مدیریت زمان بر اساس تیپ شخصیتی | عزت خواه دات کام مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

بزرگترین اتفاق زندگیم

خلاصه فایل دانلود رایگان :
تجربه معنایی بیش از یک لغت دارد. تجربه یعنی لحظه لحظه درک کردن شرایطی که گاهی خوب و گاهی بد است. اما درس حاصل از تجربه، همه چیز را شفاف می‌کند. شرایط سخت، بی پولی، بیماری و... در زندگی وجود دارد و ممکن است برای هر فردی حتی کاملا غافلگیر کننده رخ دهد. همانطور که بیماری برای من هم اتفاق افتاد و با آن روبرو شدم. وجود بیماری را نمی‌توان انکار کرد چون امکان دارد کاملا ناگهانی در زندگی رخ دهد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.19

تعداد امتیازها: 90

  • 84.2k
  • 80
بزرگترین اتفاق زندگیم

شروع واقعه و تجربه ای متفاوت در زندگی

هفته سختی گذشته بود، چندین آزمایش مختلف داده بودم و با تمام بخش‌های بیمارستان مرکزی نورث یورک در شهر تورنتو آشنا شده بودم چون چندین متخصص پرونده من را خوانده بودند، آزمایش‌های زیادی از من گرفته شده بود، من زیاد با بیمارستان و دکتر‌ها رابطه خوبی‌ ندارم چون به طور کلی از بیمارستان حس خوبی نمی‌گیرم.

پشت در اتاق منتظر نشسته بودم تا منشی‌ دکتر من را به داخل بفرستد و بعد از یک ماه نتیجه این آزمایش‌ها را به من اعلام کند، در این مدت که پشت در اتاق نشسته بودم، همه روز‌های یک ماه گذشته را مرور می‌کردم. همه چیز از یک دل درد ساده شروع شده بود، دل دردی که من روزهای اول به راحتی‌ آن را انکار می‌کردم و هیچ عکس‌العملی‌ نشان نمی‌دادم اما همان دل درد به جایی‌ رسیده بود که دیگر نمی‌توانستم به راحتی بلند شوم یا بدوم، کمرم را کمی‌ خم کرده بود و گاهی چنان درد می گرفت که مجبور می‌شدم یکجا بنشینم و از درد به خودم بپیچم.

آشوب بزرگ و نتیجه حاصل از آن

تک تک این روز‌هایی که درگیر  بیمارستان و کلینیک‌ها شده بودم برای من زجرآور بود، چون فقط یادآور مریضی و درد بود، دوستم که کنارم نشسته بود گاهی با من صحبت می‌کرد و به من میگفت: (حسین، چیز خاصی‌ نیست و با چند قرص خوب میشوی‌ اصلاً نگران نباش) اما در درونم آشوب بود که چه چیزی می‌تواند، کمر من را در این یک ماه خم کرده باشد و از زندگی‌ معمولی‌ام دور کرده باشد!

منشی‌ اسمم را صدا زد و به داخل اتاق راهنمایی‌ام کرد، دکتر پس از سلام و احوال‌پرسی‌، گفت که پرونده و آزمایش‌هایم را با چند متخصص دیگر بررسی‌ کرده و به یک نظر رسیده بودند، قرار بود این ملاقات با دکتر یک هفته پیش انجام بشود اما یک هفته به تاخیر افتاده بود که قصد داشت با متخصصین دیگر هم بررسی‌ کند.

فواید و نقش تجربه در زندگی

چه کسی می‌تواند اهمیت تجربه در زندگی را انکار کند؟ اصلا به وسیله تجربه است که زندگی ساخته می‌شود. اما طبیعتا همه تجارب زندگی خوشایند و دلخواه نیست ولی وجود دارند. مهم این است که چطور از نتایج آنها استفاده شود و زندگی موفق ساخته شود. پس هرگز سعی نکنید برای جلوگیری از اتفاقاتی که هیچ کسی از آنها خبر ندارد و ممکن است در هر زمان و مرحله‌ای از زندگی رخ دهد، نقش تجربه در زندگی را نادیده بگیرید.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

شاید کسانی که دوران بیماری یا دوران منتظر ماندن برای اطلاع از نظر دکترها و متخصص ها را تجربه کرده باشند، بیشتر متوجه شوند که من چه می‌گویم. با تماشای این ویدئو با من همراه باش تا این تجربه را با تو در میان بگذارم. تجربه ای که در اصل خوشایند نیست اما ممکن است رخ دهد و نتیجه حاصل از آن مهم است.

دوست خوبم، همین الان می‌توانی به صورت رایگان ویدئو ( بزرگترین اتفاق زندگیم ) را دانلود کنی، بی‌شک بعد از تماشا این ویدئو و شنیدن مهم‌ترین اتفاق زندگیم، معنی خیلی از کلمات برای تو تغییر می‌کند و می‌توانی با تجربه‌ای که زندگیم را به کل عوض کرد، آشنا شوی و دیدگاه و باور خودت را بسازی.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
حمزه در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ گفته:
۰ | ۰

خیلی انرژی گرفتیم و از بیان خوب شما که صادقانه صحبت می کردید استفاده کردیم
تجربه و نگرش شما برای زندگی خیلی از ادم ها امید می دهد امید وارم هر کجا هستید
در سلامتی کامل باشید . دوست عزیز

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما حمزه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بی شک ارتقای فعالیت های کاری سایت در سالیان اخیر، مدیون حمایت های شما همراه عزیز می باشد. لذا مراتب سپاس و قدردانی خودمان را به خاطر حضور صمیمانه شما اعلام می نماییم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
shideh در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ گفته:
۰ | ۰

من به شدت شهودی هستم امروز دوبار از کائنات پیام دریافت کردم که رویاهات و بنویس پس دو چندان خوشحالم اول بخاطر سلامتی جناب آقای عزت خواه دوم بخاطر پیامی که از فیلم ایشون گرفتم. پس پیش به سوی رسیدن به آرزوهااااااااااام ارادتمند همه تیم : شیده

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خدای را سپاس که زحمات بی دریغ ما به بار نشست و خشنودی و خرسندی شما عزیزان را در بر داشته است. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط