4 تکنیک موفقیت در زندگی

  • 24 مرداد 1398
  • 5.4k
  • 9

4 راهکار برای اینکه بهتر زندگی کنید

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم در مورد زمان‌هایی صحبت کنم که ممکن است به هر دلیلی اوضاع زندگیت به هم ریخته باشد و لازم باشد به آن نظم دهی. با تماشای این ویدیو با من همراه باش تا از 4 نکته طلایی در این زمینه مطلع گردی.

زندگی در زمان حال را تجربه کنید

شاید بارها و بارها این نکته را به تو یادآور شده‌ام. در این ویدیو دوباره آن را با یک مثال جدید بیان کرده‌ام که تو بیشتر به اهمیت این موضوع پی ببری. باور داشته باش اگر زندگی در زمان حال را یاد نگیری در آینده چیزی جز حسرت روزهایی که گذشته و دیگر بر نمی‌گردد، نتیجه مفید دیگری دریافت نخواهی کرد.

اهمیت شکرگزاری در کیفیت زندگی

شاید اکنون با خودت بگویی اوضاع زندگی تو آنقدر آشفته است که هیچ نکته مثبتی برای شکرگزاری وجود ندارد. اما باور کن بسیاری از چیزهایی که اکنون داری همان رویاهای گذشته تو بوده که شاید ساعت‌ها و روزها به آن فکر می‌کردی تا محقق شوند. من نمی‌دانم تو خواستار چه چیزهایی بوده ای ولی حتی برای لحظه‌ای تصور کن آن مواردی که برای تحقق آنها تلاش می‌کردی و اکنون آنها را داری، لحظه‌ای دیگر متعلق به تو نباشند چه احساسی پیدا می‌کنی؟ با این نگرش بهتر و بیشتر معنای شکرگزاری را درک می‌کنی.

اطرافیان تا چه میزان روی شما می‌توانند تأثیر بگذارند؟

قرار نیست تو زندگیت را با رفتار و حرف‌های دیگران پیش ببری ولی طبیعتاً اطرافیان و دوستان تو در کیفیت زندگی تو تاثیرگذار هستند. با تماشای این ویدیو بیشتر متوجه این نکته می‌شوی.

راه ترسیم یک زندگی هدفمند

تلاشگر بودن بدون داشتن یک نقشه درست، به خوبی عمل نمی‌کند. پس با تماشای این ویدویو و اجرای نکات لازم با یک نقشه خوب اقدامات درست را انجام بده.

 

آموزش فروش در آمازون

 

اهمیت سلامت بدن در ساخت زندگی شاد

با انجام کارهای ساده خودت را سرزنده نگه دار چون به دنبال آن نتایج بهتری هم در زندگی دریافت می‌کنی. برای مثال با ورزش کردن، انجام مدیتیشن، رفتن به طبیعت و... زندگی و لحظات شادتری را برای پیشبرد اهدافت رقم بزن.
اگر همچنان تمایل داری در خصوص تکنیک‌های موفقیت، اطلاعات بیشتری کسب نمایی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نموده و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

4 تکنیک موفقیت در زندگی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.22

تعداد امتیازها: 9

نظرات کاربران

9 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط