موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تغییر مسیر شغلی و لایف استایل - شادی دانشجوی دوره پاراسل زندگی

  • 960
  • 0

نظرات شادی عزیز دانشجوی دوره پاراسل زندگی

در این ویدیو، شادی عزیز از اتفاقاتی که باعث شد او تصمیم به تهیه دوره پاراسل زندگی بگیرد و همچنین نتایجی که به دنبال آن برای او حاصل شد، صحبت می‌کند.

 

 

چگونه به فکر تغییر زندگی خود افتادید؟

«فقط به یک نقطه ضربه بزن» این اولین درسی بود که از پاراسل زندگی آموختم. شادی هستم دانشجوی دوره پاراسل زندگی و مدیر وبسایت کلبه عمران. دوازده سال پیش بود که از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم، کار تدریس را شروع کردم. اوایل شاگرد خصوصی داشتم. آموزش آنچه آموخته بودم، خیلی لذت‌بخش بود. بعد از مدتی متوجه شدم که این روش، مناسب من نیست و باید کاری کنم که افراد بیشتری من را بشناسند. این بود که در یک موسسه آموزشی شروع به کار کردم. تدریس استاتیک، مقاومت مصالح، تحلیل سازه‌ها. این کار بسیار برای من جذاب بود. عاشق کارم بودم، ضمن این که فضای کاری من هم جدی‌تر شده بود.

چگونه احساس عدم رضایت زمینه موفقیت را برای شما فراهم کرد؟

بعد از مدتی درآمد آن من را راضی نمی‌کرد. از آنجا که کار من هم هر روز و تمام‌وقت نبود، احساس کردم باید جایی کار کنم که تمام‌وقت و با حقوق بالاتر باشد. به یک شرکت خصوصی رزومه فرستادم. در آنجا پذیرفته شدم. خیلی خوشحال بودم. کار محاسبات سازه انجام می‌دادم. همه به من خانم مهندس می‌گفتند. از طرف شرکت برای من حق بیمه پرداخت می‌شد و کمی هم حقوق من افزایش یافته بود. با این حال بعد از مدتی، باز هم همان حس عجیب عدم‌ رضایت، به سراغ من آمد. با خودم می‌گفتم، چرا باید هر روز از صبح تا عصر در این شرکت باشم؟ تازه بعضی از وقت‌ها هم کاری برای انجام دادن نداشتیم و فقط بابت زمانی که در شرکت می‌گذراندیم، حقوق می‌گرفتیم. با خودم می‌گفتم، شاید اگر من در خانه بودم و وقت آزاد داشتم، می‌توانستم کارهای مفیدتری انجام بدهم. مدتی عصرها که به خانه برمی‌گشتم، شروع به جست و جو ‌کردم. اطلاعات بسیار خوبی به دست آوردم. متوجه شدم که در حال حاضر، بسیاری از مؤسسات آموزشی در قالب وبسایت کار می‌کنند. بسیاری از آنها هم اصلاً موسسه ندارند و صرفاً در وبسایت خود، مطالب آموزشی قرار می‌دهند و درآمد کسب می‌کنند.

ویدئوهای الان وقتشه چه تاثیری در تغییر زندگی و نگرش شما داشت؟

یک روز که مشغول جست و جو در سایت آپارات بودم، به یک عنوان به نام "الان وقتشه" برخورد کردم. این جمله به نظرم بسیار انگیزشی آمد. ویدئو را دانلود کردم و چند دقیقه از آن را دیدم. آن ویدئو برای من بسیار جذاب بود. "تا به حال شده که اشتیاق خود را از دست بدهی؟" این موضوع ویدئویی بود که من اولین بار دیدم. از طریق لینکی که پایین ویدئو بود، وارد وبسایت شدم و در کمال تعجب مشاهده کردم که تمام برنامه‌های الان وقتشه کاملاً رایگان در وبسایتی به نام "عزت خواه دات کام" قرار دارد و شخصی به نام حسین عزت خواه، سازنده این ویدئوها و صاحب وبسایت هستند. همان شب، تمام ویدئوهایی که تا آن زمان روی وبسایت بود را دانلود و در یک فولدر به نام الان وقتشه ذخیره کردم. فایل‌ها را به تلفن همراه خودم هم منتقل کردم تا در طول مسیری که به شرکت می‌روم و باز می‌گردم، به آن گوش کنم. کم‌کم متوجه شدم که الان وقتشه همان چیزی بوده است که من می‌خواستم. آن ویدئو را چندین بار دیدم و گوش کردم تا این که ویدئوی هجدهم روی وبسایت قرار گرفت. من از ویدئوها انرژی زیادی می‌گرفتم. آنقدر که تصمیم گرفتم وبسایت خودم را راه‌اندازی کنم و هر آنچه از عمران آموختم به صورت آنلاین عرضه کنم.

دستاورد و نتیجه دوره پاراسل زندگی برای شما چه چیزهایی بود؟

اوایل بسیار سردرگم بودم تا این که تصمیم گرفتم از طریق تیکت، مشکلم را با آقای عزت خواه مطرح کنم. ایشان هم با صبر و حوصله زیاد پاسخ من را در یک فایل صوتی برایم ارسال کردند. من توانستم با راهنمایی‌های ایشان مهمترین و کلیدی‌ترین تصمیم زندگی خود، یعنی تهیه دوره پاراسل زندگی را بگیرم. اگر بخواهم در یک جمله بگویم، پاراسل زندگی، زندگی من را متحول کرد. پاراسل نه تنها مسیر شغلی من را به بهترین شکل تغییر داد، بلکه لایف‌استایل و نحوه نگاه من به زندگی را عوض کرد. من این فایل را برای طرفداران عزت خواه دات کام تهیه کردم که شاید تا به الان نتوانسته‌اند تصمیم خودشان را برای تغییر بگیرند. می‌خواهم به آنها بگویم اگر دوره پاراسل زندگی توانسته است زندگی من را تغییر بدهد، پس زندگی شما را هم می‌تواند تغییر بدهد.

 

من همین الان میخواهم به دوره پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

دوره پاراسل

 

چگونه احساس رضایت درونی و موفقیت برای شما حاصل شد؟

من توانستم در سال 97 وبسایت خودم را راه‌اندازی کنم. چندین مقاله درباره تخصص خودم بر روی وبسایت قرار بدهم و دانلودهای رایگان تهیه کنم. همینطور چندین محصول جهت فروش در وبسایت خود قرار دادم. برای من از همه این‌ها مهم‌تر این است که در حال حاضر تمام وقت من از صبح تا شب در اختیار خودم است و خودم تصمیم می‌گیرم که در این لحظه چه کاری را انجام بدهم. این موضوع حال من را بسیار خوب می‌کند. این حال خوب را مدیون آقای عزت خواه عزیز هستم. من این فایل را ساختم تا حال خوب خودم را با طرفداران وبسایت عزت خواه دات کام هم شریک بشوم.

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره پاراسل زندگی

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/change-of-career-path-and-lifestyle-according-to-shadi
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط