تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بهترین راه افزایش ثروت

توضیحات کوتاه :
 بر اساس قانون فراوانی خوانده می‌شود، به اندازه تمام انسان‌ها، ثروت در دنیا هست. تنها کافی است راه رسیدن به آن را بدانیم. دست یابی به پول و ثروت برخلاف آنچه به نظر می‌رسد، چندان دشوار نیست.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 7.3k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
بهترین راه افزایش ثروت

 

خلاصه ای از مقاله

امروزه با گسترش اینترنت و امکان راه اندازی کسب و کارهای آنلاین، دیگر نیازی به کار کردن بیرون از خانه نیست. به عبارت دیگر کسب درآمد، دیگر وابسته به مؤلفه‌های مکانی و زمانی نیست. شما از هر جا و در هر زمان حتی هنگام خواب! می‌توانید کسب درآمد کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین راه افزایش ثروت آشنا کنیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطمئن‌ترین راه رسیدن به پول

با توجه به رقابت تنگاتنگی که امروزه در حوزه‌های اقتصادی مشاهده می‌کنیم، شاید دیگر از نظر عده‌ای پولدار شدن رویایی دست نیافتنی به نظر برسد. اما بر اساس آنچه قانون فراوانی خوانده می‌شود، به اندازه تمام انسان‌ها، ثروت در دنیا هست. تنها کافی است راه رسیدن به آن را بدانیم. دست یابی به پول و ثروت برخلاف آنچه به نظر می‌رسد، چندان دشوار نیست.

امروزه با گسترش اینترنت و امکان راه اندازی کسب و کارهای آنلاین، دیگر نیازی به کار کردن بیرون از خانه نیست. به عبارت دیگر کسب درآمد، دیگر وابسته به مؤلفه‌های مکانی و زمانی نیست. شما از هر جا و در هر زمان حتی هنگام خواب! می‌توانید کسب درآمد کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین راه افزایش ثروت آشنا کنیم.

 

بهترین راه‌های مدیریت یک بیزینس موفق

 

آیا دستیابی به ثروت برای همه افراد امکان پذیر است؟

یکی از عواملی که افراد را از راه اندازی کسب و کارهای جدید باز می‌دارد این است که فکر می‌کنند برای این کار به سرمایه زیادی نیاز است. برخی افراد می‌پرسند آیا امروزه هم می‌توان با کمترین میزان سرمایه کسب و کار جدیدی راه انداخت؟ پژوهشگران به مدت 20 سال به بررسی این موضوع پرداخته‌اند و همگی به یک نتیجه واحد رسیده‌اند: دست یابی به ثروت برای افراد عادی، بی تجربه و با سطح درآمد کم نیز امکان پذیر است. این کار ظرف مدت 7 سال یا کمتر عملی خواهد شد.

بر اساس اعلام گروه مشاوره بوستون، سال 2014، تعداد میلیونرهای آمریکا، 17 میلیون نفر بوده است که 2 میلیون نفر بیشتر از سال قبل بوده است. همچنین بر اساس پیش بینی نشریه Fortune، تا سال 2020، روزانه 1700 نفر به این تعداد افزوده خواهد شد. همچنین، بیشتر میلیونرها، افرادی خودساخته بوده و صاحب بیزینس شخصی هستند.

از طرفی 80 درصد آنها با وجود بی نیازی همچنان به کار کردن ادامه داده و منابع جدیدی از درآمد را برای خود تولید می‌کنند. بنابراین با صرف زمان کافی و تبعیت از اصول تولید ثروت، می‌توانید در مدت کوتاهی حتی در صورتی که بدهی دارید یا در کار قبلی خود موفق نبوده‌اید، به ثروت دست یابید. به طور کلی سه راه برای ثروتمند شدن وجود دارد:

  • روش آهسته، که فرد پس از 30 یا 40 سال کار و با صرفه جویی و پس انداز به ثروت دست می‌یابد.
  • روش سریع که فرد با قمار و یک شبه صاحب پول می‌شود.
  • روش مطمئن که با دنبال کردن برنامه‌های باشگاه پول سازان می‌توانید ظرف 7 سال یا کمتر پولدار شوید. در این جا هر کدام از این روش‌ها را برایتان شرح خواهیم داد.

 

 افزایش ثروت

 

کسب ثروت به روش آهسته

انتشار کتاب همسایه میلیونر، که عنوان پرفروش ترین کتاب سال 1996 را به خود اختصاص داد، باعث حیرت مردم آمریکا شد. در این کتاب، توماس جی. استنلی اعلام می‌کند که میلیونرهای آمریکایی معمولاً، ثروت خود را از طریق راه اندازی بیزینس های موفق به دست نیاورده‌اند، آن‌ها نه پزشک بوده‌اند نه چیزی اختراع کرده‌اند. داده‌ها نشان می‌دهد که بخش عمده‌ای از مردم آمریکا، با پس انداز و صرفه جویی به ثروت دست یافته‌اند.

تقریباً همه افراد می‌توانند با این روش به ثروت دست یابند. آن‌ها صرفاً به مدت 30 یا 40 سال، درصد مشخصی از درآمد خود را به طرح‌های سرمایه گذاری اختصاص می‌دهند و بعد از این مدت، صاحب ثروت می‌شوند. در سال 2015 در آمریکا، افرادی که  متوسط درآمدشان 56،516 دلار بود می‌توانستند در این طرح‌ها شرکت کننند. در این طرح افراد حدود 10 درصد از درآمد خود ( معادل 5652 دلار)، را در قبال دریافت 2/10 درصد مبلغ، سرمایه گذاری کرده و پس از 30 سال،1069792 دلار به آنها پرداخت خواهد شد.

برخی این مبلغ را معجزه" بهره مرکب" می‌دانند، اما اگر کمی با دقت به موضوع نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که معجزه‌ای در کار نیست و صرفاً با محاسبات ساده ریاضی این عدد به دست آمده است. از طرفی برای دست یابی به این مبلغ، باید از سنین نسبتاً پائین اقدام به سرمایه گذاری کرد. مثلاً اگر از 50 سالگی در طرح شرکت کنید، تا 65 سالگی، 206712 دلار خواهید داشت.

حساب کنید اگر از 60 سالگی شروع کنید چه اتفاقی خواهد افتاد. کسب ثروت به این روش، نیازی به داشتن ذهن خلاق ندارد. صرفاً کافی است به کار خود متعهد باشید و هر ماه مبلغی را برای سرمایه گذاری پس انداز کنید. این روش فقط به افراد جوان توصیه می‌شود، چون زمان کافی برای این کار را دارند. سرمایه گذاری به این شیوه، جزء ابتدایی‌ترین طرح‌های کسب ثروت است که در کتاب" ثروت خودکار" نیز به آن اشاره شده است. 

کسب سریع ثروت

کسب ثروت از راه پس انداز و صرفه جویی، اگرچه روش مطمئنی است، اما قطعاً سال‌ها به طول خواهد انجامید. از طرفی حتی اگر فرصت این کار را داشته باشیم، نمی‌توانیم 30 سال منتظر بمانیم. با این حال بیشتر ما به دنبال کسب سریع ثروت هستیم. آیا این کار شدنی است. در جواب باید گفت بله، البته در صورتی که به معنی واقعی خوش شانس باشید. کسب ثروت آن هم یک شبه، تنها با برنده شدن در قمار و لاتاری یا پیدا کردن گنج امکان پذیر خواهد بود.

همه شما تاکنون ماجراهای زیادی در این رابطه شنیده‌اید که مثلاً صاحب یک مرغداری در ایداهوف یکی از تابلوهای نقاشی رمبراندت را در مرغداری‌اش پیدا کرده است. یا مثلاً یک راننده تاکسی، 5000 دلار در شرکت pink sheet سرمایه گذاری کرده و حالا صاحب آن شرکت است. با این حال فراموش نکنید که واقعیت به شکل دیگری است:
در آمریکا، شانس برنده شدن در یک لاتاری معمولی 14 میلیون به 1 است. یعنی از هر 14 میلیون نفر، یک نفر. یا مثلاً شانس به دست آوردن یک میلیون دلار در قمار، بیش از 2 میلیون به 1 است. شانس تبدیل 5000 دلار به یک میلیون دلار در مدت کوتاه آن هم از طریق سرمایه گذاری در بورس، از این هم کمتر است. همانطور که مشاهده می‌کنید، قمار و لاتاری، راه خوبی برای کسب سریع درآمد نیست، چون شانس برنده شدن در آن به نسبت تعداد کسانی که در آن شرکت می‌کنند، بسیار ناچیز است. از طرفی راه‌های دیگری غیر از قمار برای سرگرمی وجود دارد که کم هزینه‌تر است.

 

افزایش ثروت

 

کسب ثروت به روش مطمئن

یکی از راه هایی که می توان به عنوان یک مورد به آن اشاره کرد، می‌تواند خیلی سریعتر از روش پس انداز و صرفه جویی یا قمار و لاتاری شما را صاحب ثروت کند. در این جا تجربه یکی از کسانی را که با این روش کسب ثروت کرده است از زبان خودش نقل می‌کنیم. سال 1980، من شریک یک شرکت انتشاراتی بودم. این شرکت در زمینه چاپ انواع مجله، کتاب و خبرنامه فعالیت می‌کرد. در یکی از سال‌ها، شریک من ایده‌ای را مطرح کرد. او پیشنهاد کرد که مجله‌ای درباره لاتاری های دولتی چاپ کنیم و نام آن مجله را " Lottery!" بگذاریم.

در این مجله، ماجرای برندگان لاتاری و مقاله‌هایی از استادان دانشگاه چاپ می‌شد که در آنها نظریه‌هایی درباره کاهش احتمال برنده شدن ارائه کرده بودند. مجله تا چند سال خوب می فروخت. ما زمانی 100000 مشترک داشتیم که سالانه 39 دلار حق اشتراک به ما می‌پرداختند. این موفقیت یک شبه به دست نیامد، بلکه حاصل چند سال کار و هزاران ساعت زحمت نیروی کار بود. در حقیقت ایده خوب اولیه، تجربه بالایی که در زمینه چاپ و نشر داشتیم و سخت کوشی و شاید شانس بالا ما را به این موفقیت رساند.

رسیدن به ثروت به وسیله هوش و خلاقیت

در این شیوه با سخت کوشی و به کارگیری هوش و خلاقیت می‌توانید به پول دست یابید. بعد از آن می‌توانید درصد بزرگی از پول را برای ایجاد یک بیزینس جدید، خرید زمین و سرمایه گذاری در زمینه‌های مطمئن و هوشمندانه استفاده کنید. این روش نسبت به دو روش دیگر قابل اعتمادتر است و شانس پولدار شدن در آن نسبت به روش دوم بسیار بیشتر است. حدود 100 سال پیش نیز، صنایع بزرگ آمریکا، از همین شیوه برای کسب ثروت استفاده می‌کردند.

امروزه نیز بیشتر کارآفرینان و صاحبان بیزینس های بزرگ، مدیران ارشد بانکی و کارگزاران بیمه از این راه پول در می‌آورند. در باشگاه پولسازان، ما اعتقادی به قمار نداریم. از طرفی روش پس انداز و صرفه جویی را هم برای افراد جوان مناسب می دانیم. از نظر بیشتر افراد، کسب ثروت به روش مطمئن، با همان شیوه قدیمی انجام می‌شود. یعنی بیشتر از بقیه کار کنید، بیشتر از بقیه پس انداز کنید و اضافه پس اندازتان را صرف راه اندازی بیزینس، خرید ملک و سرمایه گذاری در بخش‌های مطمئن کنید.

ما در این باشگاه، این روش را به افراد آموخته‌ایم و می دانیم که همچنان کاربردی است. با این حال نباید دو نکته مهم را فراموش کرد: این کار یک شبه امکان پذیر نیست، بلکه چند سال طول می‌کشد تا به سود برسید. این روش همانند شیوه پس انداز و صرفه جویی، 100 درصد مطمئن نیست.

کسب ثروت و سرمایه گذاری

حال شاید این سؤال برایتان مطرح شود که با روش کسب درآمد و سرمایه گذاری، ظرف چند سال می‌توانیم ثروتمند شویم. نویسنده کتاب "هفت سال تا رسیدن به ثروت هفت رقمی" می گوید: زمانی که این کتاب را می‌نوشتم، به دنبال فهم این موضوع بودم که چرا از بین این همه افرادی که با درآمد و سرمایه گذاری به دنبال کسب ثروت هستند، تنها یک درصدشان موفق می‌شوند. به همین خاطر شروع به مصاحبه با کسانی کردم که طی یک تا هفت سال، مولتی میلیونر شده بودند.

من از آنها رمز موفقیتشان را پرسیدم و در بین نظرات به دنبال نقاط اشتراک می‌گشتم. سرانجام توانستم سه نقطه مشترک را میان آنها شناسایی کنم. همگی آنها مهارتی که به لحاظ مالی سودآور باشد را یاد گرفته بودند. با تحقیق در بازار، کالا و خدماتی که همخوانی بیشتری با مهارتشان داشت را مشخص کرده و بیزینسی متناسب با آن راه اندازی کرده بودند. مخارجشان به مراتب کمتر از درآمدشان بوده است. آن‌ها پس از کسر هزینه‌ها، مبلغی که باقی می‌ماند را پس انداز می‌کردند. این‌ها، تنها سه مورد از استراتژی‌هایی است که به شما کمک می‌کند در مدت نسبتا کوتاهی، پولدار شوید. این کار را می‌توانید خودتان به تنهایی و بدون کمک دیگران انجام دهید.

 

بهترین راه کسب درآمد دلاری از اینترنت

 

کسب ثروت از آمازون

با وجود روش‌هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم، مطمئن‌ترین روشی که طی چند سال گذشته به کسب ثروت کمک کرده است، فروشندگی در سایت آمازون بوده است. امروزه در بازار بزرگ آمازون، طیف گسترده‌ای از کالاها به فروش می‌رسد، به همین خاطر نیاز همه مشتریان را رفع خواهد کرد. با فروش محصول در آمازون، نه تنها دیگر نیازی به راه اندازی سایت شخصی ندارید، بلکه آمازون کلیه امور مربوط به آماده سازی، بسته بندی و ارسال کالا را خود به عهده می‌گیرد.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این زمینه و آموختن صفر تا صد فروشندگی در آمازون می‌توانید در دوره‌ آربی شرکت کنید. مطالب این دوره توسط استاد حسین عزت خواه به زبان فارسی تهیه شده است.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-best-way-to-increase-wealth
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رامین
رامین گفته:
۰ | ۰

واقعا مقاله درجه یکی بود. ممنون از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام که این مقاله رو آماده کردند.قسمت اول مقاله که نوشته بیشتر مردم فکر میکنند با توجه به وضعیت اقتصادی حال حاضر دنیا نمیشود پولدار شد ولی با توجه به قانون فراوانی برای همه انسان ها بیش از نیازیشان پول وجود دارد فقط باید روش به دست آوردن آن را بلد باشیم. در قسمت بعدی که انواع کسب ثروت رو توضیح داده بود واقعا جذاب بود که البته روشی که بیشتر افراد کشور ما برای زندگی مالی در پیش گرفتند پس انداز و کم پول خرج کردن است تا اینکه بعد از مثلا بازنشستگی بتوانند یک خانه بخرند و شرایط زندگی رو در حد معمولی داشته باشند. البته دیگه این روش واقعا قدیمی شده و اصلا جوابگوی زمان حال نیست. روش دیگه که سود مرکب نامیده شد هم خیلی خوب بود برای من که الان در سن پایینی هستم واقعا جواب میده. لطفا اگه میشه این روش رو بیشتر توضیح بدین و اینکه چطور و کجا و چقدر میشه بای این روش کار کرد.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. درخواست شما را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط