گرانترین خانه های تورنتو کانادا - بررسی قیمت و هدف گذاری برای خانه دانلود رایگان

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

بزرگترین اتفاق زندگیم

خلاصه فایل دانلود رایگان :
تجربه معنایی بیش از یک لغت دارد. تجربه یعنی لحظه لحظه درک کردن شرایطی که گاهی خوب و گاهی بد است. اما درس حاصل از تجربه، همه چیز را شفاف می‌کند. شرایط سخت، بی پولی، بیماری و... در زندگی وجود دارد و ممکن است برای هر فردی حتی کاملا غافلگیر کننده رخ دهد. همانطور که بیماری برای من هم اتفاق افتاد و با آن روبرو شدم. وجود بیماری را نمی‌توان انکار کرد چون امکان دارد کاملا ناگهانی در زندگی رخ دهد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.34

تعداد امتیازها: 115

  • 91.7k
  • 88
بزرگترین اتفاق زندگیم

شروع واقعه و تجربه ای متفاوت در زندگی

هفته سختی گذشته بود، چندین آزمایش مختلف داده بودم و با تمام بخش‌های بیمارستان مرکزی نورث یورک در شهر تورنتو آشنا شده بودم چون چندین متخصص پرونده من را خوانده بودند، آزمایش‌های زیادی از من گرفته شده بود، من زیاد با بیمارستان و دکتر‌ها رابطه خوبی‌ ندارم چون به طور کلی از بیمارستان حس خوبی نمی‌گیرم.

پشت در اتاق منتظر نشسته بودم تا منشی‌ دکتر من را به داخل بفرستد و بعد از یک ماه نتیجه این آزمایش‌ها را به من اعلام کند، در این مدت که پشت در اتاق نشسته بودم، همه روز‌های یک ماه گذشته را مرور می‌کردم.

همه چیز از یک دل درد ساده شروع شده بود، دل دردی که من روزهای اول به راحتی‌ آن را انکار می‌کردم و هیچ عکس‌العملی‌ نشان نمی‌دادم اما همان دل درد به جایی‌ رسیده بود که دیگر نمی‌توانستم به راحتی بلند شوم یا بدوم، کمرم را کمی‌ خم کرده بود و گاهی چنان درد می گرفت که مجبور می‌شدم یکجا بنشینم و از درد به خودم بپیچم.

آشوب بزرگ و نتیجه حاصل از آن

تک تک این روز‌هایی که درگیر  بیمارستان و کلینیک‌ها شده بودم برای من زجرآور بود، چون فقط یادآور مریضی و درد بود، دوستم که کنارم نشسته بود گاهی با من صحبت می‌کرد و به من می گفت: (حسین، چیز خاصی‌ نیست و با چند قرص خوب میشوی‌ اصلاً نگران نباش) اما در درونم آشوب بود که چه چیزی می‌تواند، کمر من را در این یک ماه خم کرده باشد و از زندگی‌ معمولی‌ام دور کرده باشد!

منشی‌ اسمم را صدا زد و به داخل اتاق راهنمایی‌ام کرد، دکتر پس از سلام و احوال‌پرسی‌، گفت که پرونده و آزمایش‌هایم را با چند متخصص دیگر بررسی‌ کرده و به یک نظر رسیده بودند، قرار بود این ملاقات با دکتر یک هفته پیش انجام بشود اما یک هفته به تاخیر افتاده بود که قصد داشت با متخصصین دیگر هم بررسی‌ کند.

 

بزرگترین اتفاق زندگی ام

 

فواید و نقش تجربه در زندگی

چه کسی می‌تواند اهمیت تجربه در زندگی را انکار کند؟ اصلا به وسیله تجربه است که زندگی ساخته می‌شود. از طریق تجربیات، ما داستانهای خود را تعریف می کنیم، شخصیت خود را شکل می دهیم و برداشت خود از زندگی را همانطور که می شناسیم بنا می کنیم.

برخی از تجربیات زندگی، احساسات واقعی ما را به نمایش می گذارند، احساساتی که به سرعت افکار ما را برملا می کنند. اما طبیعتا همه تجارب زندگی خوشایند و دلخواه نیست ولی وجود دارند.

تجربه ها در زندگی چقدر مهم هستند؟

در این دنیا اتفاقاتی برای ما رخ می دهد. گاهی آگاهانه و گاهی دیگر ناآگاهانه. در نتیجه، ما با فراز و نشیب رویدادهای روزمره زندگی که برای ما اتفاق می افتد، می آموزیم و بینش و درک زندگی می کنیم. علاوه بر این، تجربیات ما از کودکی در زندگی نحوه شکل گیری و درک آرایه از حوادث روزمره زندگی در این جهان را شکل می دهد.

در همین حال، وقتی کسی به شما می گوید زندگی را جدی نگیرید، این را مغالطه بدانید، زیرا زندگی خودش کسی را نمی بخشد. در همین حال، خواه باور داشته باشیم یا نه، اما بسیاری از اتفاقات منفی و مثبت در این جهان برای ما رخ خواهد داد.

با این حال، هر تجربه مثبت یا منفی است، تأثیر عمیقی بر زندگی ما می گذارد. زیرا درک ما از جهان را افزایش می دهدبنابراین، تجربه های مثبت کاملاً خوب هستند زیرا باعث خوشبختی می شوند.

آنها به ما شادی می بخشند و هر وقت در حال یادآوری تجربیات مثبت خود هستیم، معمولاً هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی اوقات خوبی را سپری می کنیم و ما معمولاً آرزو می کنیم که لحظه شادی بخاطر تأثیر آن بر سلامتی عاطفی ما تا ابد بماند.

از طرف دیگر، تجربیات منفی کاملاً بد هستند، خواه این عزاداری باشد، مانند از دست دادن عزیزی یا یک تجربه آسیب زا مانند تصادف جاده ای وحشتناک که ممکن است گاهی برای ما اتفاق بیفتد یا آسیب روانی.اینها همه تجربیات منفی است که روح شکننده و آزار دهنده است!

 

نقش تجربه در زندگی

 

سرانجام همانطور که قبلاً اشاره کردم، تجربیات گاهی اوقات از نظر مثبت یا منفی از عهده کنترل ما خارج می شوند. با این حال، آنها برای زندگی ما در این جهان قابل توجه هستند زیرا تجربه ها معمولاً ذهنیت و نگاه ما به زندگی را شکل می دهند.

از این گذشته، تجربه بهترین معلم ما است. ما به طور منطقی با تجربیات یاد می گیریم. تجربه های عملی زندگی بهترین دستورات یا رهنمودهای زندگی هستند.

مهم این است که چطور از نتایج آنها استفاده شود و زندگی موفق ساخته شود. پس هرگز سعی نکنید برای جلوگیری از اتفاقاتی که هیچ کسی از آنها خبر ندارد و ممکن است در هر زمان و مرحله‌ای از زندگی رخ دهد، نقش تجربه در زندگی را نادیده بگیرید.

شاید کسانی که دوران بیماری یا دوران منتظر ماندن برای اطلاع از نظر دکترها و متخصص ها را تجربه کرده باشند، بیشتر متوجه شوند که من چه می‌گویم. با تماشای این ویدئو با من همراه باش تا این تجربه را با تو در میان بگذارم. تجربه ای که در اصل خوشایند نیست اما ممکن است رخ دهد و نتیجه حاصل از آن مهم است.

دوست خوبم، همین الان می‌توانی به صورت رایگان ویدئو ( بزرگترین اتفاق زندگیم ) را دانلود کنی، بی‌شک بعد از تماشا این ویدئو و شنیدن مهم‌ترین اتفاق زندگیم، معنی خیلی از کلمات برای تو تغییر می‌کند و می‌توانی با تجربه‌ای که زندگیم را به کل عوض کرد، آشنا شوی و دیدگاه و باور خودت را بسازی.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

شغل تو بخش مهمی از زندگی تو را تشکیل می دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه تو باشد، در حس و حال و موفقیت تو بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه مند هستی، مطالعه مقاله فروش در سایت آمازون را به تو پیشنهاد می کنم.

 

 

شرکت در دوره ی آربی - آموزش فروش در آمازون

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/story
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Ayoub در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ گفته:
۰ | ۰

بسیار لذتبخش بودداستان زندگی اقای عزت خواه ..و باعث شد من علاقه مند بشوم به نوشتن و انگیزه بگیرم برای تجارت آمازون..ممنون عاااااااااااااااااااالی بوووووووود

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ | ۰

با سلام خدمت شما همراه عزیز

با تشکر از همراهی و ثبت نظرتان. با آرزوی موفقیت های بسیار برای شما.

پاسخ
داود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ گفته:
۰ | ۰

سلام ببخشید مزاحم شدم
من تولید کننده صنایع دستی هستم
انواع جعبه جواهرات و جعبه انگشتر چوبی تولید میکنم
برا فروش در آمازون یه سری از مطالب رو خوندیم
یه سوال داشتم که تو مطالب فرمودند با ایجاد حساب بین المللی در کشور دیگه مثلاً ترکیه میشه در آمازون فروشنده بود
سوالم اینه که برا فرستادن اجناس به یکی از انبار های آمازون باید مستقیما از ایران جنس رو فرستاد
یا نباید روی بسته ها آدرسی از ایران باشه؟؟

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما

در آمازون محصولات در دسته بندی های مختلف و متنوع به فروش می رسد، در گام اول لازم است شما محصول خود را از جهات مختلف در سایت آمازون بررسی و آنالیز نمایید. چنانچه شما محصول خود را از جهات مختلف در آمازون بررسی نمودید و به این اطمینان رسیدید که محصول شما می تواند فروش خوبی در آمازون داشته باشد و هزینه های ارسال را نیز برآورد نمودید، می توانید بر اساس تمایل و تحقیقات خود، محصول خود را ارسال نمایید. ما در زمینه ارسال (امورات پستی) اطلاعات تخصصی نداریم و اصلاً فعالیتی نداریم. در این خصوص می توانید با سرچ در گوگل و تحقیقات لازم از طریق شرکت هایی که این خدمات را ارائه می دهند خود اقدام نمایید. شایان ذکر است طبیعتا شما برای فعالیت در آمازون نیازمند تهیه موارد و مدارک لازم برای ساخت اکانت فروشندگی از کشور مورد تایید آمازون نیز هستید که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از طریق صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.
توجه: دوره آربی آموزش جامع فروش کالای فیزیکی در آمازون البته با محوریت خرید جنس از علی بابا در چین و ارسال به انبار آمازون در آمریکا می باشد، محوریت دوره ما بر این اساس است.

موفق باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط