وبینار پاراسل زندگی ، چگونه در کمتر از دو سال 3 میلیارد کسب درآمد کنیم ؟

  • 17 بهمن 1395
  • 75.5k
  • 88

پاراسل زندگی

( لحظه ای که تصمیم گرفتم برای همیشه ثروتمند باشم )

از تو دوست خوبم میخواهم که ویدئویی که در پایین صفحه برای دانلود قرار گرفته شده را دانلود نمایی و با دقت تا انتها تماشا کنی و سپس ادامه متن را بخوانی. من عاشق آدم هایی هستم که در درون خودشان رویا دارند و بیش از هر چیزی آن را باور دارند و هر روز که از خواب بیدار می شوند ، قبل از هر کاری به آن فکر می کنند. باور دارند که باید به رویاهاشون برسند، اصلا زندگی بدون رویا واسشون پوچ می شه! من امروز خوشحالم ، اول به خاطر خودم که به رویاهای دیروزم رسیدم و امروز میتونم با قدرت بیشتری رویاپردازی کنم و اهداف جدید و زیباتری را در درونم خلق کنم. و اما دلیل دوم که خوشحالم و حالم به معنای واقعی کلمه خوب است، به خاطر تو دوست عزیزم که ازدنیای مجازی همدیگر را می شناسیم، به نسبت تعدادی از همراهانم که در سمینار و ورکشاپ حضوری ملاقات کرده‌ام. اما تو دوست عزیزم، فوق العاده برایم عزیز و قابل احترام هستی چون احساس می کنم با من هم مسیر هستی که الان مشغول خواندن این متن شدی، این فوق‌العاده برای من ارزشمند هست، چون احساس می کنم می تونم درکت کنم، اگر توی ذهنت، توی دلت هدف داری، رویا داری باید باهات دست بدم و بگم تا آخرین قدم که به هدفت برسی کنارت هستم.

 

در کمتر از 2 سال میلیاردها دلار درآمد کسب نماییم

 

داستان چندین سال پیش وقتی چایی می خوردم و به این فکر می کردم باید چیکار کرد؟

شور و شوق این را داشتم با خیال راحت یک بلیط هواپیما بخرم ، هتل را هم رزور کنم و برم مسافرت ، دوست داشتم برم اسپانیا یک هفته ای بمونم و بعدش برم کانادا، شنیده بودم آبشار نیاگارا فوق العاده محشر و دیدنی هست اینقدری که اگر به ارتفاعش نگاه کنی تازه متوجه می شوی که مشکلات و نگرانی هات چقدر بی ارزشند و باید رهاشون کنی، ساختمان های بزرگ نیویرک هم با ارتفاع بلندشون من را به فکر فرو می برد، من این ها را دوست داشتم، اما خوب چجوری؟ اما این ها فقط چند صفحه از رویاهای من بود، من برای اینکه بتونم به سفرهای هیجان انگیز و رویایی بروم، نیاز به شغلی داشتم که ملزم به حضور فیزیکی من در جای خاصی نباشد. کم کم شروع کردم به یادداشت کردن ویژگی های شغل رویایی‌ام، چندتاییش را واستون می گم تا بهتر با رویای من آشنا بشین:

  • توی شغلم، باید از لحاظ مکانی آزاد باشم، که بتونم هر کشوری که خواستم سفر کنم
  • توی شغلم، باید خودم رئیس باشم وگرنه هیچ رئیسی به من اینقدر مرخصی نمیدهد
  • توی شغلم، باید زمان کمی کار کنم، چون من میخواهم دنیا را ببینم و بیشتر از نصف روزم را تفریح کنم و لذت ببرم، نه اینکه فقط کار کنم تا شاید ماهی یکبار به مسافرت بروم، اصلا اینکه همش کار کنم میشه زندگی ؟
  • توی شغلم، باید درآمد زیادی بدست بیاورم، چون هزینه هر سفر من حدودا 20 تا 30 میلیون میشه،
  • توی شغلم، باید کاری را انتخاب کنم که عاشقش باشم و گرنه در نیمه های راه ازش دست می کشم، و از جهتی دیگه اگه از کارم لذت نبرم، زندگی فایده ای نداره، اصلا این شد زندگی؟
  • توی شغلم، میخوام برای بقیه هم مفید باشم، چون دوست دارم بقیه هم خوشحال باشند و خوب زندگی کنند

چگونه هدف خود را پیدا کنیم؟

این لیست ویژگی های شغل من اینقدر ادامه داشت تا آخر رسیدم به نقطه های مشترکی که شغل را پیدا کردم، البته شغلی نبود که همه اون را به رسمیت بشناسند، و ناگفته نماند که خیلی از راه های انجام این شغل را عوض کردم، از ایده پردازی تا نحوه انجام و یا حتی روش مارکتینگ بیزینس را تغییر دادم. اما قبل از اینکه بهت بگم این شغل رویای من چی بود، بزار بهت بگم من به اون رویام که سفر بود رسیدم و خوشحالم چون میشه که آدم به رویاهاش و آرزوهاش برسه فقط کافیه راهی که تو را به مقصد میرسونه را پیدا کنی و دست نکشی. دوست عزیزم سخت کوشی عالیه اما به شرطی که توی مسیر درست ازش استفاده کنی. من تا به اینجا رسیدم متوجه شدم، فقط کار کردن مهم نیست، مهم اینه چه کاری بکنی و چجوری انجامش بدی!!! دوست عزیزم، آماده ای که بهت بگم این شغل چیه؟ اما قبلش یک شرط و یک قانون داره، این شغل لایق کسی هست که رویا، هدف و آرزو داشته باشه و از تموم وجودش بخواد به آنها برسه، ازت خواهش می کنم یک بار جدی جدی به اهدافت فکر کنی، واقعا از زندگی چی میخوای؟ وقتی که اهدافت و خواسته هات واست روشن شد، ادامه را بخون...


سرگذشت من

دقیقا یادمه که 9 سال پیش داشتم توی دانشگاه قدم می زدم و به موضوعی فکر می کردم که دغدغه بزرگی واسم شده بود، چیزی که دغدغه خیلی از ما آدم هاست و مطمئن هستم که به احتمال خیلی زیاد این مورد توی زندگی تو هم وجود داره. هدف‌های خیلی زیادی واسه خودم داشتم، می دونستم که میخوام در زندگی به کجا برسم، اما راهش رو بلد نبودم... توی شرایطی بودم که به ظاهر هیچ راهی واسه رسیدن به هدف ها و خواسته هام نبود. می دونستم قراره به کجا برسم ولی حس می‌کردم راهی که دارم میرم راه درستی نیست. روزهایی میشد که روزی تا 10، 15 یا حتی 18 ساعت کار می کردم... تازه دانشگاه هم بود! 2 روز از تایم خودم رو باید واسه دانشگاه می‌گذاشتم...

راه‌های رسیدن به هدف و موفقیت چیست؟

آخر کار هم که به خودم و زندگیم نگاه می کردم خیلی با چیزی که میخواستم فاصله داشت. دنبال راهی بودم که بتونه بهم کمک کنه که به هدف هایی که دارم برسم، دنبال راهی که بهم کمک کنه بتونم این حجم بالای کاری که دارم رو مدیریت کنم، اینکه بتونم در زمان کمتر کارهای بیشتری رو انجام بدم. مشکل اینجا بود که هیچ الگویی نداشتم! اکثر بحث های رایج مدیریت زمان و هدف گذاری که اون زمان وجود داشت بحث‌هایی کلیشه‌ای داشت که بیشتر جنبه مارکتینگ داشت و خیلی واسه من کاربردی نبود... اسیر یک دایره آزمون و خطا شده بودم... امتحان می‌کردم، شکست می‌خوردم... هزینه می‌کردم تا آموزش‌های دیگه‌ای رو یاد بگیرم... انقدر شکست خوردم و چیزهای جدید رو امتحان کردم که بالاخره موفق شدم! جالبه بدونی که چند سال پیش مدیریت چند کسب‌و‌کار بسیار بزرگ رو به عهده داشتم که فقط یکی از این کسب و کارها مرز 650 هزار دلار رو هم رد کرد. اما می دونی نکته جالب این داستان چیه؟ می دونی چرا تصمیم گرفتم این دوره رو آماده کنم؟ می دونی چرا خیلی مشتاقم تا اطلاعاتی که طی این چند ساله با سختی و هزینه های بسیار زیاد به دست آوردم رو با تو دوست خوبم به اشتراک بگذارم؟ نکته جالب این بود که من مدیر چند کسب‌وکار میلیون دلاری بودم و در مجموع بیشتر از هفت هشت ساعت در هفته کار نمی کردم و خیلی از دوستان و نزدیکان و حتی افراد خانواده خودم رو می‌دیدم که فقط روزانه 10 الی 12 ساعت یا حتی بیشتر کار میکنن اما یک دهم یا حتی یک صدم درآمد من رو هم نداشتن... و این من رو یاد روزهایی می‌انداخت که روزی 18 ساعت کار می‌کردم، اما دریغ از نتیجه...

 

چگونه از طریق سایت آمازون در آمد میلیاردی کسب نماییم؟

 

استفاده از تجربیات افراد موفق

اگر اون زمان سیستم و الگویی وجود داشت که به من کمک میکرد تا راه درست رو پیدا کنم شاید هیچ وقت مجبور نمی‌شدم که سالها زمان و عمر خودم و دلارهای بسیار زیادی از پس اندازم رو صرف آزمون و خطا کنم و یکی از مهمترین دلیل هایی که دوست دارم این اطلاعات رو با تو دوست خوبم در میون بگذارم دقیقا همینه! اینکه از صمیم قلب دوست دارم که سریع‌تر و راحت‌تر راه و مسیرت رو پیدا کنی و مجبور نباشی مثل من این همه زمان و هزینه صرف کنی. شاید واست جالب باشه بدونی که زمانی که از 5 سال پیش تصمیم گرفتم این آموزش‌ها رو به صورت حضوری و محدود برگزار کنم بیش از 400 نفر تونستن نتایج عالی و خارق‌العاده‌ای رو در زندگی خودشون کسب کنن و تحول رو به زندگی خودشون هدیه بدن و دوست من نمی دونی که چقدر این موضوع به من حس خوب میده زمانی که می بینم یکی از دانشجوهای من از موفقیت‌ها و دستاوردهایی که کسب کرده میگه که چگونه تونسته در کوتاه‌ترین زمان ممکن راهی رو طی کنه که خیلی از انسانها شاید در کل طول عمرشون حتی این فکر به ذهنشون خطور هم نمی‌کنه که می‌تونستن چنین موفقیت‌ها و دستاوردهایی رو داشته باشن.

تمامی این استراتژی‌ها و تکنیک‌ها رو روی 400 دانشجویان خودم تست کردم و نتیجه همواره ثابت و خارق‌العاده بوده و دقیقا به همین علته که با چنین انرژی و حسی دوست دارم که حالا این اطلاعات ارزشمند و تحول آفرین رو به تو دوست خوبم منتقل کنم، چون از صمیم قلب باور دارم و می‌دونم که این تغییرات جزیی در زندگیت چگونه می‌تونه کل زندگیت رو عوض کنه.

دوست خوبم بعد از اینکه ویدئو کامل وبینار پاراسل زندگی را دیدی ، از تو میخوام که وارد صفحه پاراسل زندگی بشوی و نظرت را برای من کامنت بگذاری و ادامه متن را تا انتها مطالعه کنی، من ایمان دارم که زندگیت را می‌تونی متحول کنی، فقط به شرط اینکه واقعا بخوای!!!

من میخواهم اطلاعات بیشتری در مورد دوره فوق العاده پاراسل زندگی داشته باشم

https://ezzatkhah.com/images/icons/small/accdb.png

رایگان دانلود کنید ...


دانلود وبینار پاراسل زندگی قسمت اول
دانلود وبینار پاراسل زندگی قسمت دوم
دانلود وبینار پاراسل زندگی قسمت سوم
دانلود کتاب لحظه ای که تصمیم گرفتم ثروتمند باشم
دانلود کتاب به صورت فایل زیپ
تماشا در وبسایت آپارات
تماشا در وبسایت یوتیوب
دانلود نرم افزار ویدئو پلیر

نظرات کاربران

88 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط