مصاحبه با ست گودین (درس گرفتن از شکست ها)

  • 22 اسفند 1398
  • 8.2k
  • 4

ست گودین ابر مرد بازاریابی و تبلیغات

ست گودین عنوان می‌کند که ریسک، بیشتر از فرصت هزینه دارد. در دنیایی زندگی می‌کنیم که شکست‌هایی که ممکن است تجربه کنیم به آن اندازه مرگبار نیستند. از شکست نترسید و دست به ریسک‌های مناسب بزنید، ریسک‌هایی که اگر شکست بخورید باز هم می‌توانید در جریان کار باقی بمانید. به این فکر کنید که چطور می‌توانید در صنعت باقی بمانید، در فضا باقی بمانید یا چیزهای جدید امتحان کنید.

نکات آموزنده از ست گودین

در این مصاحبه ست گودین درباره یکی از کتاب های معروف خود صحبت می کند. این کتاب در مورد اجازه شکست است. یعنی وقتی یک نفر این کتاب را به شما می‌دهد، گویی به شما می‌گوید اشکالی ندارد که شکست بخورید و به دنبال راه‌حل باشید. مهم این است که شکست‌ها را بپذیرید و از آنها راهی برای سفر به دنیای تغییر بسازید.

اهمیت خلاقیت از دیدگاه ست گودین

ست گودین می‌گوید اگر در شرکتی کار می‌کنید که به شما اجازه خلاقیت نمی‌دهند باید کاری کنید که اخراجتان کنند. چون نمی‌شود در شرکتی کار کرد که خلاقیت در آن جایی نداشته باشد و اگر هم امکان پذیر باشد، چرا باید وقت خود را با این کار، امروز، ماه‌ها و سال‌ها هدر دهید؟ او عنوان می‌نماید که جامعه ما باید یاد بگیرد که هر روز باید مواردی را امتحان و تجربه کرد. این مصاحبه جذاب را تماشا کنید تا با طرز تفکر متفاوت ست گودین بیشتر آشنا شوید، کسی که او را به متفاوت بودن و متفاوت فکر کردن می شناسند.

آموزش فروش در آمازون

 

شغل شما بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه‌ شما باشد، در حس و حال و موفقیت شما بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه‌مند هستید، مطالعه مقاله فروش در وبسایت آمازون را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مصاحبه با ست گودین (درس گرفتن از شکست ها)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
طرز تفکر

نظرات کاربران

4 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh