افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دانلود رایگان دوره پاراسل زندگی با لینک مستقیم

توضیحات کوتاه :
افراد زیادی علاقه دارند کسب و کار خودشان را داشته و بتوانند کاری را انجام دهند که نسبت به آن شور و اشتیاق دارند. اما متأسفانه نمی‌دانند این مسیر را به چه شکلی طی کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
دانلود رایگان دوره پاراسل زندگی با لینک مستقیم

 

خلاصه ای از مقاله

 در دوره پاراسل زندگی، استاد حسین عزت خواه به عنوان یک راهنما مسیری که باید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین طی کنید را به شما نشان می‌دهد. شما می توانید با آموزش های این دوره، تغییرات اساسی در سبک زندگی خود به وجود آورد تا در مسیر موفقیت قرار گیرید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید: 

 

دانلود رایگان دوره بی نظیر پاراسل زندگی

افراد زیادی علاقه دارند کسب و کار خودشان را داشته و بتوانند کاری را انجام دهند که نسبت به آن شور و اشتیاق دارند. اما متأسفانه نمی‌دانند که باید این مسیر را به چه شکلی طی کنند و چگونه می‌توانند در آن به موفقیت دست پیدا کنند. در دوره پاراسل زندگی، استاد حسین عزت خواه به عنوان یک راهنما مسیری که باید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین طی کنید را به شما نشان می‌دهد و در هر بخشی از این مسیر که دچار مشکلی شده یا با مانعی برخورد کردید نیز پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام را در اختیار خواهید داشت.

اگر تمایل دارید که از راهنمایی‌های ایشان بهره مند شوید، می‌توانید از طریق سایت عزت خواه دات کام اقدام به تهیه این دوره نمایید. همچنین برای آشنایی بیشتر با دوره پاراسل زندگی می‌توانید ویدیو معرفی آن را که به صورت رایگان در اختیار همگان قرار گرفته است یا کتابی که درباره این دوره نوشته شده است را دانلود نموده و بررسی نمایید. مسئله‌ای که مطمئناً شما نیز همچون دیگران با آن سر و کار دارید، کسب درآمد مناسب است. درآمدی که بتوانید با آن زندگی ایده آل خود را داشته باشید.

 

دانلود دوره رایگان پاراسل زندگی

 

یکی از راه‌های مرسوم کسب درآمد، کار کردن به صورت پروژه‌ای است. زمانی که شما به صورت پروژه‌ای کاری را انجام می‌دهید، مسئله‌ای که باید به آن دقت کافی داشته باشید این است که کار را در زمانی که در ابتدای کار تعیین نموده‌اید، تحویل دهید. در این صورت است که شما این شانس را خواهید داشت که درآمد زیادی کسب کنید. یک ویژگی مهم که در انسان‌ها وجود دارد این است که زمانی که بتوانند درآمد خوبی را کسب کنند، انگیزه لازم برای تلاش بیشتر و کار بیشتر را به دست می‌آورند. اما اگر در این مسیر پیش بروید و به خاطر رسیدن به شرایط بهتر از چیزهای دیگر زندگی، مثل خواب، تفریح یا روابط خود دست بکشید، زمانی را تجربه خواهید کرد که تنها مثل یک ربات کار می‌کنید.

رباتی که از صبح تا شب تنها کار می‌کند و هیچ لذتی از دستاوردهای خود در زندگی نمی‌برد. شما باید یاد بگیرید از درآمدی که کسب می‌کنید برای داشتن زندگی بهتر و تجربه یک زندگی شاد و ایده آل استفاده کنید. در حقیقت این کار و پول است که باید در اختیار شما قرار بگیرد، نه اینکه شما در اختیار و تحت فرمان آن باشید.

 

انسانهای موفق

 

آموزش ساخت لایف استایل با دوره پاراسل زندگی

شما باید یاد بگیرید که بین زندگی و کار خود تعادل ایجاد کنید و به هر یک از آنها زمان کافی را اختصاص بدهید. به همین منظور باید یاد بگیرید که زمان خود را مدیریت کنید. شما باید بتوانید در طول روز کاری که دوست دارید را انجام دهید و از طریق آن کسب درآمد کنید. اینکه تنها به بالاترین میزان پتانسیل کاری خود دست پیدا کنید، به هیچ عنوان هدفی نیست که شما باید در زندگی داشته باشید.

هدف شما باید این باشد که به حداکثر توانایی خود دست پیدا کنید و از کاری که انجام می‌دهید احساس رضایت و شادی داشته باشید. به همین منظور شما باید از همین لحظه تصمیم بگیرید که لایف استایل خود را تغییر دهید. سبک زندگی شما باید به گونه‌ای باشد که در نهایت به موفقیت شما چه در زندگی حرفه‌ای و چه در زندگی شخصیتان منجر شود.

 

موفقیت

 

این دقیقاً همان راهی است که همه افراد موفق آن را طی کرده‌اند. زمانی که زندگی یک فرد موفق را بررسی می‌کنید، می‌بینید که هیچ تفاوت خارق العاده و جادویی ندارد. تنها تفاوتی که در نهایت به موفق شدن این افراد منجر شده است این است که آنها شیوه زندگی درستی را پیش گرفته‌اند. شما نیز باید دقیقاً به همین شکل رفتار کنید. اما اکنون این سؤال مطرح می‌شود که به چه شکلی می‌توان یک لایف استایل موفق داشت؟ لایف استایلی که یک میلیونر نابغه آن را دنبال می‌کند، دقیقاً چه شکلی است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

شما برای اینکه بتوانید مثل یک میلیونر نابغه عمل کنید، باید 4 قانون مهم را در نظر بگیرید. اگر در این زمینه به درستی پیش بروید، می‌توانید در کمتر از 2 سال به رفاه کامل مالی رسیده و بعد از 6 سال، بازنشستگی مالی را تجربه کنید. رفاه مالی یعنی اینکه 1 میلیون دلار پول نقد در حساب خود داشته باشید. این یعنی بتوانید بدون هیچگونه نگرانی مالی، زندگی خود را پیش ببرید. بدین ترتیب می‌توانید پروسه بازنشستگی که 30 سال زمان می‌برد را تنها در 6 سال طی کنید. اما این قوانین چیست؟ قوانین ساخت لایف استایل یک میلیونر نابغه عبارتند از:

 

لایف استایل افراد موفق

 

قانون اول: تغییر المان های زمان و مکان

به طور مشخص شما به عنوان یک میلیونر نابغه برای خود هدفی را تعیین می‌کنید. اما مسئله‌ای که در باید در نظر داشته باشید این است که تلاش صرف برای رسیدن به هدف و دستیابی به آن، تنها چیزهایی نیستند که شما باید در دستور کار خود قرار دهید. برای مثال شما ممکن است بتوانید در سن 60 سالگی به هدفی که تعیین نموده‌اید دست پیدا کنید، اما برنامه شما به عنوان یک میلیونر نابغه باید این باشد که در 25 سالگی رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. یکی از عواملی که باعث تمایز شما به عنوان یک فرد موفق با دیگران می‌شود زمان محقق شدن رویاهایتان است.

مسئله دیگری که باید مدنظر داشته باشید جدا شدن از المان مکان است. شما باید کسب و کاری را داشته باشید که بتوانید آزادانه و در هر جایی به آن بپردازید. مشاغلی که شما را مجبور می‌کنند که به یک مکان خاص رفته و یک زمان مشخص را صرف کنید، به هیچ عنوان نمی‌توانند شما را به اهداف بلندی که در سر دارید، برسانند.

معمولاً زمانی که بحث جدایی از المان‌های زمان و مکان مطرح می‌شود، اولین چیزی که به ذهن افراد خطور می‌کند، کسب و کارهای آنلاین است. افرادی که به بیزینس های آنلاین مشغول هستند، می‌توانند بدون هیچگونه محدودیت زمانی یا مکانی کارهای خود را مدیریت کرده و پیش ببرند. این افراد به راحتی می‌تواند تعیین کند که در چه جایی و در چه زمان‌هایی به کسب و کار خود بپردازند.

 

کسب موفقیت

 

در مسیر جدا شدن از فاکتورهای زمان و مکان، شما می‌توانید 3 راهکار را دنبال کنید تا به هدفی که در این زمینه دارید به بهترین نحو ممکن دست پیدا کنید.

حذف کارهای بی اهمیت در زندگی

یکی از قوانینی که در زمینه انجام کارها باید به آن دقت کافی داشته باشید، قانون 20/80 است. مطابق با این قانون 80 درصد از نتایجی که به دست می‌آوریم، در حقیقت تنها به 20 درصد از کارهایی که انجام می‌دهیم وابسته است. شما باید از این قانون در زندگی و کسب و کار خود استفاده نمایید. بدین شکل که یاد بگیرید تنها 20 درصد از کارهایی که انجام می‌دهید شما را به موفقیت می‌رساند.

پس کاری که باید انجام دهید این است که 80 درصد دیگر که شامل کارهایی می‌شود که نتیجه‌ای را به ما نمی‌رساند را حذف کنید. شما تنها باید روی 20 درصد مهم خود وقت بگذارید و از وقت گذاشتن روی کارهای کم اهمیت یا بی اهمیت دست بردارید.

 

سبک زندگی افراد موفق

 

با ترس از قضاوت شدن مقابله کنید

شما باید یاد بگیرید همانطوری که خودتان فکر می‌کنید درست است زندگی خود را پیش ببرید. به هیچ عنوان به دیگران اجازه ندهید که شما را قضاوت کرده و برای شما خط مشی مشخص نمایند. اگر نیاز است که برای شروع کاری مدت زمانی را به فکر کردن به آن پرداخته و خودتان را برای پیش رفتن در مسیر آن آماده کنید، حتماً این کار را انجام دهید. حتی اگر دیگران تصور کنند که شما زمان خود را بیهوده سپری می‌کنید، اصلاً اهمیتی ندارد. شما باید به همان شکلی که تصور می‌کنید درست است پیش بروید و خودتان را برای هر اقدامی که می‌خواهید داشته باشید، آماده کنید.

 

افراد موفق

 

نقش مهم تیم سازی در دستیابی به موفقیت

شاید برایتان جالب باشد که بدانید حداقل 30 درصد از موفقیتی که شما می‌توانید در طول یک مسیر به دست بیاورید به این مورد بستگی دارد. شما به عنوان یک میلیونر نابغه باید یاد بگیرید که به صورت ساعتی کسب درآمد کنید. این امر به این شکل می‌تواند به واقعیت تبدیل شود که شما یاد بگیرید به صورت تیمی کار کرده و کارهایی که افراد دیگر می‌توانند برای شما انجام دهند را به آنها بسپارید.

بدین ترتیب شما کاری را که خودتان به تنهایی در 10 ساعت انجام می‌دادید را می‌توانید به کمک تیمی که برای خود می‌سازید، در 2 ساعت یا حتی کمتر انجام دهید. در آخر نیز نتیجه‌ای مشابه یا حتی بهتر را دریافت کنید. پس برای رسیدن به موفقیت این باور که باید همه کارها را خودتان انجام دهید را از ذهن خود پاک کنید.

 

کسب موفقیت با پاراسل زندگی

 

قانون دوم: ساخت لایف استایل صحیح

آیا می‌دانید که افراد موفق چه لایف استایلی را در طول یک روز دنبال می‌کنند؟ یک قانون مهم که شما باید آن را در زندگی رعایت نمایید این است که روتین روزانه خود را به شکل افراد موفق دربیاورید. همه ما در طول یک روز 24 ساعت زمان داریم اما چیزی که باعث تمایز ما با دیگر افراد می‌شود نوع استفاده ما از این زمان است. شما باید روی برنامه غذایی خود، ورزش کردن و هر چیزی که باعث می‌شود فرد پر انرژی تر و در نهایت موفق‌تری باشید، تمرکز کنید. بررسی کنید و ببینید که افراد موفق دقیقاً در این زمینه‌ها به چه شکلی عمل کرده و سپس سعی کنید راه آنها را دنبال کنید. اما در این خصوص باید 3 مورد را مدنظر قرار داد.

برای رسیدن به موفقیت به شیوه درست هدفگذاری کنید.

هدف شما در این زندگی چیست؟ آیا تا کنون برای خودتان هدفی را تعیین کرده‌اید؟ کاری که شما باید در این مرحله انجام دهید این است که برای خودتان اهداف بلندپروازانه‌ای را تعیین کنید. سپس برای رسیدن به تمامی آنها برنامه ریزی کرده و در همین راستا تلاش نمایید تا آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

 

موفقی شدن

 

نقش مهم تغییرات در ساخت لایف استایل جدید

برای اینکه لایف استایل یک فرد موفق را داشته باشید، باید سعی کنید در خودتان تغییراتی را ایجاد کرده و عادت‌های قبل خود را با عاداتی جدید جایگزین کنید. این کار شاید در ابتدا برای شما دشوار به نظر برسد اما مطمئن باشید زمانی که تأثیر آن را در زندگی خود مشاهده کردید، نمی‌توانید از آن دست بکشید. حتی در ادامه مسیر به صورت ناخودآگاه کارهایی را انجام می‌دهید که با باورهای قبلیتان تفاوت داشته و شاید حتی در تضاد است.

 

موفقیت در زندگی

 

همین امروز تصمیم بگیرید و بهترین سبک زندگی را داشته باشید

آخرین موردی که باید در این مرحله در نظر داشته باشید، اقدام کردن است. زمانی که شما اهداف خود را به خوبی تعیین نموده و عادات یک فرد موفق را در خود ایجاد کرده‌اید، زمان آن می‌رسد که مطابق با برنامه‌ای که برای خود در نظر گرفته‌اید پیش بروید. در این مرحله شما می‌توانید تبدیل شدن رویاهای خود به واقعیت را تجربه نمایید.

 

دانلود رایگان دوره پاراسل زندگی

 

قانون سوم: اهمیت درآمد جانبی در پیشروی در مسیر موفقیت

مطابق با این قانون شما باید کاری را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنید. بهترین کار می‌تواند ارائه یک سرویس یا ساخت یک محصول فیزیکی باشد. چرا که این کار زمان زیادی را از شما نمی‌گیرد و در صورت انتخاب درست می‌تواند سود خوبی را نیز به شما برساند. 2 نفر را در نظر بگیرید که هر دو مهندس عمران هستند. درآمد هر دوی آنها طی یک سال 50 میلیون است. اما نفر اول با 70 ساعت کار در هفته به این میزان از درآمد رسیده است و نفر دوم تنها 10 ساعت در هفته برای رسیدن به این درآمد کار کرده است.

با اطمینان کامل می‌توان گفت که نفر دوم فرد ثروتمندتری است. چرا که او توانسته است با صرف زمان بسیار کمتری، به درآمد مشابه ای دست پیدا کند. هدف از داشتن شغل دوم نیز دقیقاً همین است. اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن به بیشترین درآمد ممکن دست پیدا کنید.

 

دانلود رایگان پاراسل زندگی

 

قانون چهارم: نقش مهم زمان در شکل گیری موفقیت فردی

همانطور که در مورد قبلی اشاره شد، شما باید یاد بگیرید که در کمترین زمان به بیشترین ارزش ممکن دست پیدا کنید. کلید اصلی موفقیت دقیقاً همین است. کاری که می‌تواند به شما در این زمینه کمک بسیاری کند، استفاده از اتوماسیون است. شما باید از دیگران در انجام کارهای خود کمک بگیرید. وجود افراد متخصص در فرآیند انجام کارها می‌تواند شما را خیلی راحت‌تر و سریع‌تر به هدفی که دارید برساند. شما باید به عنوان یک کارآفرین روی این مسئله دقت زیادی را داشته باشید.

به هیچ عنوان قرار بر این نیست که همه کارهایی که باید در راستای رسیدن به اهداف کاری خود انجام دهید را خودتان به تنهایی انجام دهید. به طور معمول می‌توانید از آزادکارهایی استفاده کنید که در قبال دریافت هزینه‌ای مشخص، کارها را به صورت پروژه‌ای برای شما انجام می‌دهند.

 

پاراسل زندگی

 

ساخت ذهنیت کارآفرین موفق به کمک دوره پاراسل زندگی

شما با استفاده از این قوانین می‌توانید کسب و کار خود را داشته باشید. کسب و کاری که در نهایت به شما کمک می‌کند تا در کمتر از 2 سال به رفاه مالی رسیده و در کمتر از 6 سال بازنشستگی را تجربه کنید. هدف از ساخت دوره پاراسل زندگی نیز دقیقاً همین است. استاد حسین عزت خواه بعد از تحقیقات و بررسی‌های بسیار در نهایت توانسته‌اند دوره‌ای را بسازند که بعد از طی آن شما ذهنیت یک کارآفرین موفق را به دست بیاورید. شما در طی این دوره یاد می‌گیرید:

  • ذهنیت یک نابغه میلیونر را داشته باشید. همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، شما باید سعی کنید مثل یک نابغه میلیونر فکر کنید و مطابق با آن عمل کنید. در دوره پاراسل زندگی شما در ابتدا راهکارهایی را یاد می‌گیرید که به کمک آن بتوانید مثل یک نابغه میلیونر فکر کنید و سپس در ادامه مثل او عمل کنید.

 

دوره پاراسل زندگی

 

  • برای اینکه به یک میلیونر تبدیل شوید، باید بیزینسی را راه اندازی کنید که شما را به این هدف برساند. در دوره بی نظیر پاراسل زندگی شما شیوه ساخت یک کسب و کار موفق و پرسود را یاد می‌گیرید.
  • شما در این دوره می‌توانید با الگوهای واقعی و موفق در دنیا آشنا شوید. کسانی که مسیری که شما امروز انتخاب کرده‌اید را خیلی پیش‌تر انتخاب کرده و طی نموده‌اند. بررسی زندگی این افراد می‌تواند مسیر را برای شما روشن‌تر کرده و شانس رسیدن به موفقیت مشابه را تا حد زیادی افزایش دهد.
  • مسئله‌ای که شما باید به عنوان یک میلیونر نابغه در نظر داشته باشید، ارتباطات با اطرافیان است. یک کارآفرین یا بیزینس من موفق باید بتواند به بهترین نحوه ممکن با دیگران ارتباط برقرار کند. در غیر این صورت رسیدن به موفقیت کار سخت و دشواری خواهد بود. در دوره پاراسل زندگی شما می‌توانید تکنیک‌های برقراری ارتباط را یاد گرفته و به کمک آن به زندگی ایده آل خود دست پیدا کنید.

 

دانلود پاراسل زندگی استاد عزت خواه

 

  • تمامی این موارد مربوط به ایجاد شرایط برای رسیدن به موفقیت است. اما مسئله دیگری که شما باید در نظر داشته باشید این است که چگونه موفقیت خود را در کوتاه مدت و بلند مدت حفظ کنید. در دوره جامع پاراسل زندگی به این نکته نیز پرداخته شده است. شما یاد می‌گیرید که موفقیت خود را حفظ کرده و هیچگونه تزلزلی را تجربه نکرده و همیشه در بهترین حالت ممکن قرار بگیرید.
  • در این دوره حتی به زمان بعد از دستیابی به بازنشستگی مورد نظر نیز پرداخته شده است. خیلی از افراد بعد از بازنشستگی دچار افسردگی می‌شوند. اما در دوره پاراسل زندگی راهکارهایی به شما آموزش داده می‌شود که با استفاده از آنها بتوانید برای دوران بعد از بازنشستگی نیز برنامه ریزی داشته باشید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/download-parasel
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh