وبینار پاراسل زندگی ، چگونه در کمتر از دو سال 3 میلیارد کسب درآمد کنیم ؟

  • 17 بهمن 1395
  • 65108
  • 36

پاراسل زندگی

( لحظه ای که تصمیم گرفتم برای همیشه ثروتمند باشم )

از تو دوست خوبم میخواهم که ویدئویی که در پایین صفحه برای دانلود قرار گرفته شده را دانلود نمایی و با دقت تا انتها تماشا کنی و سپس ادامه متن را بخوانی. من عاشق آدم هایی هستم که در درون خودشان رویا دارند و بیش از هر چیزی آن را باور دارند و هر روز که از خواب بیدار می شوند ، قبل از هر کاری به آن فکر می کنند. باور دارند که باید به رویاهاشون برسند، اصلا زندگی بدون رویا واسشون پوچ می شه! من امروز خوشحالم ، اول به خاطر خودم که به رویاهای دیروزم رسیدم و امروز میتونم با قدرت بیشتری رویاپردازی کنم و اهداف جدید و زیباتری را در درونم خلق کنم. و اما دلیل دوم که خوشحالم و حالم به معنای واقعی کلمه خوب است، به خاطر تو دوست عزیزم که ازدنیای مجازی همدیگر را می شناسیم، به نسبت تعدادی از همراهانم که در سمینار و ورکشاپ حضوری ملاقات کرده‌ام. اما تو دوست عزیزم، فوق العاده برایم عزیز و قابل احترام هستی چون احساس می کنم با من هم مسیر هستی که الان مشغول خواندن این متن شدی، این فوق‌العاده برای من ارزشمند هست، چون احساس می کنم می تونم درکت کنم، اگر توی ذهنت، توی دلت هدف داری، رویا داری باید باهات دست بدم و بگم تا آخرین قدم که به هدفت برسی کنارت هستم.

 

در کمتر از 2 سال میلیاردها دلار درآمد کسب نماییم

 

داستان چندین سال پیش وقتی چایی می خوردم و به این فکر می کردم باید چیکار کرد؟

شور و شوق این را داشتم با خیال راحت یک بلیط هواپیما بخرم ، هتل را هم رزور کنم و برم مسافرت ، دوست داشتم برم اسپانیا یک هفته ای بمونم و بعدش برم کانادا، شنیده بودم آبشار نیاگارا فوق العاده محشر و دیدنی هست اینقدری که اگر به ارتفاعش نگاه کنی تازه متوجه می شوی که مشکلات و نگرانی هات چقدر بی ارزشند و باید رهاشون کنی، ساختمان های بزرگ نیویرک هم با ارتفاع بلندشون من را به فکر فرو می برد، من این ها را دوست داشتم، اما خوب چجوری؟ اما این ها فقط چند صفحه از رویاهای من بود، من برای اینکه بتونم به سفرهای هیجان انگیز و رویایی بروم، نیاز به شغلی داشتم که ملزم به حضور فیزیکی من در جای خاصی نباشد. کم کم شروع کردم به یادداشت کردن ویژگی های شغل رویایی‌ام، چندتاییش را واستون می گم تا بهتر با رویای من آشنا بشین:

  • توی شغلم، باید از لحاظ مکانی آزاد باشم، که بتونم هر کشوری که خواستم سفر کنم
  • توی شغلم، باید خودم رئیس باشم وگرنه هیچ رئیسی به من اینقدر مرخصی نمیدهد
  • توی شغلم، باید زمان کمی کار کنم، چون من میخواهم دنیا را ببینم و بیشتر از نصف روزم را تفریح کنم و لذت ببرم، نه اینکه فقط کار کنم تا شاید ماهی یکبار به مسافرت بروم، اصلا اینکه همش کار کنم میشه زندگی ؟
  • توی شغلم، باید درآمد زیادی بدست بیاورم، چون هزینه هر سفر من حدودا 20 تا 30 میلیون میشه،
  • توی شغلم، باید کاری را انتخاب کنم که عاشقش باشم و گرنه در نیمه های راه ازش دست می کشم، و از جهتی دیگه اگه از کارم لذت نبرم، زندگی فایده ای نداره، اصلا این شد زندگی؟
  • توی شغلم، میخوام برای بقیه هم مفید باشم، چون دوست دارم بقیه هم خوشحال باشند و خوب زندگی کنند

چگونه هدف خود را پیدا کنیم؟

این لیست ویژگی های شغل من اینقدر ادامه داشت تا آخر رسیدم به نقطه های مشترکی که شغل را پیدا کردم، البته شغلی نبود که همه اون را به رسمیت بشناسند، و ناگفته نماند که خیلی از راه های انجام این شغل را عوض کردم، از ایده پردازی تا نحوه انجام و یا حتی روش مارکتینگ بیزینس را تغییر دادم. اما قبل از اینکه بهت بگم این شغل رویای من چی بود، بزار بهت بگم من به اون رویام که سفر بود رسیدم و خوشحالم چون میشه که آدم به رویاهاش و آرزوهاش برسه فقط کافیه راهی که تو را به مقصد میرسونه را پیدا کنی و دست نکشی. دوست عزیزم سخت کوشی عالیه اما به شرطی که توی مسیر درست ازش استفاده کنی. من تا به اینجا رسیدم متوجه شدم، فقط کار کردن مهم نیست، مهم اینه چه کاری بکنی و چجوری انجامش بدی!!! دوست عزیزم، آماده ای که بهت بگم این شغل چیه؟ اما قبلش یک شرط و یک قانون داره، این شغل لایق کسی هست که رویا، هدف و آرزو داشته باشه و از تموم وجودش بخواد به آنها برسه، ازت خواهش می کنم یک بار جدی جدی به اهدافت فکر کنی، واقعا از زندگی چی میخوای؟ وقتی که اهدافت و خواسته هات واست روشن شد، ادامه را بخون...


سرگذشت من

دقیقا یادمه که 9 سال پیش داشتم توی دانشگاه قدم می زدم و به موضوعی فکر می کردم که دغدغه بزرگی واسم شده بود، چیزی که دغدغه خیلی از ما آدم هاست و مطمئن هستم که به احتمال خیلی زیاد این مورد توی زندگی تو هم وجود داره. هدف‌های خیلی زیادی واسه خودم داشتم، می دونستم که میخوام در زندگی به کجا برسم، اما راهش رو بلد نبودم... توی شرایطی بودم که به ظاهر هیچ راهی واسه رسیدن به هدف ها و خواسته هام نبود. می دونستم قراره به کجا برسم ولی حس می‌کردم راهی که دارم میرم راه درستی نیست. روزهایی میشد که روزی تا 10، 15 یا حتی 18 ساعت کار می کردم... تازه دانشگاه هم بود! 2 روز از تایم خودم رو باید واسه دانشگاه می‌گذاشتم...

راه‌های رسیدن به هدف و موفقیت چیست؟

آخر کار هم که به خودم و زندگیم نگاه می کردم خیلی با چیزی که میخواستم فاصله داشت. دنبال راهی بودم که بتونه بهم کمک کنه که به هدف هایی که دارم برسم، دنبال راهی که بهم کمک کنه بتونم این حجم بالای کاری که دارم رو مدیریت کنم، اینکه بتونم در زمان کمتر کارهای بیشتری رو انجام بدم. مشکل اینجا بود که هیچ الگویی نداشتم! اکثر بحث های رایج مدیریت زمان و هدف گذاری که اون زمان وجود داشت بحث‌هایی کلیشه‌ای داشت که بیشتر جنبه مارکتینگ داشت و خیلی واسه من کاربردی نبود... اسیر یک دایره آزمون و خطا شده بودم... امتحان می‌کردم، شکست می‌خوردم... هزینه می‌کردم تا آموزش‌های دیگه‌ای رو یاد بگیرم... انقدر شکست خوردم و چیزهای جدید رو امتحان کردم که بالاخره موفق شدم! جالبه بدونی که چند سال پیش مدیریت چند کسب‌و‌کار بسیار بزرگ رو به عهده داشتم که فقط یکی از این کسب و کارها مرز 650 هزار دلار رو هم رد کرد. اما می دونی نکته جالب این داستان چیه؟ می دونی چرا تصمیم گرفتم این دوره رو آماده کنم؟ می دونی چرا خیلی مشتاقم تا اطلاعاتی که طی این چند ساله با سختی و هزینه های بسیار زیاد به دست آوردم رو با تو دوست خوبم به اشتراک بگذارم؟ نکته جالب این بود که من مدیر چند کسب‌وکار میلیون دلاری بودم و در مجموع بیشتر از هفت هشت ساعت در هفته کار نمی کردم و خیلی از دوستان و نزدیکان و حتی افراد خانواده خودم رو می‌دیدم که فقط روزانه 10 الی 12 ساعت یا حتی بیشتر کار میکنن اما یک دهم یا حتی یک صدم درآمد من رو هم نداشتن... و این من رو یاد روزهایی می‌انداخت که روزی 18 ساعت کار می‌کردم، اما دریغ از نتیجه...

 

چگونه از طریق سایت آمازون در آمد میلیاردی کسب نماییم؟

 

استفاده از تجربیات افراد موفق

اگر اون زمان سیستم و الگویی وجود داشت که به من کمک میکرد تا راه درست رو پیدا کنم شاید هیچ وقت مجبور نمی‌شدم که سالها زمان و عمر خودم و دلارهای بسیار زیادی از پس اندازم رو صرف آزمون و خطا کنم و یکی از مهمترین دلیل هایی که دوست دارم این اطلاعات رو با تو دوست خوبم در میون بگذارم دقیقا همینه! اینکه از صمیم قلب دوست دارم که سریع‌تر و راحت‌تر راه و مسیرت رو پیدا کنی و مجبور نباشی مثل من این همه زمان و هزینه صرف کنی. شاید واست جالب باشه بدونی که زمانی که از 5 سال پیش تصمیم گرفتم این آموزش‌ها رو به صورت حضوری و محدود برگزار کنم بیش از 400 نفر تونستن نتایج عالی و خارق‌العاده‌ای رو در زندگی خودشون کسب کنن و تحول رو به زندگی خودشون هدیه بدن و دوست من نمی دونی که چقدر این موضوع به من حس خوب میده زمانی که می بینم یکی از دانشجوهای من از موفقیت‌ها و دستاوردهایی که کسب کرده میگه که چگونه تونسته در کوتاه‌ترین زمان ممکن راهی رو طی کنه که خیلی از انسانها شاید در کل طول عمرشون حتی این فکر به ذهنشون خطور هم نمی‌کنه که می‌تونستن چنین موفقیت‌ها و دستاوردهایی رو داشته باشن.

تمامی این استراتژی‌ها و تکنیک‌ها رو روی 400 دانشجویان خودم تست کردم و نتیجه همواره ثابت و خارق‌العاده بوده و دقیقا به همین علته که با چنین انرژی و حسی دوست دارم که حالا این اطلاعات ارزشمند و تحول آفرین رو به تو دوست خوبم منتقل کنم، چون از صمیم قلب باور دارم و می‌دونم که این تغییرات جزیی در زندگیت چگونه می‌تونه کل زندگیت رو عوض کنه.

دوست خوبم بعد از اینکه ویدئو کامل وبینار پاراسل زندگی را دیدی ، از تو میخوام که وارد صفحه پاراسل زندگی بشوی و نظرت را برای من کامنت بگذاری و ادامه متن را تا انتها مطالعه کنی، من ایمان دارم که زندگیت را می‌تونی متحول کنی، فقط به شرط اینکه واقعا بخوای!!!

من میخواهم اطلاعات بیشتری در مورد دوره فوق العاده پاراسل زندگی داشته باشم

https://ezzatkhah.com/images/icons/small/accdb.png

رایگان دانلود کنید ...


دانلود وبینار پاراسل زندگی قسمت اول
دانلود وبینار پاراسل زندگی قسمت دوم
دانلود وبینار پاراسل زندگی قسمت سوم
دانلود کتاب لحظه ای که تصمیم گرفتم ثروتمند باشم
دانلود کتاب به صورت فایل زیپ
تماشا در وبسایت آپارات
تماشا در وبسایت یوتیوب
دانلود نرم افزار ویدئو پلیر

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رویا در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود
از محتوای عالی ویدیوها استفاده میکنم..و فعلا باعث تغییر و حال خوب برام شده. و باز هم سعی در استفاده بیشتر از مطالب و ویدیوها هستم..ولی یه انتقاد دارم ... دوره ها خیلی گرون هستن.. من دلم میخاد شرکت کنم..ولی قیمتش خیلی بالاس

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رویا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از همراهی و حضور صمیمانه شما.  بسیار عالی. خوشحال و خرسند شدم از موفقیت های شما. بهترین ها را برای شما آرزومندم.
با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید، یقیناً به آن دسته از علاقمندانی که برای شرکت در دوره ها دارای موانعی هستند کمک خواهیم نمود.
با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید : 00989017261256 - 03132121635

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام فکر میکردم کتاب لحظه ای که تصمیم گرفتم ثروتمند بشم
دقیقا به همین نام ویدوئویی هم داشته باشه بازم ممنون بابت زحماتتون.

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

کتاب "لحظه ای که تصمیم گرفتم ثروتمند باشم" به صورت پی دی اف می باشد. اما ویدیوهای رایگان بسیاری در سایت ما وجود دارد که می توانید در صورت تمایل دانلود نموده و استفاده نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Shirshah در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

تشکر از شما آقای عزت خواه که وقت گرانبهای خود تان را صرف پیشرفت جوانان امروزی می کنید.
و خودم یکی از مشتاقان شما هستم و همیشه از سمینار های که تهیه میکنید گوش کرده و از درس های آن در زندگی استفاده میکنم
شیرشاه از افغانستان

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما شیرشاه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه عزیز اعلام نموده و برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

هما در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما
بنده از مطالب زیبایتان که بسیار کارگشاست برای دانش آموزانم استفاده می کنم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما هما عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

wahab در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

واقعا عالی است من که زیاد استفاده کردم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

صباح در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

از سایت شما کامل راضی هستم وشما افتخار ایران زمین هستید

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما صباح عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از صمیم قلب خوشحالیم که شما کاربران عزیز با دقت و اشتیاق مطالب و ویدیوهای سایت عزت خواه دات کام را دنبال می کنید. باعث افتخار ما می باشد که از نظرات و اطلاعات شما مطلع شویم و از اینکه نظراتتان را با ما و دیگر کاربران به اشتراک می گذارید، بینهایت قدردان شما هستیم.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

Mehdi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

salam be ostade geranghadr, jenabe aghaye ezzatkhah va teame ghodratmande poshtibani . man yeki az daneshjoane doreye RB hastam ke be tazegi doreye RB ro tahie kardam. va yekare khobi ke anjam dadam ke ba hamsar va khaharam ye teamwork tashkill dadim ke betonim khodemon ro to in masir be rooz negah darim. shayad bavareton nashe soraate anjame karha fogholade bala rafte va har ye nafar dar team ma masooliate khodesho dare va in hadie arzeshmandi bood ke man az dooreye parasel daryaft kardam nahayate sepas va ghadr danio az ostade azizam daram va az samime ghalbam arezooye moafaghiat baraye shoma va hamkaraton daram..
nabegheye milioner mehdi.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. ما منتظر خبر موفقیت های بیشمار شما در آمازون هستیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

هانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

من کلیپ پاراسل زندگی رو تماشا کردم باز امشب گذاشتم رو بلندگو ماشین و گوش کردم خیلی بهم انرژی داد ، هر بار که گوش بدم بهم انرژی جدیدی می ده و هر بار چند تا نکته بهتر از تو همین کلیپ یاد میگیرم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما هانی عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

یکی از کلیدهای موفقیت ساخت باورهای درست و استفاده از ابزارهایی جهت حفظ آنها می باشد که شما به بهترین نحو از این ابزارها استفاده نموده اید و با استفاده از ویدیویی که شما را در مسیرتان یاری می کند بهترین احساس ها را برای خود خلق نموده اید، قدر تلاش و اقدامات خود را برای ساخت زندگی بهتر بدانید. ما نیز از صمیم قلب بهترین ها را برایتان خواستاریم.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

امیر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد
من دوتا چیز از دوره پاراسل یاد گرفتم
وقتی دوره پاراسل رو دیدم با شیوه دوره، هدفگذاری کردم و باورتون نمیشه که کمتر از 6 ماه به 5تا اهداف یک ساله ام رسیدم. فقط با اون شیوه ای که گفتید. میخوام دوباره امتحان کنم جون میدونم نتیجه میده. به علاوه من توی اون زمان در حال اتمام یک رابطه بد بودم که با ایمیل به شما و راهنمایی فوق العاده تون زندگیم تغییر کرد.
دومین تاثیر شما رو یزندگی من این بود که با مفاهیم کسب و کار آشنا شدم و با دوره‌ی شما وارد دنیای کسب و کا شدم و ذهنم باز شد و الان کسب و کارم رو تا حدودی راه انداختم
اگه بخوام یکی از تاثیر گذارترین افراد در زندگیم رو بگم، حسین عزت خواه هست. تاثیرات مستقیمی توی زندگیم گذاشتید که تا آخ عمرم باعث موفقیتم خواهد شد. من نقطه عطف زندگیم رو از شما ایجاد کردم
هیچ کدوم از اینا چاپلوسی نیست. چیزیه که توی زندگی من اتفاق افتاده و به نظرم این چیزا رو باید گفت
خیلی دوستتون دارم استاد. این گل هم تقدیم به استاد عزیزم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امیرحسین عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بی شک هدف گذاری اولین و مهمترین گام در مسیر رسیدن به اهداف می باشد و مایه مسرت و خوشحالی ما می باشد که شما به وسیله دوره پاراسل زندگی توانسته اید این گام مهم را بردارید و به اهداف خود دست یابید. با ادامه همین مسیر ،تلاش و پشتکار خود مطمئنا می توانید به تمام رویاهای زندگی خود جامه عمل بپوشانید و باز هم ما را از دستاوردهای خود باخبر سازید. از ابراز لطف شما بینهایت سپاسگزاریم.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود به استاد عزت خواه
من وبینار پاراسل زندگی رو دیدم
همونطور که گفتید با بقیه کلاس های موفقیت و ویدئو های انگیزشی تفاوت زیادی داشت
وبعد از اتمام وبینار چند ایده عالی ب ذهنم اومده یکیش که آرزوی من شده و همه سعیمو میکنم که انجامش بدم و برای درآمد جانبی هم ایده خوبی به ذهنم رسیده و در حال مشورت با دوستام برای رسیدن به درآمد جانبیم
خیلی ممنون از همه تلاش های صادقانتون

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. امیدواریم که هر روز زندگی شما سرشار از ایده های ناب برای ساخت آینده ای روشن تر باشد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

arezoo در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزیز.من دانشجوی رشته ی عمران هستم در اتریش.وقتی نوشته های شما رو می خونم می بینم که چقدر آرزوها و خواسته های شما شبیح به من هست.واسه همین منم می خوام راهی رو برم که شما توش موفق بودید.واسه همین تصمیم گرفتم 1ماه تمام مرخصی بگیرم تا تمام مطالب و ویدیو های شما رو ببینم...یک دفتر هم دارم که تمام نکته های مهم شما رو یادداشت میکنم.تا حالا انقدر دانشجوی خوبی واسه یه استاد نبودم:))
ولی یکی از آرزوهام اینه که وقتی به زودی مثل شما تو این زمینه موفق شدم یک بار شمارو تو کانادا ببینم که با هم قهوه بحوریم و هم از این همه انرژی مثبت که در وجود یک نفر هست بهره ببرم و هم این که بدونم چی در درون شماست که می خواید همه مثل شما موفق باشن.در واقع یکی از آرزوهام اینه که یه مصاحبه با شما بکنم و جریان این قلب بزرگ رو بدونم.بازم ممنون که دارید منی که سر شار از رویا هستم و به خواسته هام می رسونید به عنوان یک استاد واقعا ستودنی هستید...همواره موفق باشید..یه تشکر خیلی خیلی زیاد واسه این هدیه ارزشمندی که به رایگان در اختیار ما قرار دادید.می تونم بگم با ارزشمندترین هدیه ای بود که تو زندگی ام گرفتم...

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما آرزو عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. تلاش و پشتکار شما در مسیر موفقیت بسیار ستودنی می باشد. اولین گام برای رسیدن به اهداف و رویاها این می باشد که با باورها و نگرش های مثبتی که در خود پرورش داده و آنها را به عادت تبدیل نموده اید در مسیر دستیابی به اهداف خود گام بردارید و در ابتدا مسیر اهداف خود را روی کاغذ یادداشت نمایید، برای رسیدن به آنها به  خود قول دهید و متعهد شوید. بدانید که با تلاش، پشتکار و نگرش مثبت به زندگی هر غیر ممکنی ممکن خواهد شد و شما طعم شیرین موفقیت را خواهید چشید. بی صبرانه منتظر موفقیت های بیشمار شما هستیم. بدانید که موفقیت شما در تمامی امور باعث شادی ما می‌گردد و موفقیت شما آرزوی تیم عزت خواه دات کام می باشد.

شاد و سربلند باشید

پاسخ

مریم در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

استاد مثل همیشه بسیار صادقانه و پرانرژى . خوش حالم که برنامه هاى شما را میبینم حتماً به شما میپیوندم و برنامه شما و تجربه هاى شما را میخرم و استفاده میکنم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مریم عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام. بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود برشما .سپاسگزارم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و رضایتتان به مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و پیروز باشید.
 

پاسخ

نیما در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آرزوهای بهترین ها رو براتون دارم استاد عزت خواه بزرگوار

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نیما عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف شما بی نهایت متشکریم.

شاد و پیروز باشید.
 

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی ممنون که رایگانش کردین چون واقعا دوست داشتم بخرم ولی بخاطر وضعیت مالی نامناسب همیشه حسرت داشتنش رو میکشیدم
امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید

زهرا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

این ویدئوها برای چه کسانی(با چه سطح درآمدی) سودمند هست؟ حداقل چقدر باید سرمایه داشته باشیم تا بتونیم با آمازون کار کنیم؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

این وبینار مربوط به دوره پاراسل زندگی است و نیاز به سرمایه اولیه خاصی ندارد. زیرا به طور مثال اگر شما به فروش محصولات دیجیتالی بپردازید نیاز ندارید سرمایه داشته باشید و می توانید اطلاعات خود یا تجربه های خود را که در زمینه اموری که اطلاعاتی دارید برای فروش به صورت محصولات دانلودی از جمله مقاله، کتاب الکترونیک و یا ویدیو و هر چیزی قرار دهید. اما برای امازون اگر بخواهید خودتان فعالیت کنید و نرم افزارهای کمکی را تهیه نکنید حداقل نیاز به سرمایه اولیه 300 دلار برای خرید محصولات 0.5 دلاری دارید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

رامین در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
قسمت اول وبینار پاراسل زندگی دانلود
نمیشه با توجه به مهلت باقی مانده لینک
جدید را برای دانلود قرار دهید .
با تشکر از لطف شما

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز تمام لینک ها چک گردید و مشکلی در دانلود نداشت. شما با کلیک روی هر کدام به طور خودکار اجرا شده و شما می توانید در سمت چپ روی دکمه ابی رنگ دانلود زده و ان را دانلود کنید . البته به جهت دانلود و مشاهده موفق فایل های موجود در سایت ، شایسته است با استفاده از سیستم های کامپیوتری و با نصب و فعال نمودن نرم افزار Internet Download Manager ، اقدام به دانلود و بوسیله نرم افزار KMPlayer اقدام به مشاهده آنها نمایید .

چنانچه مشکل یا درخواستی داشتید می توانید با من در تماس باشید تا پیگیری های لازم خدمت شما ارائه گردد .

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

فریبا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام
متاسفانه من نمیتونم دانلود کنم پاراسل زندگی. لطفا راهنمایی میکنیدفقط 72 ساعت وقت دادید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

 درود به شما ساناز عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما پس از خرید دوره پاراسل زندگی ، مطالب آموزشی مربوط به آن بطور دائم در بخش سفارسات من در کاربری شما قرار می گیرد . شایسته است جهت دانلود و مشاهده آنها از نرم افزارهای دانلود منیجر و KMplayer  در سیستم های کامپیوتری استفاده نمایید .  لیکن با استفاده از گوشی موبایل نیز میسر می باشد و بستگی به نرم افزارهای موجود در آن دارد .

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالیه

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

جواد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و سپاس فراوان پیغام شگفت انگیزی بود.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما جواد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما همراه عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورند.
 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

از شما بسیار سپاسگذارم که این فیلم های با ارزش رو به رایگان در اختیار ما جوونایی قرار میدین که توانایی مالی خریدش رو نداشتیم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد من چجوری دانلود کنم ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محمد اکبر عزیز

در صفحه زیر لینک های دانلود قرار دارد

http://ezzatkhah.com/Parasel_Webinar

موفق باشید

پاسخ

حمید در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالیه

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حمید عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام دیروز از شما ایمیلی باور نکردنی دریافت کردم و از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم،و متن ازین قرار بود که پاراسل زندگی رو میتونم رایگان دانلود کنم من به سایت استاد رفتم و تلاش کردم اما دانلود نمیشه و سبد خرید داره،میشه راهنمایی کنید،ممنونم از آقای عزتخواه عزیز.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

می توانید وبینار پاراسل زندگی را اگر تا الان دانلود نکرده اید ، از اینجا دانلود نمایید و خبر خوش این است به مناسبت عید نوروز استاد عزت خواه هدایایی در نظر گرفته اند که تا دو روز آینده اعلام می شود ، ایمیل خود را هر روز چک نمایید.

امیدوارم همیشه شاد و سلامت و ثروتمند باشید

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

حالا دست خودم نیست.تو درس هات ول کنم نیست/آره دوسش دارم دست خودم نیست/با تشکر . جوگیر شده

محمد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی

زهرا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

کلیپ خوب و جالبی هست فقط نتونستم دانلود کنم آنلاین گوش دادم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما زهرا عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

به جهت دانلود و مشاهده موفق فایل های موجود در سایت ، شایسته است با استفاده از سیستم های کامپیوتری و با نصب و فعال نمودن نرم افزار Internet Download Manager ، اقدام به دانلود و بوسیله نرم افزار KMPlayer اقدام به مشاهده آنها نمایید .

چنانچه مشکل یا درخواستی داشتید می توانید با من در تماس باشید تا پیگیری های لازم خدمت شما ارائه گردد .

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مهرداد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرانقدر جناب عزت خواه عزیز و با تشکر و سپاس فراوان بابت فیلم ها و مقالات بسیار زیبا و پرانرژی و پر از انگیزه ی شما...
من این کلیپ بسیار زیبا به همراه چند کلیپ دیگه ز شما رو نگاه کردم و واقعا از ته قلبم به شما تبریک میگم که با این سن و سال اینقد مسلط و باانرژی زیاد این ویدیو ها رو آماده کردین و بدون هیچ چشم داشتی در اختیار دیگران میذارید..
همه چی عالی بود و همچنان منتظر ویدیوهای زیباتون هستیم..
البته منتظر ویدیویی که قراره راجع به مطالعه ی سریع کتابها هستش هم هستیم.
با تشکر مهرداد مینایی از شیراز

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهرداد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز شما می توانید از طریق لینک مربوط به الان وقتشه قسمت 49 پاسخ پرسش خود را دریافت نمائید و راهکارهای اعلام شده برای مطالعه را انجام دهید.

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

فروتن در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

بسیار زیبا استاد محترم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فروتن عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام استاد خسته نباشید اولن خوشحالم ک باشما اشنا شدم دومن عرض بشه حضورشما ک من هم دقیقن داستان زندگیم به همین شکل هستش حتا چندوقت همه چیزهم خوب پیش رفت ولی یهویی همه چی نابود شد والان دقیقن صفرصفرم واما ایندفعه هرکاری میکنم نمیشه انگار همه درها قفل شدن تا اینکه الان پیغام شما روگرفتم ،احساس میگنم فبط شما هستید که پیتونید را درست رو نشون ماها بدید .متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز ،

برای اینکه شروع کنید و از همین لحظه با انرژی مسیر تغییر را شروع کنید فقط و فقط باید جسور و شجاع باشید و پای اهدافتون بیاستید ، فوق العاده خوشحال هستیم که در کنار شماییم و دوره پاراسل زندگی برای این ساخته شده است که زندگی شما را متحول کند ، دوست عزیز با انرژی و محکم با خودت عهد ببند که تا انتها مسیر ادامه بدهی

موفق باشید

پاسخ

امیر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام لینک دانلود یا عبارت دانلود داره فیلم بالا؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز،

لینک دانلود کامل وبینار در انتهای صفحه قرار گرفت ، می توانید به آسانی دانلود کنید

موفق باشید

پاسخ

مریم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۲

استاد قبل از هر چیزی تشکر می کنم که با این همه مشغله ، وقت می گذارید و برای همه این فایل ها را می سازید موضوع بحث بسیار جالب است ، آیا می شود در حین دوره با شما مشاوره هم گرفت ؟ خداحفظتان کنه

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز،

دوره ی پاراسل زندگی به صورت هفتگی در اختیار شما قرار می گیرد ، که شما بتوانید سوالاتی که برایتان پیش می آید را از استاد عزت خواه بپرسید

موفق باشید

پاسخ

آزیتا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام این دوره شامل چه سر فصل هایی میشه من متوجه نشدم لطفا توضیح بیشتری بدین

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز،

تمامی سرفصل ها و محتوای دوره در صفحه ی پاراسل زندگی توضیح داده شده است ، لطفا از منوی بالای سایت بر روی دوره های آنلاین کلیک نمایید

موفق باشید

پاسخ

مقامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و عرض ادب خدمت استاد عزت خواه من هیچگونه ایده ای در زمینه کسب و کار اینترنتی ندارم اما به شدت پیگیر این موضوع هستم و خدارا شکر امروز این ویدئو را به طور اتفاقی دیدم ، کی باید برای ثبت نام اقدام کنم ؟ خیلی متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز ،

با تشکر از کامنت پرانرژی شما ، شما می توانید از طریق این صفحه به دوره ی پاراسل زندگی ملحق شوید

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام امیدوارم خوب باشید وبینار بسیار مفیدی بود در زمینه راه اندازی کسب و کار و بیزینس شما تک هستید آقای عزت خواه

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

ناصر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

خیلی عالی بود ممنون

مطالب مرتبط