تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آموزش جامع فروشندگی در آمازون

توضیحات کوتاه :
در چندین مقاله قصد داریم بهترین روش کسب درآمد از اینترنت را به شما معرفی نماییم. این کسب و کار را قبل از شما حدود 2 میلیون نفر دیگر تست کرده‌اند و به نتیجه فوق‌العاده خوبی دست یافتند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.95

تعداد امتیازها: 80

 • 5.3k
 • 1
 • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
آموزش جامع فروشندگی در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

حدود 23 سال پیش جف بیزوس ایده‌ای را پیاده‌سازی کرد تا بتواند وبسایتی بسازد و در آن کتاب‌های دست دوم یا نو را به فروش برساند. حتی در ابتدای کار، خود جف بیزوس، کتاب‌ها را بسته‌بندی و پست می‌کرد و همه کارها را به صورت دستی انجام می‌داد. به مرور این وبسایت گسترش پیدا کرد و بیزوس تصمیم گرفت تا محصولات جدید دیگری نیز به این وبسایت اضافه کند و کم‌کم به یکی از بزرگترین کمپانی‌های دنیا بدل شد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

بهترین روش کسب درآمد از اینترنت

در چندین مقاله قصد داریم بهترین روش کسب درآمد از اینترنت را به شما معرفی نماییم. این کسب‌وکار را قبل از شما حدود 2 میلیون نفر دیگر تست کرده‌اند و به نتیجه فوق‌العاده خوبی دست یافتند. بهترین روش کسب‌درآمد از اینترنت چیست؟ بهترین تجارت آنلاین چیست؟

 

آموزش بهترین روش فروشندگی در آمازون


استاد عزت خواه از چندین سال پیش همیشه به این موضوع فکر می‌کردند که بتوانند کاری را انجام دهند که همیشه و در هر زمان پول به‌دست آورند. زیرا زمان‌هایی که مشغول کار دیگری هستید، مسافرت هستید، اگر کارمند هستید و چند روز به هر دلیلی نتوانید سرکار بروید و... نمی‌توانید کسب‌درآمد کنید. ایشان همیشه به این موضوع فکر می‌کردند که آیا شغلی وجود دارد که اگر ایشان نتوانند کار کنند یا در مسافرت باشند و... بتوانند کسب‌درآمد کنند. چنین شغلی اصلاً رویایی نیست و وجود دارد. این شغل می‌تواند فروش کالای فیزیکی در وبسایت غول‌آسای آمازون باشد. 

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد اینترنتی مطمئن

فروشندگی در آمازون

 

وبسایت آمازون چیست؟ 

حدود 23 سال پیش جف بیزوس ایده‌ای را پیاده‌سازی کرد تا بتواند وبسایتی بسازد و در آن کتاب‌های دست دوم یا نو را به فروش برساند. حتی در ابتدای کار، خود جف بیزوس، کتاب‌ها را بسته‌بندی و پست می‌کرد و همه کارها را به صورت دستی انجام می‌داد. به مرور این وبسایت گسترش پیدا کرد و در آن کتاب‌های الکترونیک هم قرار گرفت. در سال‌های اول فقط تمرکز او روی کتاب بود. این روند ادامه پیدا کرد تا اینکه ارزش کمپانی آمازون به 50 میلیون دلار رسید و بیزوس تصمیم گرفت تا محصولات جدید دیگری نیز به این وبسایت اضافه کند. این سال‌ها گذشت تا اینکه الان آمازون یکی از بزرگترین کمپانی‌های دنیا می‌باشد. زیرا بزرگترین مارکت پلیس و دیکشنری هر کالایی که تصور کنید، می‌باشد.

 چرا آمازون بهترین مارکت پلیس در دنیا می‌باشد؟ 

 1. امروزه آمازون ارزشی معادل 140 بیلیون دلار دارد.
 2. حدوداً 541 هزار کارمند دارد.
 3. حدوداً در آمازون، 235  میلیون محصول ثبت شده است.
 4. در هر روز 485 هزار محصول جدید اضافه می‌شود.
 5. در آمازون حدوداً 2 میلیون فروشنده ، مشغول کسب درآمد هستند.
 6. هر 26 نوامبر، آمازون رکورد فروش در روز را شکست! 26.5 میلیون محصول در یک روز فروخته شد!!!
 7. در آمازون در یک ثانیه به طور میانگین 306 محصول به فروش می‌رسد!!!
 8. در هر روز حدوداً 14 میلیون دلار فروش محصول اتفاق می افتد!!!
 9. احتمالاً با این آمار تا حد زیادی به وبسایت آمازون ایمان آوردید و اگر کمی باهوش باشید می‌توانید به جمع فروشندگان آمازون بپیوندید. اگر در گوگل سرچ کنید به اعداد و ارقامی درباره آمازون می‌رسید که شما را در این زمینه مطمئن‌تر خواهد کرد. اکنون آمازون قوی‌ترین مارکت پلیس در دنیا می‌باشد.

آیا به عنوان یک فروشنده می‌توانید وارد وبسایت آمازون شوید؟

بله. باید برای این کار در آمازون اکانت فروشندگی بسازید. با وارد کردن موارد مورد نیاز مانند حساب بانکی و... بعد از تأیید شدن از سمت آمازون می‌توانید کار خود را شروع کنید. شاید بگویید که ایرانی هستید و الان تحریم‌ها وجود دارند. بدانید که آمازون با موقعیت جغرافیایی و لوکیشن شما مشکل دارد. در ادامه این مقاله‌ها روش‌هایی که بتوانید با وجود تحریم‌ها از ایران در آمازون فعالیت کنید برایتان بیان می‌شود. این مراحل را باید گام‌به‌گام طی کنید. زیرا اطلاعاتی که درباره آمازون وجود دارد بینهایت زیاد می‌باشد و جزئیات زیادی دارد. این موارد را تا حدودی برای شما بیان می‌کنیم که اگر تصمیم گرفتید یک تجارت آنلاین را شروع کنید، بتوانید بهترین آن را شروع کنید. بیزینسی را شروع کنید که اکنون 2 میلیون انسان مشغول به آن هستند. بیش از 56 درصد فروشندگان وبسایت آمازون، درآمد بیش از 100 هزار دلار به صورت سالیانه را تجربه می‌کنند. این اعداد زندگی خیلی از افراد را می‌تواند تغییر دهد. خیلی از افراد هستند که ساعات زیادی را در روز برای درآمد کمی کار می‌کنند. بی‌شک می‌توانند از این طریق به استقلال مالی برسند.

 

مقاله پیشنهادی: 7 عامل مهم برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق | عزت خواه دات کام

کسب درآمد از آمازون

 

مراحل شروع فعالیت در آمازون

پروسه آمازون را اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم، بعد از ساخت اکانت سلر و طی نمودن مراحل آن، به انتخاب محصول و قرار دادن آن در آمازون می‌رسید. محصولی که انتخاب می‌کنید می‌تواند حتی یک عدد از آن محصول باشد. برای مثال شما در خانه خود یک کتاب دست دوم یا یک اسپیکر دست دوم دارید که می‌خواهید آن را به حالت دست دوم به فروش برسانید و این کار امکان پذیر است. اما قرار است درباره بیزینس میلیاردی صحبت کنیم که شما به وسیله آن تبدیل به فروشنده‌ای شوید که بتوانید به صورت مداوم یک محصول را بفروشید. یعنی محصولی را انتخاب نمایید و تعدادی برای مثال 500 یا 1000 عدد از آن محصول را داشته باشید، در وبسایت آمازون آن را ثبت نمایید و با استفاده از روش‌های درست تبلیغات همه آن تعداد محصول را بفروشید. این روشی است که می‌خواهیم درباره آن صحبت کنیم. با این روش است که شما می‌توانید به یک درآمد فوق‌العاده خوب برسید. مثلاً ماهیانه 10 هزار دلار، 20 هزار دلار، 40 هزار دلار و... این اعداد اصلاً در وبسایت آمازون بزرگ نیست.

افرادی هستند که از طریق آمازون به همین میزان درآمد یا حتی بیشتر دست می‌یابند. البته این بدان معنی نیست که شما فقط یک محصول را در آمازون اضافه کنید و کنار بنشینید و کاری انجام ندهید. این یک بیزینس است که مانند تمام بیزینس‌های فیزیکی دیگر نیز نیاز به انجام اقدامات بسیاری دارد و شاید بیزینس آنلاین حتی سخت‌تر باشد. اینکه گفته می‌شود این بیزینس‌ها راحت هستند از این بابت است که لازم نیست شما کارهای فیزیکی زیادی انجام دهید یا زمان خیلی زیادی صرف نمایید. به صورت میانگین حدود 3 هفته را در شروع کار باید به ساخت اکانت، انتخاب محصول، سفارش به چین اختصاص دهید. بعد از آن می‌توانید با روزانه 30 دقیقه به همان میزان کسب درآمد برسید و آن درآمد را حفظ کنید. اما این کار مستلزم این است که تمامی نکات لازم برای این مسیر را یاد گرفته و به‌طور دقیق اجرا نمایید تا بتوانید به استقلال مالی و هدف مالی که برای خود تعیین نمودید، برسید.

انتخاب محصول در آمازون

زمانی که شما اکانت خود را در وبسایت آمازون ساختید، باید به سراغ انتخاب محصول بروید. زمانی که محصولی را پیدا نمودید که احساس کردید می‌تواند فروش بالایی داشته باشد، به سراغ وبسایت علی‌بابا دات کام می‌روید. این وبسایت یک وبسایت چینی است که جک ما آن را ساخته است. در این وبسایت کارخانه‌ها لیست شده‌اند و شما می‌توانید کارخانه‌ها را سرچ کنید و محصول خود که شاید یک گلدان باشد را پیدا نمایید. در این حالت کارخانه‌هایی که این گلدان را تولید می‌کنند پیدا نموده، می‌توانید با آنها صحبت و مذاکره کنید و بهترین آنها را انتخاب نمایید. در نهایت تعداد نسبتاً زیادی از این محصول را به صورت یکجا می‌خرید و مستقیماً به انبارهای آمازون ارسال می‌نمایید. با روش جدید Amazon's FBA  همه کارها را خود آمازون انجام می‌دهد. شما کل محصولات را به انبار آمازون ارسال می‌کنید و زمانی که سفارشی برای محصول شما ثبت شود، یک نفر یا یک ربات تمام کارهای آن محصول مانند بسته بندی، قرار دادن در پکیج، پست و... را انجام می‌دهد و زمانی که پول را دریافت نمود بعد از برداشتن سهم خود، حدود 20 روز بعد پول را به شما تقدیم می‌کند. پس همه چیز اتوماتیک انجام می‌شود. این کسب‌وکاری است که برای مثال اگر شما یک ماه به مسافرت رفتید همچنان فروش خود را خواهید داشت. استاد حسین عزت خواه بیان می‌کنند که زمانی که فعالیت در آمازون را شروع کردند، لذت‌بخش ترین قسمت این فعالیت این بود که زمانی که صبح از خواب بیدار می‌شدند و تلفن همراه خود را چک می‌کردند، متوجه می‌شدند حدود 200 دلار فروش داشتند. یعنی زمانی که ایشان خواب بودند توانسته بودند کسب درآمد کنند! در صورتی که خیلی از مشاغل حتی بهترین آنها نیز نیاز به حضور فیزیکی در محل دارد.

با آموزش جامع دوره آربی در مسیر این بیزینس و انتخاب محصول، سنجیده گام بردارید.

داشتن یک ذهنیت درست برای ساخت تجربه‌ای از زندگی که با پذیرش همه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن، شما را به موفقیت برساند، چه‌قدر برای شما حائز اهمیت است؟ اگر علاقه‌مند هستید در خصوص راهنمایی که شما را برای تجربه یک زندگی موفق آماده می‌کند، بیشتر بدانید، مطالعه مقاله معرفی دوره شگفت انگیز پاراسل زندگی را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/a-comprehensive-training-on-how-to-sell-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
کمند گفته:
۰ | ۰

سلام
چطوری باید تولیدکنندگان چینی را پیدا کنیم و باهاشون مذاکره کنیم؟

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما کمند عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از اینکه شما نیز هم مسیر ما هستید بسیار خوشحالیم و برای هر چه بهتر طی شدن مسیر پیشرفت از هیچ کمکی به شما دریغ نمی‌کنیم. شما برای پیدا کردن تولیدکنندگان چینی از سایت علی بابا استفاده می نمایید. همه مراحل از صفر تا صد انتخاب محصول، پیداکردن تولیدکنندگان معتبر ومذاکره با آنها تا ارسال محصول به انبارهای آمازون و فروش محصول در دوره آربی آموزش داده شده است.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط