تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تقویت انرژی برای رسیدن به موفقیت

توضیحات کوتاه :
اولین موردی که برای عمل کردن به برنامه خود نیاز دارید، انرژی است. شما باید فردی باشید که سرشار از انرژی است تا بتوانید به آرزو و رویای خود فکر کنید. دقیقاً مثل یک پورشه که به بنزین نیاز دارد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.5

تعداد امتیازها: 2

  • 2.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
تقویت انرژی برای رسیدن به موفقیت

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

شما باید فردی باشید که سرشار از انرژی است تا بتوانید به آرزو و رویای خود فکر کنید. مثل این می‌ماند که شما یک ماشین پورشه خیلی خوب را ساخته‌اید اما بنزینی ندارید که درون آن بریزید. پس این ماشین حرکت نمی‌کند و به جلو نمی‌رود. برای رسیدن به موفقیت ابتدا باید انرژی داشته باشید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

نقش انرژی در رسیدن به موفقیت

در این مقاله قصد داریم درباره موضوع بسیار مهم انرژی با شما صحبت نماییم. امیدوارم با انرژی آماده باشید تا با قدرت به جلو بروید و ببینید برنامه‌ای را که برای خودتان داشتید به چه شکلی می‌توانید عملی نمایید. اولین موردی که برای عملی کردن به آن نیاز دارید، انرژی است. شما باید فردی باشید که سرشار از انرژی است تا بتوانید به آرزو و رویای خود فکر کنید. مثل این می‌ماند که شما یک ماشین پورشه خیلی خوب را ساخته‌اید اما بنزینی ندارید که درون آن بریزید. پس این ماشین حرکت نمی‌کند و به جلو نمی‌رود.

شما به بنزین نیاز دارید. این بنزین در حقیقت همان انرژی شما است. دوستان، این انرژی را شما نمی‌توانید از کسی بگیرید. بلکه باید خودتان آن را خلق کنید. شما باید خودتان این انرژی را درون خود بسازید. گاهی اوقات افراد می‌گویند که در جایی که من زندگی می‌کنم همه اطرافیان ناراحت هستند. نکته این است که شما باید خودتان انرژی را بسازید و قرار نیست کسی به شما انرژی دهد. شما نباید انتظار داشته باشید که افرادی در زندگی شما باشند که هر روز به شما انگیزه دهند و بگویند به جلو برو! به هدف هایت فکر کن و تلاش کن! شما به احتمال یک در میلیون می‌توانید چنین افرادی را پیدا کنید که در زندگی شما قرار بگیرند و تا این اندازه به شما انگیزه دهند.

 

به راحتی میلیارد شوید

 

در واقعیت، زندگی حتی به این شکل است که شاید افرادی وجود داشته باشند که جلوی شما را بگیرند و نخواهند که شما موفق شوید. افرادی که نمی‌خواهند شما انرژی داشته باشید و به اهداف خود فکر کنید. دلیل آن هم این است که شاید آنها به شما حسادت می‌کنند یا اینکه خودشان نمی‌خواهند آن کارها را انجام دهند. این مسائل مهم نیست. مهم زندگی شما است.

مهم این است که شما یکسری آرزو و رویا دارید که باید به آنها دست پیدا کنید. به همین منظور شما به انرژی نیاز دارید و این انرژی را شما باید خودتان خلق کنید. دوستان یک سری از کارها وجود دارد که هر کسی را خوشحال می‌کند و انرژی او را از 10 به 100 می‌رساند. خیلی کارهای ساده‌ای وجود دارد که شما باید آنها را در لایف استایل زندگی خود قرار دهید. من چند مثال خیلی ساده برای شما می‌زنم که آنها برای شما نیز کار می‌کنند، سعی کنید در همین زمینه‌ها قوی شوید. در غیر این صورت کمی فکر کرده و کارهایی که برای شما مناسب می‌باشند را با تست کردن پیدا نمایید.

 

موفقیت

 

هر روز برای خودتان برنامه داشته باشید

مورد اول این است که شما زمانی که از خواب بیدار می‌شوید می‌توانید به مدت 10 الی 15 دقیقه به برنامه روزانه خود و کارهایی که می‌خواهید انجام دهید فکر کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که شب قبل به حالت نمودار یا جدول، برنامه خود را یادداشت نمایید. اگر به صورت نمودار می‌نویسید می‌توانید به شکل زمان بندی شده برنامه را یادداشت کنید. برای مثال بنویسید 9 یا 10 صبح یا 12، 14 یا 16 ظهر و در زیر آنها بنویسید که در این ساعات چه کارهایی را باید انجام دهید و بدین ترتیب برنامه برای خودتان داشته باشید.

در حالت جدول نیز مشخص کنید که در ساعات صبح مهم‌ترین کارهای خود را انجام می‌دهید و از عصر به بعد زمان خود را به ورزش کردن، مطالعه نمودن و رشد شخصی می‌پردازید. پس مورد اول این است که 10 تا 15 دقیقه اول صبح به این فکر می‌کنید که من می‌خواهم امروز را چه کار کنم.

 

مقاله پیشنهادی: نحوه برنامه ریزی برای رسیدن به هدف

موفق شدن

 

هر روز صبح خودتان را برای روز پیش رو آماده کنید

مورد دومی که باید بدانید این است که یک دوش گرفتن می‌تواند زندگی شما را به سادگی تغییر دهد. مشکلی که 80 یا 90 درصد از آدم‌ها دارند این است که زمانی که از خواب بیدار می‌شوند حوصله انجام دادن کاری را ندارند. آن‌ها ترجیح می‌دهند زمانی که می‌خواهند ساعت 8 در محل کار حاضر باشند تا ساعت 7:30 دقیقه بخوابند تا بتوانند خواب بیشتری را داشته باشند. این طرز فکر اشتباه است. شما باید خودتان را برای کاری که می‌خواهید انجام دهید آماده کنید. فرقی هم نمی‌کند که یک کارمند هستید یا یک رئیس یا یک کارفرما یا حتی یک دانشجو.

شما باید خودتان را برای مسیر پیش رو آماده کنید. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که زودتر از خواب بیدار شوید و یک دوش بگیرید. قبل از دوش گرفتن نیز داشتن یک ورزش صبحگاهی 10 دقیقه‌ای نیز می‌تواند شما را سرحال بیاورد. ورزش‌هایی که دوست دارید را انجام دهید. گاهی از اوقات ما باید در یکسری از کارهایی که در شرایط سخت باید انجام شوند نکته‌هایی را پیدا کنیم که دوستشان داریم. برای مثال در ورزش کردن ممکن است یکسری موارد وجود داشته باشد که شما آنها را دوست دارید.

برای مثال شاید شما خیلی دوست دارید که صبح‌ها 10 دقیقه با تردمیل کار کنید یا شاید بگویید که من اصلاً دویدن را دوست ندارم و می‌خواهم شنا بروم. ده‌ها هزار حالت مختلف وجود دارد. شما باید آن کاری که دوست دارید را پیدا کنید و دقیقاً همان را انجام دهید. پس شما باید به برنامه خود فکر کرده، کمی ورزش نموده و در نهایت دوش بگیرید.

 

مسیر موفقیت

 

صبحانه مغذی برای سلامت مغز و بدن

اما مورد اصلی این است که شما باید یک صبحانه خیلی خوب بخورید. سعی کنید حتماً یک شیک از میوه‌های مختلف را برای خودتان درست کنید و همراه با شیر آن را نوش جان کنید و بعد از آن به سراغ برنامه زندگی خود بروید. در طول روز یکسری از موارد وجود دارد که می‌تواند انرژی شما را صد برابر کند. شما باید آنها را پیدا کنید. این موارد برای هر شخصی متفاوت است. برای یک شخص نوشیدن یک لیوان قهوه می‌تواند او را فوق العاده خوشحال کند.

شما باید این مورد را پیدا کنید. شاید رفتن و قدم زدن در ابتدای صبح بتواند شما را سرحال بیاورد. همچنین سعی کنید چیزهایی که به شما استرس می‌دهد را از خودتان دور کنید. بعضی از افراد عادت دارند زمانی که صبح از خواب بیدار می‌شوند سریع به سراغ اخبار یا رسانه‌های اجتماعی مثل تلگرام یا اینستاگرام بروند. خبرهایی مثل سقوط یک هواپیما، بد شدن روابط دو کشور با یکدیگر یا فوت کردن تعدادی از انسان‌ها را می‌خوانند. شما باید این خبرها را کنار بگذارید. شما باید الآن انرژی خود را بسازید.

آیا با تمامی این اتفاقات می‌توانید در طول روز انرژی داشته باشید؟ مسلماً پاسخ منفی است. هیچکس نمی‌تواند با این تجربه که زمانی که چشمان خود را باز می‌کند این اطلاعات را وارد مغز خود می‌کند، خروجی خوبی را داشته باشد. پس نکته اول این است که شما باید کارهایی که به شما انرژی می‌دهد را پیدا کنید. حال در طول روز و در ساعات عصر مجدداً یک پیاده روی ممکن است حال شما را خوب کند یا صحبت کردن با یکی از دوستان به شما انرژی دهد. حالت دیگر نیز می‌تواند این باشد که شما به باشگاه بروید. اما سعی کنید چند مورد را در لایف استایل خودتان قرار دهید. چرا که می‌توان گفت این موارد به صورت کلی برای 99 درصد افراد جواب می‌دهد.

این موارد دوش گرفتن، ورزش کردن و فکر کردن درباره غذاهایی که وارد بدن خود می‌کنید، می‌باشند. شما باید بررسی کنید که تا چه میزان غذاهایی که وارد بدن خود می‌کنید به سلامت شما کمک می‌کنند. بررسی کنید که در روز چقدر میوه مصرف می‌کنید. دو راه برای این کار وجود دارد. شما می‌توانید در گوگل جستجو کرده و به اطلاعات مورد نظر خود در زندگی دست پیدا کنید. یا اینکه با یک مربی تغذیه ملاقات کرده و از او برنامه بگیرید. سپس برنامه‌ها را آزمایش کنید. با تست کردن می‌توانید فرمولی را پیدا کنید که روی بدن شما و روحیه‌ای که دارید به خوبی کار کند.

 

داشتن انرژی

 

گذشته خود را پشت سر بگذارید

آدم‌های پرانرژی در زمان حال زندگی می‌کنند. دوستان، اتفاقات گذشته را در یک چمدان گذاشته و اجازه دهید همه آن‌ها در همان جا بمانند. آن چمدان را با خودتان به این طرف و آن طرف زندگی خود نکشید. شما هر روز تغییر می‌کنید. بدن شما نیز هر روز تغییر می‌کند. در مقایسه با دو سال پیش بدن شما تغییراتی را داشته است.

شخصیت، خانواده، افراد حاضر در زندگیتان، خلق و خویتان و حتی شغل شما نیز شاید تغییر کرده باشد. پس اتفاقات گذشته را پشت سر خود بگذارید. شخصیت واقعی شما همانی است که امروز دارید. پس با همان زندگی کنید. آدم‌های با انرژی در زمان حال زندگی می‌کنند و آن چمدان را پشت سر خود گذاشته‌اند. پس دیگر آن چمدان را با خودتان به اینجا نکشانید.

افراد با انرژی و مثبت را در اطراف خود نگه دارید

مورد بعدی این است که شما باید دایره اطراف خود را با افراد با انرژی بزرگ‌تر کنید. پس خوب به این مورد فکر کنید. شما باید به دنبال تغییر کسانی باشید که می‌توانید آنها را انتخاب کنید. ما به هیچ عنوان به شما نمی‌گوییم که پدر و مادر یا برادر و خواهر خودتان را تغییر دهید اما شما می‌توانید دوستانتان را عوض کنید. شما حتی می‌توانید برخی از خصوصیات اخلاقی پدر و مادر خودتان را تغییر داده و روی آن‌ها تأثیر بگذارید.

اما این کار به یک بحث جداگانه نیاز دارد. شما می‌توانید روی افرادی که خودتان امکان انتخاب کردن آنها را دارید فکر کنید و کسانی را انتخاب کنید که می‌توانند به شما انرژی دهند و آرزو و هدف دارند. کسانی که خودشان آرزو و رویا دارند خیلی به آرزوها و رویاهای دیگر افراد نیز احترام می‌گذارند. چرا که با خودشان می‌گویند همانطور که من دوست دارم در فوتبال قهرمان شوم، شاید شخص دیگری وجود داشته باشد که بخواهد ریاضی بخواند و به دانشگاه برود.

 

مقاله پیشنهادی: انرژی مثبت را با این روش های ساده جذب کنید

 انرژی برای رسیدن به موفقیت

 

پس اگر رویایی را در ذهن دارید بسیار برای من مقدس است. شما می‌توانید یکدیگر را فهمیده و درک کنید. الزاماً لازم نیست که همه شما فوتبالیست شوید. رویای شما می‌تواند به شدت متفاوت باشد. مسئله مهم این است که تنها باید یک رویا وجود داشته باشد. شما برای چیزی جنگیده و نفس می‌کشید. اگر شما 5 انسان با انرژی هستید که همگی با یکدیگر دوست می‌باشید، سعی کنید به منبع انرژی آن جمع تبدیل شوید. به این مورد می‌توانید به چشم یک چالش نگاه کنید.

از این لحاظ با خودتان رقابت کنید. اگر می‌خواهید در آن جمع گلایه کنید و صحبت‌های منفی کرده یا اخباری را برای آنها تعریف کنید که در نهایت باعث پایین آمدن انرژی آن‌ها می‌شود، خودتان را از این کار منع کنید. حداقل این است که شما اگر امروز حال خوبی ندارید، نمی‌روید با آنها صحبت کرده و انرژی منفی به آنها بدهید. شما به منبع انرژی در میان آنها تبدیل می‌شوید و هر روز از این طریق با خودتان تمرین می‌کنید. همه چیز اکتسابی است.

شما باید با خودتان تمرین کنید تا با انرژی باشید. فرمول دقیقاً همین است. هیچ کس از زمانی که به دنیا آمده است پر انرژی نبوده است. این مهارتی است که شما باید آن را یاد بگیرید و تمرین کنید. زمانی که تمرین کردید در آن به یک استاد تبدیل می‌شوید. استادی که همیشه پر انرژی است.

 

تقویت انرژی

 

برای دیگران آرزوهای خوب داشته باشید

اکنون به مورد آخر می‌پردازیم. این مورد بسیار مهم است. ما باید بتوانیم زمانی که در خیابان از کنار فردی عبور می‌کنیم، برای او آرزوی سلامتی، ثروت و آرامش کنیم. در این صورت دو اتفاق صورت می‌گیرد. مورد اول این است که شما احساس حسرت و حسادت را درون خودتان می‌کشید. چرا که دیگر به هیچ عنوان به آدم‌های دیگر حسادت نمی‌کنید. حسادت می‌تواند درون شما احساس خشم را به وجود بیاورد، انرژی شما را به شدت پایین آورده و شما را به کسی تبدیل کند که در زندگی هیچ چیزی را برای هیچ کس در این دنیا نمی‌خواهد. اما این شرایط کاملاً از بین می‌رود. چرا که شما به طور مداوم برای دیگران آرزوی خوشبختی می‌کنید. اجازه دهید دیگران موفق باشند. چه اتفاقی می افتد اگر همه آدم‌های اطراف ما موفق باشند و بتوانند از زندگی خود لذت ببرند؟ آیا چیزی کم می‌شود؟ باور کنید که چنین اتفاقی نمی‌افتد.

اصلی وجود دارد به نام اصل فراوانی. این اصل به شما می‌گوید که اگر قرار است فرد دیگری چیزی را به دست بیاورد، آن را از شما نمی‌گیرد و در کائنات چنین چیزی وجود دارد. پس شما نباید بترسید یا نگران باشید. بقیه افرادی که در اطراف شما وجود دارند و حتی کل آدم‌های شهر یا کشور شما خوشحال و شاد باشند. این را از آنها دریغ نکنید و حس بد خودتان را انتقال ندهید. زمانی که شما برای دیگر افراد آرزوی خوشبختی می‌کنید، دستاورد عجیبی را به دست خواهید آورد.

 

رسیدن به موفقیت

 

در ابتدا شما احساس حسادت را از خودتان می‌گیرید. مورد دوم این است که شما خودتان نیز آزاد می‌شوید و فکرتان رها می‌شود. بدین ترتیب دیگر به زندگی دیگران فکر نمی‌کنید. شما دیگر به این فکر نمی‌کنید که چه کسی چه چیزی را دارد و چرا شما آن را ندارید. همه این موارد در فرمول ذهن شما پاک می‌شود. تاکنون دیده‌اید که به بعضی از آدم‌ها می گویند که خیلی دل بزرگی دارد؟ دقیقاً همین است. شما در این حالت می‌توانید با آرامش و خیال راحت به چیزهایی که خودتان می‌خواهید به آنها دست پیدا کنید، فکر کنید. پس گاهی اوقات ما خودمان در حق خودمان بدی می‌کنیم. شاید این را نمی‌دانستید. اما از این به بعد می دانید. پس برای هر کسی که می‌بینید و هر کسی که با او در ارتباط هستیم، آرزوی خوشبختی کنیم. او نیز این حق را دارد که زندگی فوق العاده خوبی داشته باشد. اگر با چنین کسی صحبت می‌کنید، سعی کنید به او انرژی نیز دهید. تا آنجا که به شما ضربه‌ای وارد نشود می‌توانید به او انرژی دهید. اما اگر به شما ضربه‌ای زد باز این انتخاب شما است که همچنان بمانید و با او صحبت کنید یا اینکه وقتتان را برای زندگی خودتان بگذارید. حال مرز این حرکت می‌تواند برای شما تغییر کند. اما در نهایت این انتخاب شما است.

 

فروش در آمازون

 

سبک زندگی مناسب شما چیست؟

فراموش نکنید که ما یک ماشین فوق العاده خوب را ساخته‌ایم اما این ماشین بنزین می‌خواهد. این بنزین انرژی است. اما این انرژی را ما از کجا باید به دست بیاوریم؟ خود ما باید آن را تولید کنیم. با چه روشی باید این کار را انجام دهیم؟ با ساخت یک لایف استایل موفق. در دوره پاراسل زندگی روی موضوعاتی مانور داده شده است که به شما کمک کند تا بتوانید یک ذهن درست را بسازید. چرا که این ذهن درست شما است که هر روز به شما فرمان می‌دهد که چه کارهایی را انجام دهید و مجموع این کارها نتایجی را به دنبال خواهند داشت که شما به دنبال آن هستید. اهدافی که شما می‌خواهید به دست بیاورید و آرزو و رویای شما می‌باشند.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/boosting-energy-to-achive-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط