به این دلیل پولدار نمی شوید؟

  • 11 مهر 1397
  • 6056
  • 16

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشا این ویدیو زندگی و کسب و کار خودت را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می بالیم.

 

با آربی پولدار شوید

 

چرا پولدار نمی شویم؟

در قسمت دوازدهم برنامه بیزینس تایم قصد داریم درباره نکات و دلایلی صحبت کنیم که شما را از پولدار شدن دور می‌نماید و باعث می‌شود، شما در زندگی پولدار نشوید. شاید اکنون این موضوع در ذهن شما تداعی گردد که در این شرایط نابسامان دیگر چگونه می‌توان به پولدار شدن فکر کرد. درست است که شرایط به خصوص شرایط اقتصادی نامساعد است ولی در برخورد با این شرایط می‌توانید 2 واکنش نشان دهید. می‌توانید شوک زده شده و تنها گلایه کنید و هیچ اقدامی انجام ندهید. یا اینکه با تلاش و اقدامات درست برای بهبود شرایط اقدام نمایید و این انتخاب مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد. با ما همراه باشید، این ویدیو را تماشا نمایید و نکات لازم را یادداشت کنید. در این ویدیو دلایلی مطرح می‌گردد که باعث می‌شود شما رویای پولدار شدن را فراموش کرده و از ثروتمند شدن فاصله بگیرید.

دلایل دوری از ثروت

دلیل اول: تصور می‌کنید که افراد پولدار انرژی منفی دارند

آیا افراد پولدار انرژی منفی دارند؟ آیا با دیدن موفقیت آنها این ذهنیت در شما ایجاد می گردد که از راه های نادرست ثروتمند شده اند؟ اگر این چنین باشد انرژی خوبی از آنها دریافت نمی کنید.

دلیل دوم: گمان می‌کنید افراد پولدار مهارت‌های خیلی ویژه و خاصی دارند

در دقیقه 3 ویدیو این نکته و دلیل به خوبی برای شما بیان می‌گردد تا متوجه این نکته شده و بتوانید باورهای خود را در این خصوص اصلاح نمایید.

دلیل سوم: عدم اختصاص زمان کافی برای یادگیری

اختصاص دادن زمان زیادی به یادگیری، تماشا ویدیوهای مفید، مطالعه کتاب و... در پیشرفت و تحقق اهداف شما از جمله رویای پولدار شدن بسیار مؤثر است. در دقیقه 7 ویدیو در این خصوص توضیحات مفیدی مطرح می‌گردد و اهمیت آن بررسی می‌شود.

دلیل چهارم: بسیاری از اطرافیان نسبت به تصمیماتتان در زندگی به شما احساس عذاب وجدان منتقل می‌کنند

نباید نظرات اطرافیان، بیش از حد برایتان مهم باشد. قرار نیست که شما براساس دیدگاه و علایق آنها زندگی کنید. در دقیقه 11 ویدیو این مورد مطرح می‌شود تا با ارائه نکات لازم شما نسبت به این موضوع آگاه شده و سنجیده‌تر رفتار کنید.

دلیل پنجم: نسبت به کسانی که در مسیر شما تأثیر گذار هستند بی توجه هستید

این افراد و موارد در چند دسته بندی قرار می‌گیرند که مطلع شدن از آن‌ها مطمئناً شما را در مسیر زندگی بهتر یاری می‌ کند. در دقیقه 13 ویدیو می‌توانید در این خصوص آگاه گردید.

دلیل ششم: مشاوره و تجربه هر فردی را می‌پذیرید، حتی کسی که در آن زمینه تخصص ندارد

همیشه یاد بگیرید که حرف کسی را بپذیرید که در زمینه مورد نظر فوق العاده حرفه‌ای و ماهر است. در دقیقه 14 ویدیو این موضوع به روشنی برای شما تحلیل می‌گردد.

دلیل هفتم: نصیحت همه افراد را می پذیرید

شما باید نصیحت کسی را بپذیرید که شما را به هدف مورد نظرتان می‌رساند. این نکته بسیار حائز اهمیت می‌باشد و باید باورهایی در این خصوص اصلاح گردد. در دقیقه 18 ویدیو شما با این نکته به خوبی آشنا می‌گردید.

دلیل هشتم: دائم به دنبال عذر و بهانه هستید

تعریف نگرش و اهمیت آن

شما خود باید فرد موفقی شوید و این شما هستید که باید به این هدف برسید. شرایط و محل زندگی شما در این مورد تاثیرگذار است اما نگرش و تلاش شما از هر عاملی مهم‌تر می‌باشد. در دقیقه 20 ویدیو این نکته با ارائه مثال‌ها و توضیحات ملموس بیان می‌گردد و شما می‌توانید به خوبی نسبت به جزئیات آن آگاه گردید. اگر پولدار شدن و رسیدن به استقلال مالی برای شما هدف و معیار است و همچنان تمایل دارید که در خصوص نکاتی که شما را از پولدار شدن دور می‌سازد مطلع گردید به شما پیشنهاد می‌نماییم این قسمت از مجموعه برنامه‌های بیزینس تایم را با دقت مشاهده نمایید. ولی در نهایت بدانید که تنها شما، باورها و نگرش‌های شما زندگی شما را می‌سازد. اگر باور و نگرش درستی نداشته باشید و برای تحقق اهداف خود تلاش نکنید حتی اگر به بهشت هم سفر کنید نمی‌توانید زندگی خود را تغییر دهید و زندگی ایده آل خود را بسازید. روش برخورد شما با مشکلات و اتفاقات است که زندگی شما را می‌سازد. به خود ایمان داشته باشید که می‌توانید از مسیر سخت عبور کنید. مطمئن باشید اگر بتوانید در شرایط سخت به کوچکترین موفقیتی دست یابید شما بینهایت موفق خواهید شد.

به این دلیل پولدار نمی شوید؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 5

نظرات کاربران

16 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط