مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آربی پلاس - مستری فروش در آمازون

تخفیف ویژه

توضیحات کوتاه :
آربی پلاس - مستری فروش در آمازون - یک فرصت طلایی ، یک پکیج ویژه که شامل چندین دوره و خدمات کاربردی با قیمت بسیار مناسب ( در مقابل تهیه دوره ها به صورت جداگانه ) به همراه چند هدیه ارزشمند ، برای افراد علاقه مند به حوزه کسب و کار آنلاین و فروش محصولات در آمازون  به مدت محدود . هر آنچه که نیاز دارید در یک پکیج جامع تهیه نمایید . 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.44

تعداد امتیازها: 9

 • 1.2k
 • 2
آربی پلاس - مستری فروش در آمازون

 

جشنواره فروش دوره آربی پلاس - مستری فروش در آمازون با قیمت فوق العاده 

به همراه 3 هدیه ارزشمند به مدت محدود فقط برای 30 نفر اول 

 

دوره آربی پلاس جدید ترین دوره مجموعه عزت خواه دات کام ، یک پکیج چند کاره با یک قیمت بسیار استثنایی ! شاید تو هم با بررسی دوره ها و خدمات سایت به این فکر کردی که چندین دوره یا سرویس برای پیشروی و بازخورد هر چه بهتر در این بیزینس نیاز است ، یک پکیج جامع و کامل از همه نیازمندی های ساخت یک کسب و کار آنلاین در آمازون ، الان وقت آن رسیده که با دوره آربی پلاس آشنا بشوی . این یک پیشنهاد طلایی هست !

 

دوره آربی پلاس شامل چه مواردی است ؟

 

 • دوره آربی - آموزش فروش در آمازون 
 • دوره پاراسل زندگی - ساخت لایف استایل موفق 
 • دوره ریچ - کسب ثروت میلیون دلاری و بازنشستگی مالی
 • ورکشاپ کسب درآمد از آمازون 

 

هدایای ویژه جشنواره فروش دوره آربی پلاس شامل ( فقط برای 30 نفر اول ) : 

 

 • هدیه اول - اشتراک 6 ماهه طرح وان فی - ابزار مورد نیاز فروشندگان آمازون
 • هدیه دوم - بارکد برای ثبت محصول در آمازون ( 5 عدد )
 • هدیه سوم - مشاوره خصوصی با استاد حسین عزت خواه

 

با پکیج جامع آربی پلاس به دنیایی از مهارت‌ و دانش وارد شو ! این پکیج بی‌نظیر شامل دوره های برجسته بوده ، که به تو ابزارها و راهنمایی‌های لازم برای تحقق رویاهای کسب و کار آنلاین خود را ارائه می‌دهد و همچنین به مدت محدود هدایای ارزشمند مثل مشاوره خصوصی با فروشنده برتر و انتقال تجربیات و پاسخ به سوالات تو را دارا میباشد . 

در انتها که متوجه قیمت آن بشوی، می فهمی که این آموزش ها و خدمات با قیمتی که برای آن مشخص شده است، واقعا فرصتی بی نظیر است. 

 

آربی پلاس - مستری فروش در آمازون

 

دوره آربی  - آموزش فروش در آمازون

 

برای یادگیری فعالیت در آمازون به صورت گام به گام و تخصصی دوره‌ای تحت عنوان دوره آربی در وبسایت ما ارائه می شود که آموزش فروش کالای فیزیکی در آمازون با محوریت خرید کالا از علی بابا در چین و ارسال به انبار آمازون در آمریکا می‌باشد و این دوره اولین بار به زبان فارسی توسط استاد حسین عزت خواه گردآوری شده است. آموزش های این دوره آپدیت بوده و متناسب با تغییرات آمازون نیز همچنان در حال بروزرسانی است. اطلاعات تکمیلی در خصوص دوره آربی را می توانی مطالعه کنی.

 

آموزش فروش در آمازون به صورت حرفه ای

 

دوره پاراسل زندگی - ساخت لایف استایل موفق 

 

دوره پاراسل زندگی در خصوص اصلاح باورهای زندگی، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری تکنیک‌های مدیریت بیزینس به گونه ای که فرد بتواند شیوه‌های آزادی بیزینس خود از المان زمان و مکان را یاد بگیرد و در کل در خصوص ساخت یک زندگی ایده آل و ذهنیت یک کارآفرین می‌باشد. به کسانی که قصد دارند وارد بیزینس آمازون بشوند، پیشنهاد می شود ابتدا دوره پاراسل زندگی و سپس دوره آربی را مشاهده کنند تا آگاه تر و مصمم تر اقدامات لازم برای پیشرفت بیزینس را انجام دهند. توضیحات کامل دوره پاراسل زندگی را حتما مطالعه کن.

 

دوره ریچ - کسب ثروت میلیون دلاری و بازنشستگی مالی

 

این دوره برای افرادی مناسب است که دغدغه پول، کسب درآمد و خلق ثروت دارند و مصمم هستند به بازنشستگی مالی برسند. یعنی رسیدن به مرحله ای که نیاز نباشد برای به دست آوردن پول، زمان خود را خرج کنند و هر روز را به شیوه ای که دوست دارند، زندگی کنند البته بدون فکر به فاکتور پول. با رسیدن به بازنشستگی مالی این اهداف حاصل می شود. ایده پردازی از درون مشکل ها شروع می شود و کسی که هوشمندانه به حل مشکل بیاندیشد، می تواند ایده پردازی کرده، ایده ناب ارائه کند و به دنبال آن با روشی متفاوت تر کسب درآمد کند. برای خلق ثروت و به دنبال آن بازنشتگی مالی تصمیم گیری و صبر بسیار مهم است. اگر می خواهی تکه های پازل مسیر کارآفرینی و ساخت کسب و کار و در نهایت خلق ثروت را داشته باشی، می توانی در دوره ریچ شرکت کنی، البته حتما اطلاعات و توضیحات دوره ریچ را به صورت کامل مطالعه کن.

 

کسب ثروت میلیون دلاری

 

ورکشاپ آموزش کسب و کار آمازون

 

در گذشته ورکشاپی پیرامون بیزینس آمازون به صورت حضوری در ترکیه برگزار گردید که مدرس آن استاد حسین عزت خواه بودند. محوریت این ورکشاپ براساس آنالیز محصولات و یافتن محصول طلایی، افزودن ارزش به محصول و ارتقا و متمایزسازی، بررسی متدهای تبلیغات آمازون و مدیریت کمپین های تبلیغاتی بوده‌است. برای کسانی که نتوانستند به صورت حضوری در این ورکشاپ شرکت کنند، مباحث آن در قالب ورکشاپ آموزش کسب و کار آمازون به صورت نسخه دیجیتال و دانلودی آماده سازی شده است و توضیحات تکمیلی ورکشاپ کسب درآمد از آمازون جهت مطالعه در دسترس می باشد.

 

هدایای ویژه دوره به مدت محدود 

 

اشتراک 6 ماهه طرح وان فی - ابزار مورد نیاز فروشندگان آمازون

 

یکی از مهمترین مراحل بیزینس آمازون، پیدا کردن محصول مناسب و پرفروش است. رسیدن به این هدف نیازمند تحلیل و آنالیز عوامل و فاکتورهای مختلف می باشد که با استفاده از نرم افزارهای تحلیلگر میسر می شود. بنابراین فردی که قصد دارد بیزینس آمازون را به صورت جدی شروع و دنبال کند، به اشتراک این نرم افزارها جهت تحلیل و رسیدن به محصول مناسب حتما نیاز دارد و بسیار کاربردی خواهد بود. اشتراک طرح وانفی شامل نرم افزارهای مختلف است که می توانی اطلاعات تکمیلی اشتراک وان فی 6 ماهه را مطالعه کنی.

 

بارکد برای ثبت محصول در آمازون

 

برای ثبت محصول در آمازون و جلوگیری از بروز مشکل و مفقودی اجناس، تو نیازمند بارکد معتبر هستی. به همین دلیل تهیه بارکد بسیار مهم می باشد و اگر اقدامات به درستی انجام نگردد، باعث مفقودی اجناس در انبار آمازون می شود. اطلاعات تکمیلی در خصوص بارکد و قوانین آن را حتما مطالعه کن.

 

یک ساعت مشاوره خصوصی با استاد حسین عزت خواه

 

اگر تو هم جز آن دسته از افراد هستی که اعتقاد داری استفاده از تجربه و اطلاعات افراد دیگر به تو کمک می کند و درصد خطاها و ضررهای احتمالی را کاهش می دهد و از طرفی هم علاقه مند هستی علاوه بر آموزش های جامع دوره آربی، با مدرس این دوره یعنی استاد حسین عزت خواه مشاوره خصوصی هم داشته باشی، این آیتم ویژه برای توست. توضیحات و اطلاعات مشاوره خصوصی را حتما مطالعه کن.

 

سوالات متداول دوره آربی پلاس 

 

بر اساس قوانین وبسایت آمازون کشورهای مورد تایید آمازون  کشور هایی هستند که در لینک قبل میتوانید آنها را مشاهده کنید و برای ساخت اکانت در آمازون و شروع این بیزینس، باید مدارک و شرایط مورد نیاز از کشور مورد تایید در دسترس باشد. اگر در کشوری مانند ایران و سایر کشورهایی که مورد تایید آمازون نیستند، زندگی می کنی، به صورت مستقیم نمی توانی این فعالیت را انجام دهی ولی برای اطلاع از مدارک، شرایط و راهکارهای موجود در این خصوص از طریق صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باش.

میزان سرمایه در حال حاضر و به صورت کاملا میانگین 3 تا 5 هزار دلار پیشنهاد می شود. با سرمایه کم طبیعتا نباید انتظار سود داشته باشی و تنها می توانی مراحل این بیزینس را تا حدودی از نزدیک تجربه کنی.

دوره های آموزشی وبسایت به صورت فایل های ویدئویی ضبط شده با کیفیت می باشد که تنها برای فرد خریدار با پلیر اختصاصی سایت ما و کد لایسنس، تنها روی یک سیستم که می تواند سیستم عامل ویندوز ، مک و یا موبایل اندروید باشد قابل اجرا می باشد و امکان استفاده همزمان یا سوئیچ کردن بین پلتفرم ها وجود ندارد.

طبق قوانین وبسایت، فرد با توجه به دوره ای که خریداری می کند، مدت زمان مشخصی پشتیبانی رایگان دارد و می تواند سوالات خود را از طریق حساب کاربری خود، بخش تیکت های پشتیبانی ثبت کند تا کارشناس مربوطه بررسی کرده و راهنمایی لازم را ارائه کند.

 

 

حال وقت آن رسیده با هم بررسی کنیم قیمت هر کدام از آیتم های دوره آربی پلاس به صورت جداگانه چقدر است :

 

ارزش واقعی دوره آربی پلاس چقدر است ؟

 

دوره آربی- آموزش فروش در آمازون به ارزش 619 دلار آمریکا

دوره پاراسل زندگی - ساخت لایف استایل موفق به ارزش 419 دلارآمریکا

دوره ریچ - بازنشستگی مالی به ارزش 100 دلار آمریکا

 ورکشاپ آموزش کسب درآمد از آمازون به ارزش 100 دلار آمریکا

همچنین هدایای دوره شامل :

هدیه اول : اشتراک 6 ماهه طرح وان فی به ارزش 180 دلار آمریکا

هدیه دوم : بارکد برای ثبت محصول در آمازون ( 5 عدد ) به ارزش 30 دلار آمریکا

هدیه سوم : مشاوره خصوصی با استاد حسین عزت خواه به ارزش 250 دلار آمریکا

 

که مجموع این موارد 1700 دلار آمریکا می شود

 

اما قیمت جشنواره فروش ویژه دوره آربی پلاس چقدر خواهد بود ؟

 

هدف ما از آماده سازی و معرفی این پکیج ویژه با قیمت استثنایی، گردآوری مجموعه ای از دوره ها و خدمات مفید و کاربردی به صورت یکجا با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به تهیه هر کدام از آنها به صورت جداگانه و همچنین علاوه بر تخفیف و قیمت فروش ویژه ، هدایای ارزشمند به مدت محدود برای افرادی است که همیشه تصمیم داشته اند مجموعه ای از این موارد را داشته باشند ولی به دلیل هزینه، نتوانستند آن را تهیه کنند. در حال حاضر همه افراد می توانند به مدت محدود این پکیج فوق العاده با هدایای ویژه آن را با قیمت 999 دلار آمریکا به همراه پشتیبانی رایگان یک ساله تهیه کنند و بهترین بهره را از آن ببرند.

 

توجه داشته باشید هدایای ویژه این جشنواره فقط برای 30 نفر اول میباشد 

 

آربی پلاس - مستری فروش در آمازون

کاربر گرامی، موارد زیر را مطالعه نمایید :

 • قبل از خرید این محصول، امکان مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی وجود دارد.
 • به منظور ارتقاء کیفیت سرویس دهی و تکمیل اطلاعات، توضیحات مندرج در این صفحه را با دقت مطالعه نمایید.
 • چنانچه این محصول در آینده، بروزرسانی (آپدیت) گردد، فایل های جدید بطور اتوماتیک و رایگان در اکانت شما اضافه می گردد.
 • با توجه به اینکه بعد از خریداری این محصول، به تمامی محتوای آموزشی دسترسی دارید، لذا درخواست بازگشت وجه (ریفاند) وجود ندارد.
شرکت در دوره با تخفیف ویژه USD 999قیمت بدون تخفیف USD 1,700

ساخت ماشین پول سازی اتوماتیک و آنلاین توسط دانشجویان دوره آربی


نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سوسن گفته:
۱ | ۰

سلام دوستان چطورید؟ امیدوارم همگی حالتون خوب باشه. من خودم تازه تصمیم گرفتم که وارد دنیای فروشنده شدن در آمازون بشم و واقعاً مشتاقم که تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بذارم.
اول از همه، دوره آربی رو که از سایت استاد حسین عزت‌خواه گرفتم، به شدت پیشنهاد می‌کنم. خود استاد حسین عزت‌خواه با روحیه و تجربیاتش این دوره رو خیلی عالی و عملی طراحی کرده. از طریق این دوره نه تنها با رازهای فروش در آمازون آشنا می‌شید، بلکه با مهارت‌های لازم برای موفقیت در این حوزه هم آشنا می‌شید.
برای من که از مبتدی‌ها بودم، اطلاعاتی که از این دوره گرفتم واقعاً ارزشمنده. حالا که دارم مراحل فروشنده شدن رو پیش می‌برم، می‌فهمم چقدر مهم بوده که از اولین قدم‌ها درست پیش برم.
اگر شما هم به فکر ورود به دنیای آمازون هستید، حتماً نگاهی به دوره آربی بندازید، تازه‌ترین راهنمایی که نیاز دارید رو بهتون می‌ده.

زهرا گفته:
۱ | ۰

دوره آموزشی استاد حسین عزت خواه در حوزه آمازون بسیار مفید و جامع بود. ایشان با ارائه راهنمایی‌های ارزشمند و تجربی، به دانشجویانش کمک می‌کنند تا بهترین راه‌حل‌ها را برای کسب و کار در آمازون پیدا کنند. من دوره آموزشی استاد حسین عزت خواه در حوزه آمازون رو پیشنهاد می‌کنم بسیار عالیه