بزرگترین اتفاق زندگیم

  • 29 آبان 1396
  • 78.4k
  • 161

شروع واقعه

هفتهٔ سختی گذشته بود، چندین آزمایش مختلف داده بودم و با تمام بخش‌های بیمارستان مرکزی نورف یورک در شهر تورنتو آشنا شده بودم چون چندین متخصص پرونده من را خوانده بودند، آزمایش‌های زیادی از من گرفته شده بود، من زیاد با بیمارستان و دکتر‌ها رابطهٔ خوبی‌ ندارم چون به طورکلی از بیمارستان حس خوبی نمی‌گیرم. پشت در اتاق منتظر نشسته بودم تا منشی‌ دکتر من را به داخل بفرستد و بعد از یک ماه نتیجهٔ این آزمایش‌ها را به من اعلام کند، توی این مدت که پشت در اتاق نشسته بودم، همهٔ روز‌های یک ماه گذشته را مرور می‌کردم، همه چیز از یک دل درد ساده شروع شده بود، دل دردی که من روزهای اول به راحتی‌ انکارش می‌کردم و هیچ عکس‌العملی‌ نشان نمی‌دادم اما همان دل درد به جایی‌ رسیده بود که دیگه نمی‌توانستم حتی جفت پا از روی زمین به هوا بپرم یا بدوم، کمرم را کمی‌ خم کرده بود و گاهی چنان درد می گرفت که مجبور می‌شدم یکجا بنشینم و از درد به خودم بپیچم.

 

بزرگترین اتفاق زندگی

 

آشوب بزرگ

تک تک این روز‌های که پاهایم به بیمارستان و کلینیک‌ها باز شده بود برایم زجرآور بود، چون فقط یادآور مریضی و درد بود، دوستم که کنارم نشسته بود گاهی با من صحبت می‌کرد و به من میگفت: (حسین، چیز خاصی‌ نیست و با چند تا قرص خوب میشی‌ اصلاً نگران نباش) اما در درونم آشوب بود که چه چیزی می‌تواند، کمر من را توی این یک ماه خم کرده باشد و از زندگی‌ معمولی‌ام دور کرده باشد! منشی‌ اسمم را صدا زد و به سمت داخل راهنمایی‌ام کرد، دکتر پس از سلام و احوال‌پرسی‌، گفت که پرونده‌ام و آزمایش‌هایم را با چند متخصص دیگر بررسی‌ کرده و به یک نظر رسیده بودند، قرار بود این ملاقات با دکتر یک هفته پیش انجام بشود اما یک هفته به تاخیر افتاده بود که قصد داشت با متخصّصین دیگر هم بررسی‌ کند.

دوست خوبم، همین الان می‌تونی به رایگان ویدئو (بزرگترین اتفاق زندگیم) را دانلود کنی، بی‌شک بعد از تماشا این ویدئو و شنیدن مهم‌ترین اتفاق زندگیم، معنی خیلی کلمات برای تو تغییر می‌کند و می‌توانی با تجربه‌ای که زندگیم را به کل عوض کرد؛ آشنا شوی و دیدگاه و باور خودت را بسازی. از صمیم قلب دوست دارم احساسم و تجربه‌ام را با تو به اشتراک بگذارم، این ویدئو 31 دقیقه‌ای تقدیم به تو... بعد از تماشای ویدئو منتظر نظرت در همین صفحه هستم.

بزرگترین اتفاق زندگیم

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.26

تعداد امتیازها: 82

نظرات کاربران

161 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط