افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راهکار های فروش بهتر محصولات در آمازون

توضیحات کوتاه :
برای فروش بهتر محصولات در آمازون باید 80 درصد زمان و وقت خود را بر 20 درصد محصولاتی قرار دهید که بیشترین بازدهی را دارند. بر طبق قانون پارتو، 80 درصد نتایج از 20 درصد منابع به دست می‌آیند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3

تعداد امتیازها: 2

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
راهکار های فروش بهتر محصولات در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

فروش بهتر محصولات در آمازون نیاز به دانستن اصولی دارد که در این مقاله به برخی از آنها می پردازیم. وبسایت آمازون یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای فروش اینترنتی است. بیش از دو میلیون فروشنده از آمازون کسب درآمد می‌کنند. اما برای داشتن یک بیزینس موفق فروش در آمازون، باید بتوانید خود را از رقبا متمایز سازید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

دسته بندی محصولات برای فروش بهتر در آمازون

راهکار های فروش بهتر محصولات در آمازون چیست؟ بهترین فروشندگان آمازون می‌دانند که نباید همه محصولات را مانند هم دانست و هر محصول باید به طور جداگانه بررسی شود.

قانون 80/20 در این زمینه هم کاربرد دارد. تقریباً 80 درصد نتایج از 20 درصد منابع به دست می‌آیند. در بحث آموزش فروش بهتر در آمازون نیز، این مطلب به این معنا است که 80 درصد سود یک فروشنده از 20 درصد محصولات ناشی می‌شود.

فروشندگان برتر آمازون از این موضوع آگاهی دارند و بخش اعظم زمان و منابع خود را به محصولاتی اختصاص می‌دهند که به 20 درصد بالایی تعلق دارند. آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنند که موجودی آنها برای این اقلام همیشه کافی است.

آن‌ها تمامی کارهای مربوط به بهینه سازی لیستینگ و تبلیغات در وبسایت آمازون را به این 20 درصد اختصاص می‌دهند. برای موفقیت فروش بهتر محصولات در آمازون، باید سادگی را رعایت کنید.

بسیاری از افراد وارد کسب و کار آنلاین می‌شوند چون می‌خواهند زندگی خود را تغییر دهند: داشتن ساعات کاری انعطاف پذیر، کار کردن از هر جایی که بخواهید و درآمد بی وقفه حتی در خواب. برای رسیدن به تمامی این اهداف باید هوشمندانه کار کنید.

باید انرژی خود را صرف محصولاتی کنید که بیشترین سود را برای شما دارند. صرف انرژی برای محصولاتی که در 20 درصد پایینی رتبه فروش قرار دارند باعث به هدر رفتن زمان و سرمایه شما می‌شود.

برای انتخاب محصولاتی که در سایت آمازون شانس فروش بیشتری داشته باشند، آموزش‌های مفصلی در دوره آربی ارائه شده‌اند که شما کمک می‌کنند بهترین محصولات را برای فروش در آمازون انتخاب کنید.

 

مقاله پیشنهادی: رازهای کاربردی و واقعی کارآفرین موفق چیست؟

راهکار های فروش بهتر محصولات در آمازون

 

بهینه سازی و برون سپاری کارها در بیزینس فروش در آمازون

شما به عنوان یک کارآفرین، باید در بسیاری از جنبه‌های بیزینس فعالیت کنید و آنها را مدیریت نمایید. در طول روز بسیاری از اتفاقات باعث می‌شوند که حواس شما از کارهای مهم پرت شود.

کارآفرینان موفق تنها بر کارهایی تمرکز می‌کنند که به موفقیت آنها منجر شود. بنابراین از انجام کارهایی که به موفقیت فروش بهتر محصولات در آمازون شما کمک نمی‌کنند خودداری کنید و تنها بر کارهایی تمرکز کنید که شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می‌کنند.

فرایند پر کردن موجودی آمازون

برای فروش بهتر محصولات در وبسایت آمازون، اولویت شما به عنوان فروشنده آمازون باید این باشد که سود موجودی کنونی خود را به حداکثر برسانید. بهینه سازی مدیریت موجودی یکی از مهمترین کارهایی است که فروشندگان آمازون باید انجام دهند.

با این حال، اکثر آنها این کار را در اولویت برنامه‌های خود قرار نمی‌دهند. در صورتیکه این کار بر سودآوری بیزینس آمازون شما تأثیر مستقیم دارد. برای مدیریت موجودی باید معیارهای مشخصی داشته باشید تا بتوانید این فرایند را بهینه سازی کنید.

داشتن این معیارهای مشخص همچنین به شما کمک می کندکه این کار را به فرد دیگری نیز بسپارید چون تنها کاری که آن فرد باید انجام دهد این است که مطمئن شود این معیارها رعایت می‌شوند و نیازی به مدیریت مستقیم شما به عنوان صاحب بیزینس نیست.

 

مقاله پیشنهادی : رایج ترین خرید از آمازون - سلیقه مردم آمریکا

 

 فروش محصولات در کمپانی آمازون

 

تأمین کالا برای فروش بهتر محصولات در وبسایت آمازون

مسلماً راههای زیادی برای تأمین کالا برای فروش بهتر محصولات در آمازون وجود دارد. شما می‌توانید کالاهای تولیدی خودتان را به فروش برسانید یا اینکه از سازنده‌های دیگر این کالاها را خریداری نمایید.

دوره آربی با محوریت فروش کالا در آمازون از طریق تأمین محصول از سازنده‌های چینی، تمامی مراحل سفارش کالا از چین و فروش آنها در آمازون را آموزش می‌دهد.

وارد کردن کالا از چین نیاز به دانستن نکات زیادی دارد که اگر بتوانید آنها را به درستی مدیریت کنید، می‌توانید بیزینس فروش در آمازون خود را به سرعت گسترش دهید.

در وبسایت علی بابا، که به طور عمده برای تأمین کالا برای فروش در آمازون استفاده می‌شود، راه‌های زیادی وجود دارد تا از معتبر بودن فروشنده اطمینان حاصل کنید. فروشندگان برتر آمازون از فرایند ورود کالا به کشورهای مورد تأیید آمازون، آگاهی کامل دارند تا بتوانند کارهای بیزینس خود را حول این موضوع سازماندهی کنند. 

نظارت بر زنجیره تأمین کالا برای فروش در کمپانی آمازون

با گسترش بیزینس فروش در آمازون، ممکن است نظارت و رصد موجودی در مراحل مختلف زنجیره تأمین دشوار شود. به خصوص وقتی فروش شما در آمازون افزایش یابد، شما باید به رصد موجودی، سفارش کالا از سازنده، پرداخت هزینه‌ها و بسیاری موارد دیگر را به خاطر بسپارید و کارها را سر وقت انجام دهید.

برای این کار باید اطمینان حاصل کنید که تمامی فعالیت‌ها در همه مراحل زنجیره تأمین به درستی و در زمان مناسب انجام شوند تا موجودی شما در انبارهای آمازون همیشه کافی باشد.

 

مقاله پیشنهادی: آموزش جامع فروش در آمازون برای مبتدی ها

فروشندگی در آمازون

 

مذاکره با سازندگان محصول در بیزینس آمازون

وقتی فروش محصولات در وبسایت آمازون را شروع می‌کنید، باید برای محصول خود سازنده‌ای پیدا کنید که شرایط خوبی برای کار کردن داشته باشد. شما باید در مورد قیمت با این سازندگان مذاکره کنید. اما قیمت تنها یکی از مواردی است که باید در مورد آن با سازنده به توافق برسید.

باید لیستی از این موضوعات قابل مذاکره را تهیه کنید و در هنگام برقراری ارتباط با سازندگان، در مورد تمامی این موارد از آنها کسب اطلاعات نمایید. به عنوان مثال، مدت زمان ساخت محصول بسیار مهم است اما نباید کیفیت را فدای سرعت نمود. همچنین شما باید رابطه خوبی با سازنده انتخابی خود برقرار کنید تا بتوانید در بلندمدت با آنها همکاری داشته باشید.

وقتی بیزینس شما در وبسایت آمازون پیشرفت کند و فروش خوبی را تجربه کنید، باید با سازنده خود در ارتباط باشید تا همچنان بتوانید کالای خود را تأمین کنید. بنابراین باید تمامی جوانب را رعایت کنید تا مطمئن شوید که کیفیت موجودی شما همواره ثابت بماند.

 

درامد بدون وقفه با فروشندگی در آمازون


بدون شک انگیزه اصلی فروش بهتر محصولات در آمازون رسیدن به استقلال مالی است به طوری که کسب درآمد شما به زمان و مکان وابسته نباشد. شما چگونه می‌توانید بیزینس آمازون خود را به گونه‌ای بسازید که این استقلال مالی را تجربه کنید؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که از مدهای زودگذر در این زمینه دوری کنید و تنها به دنبال استراتژی‌هایی باشید که توسط فروشندگان موفق آمازون تجربه شده‌اند. اگر شما از استراتژی‌های مناسب پیروی کنید، مسلماً موفقیت به دنبال آن می‌آید.

با صبر و آگاهی، می‌توانید به تدریج بیزینس آمازون خود را به گونه‌ای گسترش دهید که درآمد بی وقفه را تجربه نمایید. دوره آربی با استفاده از تجربیات واقعی فروش در آمازون تهیه شده است که مراحل این بیزینس را از صفر تا صد آموزش می‌دهد.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی رسد اما اگر راهنمای جامع و گام به گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان تر و سریع تر طی می شود. تماشای ویدیوهای معرفی دوره کسب درآمد از آمازون و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/advices-for-amazon-sales
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط