سایمون سینک - نویسنده کتاب های انگیزشی

  • 25 ارديبهشت 1399
  • 3.1k
  • 4

 

سخنان و توصیه طلایی سایمون سینک

افرادی که تمرکز خود را بر روی موانع می‌گذارند و تنها چالش‌ها را می‌بینند، فراموش می‌کنند که چرا این سفر را شروع نموده‌اند و اجازه می‌دهند که ترس‌ها، آنها را متوقف کنند. اما افرادی که اهداف را می‌بینند، ترسی از موانع ندارند، با چالش‌ها مواجه می‌شوند و تنها به این فکر می‌کنند که چگونه می‌توانند از آن عبور کنند و به هدف برسند. آنها در تمام مسیر چشم از هدف خود بر نمی‌دارند و از ایجاد تغییر در زندگی نمی ترسند. سایمون سینک نویسنده، سخنران و مشاور در این زمینه توصیه می‌کند که تنها هدف را ببینید.

تاثیر تفاوت دیدگاه‌ ها در موفقیت از نظر سایمون سینک

سایمون سینک عنوان می‌نماید که نشانه‌های استرس از جمله تپش قلب، عرق کردن کف دست و فکر کردن به وقایعی که ممکن است بعدا رخ بدهند، می‌باشد و نشانه‌های هیجان هم شامل همین موارد است. افراد موفق این نشانه‌ها را نشانه‌های هیجان می‌دانند و با این دیدگاه به خود انرژی‌ مضاعف برای ادامه کار می‌دهند. در مقابل چالش‌ها، به جای به کار بردن اصطلاح استرس به خود بگویید هیجان‌انگیز است، با این کار انرژی‌های منفی را از خود دور کنید و در واقع با مدیریت استرس به راه خود ادامه دهید.

 

سایمون سینک نویسنده کتابهای انگیزشی

 

از نظر سایمون سینک چگونه رهبران بزرگ الهام بخش می‌شوند؟

از دیدگاه سایمون سینک کارآمدترین تیم‌ها شامل قوی‌ترین، باهوش‌ترین و سریع‌ترین افراد نمی‌باشند بلکه شامل افرادی هستند که حاضر هستند بدون توقع به یکدیگر کمک کنند. شما اینجا هستید چون یک نفر از شما مراقبت کرده است و شما هم مسئول هستید که از دیگران مراقبت کنید. رهبران بزرگ شنونده‌های خوبی هستند یعنی اجازه می‌دهند که دیگران قبل از آنها صحبت نمایند و این مهارتی است که هر فردی باید یاد بگیرد، این حس را به دیگران بدهید که شنیده می‌شوند. رهبران بزرگ گفتگو را شروع نمی‌کنند بلکه گفتگو را به پایان می‌برند. یکی از مزایای این کار این است که از هوش دیگران استفاده می‌کنید و افرادی که با شما کار می‌کنند، حس می‌کنند که حرفشان شنیده می‌شود. همین ترفندهای کوچک، رهبران عادی را از رهبران بزرگ متمایز می‌نماید.

 

آموزش فروش در آمازون


شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می‌کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می کند، می‌توان در دسته بندی شغل‌های ایده آل قرار داد. مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می‌کنند. برای آشنایی با چنین شغلی مطالعه مقاله کسب درآمد دلاری از آمازون را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سایمون سینک - نویسنده کتاب های انگیزشی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

کلمات کلیدی
افراد موفقتمرکز

نظرات کاربران

4 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط