وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

وبینار پاراسل زندگی ، چگونه در کمتر از دو سال 3 میلیارد کسب درآمد کنیم ؟

خلاصه فایل دانلود رایگان :
شغل مناسب و ایده آل، لایق کسی است که رویا، هدف و آرزو داشته باشد و با تمام وجود، بخواهد به آنها برسد. تصمیم‌گیری برای ساخت یک زندگی موفق از جمله تصمیم‌های مهم زندگی تو است. پس برای آن ارزش قائل باش و زمان بگذار تا بهترین تصمیم را بگیری. من به تو قول می‌دهم با دانلود این ویدئو، دیدگاه تو نسبت به این موضوع تغییر می‌کند و با نگرشی متفاوت‌تر اهداف و زندگی خود را پیش میبری پس دانلود و تماشای آن را از دست نده.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.33

تعداد امتیازها: 75

  • 94.3k
  • 48
وبینار پاراسل زندگی ، چگونه در کمتر از دو سال 3 میلیارد کسب درآمد کنیم ؟

راه و روش زندگی

من امروز خوشحالم، اول به خاطر خودم که به رویاهای دیروزم رسیدم و امروز می‌توانم با قدرت بیشتری رویاپردازی کنم و اهداف جدید و زیباتری را در درونم خلق کنم. اما دلیل دوم که خوشحالم و حالم به معنای واقعی کلمه خوب است، به خاطر تو دوست عزیزم است که از دنیای مجازی همدیگر را می شناسیم، به نسبت تعدادی از همراهانم که در سمینار و ورکشاپ حضوری ملاقات کرده ام.

اما تو دوست عزیزم، فوق العاده برای من عزیز و قابل احترام هستی چون احساس می کنم با من هم مسیر هستی که الان مشغول خواندن این متن شدی، این فوق العاده برای من ارزشمند است، چون احساس می کنم می توانم تو را درک کنم. اگر در ذهنت، در دلت هدف داری، رویا داری باید با تو دست بدهم و بگویم تا آخرین قدم که به هدفت برسی کنارت هستم.

 

دوره پاراسل

 

قدرت شور و اشتیاق

من همواره شور و شوق این را داشتم که با خیال راحت یک بلیط هواپیما بخرم، هتل را هم رزرو کنم و به مسافرت بروم. دوست داشتم در اسپانیا یک هفته ای بمانم و بعد به کانادا بروم. شنیده بودم آبشار نیاگارا فوق العاده محشر و دیدنی هست آن قدری که اگر به ارتفاعش نگاه کنی تازه متوجه می شوی که مشکلات و نگرانی ها چقدر بی ارزش هستند و باید آنها را رها کنی. ساختمان های بزرگ نیویورک هم با ارتفاع بلند خود من را به فکر فرو می برد، من این ها را دوست داشتم، اما خوب چه طوری؟
اما این ها فقط چند صفحه از رویاهای من بود، من برای اینکه بتوانم به سفرهای هیجان انگیز و رویایی بروم، نیاز به شغلی داشتم که ملزم به حضور فیزیکی من در جای خاصی نباشد. کم کم شروع کردم به یادداشت کردن ویژگی های شغل رویایی خودم، چند مورد آن را برای تو می‌گویم تا بهتر با رویای من آشنا بشوی.

شغل ایده آل من و ویژگی های آن

  • در شغلم، باید از لحاظ مکانی آزاد باشم، که بتوانم به هر کشوری که خواستم سفر کنم
  • در شغلم، باید خودم رئیس باشم وگرنه هیچ رئیسی به من اینقدر مرخصی نمی‌دهد
  • در شغلم، باید زمان کمی کار کنم، چون من میخواهم دنیا را ببینم و بیشتر از نصف روزم را تفریح کنم و لذت ببرم، نه اینکه فقط کار کنم تا شاید ماهی یکبار به مسافرت بروم، اصلا اینکه دائم کار کنم زندگی می‌شود؟
  • در شغلم، باید درآمد زیادی بدست بیاورم، چون هزینه هر سفر من طبیعتا زیاد می‌شود
  • در شغلم، باید کاری را انتخاب کنم که عاشقش باشم و گرنه در نیمه های راه از ادامه آن دست می کشم و از جهتی دیگر اگر از کارم لذت نبرم، زندگی فایده ای ندارد، اصلا این شد زندگی؟
  • در شغلم، میخواهم برای بقیه هم مفید باشم، چون دوست دارم بقیه هم خوشحال باشند و خوب زندگی کنند

چگونه هدف خود را پیدا کنی؟

این لیست ویژگی های شغل من آنقدر ادامه داشت تا آخر رسیدم به نقطه های مشترکی که شغل را پیدا کردم، البته شغلی نبود که همه آن را به رسمیت بشناسند و ناگفته نماند که خیلی از راه های انجام این شغل را عوض کردم از ایده پردازی تا نحوه ی انجام و یا حتی روش مارکتینگ بیزینس را تغییر دادم.
اما قبل از اینکه به تو بگویم این شغل رویایی من چی بود، اجازه بده به تو بگویم من به آن رویا که سفر بود رسیدم و خوشحالم چون فهمیدم که امکان دارد که انسان به رویاها و آرزوهای خودش برسد فقط کافی است راهی که تو را به مقصد می‌رساند را پیدا کنی و دست نکشی.

آیا تنها سخت کوشی برای رسیدن به هدف کافی است؟

دوست عزیزم سخت کوشی عالیه اما به شرطی که در مسیر درست از آن استفاده کنی. من تا به اینجا رسیدم متوجه شدم، فقط کار کردن مهم نیست، مهم این است چه کاری بکنی و چه طور انجام بدهی. دوست عزیزم، آماده ای که به تو بگویم این شغل چی هست؟ اما قبل از آن یک شرط و یک قانون دارد، این شغل لایق کسی هست که رویا، هدف و آرزو داشته باشد و از تمام وجودش بخواهد که به آنها برسد. از تو خواهش می کنم یک بار کاملا جدی به اهدافت فکر کنی، واقعا از زندگی چه چیزهایی میخواهی؟ وقتی که اهداف برای تو روشن شد، ادامه را بخوان.

سرگذشت من و تصمیم مهم زندگی

دقیقا یادم هست که 9 سال پیش در دانشگاه قدم می زدم و به موضوعی فکر می کردم که دغدغه ی بزرگی برای من شده بود، چیزی که دغدغه ی خیلی از ما آدم ها هست و مطمئن هستم که به احتمال خیلی زیاد این مورد در زندگی تو هم وجود دارد. هدف های خیلی زیادی برای خودم داشتم، می دانستم که میخواهم در زندگی به کجا برسم، اما راهش را بلد نبودم. در شرایطی بودم که به ظاهر هیچ راهی برای رسیدن به هدف ها و خواسته ها نبود.
می دانستم قرار هست به کجا برسم ولی حس می کردم راهی که می‌روم راه درستی نیست. روزهایی بود که روزانه 10، 15 یا حتی 18 ساعت کار می کردم، تازه دانشگاه هم بود! 2 روز از تایم خودم را باید برای دانشگاه می‌گذاشتم.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

دوره پاراسل زندگی در چه خصوص است؟

دوره پاراسل زندگی در خصوص اصلاح باورهای زندگی، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری تکنیک های مدیریت بیزینس به گونه ای که تو بتوانی شیوه های آزادی بیزینس خود از المان زمان و مکان را یاد بگیری و در کل در خصوص ساخت یک زندگی ایده آل و ذهنیت یک کارآفرین می باشد.

ماهیت دوره پاراسل زندگی به صورتی است که ممکن است یک نفر با تماشای آن یک هتل دار موفق شود یا در یک رشته ورزشی مورد علاقه خود به موفقیت های بسیار برسد و این بستگی به علایق و اهداف فردی دارد که این دوره را تماشا می کند. تمام نکات و تکنیک های لازم در این زمینه را در دوره پاراسل زندگی جمع آوری کردم تا راهنمایی باشد برای کسانی که علاقه مند به تغییر هستند. پس حتما این ویدئو را دانلود و تماشا کن تا بیشتر با محتوای این دوره آشنا بشوی.

راه‌های رسیدن به هدف و موفقیت چیست؟

آخر کار که به خودم و زندگی خود نگاه می کردم خیلی با چیزی که میخواستم فاصله داشت. دنبال راهی بودم که به من کمک کند که به هدف هایی که دارم برسم، دنبال راهی که به من کمک کند بتوانم این حجم بالای کاری که دارم را مدیریت کنم، اینکه بتوانم در زمان کمتر کارهای بیشتری را انجام بدهم. مشکل اینجا بود که هیچ الگویی نداشتم. اکثر بحث های رایج مدیریت زمان و هدف گذاری که آن زمان وجود داشت بحث هایی کلیشه‌ای داشت که بیشتر جنبه‌ی مارکتینگ داشت و خیلی برای من کاربردی نبود.

اسیر یک دایره ی آزمون و خطا شده بودم، امتحان می کردم و شکست می خوردم. هزینه می کردم تا آموزش های دیگری را یاد بگیرم، آنقدر شکست خوردم و چیزهای جدید را امتحان کردم که بالاخره موفق شدم. جالب است بدانی که چند سال پیش مدیریت چند کسب و کار بسیار بزرگ را به عهده داشتم که فقط یکی از این کسب و کارها مرز 650 هزار دلار را هم رد کرد. اما می دانی نکته‌ی جالب این داستان چی هست؟ می دانی چرا تصمیم گرفتم این دوره را آماده کنم؟ می دانی چرا خیلی مشتاق هستم تا اطلاعاتی که طی این چند سال با سختی و هزینه های بسیار زیاد به دست آوردم را با تو دوست خوبم به اشتراک بگذارم؟

نکته‌ی جالب این بود که من مدیر چند کسب و کار میلیون دلاری بودم و در مجموع بیشتر از هفت یا هشت ساعت در هفته کار نمی کردم و خیلی از دوستان و نزدیکان و حتی افراد خانواده‌ی خودم را می دیدم که فقط روزانه 10 الی 12 ساعت یا حتی بیشتر کار می‌کنند اما یک دهم یا حتی یک صدم درآمد من را هم نداشتند و این من را یاد روزهایی می انداخت که روزی 18 ساعت کار می کردم، اما دریغ از نتیجه.

استفاده از تجربیات افراد موفق

اگر آن زمان سیستم و الگویی وجود داشت که به من کمک می‌کرد تا راه درست را پیدا کنم شاید هیچ وقت مجبور نمی شدم که سال‌ها زمان، عمر و هزینه‌های بسیار زیادی از پس اندازم را صرف آزمون و خطا کنم. یکی از مهمترین دلیل هایی که دوست دارم این اطلاعات را با تو دوست خوبم در میان بگذارم دقیقا همین است. اینکه از صمیم قلب دوست دارم که سریع تر و راحت تر راه و مسیرت را پیدا کنی و مجبور نباشی مثل من این همه زمان و هزینه صرف کنی.

شاید برای تو جالب باشد که بدانی، زمانی که از 5 سال پیش تصمیم گرفتم این آموزش ها را به صورت حضوری و محدود برگزار کنم بیش از 400 نفر توانستند نتایج عالی و خارق العاده ای را در زندگی خود کسب کنند و تحول را به زندگی خودشان هدیه بدهند. دوست من نمی دانی که چقدر این موضوع به من حس خوب می‌دهد زمانی که می بینم یکی از دانشجوهای من از موفقیت‌ها و دستاوردهایی که کسب کرده، می‌گوید که چگونه توانسته در کوتاه ترین زمان ممکن راهی را طی کند که خیلی از انسان‌ها شاید در کل طول عمر خود حتی این فکر به ذهنشان خطور هم نمی کند که می توانستند چنین موفقیت ها و دستاوردهایی را داشته باشند.

تمامی این استراتژی ها و تکنیک ها را روی 400 نفر از دانشجویان خودم تست کردم و نتیجه همواره ثابت و خارق العاده بوده و دقیقا به همین علت با چنین انرژی و حسی دوست دارم که حالا این اطلاعات ارزشمند و تحول آفرین را به تو دوست خوبم منتقل کنم، چون از صمیم قلب باور دارم و می دانم که این تغییرات جزئی در زندگی، چگونه می تواند کل زندگیت را عوض کند.

دوست خوبم بعد از اینکه ویدئو کامل وبینار پاراسل زندگی را دیدی و با دوره ارزشمند پاراسل زندگی آشنا شدی، از تو میخواهم که وارد صفحه پاراسل زندگی بشوی و نظرت را برای من کامنت بگذاری، من ایمان دارم که می‌توانی زندگیت را متحول کنی، فقط به شرط اینکه واقعا بخواهی.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/webinar
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Shabir گفته:
۰ | ۰

تشکر از زحمات شما بسیار معلومات های آموزنده در ای سایت نشر میکنین

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

از این بابت که مطالب سایت برای شما مفید واقع شده، بسیار خوشحالیم و برای شما در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت داریم.

پاسخ
Zabiullah گفته:
۰ | ۰

نمی توانم معنایی بالاتر از تقدیر و تشکر بر زبان جاری سازم
و سپاس خود را در وصف استاد خویش (hossin ezzatkhah ) آشکار نمایم ،که هر چه گویم و سرایم ، کم گفته ام .
استاد ارجمندم قدردان زحمات شما هستم از این که به من یاد دادید از لحظه لحظه های سفری به نام زنده گی لذت ببرم و هدفی در زنده گی داشته باشم
تشکر که هستید استاد (حسین عزت خواه )

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

ابراز لطف و رضایت شما برای ما قابل احترام است و از همراهی شما بسیار سپاسگزاریم.

موفق باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط