افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

خرید از علی اکسپرس - علی اکسپرس چیست ؟

توضیحات کوتاه :
خرید از علی اکسپرس حتما متقاضیان زیادی دارد. افراد زیادی تمایل دارند درباره این وبسایت و نحوه خرید از علی اکسپرس بدانند که در این مقاله به آن پرداخته‌ایم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 5

 • 4.1k
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
خرید از علی اکسپرس - علی اکسپرس چیست ؟

 

خلاصه ای از مقاله:

برای خرید از علی اکسپرس لازم است نکاتی را به خصوص در زمینه تجربه یک خرید امن از این فروشگاه بدانید تا به دنبال آن، تجربه رضایت بخشی از خرید خود داشته باشید. در این مقاله با نکات لازم برای آشنایی با این وبسایت و خرید از علی اکسپرس آشنا می‌شوید.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 

 

خرید از علی اکسپرس را یاد بگیرید

 

خرید از علی اکسپرس یکی از موضوعاتی است که مورد توجه افراد زیادی قرار می‌گیرد. علی ‌اکسپرس فروشگاهی اینترنتی ا‌ست که گروه علی ‌بابا مالک آن بوده و سران آن در چین قرار دارند.

اگر به دنبال این هستید که به‌صورت آنلاین کسب درآمد کرده یا به‌صورت عمده خرید داشته باشید، علی اکسپرس (aliexpress ) گزینه‌ی مناسبی است.

علی اکسپرس فروشگاه اینترنتی است که در چین قرار داشته و شدیدا بر فروش محصولات به مشتریان بین‌المللی تمرکز دارد. این سایت در فهرست پربازدیدترین وبسایت‌های جهان، در رتبه‌ی 32 قرار دارد.

در سال 2019 کمپانی علی ‌بابا به تنهایی 319 میلیون‌دلار درآمد زایی داشته است!

ولی آیا خرید کردن از این سایت امنیت دارد؟

در این راهنما مروری کامل بر این وبسایت داشته و به برخی از متداول‌ترین سوالات درباره‌ی خرید از علی اکسپرس، پاسخ خواهیم داد. مقاله‌ی جامع‌تری درباره‌ی علی ‌اکسپرس و امنیت خرید در آن پیدا نخواهید کرد.

 

خرید از علی اکسپرس

 

 

تمرکز اصلی علی اکسپرس بر چیست؟

 

تمرکز اصلی این پلتفرم تجارت الکترونیکی، کمک به تجار خرده‌پای چینی ا‌ست تا مستقیما محصولاتشان را به مشتریانی در سطح بین‌المللی عرضه کنند. شهروندان چینی مجاز به خرید از علی ‌اکسپرس نیستند.

 

میزان امنیت علی ‌اکسپرس چقدر است؟

 

امنیت برای خرید از علی اکسپرس از طریق برنامه‌ای به نام «محافظت از مشتریان» تامین می‌شود. آن‌ها تضمین می‌کنند که اگر محصول مد نظرتان طبق برنامه‌ی اعلام شده به دستتان نرسد، می‌توانید شکایت کنید.

این برنامه طی سالیان، مورد ساده‌سازی قرار گرفته است. بعنوان یک خریدار نیاز به انجام هیچگونه ‌کار خاصی نیست تا مشمول این برنامه شوید. هرگاه که خرید از علی اکسپرس را انجام دهید، این طرح شامل حالتان می‌شود.

 

برنامه‌ ی محافظت از خریداران علی اکسپرس چگونه عمل می کند؟

 

چه اتفاقی خواهد افتاد اگر محصولی که سفارش دادید هیچ‌گاه بدستتان نرسد؟ یا دیر برسد؟ یا در شرایطی که انتظار داشتید و تضمین شده بود نباشد؟
برنامه‌ی محافظت از خریداران  برای خرید از علی اکسپرس در 3 مرحله انجام می‌شود:

 1. با پشتیبانی خرید و فروش ارتباط برقرار کرده و مشکلتان را با آن‌ها در میان می‌گذارید.
 2. سپس نزد علی اکسپرس، علیه فروشنده طرح شکایت می‌کنید.
 3. درصورتی‌که پاسخی از سوی فروشنده دریافت نکردید، علی اکسپرس بازگشت وجه را تضمین می‌کند.

پس از اینکه شکایتتان پاسخ داده شد، در کمتر از 158 روز مبلغ پرداختی‌، به حساب کاربری‌تان بازگشت داده خواهد شد.

بنابراین مهم نیست چه اتفاقی بیافتد؛ از شما در برابر محصولات بی‌کیفیت و از دست دادن پول محافظت خواهد شد. هدف تیم علی ‌اکسپرس مسئولیت‌پذیری و اعتماد پذیری حداکثری ا‌ست؛ به‌گونه‌ای که هیچ فردی تجربه‌ی خرید ناخوشایندی نداشته باشد و همواره به خرید از علی اکسپرس ترغیب شود.

حال که از امنیت این پلتفرم آگاه شدیم، این پرسش پیش‌خواهد آمد که چرا محصولات موجود در این وبسایت چنین قیمت پایینی دارند. آیا این بدان معنی ا‌ست که کیفیت این محصولات بسیار پایین است؟ چنین فکری نمی‌کنیم ولی همچنین، کیفیت بدین امر وابسته است که چه محصولی خریداری می‌کنید.

 

علی اکسپرس

 

چرا قیمت ها در علی ‌اکسپرس این ‌قدر پایین است؟

 

اغلب مردم بر این باورند که محصولات چینی ارزان هستند. بدین دلیل به این موضوع واقف هستیم که ما نیز، چنین تفکری داشتیم. ولی چیزی که مردم از آن بی اطلاع‌اند این است که محصولاتی که بسیار پرطرفدار بوده و به آن‌ها علاقه‌ی بسیاری داریم نیز از چین وارد می‌شوند و توسط سازندگان چینی آماده می‌شوند. پس موضع اختلاف کجاست؟

ممکن است یکی از دلایل این تفاوت قیمتی، مدت زمانی که از تاسیس یک شرکت می‌گذرد یا میزان تجربه‌ی یک شرکت در زمینه‌ی تولید یک محصول باشد. بنابراین علی ‌اکسپرس بستری‌ است که تجار خرده‌پای چینی را به مشتریان بین‌المللی متصل می‌کند.

فروش در این بستر، فرصتی برای این تجار و تجارتشان است تا دیده شوند. هر روزه تجارت‌های الکترونیکی محصولات علی ‌اکسپرس را در پلتفرم‌هایی نظیر آمازون، ای‌بی، اینستاگرام و ویش به فروش می‌رسانند. علی اکسپرس بعنوان میانجی و متصل‌کننده‌ی تولید‌کنندگان و تجارت‌های آنلاین عمل می‌کند. با توجه به تمام این‌ها، دلایلی کمی برای پایین بودن قیمت‌ها در علی ‌اکسپرس وجود دارد.

 

علی بابا و علی اکسپرس

 

3 دلیل ارزان قیمت بودن محصولات علی ‌اکسپرس

 

1. هم علی‌ اکسپرس و هم فروشنده سعی در جذب و تحریک شما به خرید دارند

هنگامیکه برای اولین بار قصد خرید از علی ‌اکسپرس را داشته باشید، کد تخفیفی دریافت خواهید کرد؛ بدین دلیل که علی‌ اکسپرس می‌خواهد که شما را به خرید کردن تحریک کند. همچنین متوجه خواهید شد که محصول، توسط فروشنده، تنزل قیمت پیدا می‌کند. به این مهم بعنوان ابزاری برای جلب توجه و تحریک کردن ‌خود برای خرید بنگرید.

2. مستقیما از تولید‌کننده خرید می‌کنید

با تولید در کشور بزرگ چین و بازار بین‌المللی روبه‌رشد، تولید کنندگان چینی در حال کشف راه‌های بیشتری برای کسب درآمد هستند. آنان محصولات خود را از طریق علی ‌بابا مستقیما به سایر تجارت‌ها وارد کرده و با ایجاد برند شخصی خود، آن را از طریق علی اکسپرس، مستقیما به خریدار عرضه می‌کنند.

3. با محصولی تقلبی سر و کار دارید

علیرغم حس بدی که از این موضوع به وجود می‌آید، محصولات تقلبی در علی ‌اکسپرس وجود دارند. ولی این بدان معنی نیست که سرتان کلاه گذاشته می‌شود. تنها باید به دنبال نشانه‌های اصل بودن باشید و از این امر که فروشنده در برنامه‌ی حمایت از مشتری شرکت دارد یا خیر، اطمینان حاصل کنید.

محصولات علی اکسپرس به دلیل پایین بودن کیفیت ارزان نیستند، بلکه به‌دلیل اینکه مستقیما از منبع خرید کرده و دلال و واسطه‌ی میانی را از بین می‌برید، قیمت پایینی دارند. این احتمال وجود دارد که برندها را نشناسید، ولی این بدان معنی نیست که دارند سرتان کلاه می‌گذارند.

حال داریم به بخش هیجان انگیز قضیه نزدیک می‌شویم؛ چگونه از بستر علی‌ اکسپرس خرید کنیم؟ ما به‌صورت قدم به قدم نحوه‌ی استفاده از این پلتفرم را به شما آموزش می‌دهیم. بگذارید شروع کنیم.

چیزی که ما را آزرده خاطر می‌کند این است که ممکن است مخاطبین ما، تجربه‌ی خوشایندی از استفاده از علی ‌بابا یا علی ‌اکسپرس نداشته و پول از دست داده باشند. تلاش ما بر این است که به این موضوع پایان دهیم. به همین دلیل است که در دوره آربی آموزش های جامع با محوریت خرید از علی بابا و فروش در آمازون را آماده سازی کردیم تا شما را در امر یافتن شرکت مناسب برای خرید یاری دهیم.

 

ثبت نام در علی اکسپرسپ

 

چگونه خرید امنی از علی ‌اکسپرس داشته باشیم ؟

 

برای خرید از علی اکسپرس در ابتدا باید به عضویت سایت درآمده و حساب کاربری بسازید؛ که امری آسان و سریع است.

ساختن حساب کاربری در علی ‌اکسپرس

 1. به سایت Aliexpress.com بروید.

 2. در گوشه‌ی بالای راست صفحه، روی Join کلیک کنید.

 3. قسمت‌های ایمیل و گذرواژه را پر کنید.

 4. برروی Create account کلیک کنید.

 5. شروع به خرید کنید.

هنگامی که برای اولین بار در سایت حساب باز می‌کنید، از تخفیف 3 دلاری برای خرید از علی اکسپرس بهره‌مند می‌شوید! می‌توانید با کلیک برروی get your coupon از تخفیف استفاده کرده و به خرید از علی اکسپرس ادامه دهید یا می‌توانید از صفحه خارج شوید و این کد تخفیف هنگام خرید اضافه خواهد شد.

دسترسی به کوپن‌های تخفیف علی ‌اکسپرس

 1. روی قسمت My orders کلیک کنید.

 2. سپس به قسمت My Coupons رفته.

 3. روی See All Deals کلیک کنید.

هر زمان که مشغول خرید از علی ‌اکسپرس باشید، شاهد مقادیر خرید و تخفیف‌های ویژه‌ی تعطیلات خواهید بود. با بررسی دائم این بخش می‌توانید از ذخیره‌‌ی پول و استفاده از تخفیف‌ها اطمینان حاصل کنید.

حال که حساب کاربری ایجاد کردید، از نوار جستجوی بالا برای یافتن محصول مورد نظر خود استفاده کنید. برای مثال «ساعت‌های مردانه»

 

سه مورد برای تایید رسمیت فروشنده هنگام جستجوی محصول

 

 1. چک کنید که آیا در این پلتفرم، جایگاه بالایی دارند یا خیر.

 2. میزان بازخوردهای مثبت‌شان را چک کنید.

 3. تعداد سفارشاتی را که با موفقیت به ثبت رساندند، چک کنید.

این آمارها اشتباه نمی‌کنند و ساختگی نیز نیستند. این آمارها باید توسط علی ‌اکسپرس به تایید برسند؛ پس اگر شرکتی در حال فریب دادن مردم باشد و به تعهدات خود عمل نکند، بازخوردها، شما را مطلع خواهند ساخت.

قاعدتا شرکت‌های جدیدتر سفارشات موفق کمتری دارند؛ با این‌ حال بهتر است شرکتی که قصد خرید از آن را دارید، حداقل 1000 سفارش موفق را به ثبت رسانده باشد.

 

aliexpress

 

مدت زمان تحویل سفارش در علی ‌اکسپرس چقدر است ؟

 

روش‌های ارسال علی ‌اکسپرس درحال پیشرفت و بهبود هستند و با توجه به مکان زندگی‌تان، قادر خواهید بود تا از مزیت ارسال رایگان بهره‌مند شوید.

هنگامی که در حال خرید از علی ‌بابا هستید، قادر خواهید بود تا محلی که محصول از آن ارسال می‌شود را تعیین کنید. می‌توانید محصولات علی ‌اکسپرس را از سه کشور تهیه کنید: چین، روسیه و آمریکا. بنابراین اگر در آمریکا زندگی می‌کنید، می‌توانید محصول خریداری شده‌ را از توزیع‌کننده‌ای محلی دریافت کنید. این امر شدیدا مدت زمان ارسال را کاهش می‌دهد.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 


یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی امروزه، تامین کالا از عمده فروش‌ها و کارخانه‌ها با قیمت مناسب تر و فروش در پلتفرم های آنلاین، پر طرفدار و شناخته شده از جمله آمازون است. با  آموزش خرید از علی بابا و فروش در آمازون ، بیزینس آنلاین را بدین شکل یاد می‌گیرید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/buy-from-aliexpress
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط