنت کار می‌کنند، آموزش می‌بینند، تفریح می‌کنند و کسب درآمد دارند. افراد خیلی از خریدهای روزمره خود را با استفاده از اینترنت انجام می‌دهند. شما باید یک محصول مناسب انتخاب کرده و آن را برای فروش در اینترنت قرار دهید.

محصول شما باید پتانسیل لازم برای دیده شدن را داشته باشد و امکان سفارش آن از کارخانه‌های تولیدکننده وجود داشته باشد. برای اینکه محصول خود را به مرحله فروش در اینترنت برسانید، شما باید 2 سؤال مهم را پرسیده و روی پاسخ‌های آنها دقت کافی داشته باشید. 1. شما باید به چه کارخانه‌هایی سفارشات خود را بدهید؟ 2. چگونه محصولی که دریافت می‌کنید را بعد از دریافت به فروش برسانید؟

 

پاراسل زندگی

 

شما می‌توانید به 3 شکل در این مسیر پیش بروید. حالت اول این است که سفارشات خود را از طریق سایت علی بابا دات کام ثبت نمایید. عملکرد این وبسایت همانند سایت آمازون می‌باشد اما یک تفاوت عمده با آن دارد و آن تفاوت این است که در این سایت تنها کارخانه‌ها می‌توانند حساب کاربری داشته باشند. شما می‌توانید به آنها سفارش داده و با قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به قیمت‌های موجود در بازار، محصول خود را تولید نمایید.

حالت دوم این است که با کارخانه درون ایران کار کنید. اما این کار شاید کمی برای شما دردسرساز باشد. چرا که شما باید خودتان پیگیری‌های لازم را انجام دهید. حالت نهایی زمانی است که شما از محصولات بومی یک جای خاص استفاده کرده، آن را برای فروش در اینترنت قرار دهید و فروش خوبی را چه در ایران و چه در جهان داشته باشید.

 

موفقیت

 

2. ساخت یا اختراع محصول فیزیکی توسط خود شما

اگر شما بتوانید در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشید، می‌توانید موفقیت بسیار چشمگیری را تجربه نمایید. بهترین کاری که می‌توانید در این زمینه انجام دهید این است که روی مشکل خودتان تمرکز کنید. سپس تلاش کنید تا راه حلی برای آن مشکل پیدا کنید. در ادامه می‌توانید به یکی از تولیدکنندگان حاضر در سایت علی بابا سفارش ساخت محصولی بر اساس ایده خود بدهید. با این کار شما این شانس را خواهید داشت که به نتیجه‌ای شگفت انگیز دست پیدا کنید. مسئله‌ای که باید در این زمینه در نظر داشته باشید این است که هر انسانی مهارت‌های خاص خود را دارد. شاید شما نتوانید خودتان محصولی که در نظر دارید را بسازید اما می‌توانید ایده پرداز خوبی باشد. شما باید یاد بگیرید که چگونه در عرصه تجارت جهانی فعالیت کنید و ایده‌های خوب خود را به سرانجام برسانید.

 

عزت خواه دات کام

 

3. افیلیت یا همکاری در فروش شرکت‌های مختلف

در این روش شما برای محصولات شرکت‌های دیگر تبلیغات انجام می‌دهید. اما این تبلیغات هیچگونه مسئولیت حقوقی را برای شما ندارد. هرگونه ضمانت یا پشتیبانی لازم را خود شرکت مورد نظر باید برعهده بگیرد. کاری که شما انجام می‌دهید تبلیغات برای آن شرکت و گرفتن پورسانت خود از هر فروشی که به واسطه شما انجام می‌شود، می‌باشد. اما برای موفقیت در این کار باید نکات زیادی را رعایت نمایید. موردی که باید بیش از هر چیز دیگری مد نظر داشته باشید این است که باید تعداد مخاطبینی که با آنها در ارتباط هستید بالا باشد. شما باید این امکان را داشته باشید که افراد زیادی را در اطراف خود داشته باشید. در غیر این صورت شروع این کسب و کار نمی‌تواند برای شما نتیجه بخش باشد. اما از سوی دیگر اگر شما بتوانید به شکل درستی در این کسب و کار پیش بروید، می‌توانید درآمد خیلی خوبی را داشته باشید. مطمئناً شما برای راه اندازی کسب و کار اصلی خود نیاز به صرف هزینه‌هایی دارید و افیلیت مارکتینگ می‌تواند به عنوان یک منبع درآمد جانبی به شما کمک کند.

 

حسین عزت خواه

 

ذهنیت یک کارآفرین موفق را بسازید

در هر 3 حالتی که به شما معرفی شده است، شما باید به یک نکته مهم توجه داشته باشید و آن مورد داشتن بستر فروش مناسب است. شما حتی اگر بهترین محصول ممکن را نیز طراحی و تولید نمایید، تا زمانی که بستر فروش مناسبی نداشته باشید، نمی‌توانید انتظار موفقیتی را نیز داشته باشید. یکی از بهترین بسترهای فروش که در سطح جهانی فعالیت دارد، وبسایت آمازون است. آمازون یا وبسایت های مشابه آن این امکان را به شما می‌دهند که محصول خود را برای فروش در سایت آنها قرار دهید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که درصدی از فروش‌های خود را به سایتی که در آن مشغول به کار هستید، بدهید. در قبال پرداخت هزینه‌ای جزئی شانس داشتن دسترسی به یک ترافیک انسانی بسیار بالا را خواهید داشت.

 

مسیر موفقیت

 

در کنار داشتن این کسب و کار می‌توانید اقدام به راه اندازی وبسایت مربوط به خودتان نیز کنید. سپس محصول خود را در آن وبسایت به فروش رسانده و از این طریق نیز کسب درآمد نمایید. اما باید بدانید که برای جذب ترافیک به وبسایت خود نیز باید چه کارهایی انجام دهید. معمولاً به روش‌های زیادی می‌توان مشتریان را به سمت وبسایت خود جذب کرد. روش اول استفاده از تبلیغات است که هزینه به نسبت زیادی را نیز نیاز دارد. روش دوم نیز تولید محتوا مناسب است. بدین شکل که در ابتدا مشتریان را با هدف مطالعه محتوای تولید شده به سمت وبسایت خود می‌آورید و در ادامه نیز آنها را برای خرید محصولتان متقاعد می‌کنید. ساخت اپلیکیشن موبایل یا استفاده از رسانه‌های اجتماعی و فروش در آن نیز دو روش مناسب دیگر برای فروش محصولات است.

 

دانلود دوره پاراسل زندگی

 

دوره پاراسل زندگی، ساخت لایف استایل افراد موفق

در نهایت چیزی که شما باید بدانید این است که هر روشی را هم که انتخاب کنید، نیاز دارید نکات موجود در آن را به خوبی بدانید. دنیای اینترنت و تجارت آنلاین بهترین روش کسب درآمد است. کاری که شما را به معنای واقعی کلمه از المان‌های زمان و مکان جدا می‌کند. پس باید روی آن وقت گذاشته و با برنامه ریزی و فکر پیش رفت. در دوره پاراسل زندگی تمام نکاتی را که شما باید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق بدانید، آموزش داده می‌شود. شما با تهیه این دوره می‌توانید از پشتیبانی تیم مجرب و حرفه‌ای عزت خواه دات کام نیز بهره مند شوید.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/download-parasel-with-update
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh