فقط یکبار زندگی می کنی، بهترین ویدیو انگیزشی 2018

  • 14 آبان 1397
  • 264.7k
  • 34

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

واقعیت مهم زندگی چیست؟

زندگی مانند یک سفر است. این مسافرت یک نقطه شروع و یک نقطه پایان دارد. شما تنها یک بار 25 سالگی، 40 سالگی و... را تجربه می‌کنید. چرا زمانی که با شکست مواجه می‌شوید از آن شکست برای دفعات بعد درس نمی‌گیرید و دوباره آن را تکرار می‌نمایید؟ چرا درس گرفتن از شکست‌های زندگی را یاد نگرفته‌ایم؟

فلسفه هدف و زندگی چیست؟

اگر کارمند یا کارآفرین هستید یا در هر شغل دیگری مشغول به کار می‌باشید ولی از کار خود لذت نمی‌برید، بی شک یک قسمتی از مسیر را اشتباه رفته‌اید. به هدف خود به خوبی فکر کنید اما بدانید که 99 درصد، مسیر و پروسه رسیدن به هدف و تنها 1 درصد نقطه هدف و مقصد می‌باشد. پس از این مسیر لذت ببرید.

 

 

مسیر هدف، مهمتر و جذاب تر از خود هدف

مسیر رسیدن به هدف و رویا باید برای شما مهم‌تر و لذت بخش تر از هدف و مقصد باشد. زیرا حتی خیلی از افراد موفق بعد از دستیابی به هدف دچار سردرگمی و افسردگی می‌شوند چرا که از مسیر لذت نبرده اند و تمام تمرکز خود را تنها صرف نقطه مقصد نموده‌اند!

از تغییر مسیر و شکست‌های زندگی هراسی نداشته باشید

شکست بخشی از مسیر زندگی است. پس چه بهتر که در کاری با شکست مواجه شوید که حداقل عمیقاً به آن علاقه دارید. اگر در طول روز بعد از انجام کار خود به شدت خسته می‌شوید، زمانی که این خستگی ناشی از کاری باشد که به آن علاقه دارید، خستگی نیز برایتان لذت بخش خواهد شد.

اقدام، کلید تغییر در زندگی

ترس را کنار بگذارید و برای تغییر زندگی خود قدم در مسیر اقدام بگذارید. اگر هدفی را دنبال می‌کنید که رویای زندگی شما نمی‌باشد، سریعاً آن را تغییر دهید. شما این کار را تنها برای خودتان انجام می‌دهید. شما تنها یک بار زندگی می‌کنید، پس برای زندگی خود و لذت بردن از آن ارزش قائل شوید و زمان را از دست ندهید. اجازه ندهید در پایان عمر حسرت‌های بسیاری را تجربه کنید و از اینکه چرا انتخابات درستی نداشتید، پشیمان و ناراحت گردید. همین الان مسیر خود را مشخص کنید و بدون اتلاف وقت، قدم در مسیر اقدام بگذارید تا زندگی رویایی خود را تجربه نمایید و ما را نیز در احساس خوب خود شریک سازید. اکنون می توانید با دانلود و تماشای این ویدیو در مسیر اقدام و تغییر گام بردارید. بدانید زندگی هدیه ای است که در اختیار شما قرار گرفته است و این حق شما می باشد که به زیباترین و بهترین نحو ممکن آن را تجربه نمایید. این تجربه، تکرار شدنی نیست پس بینهایت برای آن ارزش قائل شوید و تمام تلاش خود را به کار گیرید که در صحنه زندگی بهترین خود را به نمایش بگذارید. دوستدار شما حسین عزت خواه، مدرس موفقیت، کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون.

فقط یکبار زندگی می کنی، بهترین ویدیو انگیزشی 2018

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.27

تعداد امتیازها: 15

نظرات کاربران

34 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط