وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چرا فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
اگر شخصی به شما گفت که می‌توانید با فروش در آمازون میلیاردر شوید، حرف او را باور کنید. بله درست است، باید چنین ادعای عجیبی را باور کنید. پس از خواندن این مطلب درمی‌یابید که این ادعا درست است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3.5k
  • 2
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
چرا فروش در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

برای موفقیت در این بازار تجارت الکترونیک، باید پشتکار و تلاش داشته باشید. اما این کار واقعاً امکان‌پذیر است. می‌توانید عضوی از باشگاه میلیاردرها شوید. مردم شما را به‌عنوان یک فرد میلیاردر خواهند شناخت. فروشندگان در آمازون که به درآمد میلیون دلاری رسیده‌اند هیچکدام ثروتمند متولد نشده‌اند. همچنین این کسب ثروت اتفاقی رخ نداده است. آنها به ثروت میلیون دلاری رسیده‌اند در حالیکه هیچکس باور نمی‌کرد آنها بتوانند به چنین کاری دست بزنند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

کسب درآمد میلیون دلاری در آمازون

اگر شخصی به شما گفت که می‌توانید با فروش در آمازون میلیاردر شوید، حرف او را باور کنید. بله درست است، باید چنین ادعای عجیبی را باور کنید. پس از خواندن این مطلب درمی‌یابید که این ادعا درست است. برای موفقیت در این بازار تجارت الکترونیک، باید پشتکار و تلاش داشته باشید. اما این کار واقعاً امکان‌پذیر است. می‌توانید عضوی از باشگاه میلیاردرها شوید. مردم شما را به‌عنوان یک فرد میلیاردر خواهند شناخت. باور نمی‌کنید؟ پس این داستان‌های واقعی مربوط به فروشندگان در آمازون که به درآمد میلیون دلاری رسیده‌اند را بخوانید. این افراد هیچکدام ثروتمند متولد نشده‌اند. همچنین این کسب ثروت اتفاقی رخ نداده است. آنها به ثروت میلیون دلاری رسیده‌اند در حالیکه هیچکس باور نمی‌کرد آنها بتوانند به چنین کاری دست بزنند.

 

مقاله پیشنهادی: آموزش فروشندگی در آمازون از سرتاسر دنیا

فروش در آمازون

 

نظر رایان دانیل موران در خصوص آمازون

رایان دانیل موران از شرکت Freedom Fast Lane اعلام داشته است که او و کارکنانش در سال گذشته و تنها در یک ماه به درآمد 762291.81 دلار رسیده‌اند. آنها چگونه به این درآمد رسیدند؟ با فروش در آمازون. او می‌نویسد:"من بدون تولید، انبار یا ارسال نمودن هیچ کالایی به این درآمد رسیدم. تیم من بزرگ نیست، روابط خاصی ندارم و حتی قبلاً در هیچ صنعتی فعالیت نداشته‌ام. در واقع، قبل از سه سال پیش، من هرگز هیچ چیزی را به صورت آنلاین به فروش نرسانده بودم." در حال حاضر، او و تیمش تنها در آمازون بیش از 100 میلیون دلار فروش دارند. اکنون او یکی از چندین میلیونری است که از طریق آمازون کسب درآمد نموده است.

 

چرا فروش و کسب درآمد از آمازون؟

 

نظر جیمز فند در خصوص آمازون

تنها در هشت ماه و از طریق فروش در آمازون، جیمز فند از درآمد صفر به 50 هزار دلار در ماه رسید. او ابتدا با چند محصول که قیمت چندانی نداشتند آغاز نمود، آنها را سروقت تحویل مشتری داد، بازخوردها و نظرات خوب دریافت نمود و به‌تدریج پیشرفت کرد. او می‌گوید: "زندگی خوبی داشتم اما غیرفعال بود. اکنون ثروتمند هستم. تنها در عرض یک سال چند بار به مسافرت‌های عالی رفته‌ام."

نظر رایان گرانت در خصوص آمازون

رایان گرانت تنها با 28 سال سن و با استفاده از تجربیات خود در حسابداری، موفق شد که با فروش در آمازون و درآمد 200 هزار دلار در ماه، تبدیل به یکی از ثروتمندترین فروشندگان آمازون در جهان شود. او کار فروش را از دانشگاه و با فروش کتاب‌های درسی آغاز نمود. از همان ابتدا شیفته این کار شد. در سال 2013، او از شغل خود به‌عنوان حسابدار استعفا داد تا تنها بر کسب‌وکار آمازون متمرکز شود. او می‌گوید:"من مطمئن بودم که اگر تمام‌وقت بر فروش آنلاین متمرکز شوم، موفق خواهم شد." او موفق شد. سه ماه بعد، تنها در عرض یک ماه، به سود 9 هزار دلاری رسید. او می‌گوید: به‌دست آوردن آن مقدار درآمد در یک ماه باعث افزایش اعتمادبه‌نفس در من شد و توانستم باز هم پیشرفت نمایم." اکنون او و تیمش ماهانه 200 هزار دلار از آمازون درآمد کسب می‌نمایند.

تضمین موفقیت در آمازون

مدل تجاری که این افراد به‌کار برده‌اند یک مدل اثبات شده است. اگر در چهارچوب این مدل به‌خوبی کار کنید، موفقیت شما تقریباً تضمین شده است. دقت کنید که می‌گوییم "تقریباً تضمین شده". چرا؟ چون برخی افراد در این زمینه موفق نمی‌شوند. دلیل عدم موفقیت این افراد در برخی عادات و ویژگی‌های شخصیتی خود آنها نهفته است. پس در اینجا ما به شما می‌گوییم که برای موفق شدن چه ویژگی‌هایی را باید در خود تقویت نمایید.

برای موفقیت در آمازون باید سخت کوش باشید

افرادی که در تجارت آمازون شکست می‌خورند فکر می‌کنند که داشتن یک کسب‌وکار آنلاین به این معنی است که نیازی به کار سخت و طولانی نیست. از نظر آنها چون در قرن بیست‌ویکم زندگی می‌کنیم کسب‌وکار اینترنتی احتمالاً خیلی ساده و راحت است. آنها فکر می‌کنند کسب‌وکار اینترنتی یعنی درآمد راحت و بدون تلاش. اما آنها سخت در اشتباه هستند. شما باید بدانید که کدام محصولات در آمازون پرطرفدار هستند. باید با اعداد و ارقام، آمار، هزینه‌ها، مرجوعی‌ها و نحوه مدیریت آنها آشنایی کامل داشته باشید. همه این موارد به کار سخت نیاز دارد. این کسب‌وکار نیز مانند هر تجارت دیگری نیاز به سخت‌کوشی دارد. این یک حقیقت محض است.

صبر لازمه موفقیت در آمازون است

از زمانی که کار خود را در آمازون آغاز می‌نمایید، تا وقتی که به اولین سود 1000 دلاری خود برسید، ماه‌ها زمان نیاز است. ابتدا باید درمورد این کسب‌وکار تحقیق کنید. سپس باید در مورد محصولاتی که قرار است به فروش برسانید تحقیق کنید و از کارخانه نمونه محصول دریافت نمایید. پس از آن، وقتی محصول را دریافت و فروش را آغاز نمودید، باید تلاش کنید نظرات عالی مشتریان را در آمازون برای خود ثبت نمایید تا کیفیت کار شما اثبات شود. ممکن است در برخی موارد تا این اندازه نیاز به صبر نباشد. اما این یک قاعده کلی است: موفقیت زمان می‌برد.

در مورد تجارت در آمازون تحقیق نمایید

همانگونه که قبلاً هم ذکر شد، تحقیق بخش اساسی یک کسب‌وکار آنلاین است. باید در این موارد تحقیق خود را انجام دهید: قیمت محصول مورد نظر برای شما چقدر تمام خواهد شد؟ با چه قیمتی می‌توانید آن را به فروش برسانید؟ هزینه‌های ارسال از چین چقدر است؟ آیا می‌توانید میانگین تعداد کالاهای مرجوعی را حدس بزنید؟ باید پاسخ به تمامی این پرسش‌ها را با تحقیق بیابید.

برای مشکلات فروش در آمازون آمادگی داشته باشید

یک ویژگی معمول در تمامی افراد موفق، خردمندی است. خردمندی به معنی آمادگی برای بدترین شرایط می‌باشد. نه اینکه منتظر شرایط بد باشید، بلکه برای مواجهه با آن برنامه داشته باشید. هر چیزی ممکن است رخ دهد. ممکن است مشتریان سختگیری داشته باشید و آنها نظرات منفی در آمازون برای شما ثبت نمایند. هرچه تعداد کالاهای به‌فروش رسیده شما بیشتر باشد، امکان گرفتن نظرات منفی نیز افزایش می‌یابد. ممکن است کالای مرجوعی داشته باشید. ممکن است رقبا قیمت کالا را کاهش دهند، که یعنی شما نیز باید قیمت خود را کاهش دهید. احتمال دارد هزینه تبلیغات بیش از انتظار شما باشد. این‌ها مواردی هستند که خارج از کنترل شما می‌باشند. اگر این اتفاقات رخ دهد شما چگونه واکنش نشان خواهید داد؟ برای بقا و پیشرفت کسب‌وکارتان، باید برای این موارد آمادگی کامل داشته باشید.

 

مقاله پیشنهادی: 8 عادت متمایز افراد موفق

روشهای فروش در آمازون

 

روشهای فروش در آمازون

حال که از مشکلات بر سر راهتان آگاه هستید، می‌توانیم به روش‌های مختلف موفقیت در آمازون بپردازیم. به‌طور کلی روش‌های زیر برای فروش در آمازون دردسترس می‌باشند.

ارسال توسط آمازون (FBA)

وقتی خوب درک کنید که FBA چیست، عمل کردن در چهارچوب آن بسیار ساده خواهد بود. به‌عبارت ساده، FBA یعنی شما کالا را به فروش می‌رسانید و آمازون آن را به جای شما به مشتری تحویل می‌دهد. کالای شما در انبارهای آمازون نگهداری می‌شود و وقتی سفارشی دریافت می‌نمایید، آمازون آن محصول را بسته‌بندی و ارسال می‌نماید. آمازون حتی برای مشتریانی که محصولات را از طریق انبارهای آمازون تحویل گرفته‌اند، خدمات مشتریان ارائه می‌دهد. این امکان خیلی مهم و مفید است. در ابتدا، ممکن است بتوانید کالاها را خودتان ارسال نمایید. اما وقتی تعداد سفارشات و درخواست‌های مشتریان افزایش یابد، آرزو می‌کنید که ای‌‌کاش فروشنده FBA بودید. این گزینه برای پیشرفت شما اهمیت حیاتی دارد.

برند خصوصی آمازون

اصولاً برند خصوصی به این معناست که شما یک کالا را تنها در آمازون به فروش می‌رسانید. این کار از طریق تهیه یک UPC اختصاصی امکان‌پذیر می‌شود و بدین وسیله آمازون کالای شما را بهعنوان یک کالای منحصربه‌‌فرد درنظر‌ می‌گیرد. وقتی کالای شما برند خصوصی باشد، انحصاری شده و رتبه آن در آمازون بالا رفته و مشتریان بیشتری به سمت آن جذب خواهند شد.

 

بیشتر بدانیدپنج دلیل برای فروشنده شدن در آمازون

دراپ شیپینگ در آمازون

دراپ شیپینگ یعنی شما به‌عنوان فروشنده، کالا را در انبار خود نگهداری نمی‌نمایید. شما کالا را از کارخانه سفارش می‌دهید و کارخانه آن را مستقیماً به انبارهای آمازون ارسال می‌نماید. بدین صورت شما هیچ گونه تماس فیزیکی با کالای خود ندارید. ممکن است این کار برای برخی غیرعادی به نظر برسد اما کاملاً قانونی است و می‌تواند بسیار پردرآمد باشد. می‌توانید دراپ شیپینگ را نیز به‌عنوان یک روش برای خود درنظر داشته باشید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که روندهای جدید در رفتارهای مشتریان را رصد نمایید. می‌توانید تغییرات زیادی در قیمت کالاهای دراپ شیپینگ خود اعمال کنید. بدین وسیله می‌توانید قیمت درست را برای کالای خود تعیین نمایید.

با شرکت در دوره آربی، مهارت‌های لازم در خصوص فروشنده شدن در سایت غول آسای آمازون را کسب نمایید!

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/why-selling-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
صبا گفته:
۰ | ۰

سلام خدمت استاد عزت خواه و تیم پشتیبانی آربی. من تازه دوره را خریداری کردم و امیدوار هستم که با کمک این بیزینس بتونم زندگی خودم و خونوادمو متحول کنم.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما صبا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

هر آنچه که می خواهید محقق می‌شود اگر باور داشته باشید و اقدام کنید. دو فاکتور مهمی که در مجموعه عزت خواه دات کام سعی کردیم به صورت کامل و جامع به علاقه‌مندان به تغییر آموزش دهیم. حضور و همراهی شما در این مسیر، تلاش و انگیزه ما را چندین برابر می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
وحید گفته:
۰ | ۰

فوق العاده بود.
همیشه به این سایت سر میزنم تا انرژی بگیرم.
شما تیم های پشتیبانی فوق العاده ی عزت خواه عالی هستید. و به خصوص آقای عزت خواه عزیزم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما وحید عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه عزیز اعلام نماییم. وجود همراهانی چون شما نیز انرژی و انگیزه ما را در مسیر خدمت رسانی مطلبوب به شما عزیزان، چندین برابر می سازد. برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط