موفقیت چیست و چگونه انسان موفقی بشویم ؟

  • 16 ارديبهشت 1396
  • 6869
  • 7

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

چگونه موفق شویم؟

درود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه می‌خواهم درباره موضوعی صحبت کنم که دانستن تعریف مشخصی از آن می‌تواند تو را در مسیر موفقیت بیش از پیش سربلند سازد. موفقیت چیست و چگونه می توانیم انسان موفقی بشویم. دوست من، بیشتر ما تعریف مشخص و درستی از موفقیت در ذهن خود نداریم و این باعث می‌گردد در این مسیر دچار مشکل بشویم.

 

موفقیت را چگونه پیدا کنیم؟

 

ما باید بدانیم که موفقیت از جنس نگرش است و حسی است که آن را در ذهن خود پرورش داده و باور می‌کنی. دوست من این که تنها برای خودت یک هدف و مقصد مشخص نمایی و بر این باور باشی که زمانی که به آن هدف رسیدی موفق شده‌ای و زمانی که نرسیدی انسان موفقی نیستی، نگرش درستی نیست. موفقیت یعنی در طول مسیر قدم به قدم پیش رفتن، یادگرفتن و دست یابی به این نگرش که زمانی که تو اولین قدم را به سوی هدفت بر می‌داری، موفق شده‌ای.

فرد موفق کیست؟

موفقیت چیزی نیست که تو آن را به دست آوری بلکه نگرش و باوری است که باید ابتدا آن را بسازی و با خود بگویی که من می‌خواهم به فرد موفقی تبدیل شوم و از ایجاد ارتباط با دیگران و معرفی خود خجالت نمی‌کشم. دوست من برای ادامه این بحث از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی و ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نظرات کاربران

7 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط