آموزش خرید از آمازون ، خرید ارزان و باکیفیت مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تاثیر قوانین جدید ترامپ بر فروش در آمازون(2019)

توضیحات کوتاه :
آیا با توجه به تعریف تعرفه های گمرکی از چین به آمریکا از سمت دونالد ترامپ فعالیت در آمازون هنوز سودآور است؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 15

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
تاثیر قوانین جدید ترامپ بر فروش در آمازون(2019)

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

 زمانی که هر بیزینسی شروع می‌شود و سال به سال می‌گذرد، آن بیزینس سخت‌تر می‌شود و این اتفاقی است که برای تمام بیزینس های دنیا رخ می‌دهد و آمازون هم از این موضوع مستثنی نیست و هر سال سخت‌تر می‌شود. هر زمان در هر بیزینسی مشکلات بیشتری وجود داشته باشد و یک بیزینس من یا کارآفرین بتواند آنها را برطرف سازد، مسلماً می‌تواند به درآمد بیشتری دست یابد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

آیا فروش در آمازون هنوز به صرفه است؟

با توجه به تعریف تعرفه‌های گمرکی از چین به آمریکا از سمت دونالد ترامپ فعالیت در آمازون هنوز سودآور است؟ زمانی که هر بیزینسی شروع می‌شود و سال به سال می‌گذرد، آن بیزینس سخت‌تر می‌شود و این اتفاقی است که برای تمام بیزینس های دنیا رخ می‌دهد و آمازون هم از این موضوع مستثنی نیست و هر سال سخت‌تر می‌شود.

ولی این موضوع از جهاتی نیز مثبت است. چون باعث می‌شود افرادی که از این کار دست می‌کشند، افزایش یابد و افراد زیادی از این بیزینس خارج می‌شوند. در نتیجه فضا برای افرادی بهتر و آماده‌تر می‌شود که قصد دارند در این بیزینس بمانند. هر زمان در هر بیزینسی مشکلات بیشتری وجود داشته باشد و یک بیزینس من یا کارآفرین بتواند آنها را برطرف سازد، مسلماً می‌تواند به درآمد بیشتری دست یابد.

 

با یادگیری فروش در آمازون کسب درآمد دلاری داشته باشیم

 

راه رسیدن به موفقیت در تمام بیزینس ها چیست؟

فلسفه تمام بیزینس ها، استارت آپ ها و... تنها یک چیز می‌باشد، حل کردن مشکلات. اگر نگرشی بسازید که بتوانید مشکلات را حل کنید، می‌توانید به خوبی کسب درآمد کنید. زمانی فردی به این موضوع فکر کرد که بتواند مشکل تاکسی رانی را حل کند و سیستم اوبر را ساخت و همچنین سایر سیستم‌هایی که تمام آنها برای حل مشکلات و نیازها ساخته و راه اندازی شده‌اند.

نکات مهم در خصوص تعریف تعرفه های گمرکی در بیزینس آمازون

زمانی که ترامپ تعرفه‌های جدید را اعمال کرد، برای مثال اگر برای اجناسی شما حدوداً 6 درصد هزینه گمرکی از چین به آمریکا پرداخت می کردید، آن 6 درصد به 25 درصد تبدیل شد. در اینجا 2 نکته مهم وجود دارد که آنها را بررسی می‌کنیم تا به این نتیجه برسیم که هنوز فعالیت در آمازون به صرفه می‌باشد یا خیر.

 

فروش در آمازون

 

آگاهی از استراتژی کارخانه های چینی برای جبران هزینه های گمرکی کسب و کار آمازون

استاد عزت خواه بیان می‌کنند که در این زمان خیلی دوستانه با کارخانه‌های چینی بسیاری صحبت کردند و از آن‌ها سؤال کردند که استراتژی آنها با توجه به این شرایط چیست؟ توجه داشته باشید که درصد سود کارخانه‌های چینی بسیار بالا است و زمانی که در میزان سود خود اختیار داشته باشند، می‌توانند مقداری هزینه‌ها را تغییر دهند، کمتر سود کنند ولی همچنان فروش خود را داشته باشند. چون فلسفه کارخانه دارها به خصوص کارخانه دارهای چینی این است که فقط به این فکر می‌کنند که بیشتر بفروشند. در کل کارخانه دارها دوست دارند که بیشتر بفروشند.

بیشتر کشورها به این موضوع فکر نمی‌کنند که کالاها را در انبار نگه داشته و به قیمت بسیار بالا بفروشند چرا که استراتژی درست بیزینس این می‌باشد که شما مرتباً بیزینس خود را انجام دهید و بیزینس و سرمایه شما در گردش باشد. این استراتژی درست یک بیزینس واقعی می‌باشد و هیچ گونه سوءاستفاده‌ای نیز در آن دخیل نیست. عمل کردن خلاف این استراتژی به ضرر همه می‌باشد هم تولید کننده و هم خریداران. چون تولید کننده زمانی به سود بیشتری می‌رسد که تولید بیشتری داشته باشد و فروش بیشتری انجام دهد حتی با درصد سود کمتر.

پس استاد عزت خواه طی مکاتبه و گفتگو با سازندگان چینی به این نتیجه رسیدند که سازنده چینی حاضر شد که درصد سود خود را کاهش داد و از این طریق آن میزان افزایش گمرکی جبران شود. با این کار ایشان به عنوان یک فروشنده تفاوت چندانی احساس نکردند و چون آنها قیمت را کاهش دادند، باتوجه به افزایش هزینه گمرکی در نهایت تقریباً ایشان همان میزان هزینه پرداخت کردند.

 

مقاله پیشنهادی: رشد خیره کننده آمازون بعد از شیوع کرونا | عزت خواه دات کام

کسب و کار آمازون

 

حتی برای بعضی محصولات توانستند قیمت کمتری از کارخانه چینی بگیرند. پس کارخانه‌های چینی درصد خود را کاهش می‌دهند چون آن‌ها می‌خواهند بیشتر تولید کرده و بفروشند. حال ممکن است خیلی از افراد یا حتی دانشجویان دوره آربی اعلام کنند که با کارخانه‌های چینی که صحبت می‌کنند آنها حاضر نیستند که قیمت خود را کاهش دهند، این اتفاق به این دلیل است که این افراد با تولیدی‌ها صحبت می‌کنند نه کارخانه‌ها.

تولیدی‌ها در یک مقیاس کوچکتر نسبت به کارخانه‌ها کار می‌کنند و نمی‌توانند قیمت‌ها را بیش از حد کاهش دهند در نهایت امکان تخفیف و مکاتبه با آنها تا حد زیادی وجود ندارد. در کنار این تولیدی کارخانه‌هایی هستند با مقیاس بزرگتر و تولید بیشتر که می‌توانند قیمت را تا حد بیشتری کاهش دهند.

راهکاری برای جبران هزینه های گمرکی

در این شرایط راه حل این است که با کارخانه‌های بیشتری صحبت کنید. اگر قرار است یک جعبه را از چین خریداری نمایید با 100 یا 200 کارخانه صحبت کنید تا در نهایت آن کارخانه‌ای که می‌تواند با همان میزان کیفیت قیمت را تا حد بیشتری بشکند، پیدا نموده و از آن کارخانه محصول خود را خریداری نمایید. اگر هم نتوانستید درباره آن محصول قیمت مناسبی را به دست آوردید، آن محصول را فراموش کنید و به سراغ محصول دیگری بروید. بیش از 400 میلیون محصول وجود دارد و قدرت انتخاب‌های بسیاری برای شما وجود دارد.

 

دونالد ترامپ

 

مشکلات و تغییرات در مسیر کسب و کار اجتناب ناپذیرند

همه فروشندگان آمازون می‌دانند که در این بیزینس مشکلاتی ایجاد می‌گردد و فروشندگان با این مشکلات روبرو می‌شوند و آنها را برطرف می‌کنند. در همه بیزینس های دنیا دائماً تغییرات جدیدی رخ می‌دهد و یک بیزینس من واقعی باید این موضوع را به خوبی درک کند و این توانایی را در خود بسازد که بتواند مشکلات را حل نماید.

همچنین شما در خصوص افزایش تعرفه‌های گمرکی راهکار دیگری که می‌توانید استفاده نمایید این می‌باشد که قیمت اجناس خود را به شیوه‌ای درست و معقول کمی افزایش دهید تا از این طریق نیز مقداری از هزینه‌های گمرکی کاور شود. پس اگر ضرری هم قرار است اتفاق بیفتد بیشتر شامل مصرف کننده و خریداران می‌شود. ترامپ که این استراتژی را پیش گرفته است باید راه حلی برای آن داشته باشد چرا که اگر قیمت اجناس افزایش یاید طبیعتاً باید حقوق افراد هم افزایش یابد و تورم اتفاق می افتد.

 

کسب درآمد با آمازون

 

مطمئن باشید کسانی که به داشتن یک بیزینس واقعی فکر می‌کنند، می‌دانند که باید مشکلات را حل کنند و این بخشی از مسیر بیزینس است. در نهایت می‌توان گفت این اتفاقات از جنبه هایی نیز مثبت می‌باشد چون باعث می‌گردد که سلر نماها یا فروشندگانی که خیلی ضعیف عمل می‌کنند، سریع از این بیزینس خارج می‌شوند و موقعیت برای کسانی که فروشندگان واقعی هستند و می‌توانند این مهارت را به خوبی یاد بگیرند، فراهم می‌گردد.

بنابراین شما به عنوان یک کارآفرین یا بیزینس من باید این روحیه را بسازید که زمانی که مشکلی ایجاد می‌گردد و سختی‌هایی رخ می‌دهد، بتوانید بیزینس و شرکت خود را نجات دهید و همیشه به مشکلات با دید حل کردن آنها نگاه کنید تا راحت‌تر بتوانید زندگی و کسب و کار خود را کنترل و مدیریت نمایید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/trump-new-laws-and-amazon-sales
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط