وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دانلود دوره پاراسل زندگی (استاد حسین عزت خواه)

توضیحات کوتاه :
در دوره پاراسل زندگی مباحثی از قبیل بررسی باورهای افراد میلیونرنابغه معیارهای انتخاب شغل و راه اندازی کسب و کار میلیاردی آنلاین، اصول مدیریت بیزینس و بازنشستگی مالی ارائه شده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 559
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
دانلود دوره پاراسل زندگی (استاد حسین عزت خواه)

 

خلاصه ای از مقاله

بسیاری از افراد با وجود داشتن مهارت، استعداد و توانایی‌های لازم باز هم نمی‌توانند به موفقیت دست یابند. پیمودن مسیر موفقیت درست همانند هر چیز دیگری به یک الگو یا راهنما نیاز دارد و چه چیزی بهتر از اینکه افرادی را الگوی خود قرار دهیم که خودشان قله‌های موفقیت را فتح کرده‌اند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

راه اندازی کسب و کار آنلاین با استفاده از آموزش های دوره پاراسل زندگی

گرایش فکری همه افراد در حال حاضر به سمت و سوی موفقیت و تضمین آینده به لحاظ مالی است. اما آیا همه می‌توانند رویاهایی که در سر دارند را به واقعیت گره بزنند و در ادامه زندگی، از نتایجی که حاصل شده است لذت کافی و وافی را ببرند؟ همه ما به این موضوع واقف هستیم که موفقیت یک پدیده تصادفی یا اتفاقی نیست.

بسیاری از افراد با وجود داشتن مهارت، استعداد و توانایی‌های لازم باز هم نمی‌توانند به این مهم دست یابند. پیمودن مسیر موفقیت درست همانند هر چیز دیگری به یک الگو یا راهنما نیاز دارد و چه چیزی بهتر از اینکه افرادی را الگوی خود قرار دهیم که خودشان قله‌های موفقیت را فتح کرده‌اند.

 

دانلود دوره بی نظیر پاراسل زندگی

 

استاد حسین عزت خواه با باور حقیقی رویاهای خود از جمله لذت بردن از زندگی، به دست آوردن شغلی که فارغ از دو فاکتور زمان و مکان باشد و کسب درآمد دلاری در ساده‌ترین و سریعترین حالت ممکن، توانستند طعم موفقیت را تجربه کنند. اکنون ایشان با اعتقاد به اصل فراوانی تمایل دارند به دیگران نیز کمک کنند و راه سختی را که خودشان در طول سالها تجربه پیموده‌اند برای دیگران هموار کنند. از این جهت دوره پاراسل زندگی با مباحثی از قبیل بررسی باورهای افراد میلیونر نابغه، معیارهای انتخاب شغل و راه اندازی کسب و کار میلیاردی آنلاین، اصول مدیریت بیزینس آنلاین و اتوماتیک و بازنشستگی مالی در کمتر از سه سال را به افرادی که مشتاق رسیدن به موفقیت و استقلال مالی هستند، ارائه شده است.

در این دوره شما می‌آموزید چگونه باید این اصول و قوانین را در زندگی خودتان پیاده سازی و اجرایی کنید و در راستای اهدافی که دارید از آنها بهره لازم را ببرید. برای آشنایی بیشتر با این دوره و مباحثی که در آن مطرح می‌شود، می‌توانید ویدیو معرفی این دوره را تماشا نموده، کتابی که مربوط به دوره پاراسل زندگی است را مطالعه نموده یا وبیناری که با همین عنوان برگزار شده است را به صورت رایگان مشاهده نمایید.

 

موفقیت

 

با دوره پاراسل زندگی مسیر رسیدن به موفقیت را بیابید

استفاده از چنین دوره‌ای این شانس را به شما می‌دهد که از تجربیات فردی که مسیر مورد نظر شما را یک بار طی کرده و در آن به موفقیت رسیده است، استفاده نمایید. شما نمی‌توانید خودتان به تنهایی وارد این مسیر شوید و بخواهید تا آخر آن را نیز به تنهایی طی کنید. چرا که این کار از شما زمان زیادی را می‌گیرد. شما باید در تمامی بخش‌های کار خود از روش آزمون و خطا استفاده کنید. حال ممکن است که این روش نتیجه بخش بوده و شما را به هدف برساند یا اینکه باعث شکست شما شود.

بدین ترتیب باید دوباره از جای خود بلند شوید و پیش بروید. این اتفاق هم زمان زیادی را تلف کرده و هم اینکه باعث می‌شود شما انرژی خود را نیز تا حد زیادی از دست بدهید. اما اگر از وجود یک راهنما در کنار خود بهره مند شوید، این امکان را خواهید داشت که از تجربیات خود استفاده نموده و تا حد زیادی در زمان و انرژی خود نیز صرفه جویی نمایید.

 

عزت خواه دات کام

 

در این دوره از ابتدا تا انتهای مسیر کارآفرینی را به شما آموزش داده و با پشتیبانی درست به شما کمک می‌شود تا ذهنیت یک کارآفرین موفق را به دست بیاورید. شما یاد می‌گیرید که چگونه از المان‌های زمان و مکان جدا شده و بتوانید در کمتر از 6 سال به بازنشستگی مالی برسید. بازنشستگی مالی به طور معمول در سن 50 یا 60 سالگی و بعد از گذراندن 30 سال کاری به دست می‌آید.

اما بازنشتگی مورد نظر استاد حسین عزت خواه در کمتر از 6 سال برای شما اتفاق می افتد. استاد حسین عزت خواه حتی دوران بعد از رسیدن به این هدف را نیز فراموش نکرده است و راهکارهایی را به شما آموزش می‌دهند که بتوانید دوران بعد از بازنشتگی مالی خود را نیز به بهترین شکل ممکن بسازید و دچار افسردگی‌های معمول نشوید.

 

دانلود دوره پاراسل

 

زندگی رویایی خود را باور کنید تا به آن دست پیدا کنید

چشمان خود را بسته و به رویاهایی که در ذهن دارید، فکر کنید. شما باید جسورانه به رویاهای خود فکر کرده و برای رسیدن به تک به تک آنها اقدام کنید. مطمئن باشید که اگر مسیر را به درستی پیش بروید می‌توانید به تمامی آرزوهایی که دارید جامه عمل بپوشانید. شما باید همین الآن تصمیم خود را برای تغییر کردن بگیرید. چرا که اگر تعلل کنید و در تصمیم گیری سرعت عمل نداشته باشید، مثل تمام سال‌هایی که گذراندید رویای خود را فراموش می‌کنید و دچار روزمرگی‌های زندگی می‌شوید.

پس اولین گامی که باید برای ورود به این مسیر نتیجه بخش بردارید، تصمیم گیری است. شما باید در ابتدا تصمیم خود را بگیرید که می‌خواهید به زندگی رویایی خود برسید و سپس برای رسیدن به آن تلاش کنید. در کنار هر دوی این موارد، باید عوامل مهم دیگری را نیز در نظر بگیرید و یکی از آنها این است که کاری را راه اندازی نمایید که بتواند در کوتاه‌ترین زمان، بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد. بیزینس هایی که این ویژگی را درون خود دارد، کسب و کارهای آنلاین می‌باشند. چرا که شما به کمک آن‌ها می‌توانید از دو فاکتور دست و پا گیر زمان و مکان جدا شوید و این دقیقاً همان گرفتن بیشترین نتیجه در کمترین زمان ممکن است.

 

کسب موفقیت

 

لایف استایل یک نابغه میلیونر

مسئله دیگری که باید در نظر داشت این است که شما باید مسیر را یاد بگیرید. اگر برای مثال شما تنها این را یاد بگیرید که محصولی را به صورت آنلاین به فروش برسانید و هیچ چیزی از مسیری که باید طی کنید ندانید، خیلی زود شکست خورده و همه چیز خود را از دست می‌دهید. چرا که تنها چیزی که شما بلد هستید فروش یک محصول مشخص است. اما جهان ما به سرعت در حال تغییر است و هیچ چیزی طبق یک روال ثابت و همیشگی پیش نمی‌رود. در نتیجه با اولین تغییر شما سریعاً گیج شده و شانس خودتان برای موفق شدن در آن حوزه را از دست می‌دهید.

اما اگر لایف استایل یک نابغه میلیونر را یاد بگیرید، حتی اگر همه چیز خود را نیز از دست بدهید، باز هم می‌توانید از نو شروع کرده و موفقیت‌های بزرگ‌تر و بهتری را تجربه کنید. بدین ترتیب حتی اگر محصولی که تا کنون به فروش می‌رساندید به طور کامل حذف شده یا منسوخ شود، شما همه چیز خود را از دست نمی‌دهید و می‌توانید فروش یک محصول دیگر را شروع نمایید. چرا که شما راهی که به موفقیت در کسب و کار می‌رسد را بلد هستید. پس می‌توانید در هر زمانی کارهای بی نظیری را انجام داده و تصمیمات فوق العاده ای را اتخاذ نمایید.

 

انسانهای موفق

 

با پکیج پاراسل زندگی در مسیر موفقیت قرار گیرید

کاری که شما باید در حال حاضر انجام دهید این است که به شکلی جسورانه برای خودتان تصمیم گیری کنید. از خودتان بپرسید می‌خواهید به کجا برسید؟ یک پاسخ مشخص و روشن به آن دهید. آیا تصمیم دارید مسیری که تاکنون در آن پیش رفته‌اید را دنبال کنید یا اینکه می‌خواهید زندگی خود را تغییر دهید و در مسیری پیش بروید که با تمام تفاوت‌هایی که با مسیر قبل دارد اما موفقیت شما را تضمین می‌کند؟

اگر فکر می‌کنید که زمان تغییر کردن رسیده است، به هیچ عنوان تعلل نکنید و به سرعت برای شروع تغییرات خود اقدام کنید. شاید بتوان گفت که سخت‌ترین مرحله، تصمیم گیری برای انجام یک کار است. اما زمانی که شما با اطمینان تصمیم خود را بگیرید، دیگر ادامه مسیر برایتان راحت خواهد بود. چرا که شما انگیزه و اشتیاق لازم برای پیشروی را دارید. اما اکنون این سؤال مطرح می‌شود که به چه شکلی باید تصمیم گیری کرد؟

 

حسین عزت خواه

 

آموزش های پاراسل زندگی برای راه اندازی یک کسب و کار ایده آل موفق

در دوره پاراسل زندگی روشی به شما آموزش داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی تصمیم خود را گرفته و مسیری که می‌خواهید در آن پیش بروید را مشخص نمایید. یکی از روش‌های کسب درآمد آنلاین، فروش کالای دیجیتال و دانلودی می‌باشد. روش این نوع از کسب و کار به این شکل است که شما از طریق تولید ویدیو، صوت، کتاب یا هر چیز دیگری مطالب آموزشی و اطلاعاتی را منتشر می‌کنید.

بیزینس های این چنینی می‌توانند سود زیادی را به شما برسانند. اما شما باید یکسری نکات را یاد بگیرید و اجرا نمایید. تولید محتوا می‌توانند به چند روش زیر صورت بگیرد:

 

سبک زندگی افراد موفق

 

1. محتوای گردآوری شده

در این نوع از تولید محتوا، شما یکسری محتوای موجود در یک زمینه مشخص را با مطالعه مقالات و کتاب‌های مختلف گردآوری می‌کنید. در این حالت شما هیچ چیزی را به محتوایی که می‌نویسید اضافه نمی‌کنید. این کار برعکس آنچه که تصور می‌شود، کاری است که به دقت بالایی نیاز دارد. این تصور که شما صرفاً یکسری متن را کپی کرده و انتشار می‌دهید کاملاً اشتباه است.

شما باید روی کاری که انجام می‌دهید نهایت دقت را داشته و سعی کنید ارزشی را به جهان اضافه نمایید. ویژگی مشترک در میان همه افراد موفق دقیقاً همین است. تمامی آنها کاری را انجام داده‌اند که در نهایت باعث شده است ارزشی به این جهان افزوده شود. در حقیقت عاملی که باعث شده است تا آنها به موفقیت و شهرت فعلی خود دست پیدا کنند، خدمت یا محصولی است که به جهانیان ارائه داده‌اند. در بحث گردآوری نیز شما باید این نکته را در نظر داشته باشید. شما باید محتوایی را گردآوری کرده و منتشر نمایید که ارزشمند بوده و به بهترین شکل ممکن ساخته و پرداخته شده است.

 

پاراسل زندگی

 

2. ارائه دوره آموزشی

در این روش شما باید دوره‌ای را تهیه نمایید که کاملاً به خودتان تعلق داشته باشد. خیلی از افراد با همین کار توانسته‌اند به شهرت فعلی خود دست پیدا کنند. محتوایی که در دوره خود ارائه می‌دهید می‌تواند تجربیاتی باشد که شما در زندگی خود داشته‌اید و تصور می‌کنید به کار دیگران نیز می‌آید. همچنین می‌تواند اطلاعاتی باشد که شما در گذر زمان به دست آورده‌اید و می دانید که اگر افراد دیگر نیز آن اطلاعات را دریافت کنند می‌توانند سود بسیاری ببرند.

این نوع محتوا در حقیقت بهترین محتوایی است که شما می‌توانید با دیگران به اشتراک بگذارید. چرا که محتوایی را شامل می‌شود که منحصر به فرد بوده و ارزش آن به اندازه تمام روزهایی است که یک فرد در زندگی پشت سر گذاشته است. مطمئناً در این حالت شما ارزش زیادی را به جهان اضافه می‌کنید و این نشان می‌دهد که مسیر درستی را در پیش گرفته‌اید و می‌توانید جا پای افراد موفق بگذارید.

 

موفقیت در زندگی

 

3. آموزش نرم افزارها و سیستم‌های آموزشی

شما می‌توانید با ارائه یکسری فایل آموزشی نرم افزارهای مختلفی مثل ورد، فتوشاپ، آفیس و غیره را به دیگران آموزش دهید. این کار می‌تواند به نتایج خیلی خوبی منجر شود اما باید روی محتوایی که ارائه می‌دهید دقت کافی داشته باشید. چرا که مطمئناً قبل از شما افراد زیادی روی این موضوعات کار کرده و فایل آموزشی تولید کرده‌اند.

اگر شما می‌خواهید نتیجه خوبی را بگیرید، باید محتوایی که ارائه می‌دهید در مقایسه با نمونه‌های قبلی بهتر و مناسب‌تر باشد. در این صورت نیز شما ارزشی را می‌افزایید که در هیچ یک از نمونه‌های قبلی وجود نداشته است و این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

 

 دوره پاراسل زندگی

 

4. تولید برنامه تلویزیونی

متأسفانه جای این نوع از تولید محتوا در ایران خالی می‌باشد. شما برای ساخت برنامه تلویزیونی می‌توانید از حمایت یک اسپانسر استفاده کنید. با این کار شما می‌توانید درآمد خیلی خوبی را از طریق تولید محتوا داشته باشید. چرا که مقیاس مخاطبین شما خیلی بیشتر خواهد شد و امکان دیده شدن شما افزایش پیدا می‌کند. اما نکته‌ای که باید به آن دقت بسیاری داشته باشید این است که موضوعی که در برنامه‌های خود عنوان می‌کنید باید موضوع ارزشمندی باشد. اگر چنین نباشد، شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که نتیجه خاصی را دریافت نمایید.

 

دانلود دوره پاراسل زندگی (استاد حسین عزت خواه)

 

دوره پاراسل زندگی استاد حسین عزت خواه

کاری که شما باید انجام دهید این است که تمام رویاهای خود را که دوست دارید به آنها دست پیدا کنید روی کاغذ بنویسید. نوشتن رویاها مرحله اولی است که شما باید برای دستیابی به آنها انجام دهید. شما باید از خودتان بپرسید که می‌خواهید به کجا برسید و چه مسیری را دنبال کنید؟ اگر می‌خواهید در مسیر تولید محتوا پیش بروید، می‌خواهید به چه شکلی این کار را انجام دهید؟ لایف استایل موفقی که باید برای خودتان بسازید چه شکلی است و چه ویژگی‌هایی دارد؟ عادت‌هایی که باید از آنها دست بکشید، دقیقاً کدام موارد هستند؟

تمامی این موارد را با دقت بررسی کرده و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید. شما در تمام مسیر این شانس را خواهید داشت که راهنمایی‌های موجود در دوره پاراسل زندگی را داشته و از تکنیک‌هایی که در آن عنوان می‌شود، استفاده نمایید. اگر قصد تهیه این دوره بی نظیر را دارید، می‌توانید به وبسایت عزت خواه دات کام مراجعه و از طریق صفحه مربوط به دوره پاراسل زندگی برای خرید آن اقدام نمایید. از لحظه‌ای که این دوره را تهیه نمودید نیز می‌توانید از پشتیبانی قدرتمند تیم عزت خواه دات کام بهره مند شوید.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/download-parasel-course
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh