موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت - محمدرضا دانشجوی دوره پاراسل زندگی

  • 970
  • 0

صحبت های محمدرضا عزیز دانشجوی دوره پاراسل زندگی

برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت، زندگی موفق تری خواهد ساخت. محمدرضا عزیز، در این ویدئو نحوه و دلیل آشنایی با دوره پاراسل زندگی و به دنبال آن نتایج و تغییراتی که بعد از گذراندن این دوره شاهد آن بود را توضیح می‌دهد.

 

 

علاقه به چه موضوعی شما را با دوره پاراسل زندگی آشنا کرد؟

برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت، من را به تهیه دوره پاراسل زندگی ترغیب کرد. من محمدرضا هستم، دانشجوی دوره پاراسل زندگی از سایت محترم جناب آقای عزت خواه. مایل هستم کمی درباره بیوگرافی خودم صحبت کنم و توضیحاتی درباره این دوره بدهم. چون ممکن است شما هم جزء علاقه مندان تهیه این دوره باشید و در عین حال، سوالاتی هم در ذهنتان داشته باشید. امیدوار هستم در نهایت، تصمیمی که درست است را بگیرید.

رشته من مرتبط با آی تی است. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته هوش مصنوعی و رباتیک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. در مقطع لیسانس هم، دانشجوی رشته سخت افزار بودم. در عین حال هم شغل دولتی دارم و هم کار آزاد. علاقه مندی های من هم طبیعتاً در همین حوزه و کسب و کارهای مرتبط با آن است. بد نیست بدانید که دوره‌های آموزشی زیادی را هم در زمینه کسب و کار و اصول موفقیت گذرانده‌ام و در آنجا هم شاگردی کرده‌ام و نکات خوبی یاد گرفته‌ام. به طور کلی، همیشه یادگیری جزء علاقه مندی های من بوده است.

وجه تمایز دوره پاراسل زندگی با سایر مطالب و دوره ها چیست؟

بدون تعارف، من همیشه نیم نگاهی به بحث درآمد و استقلال مالی داشته‌ام و در این زمینه دوره‌هایی را هم گذرانده‌ام. تا این که حدود یک سال پیش، طی یک سمینار آنلاین با سایت محترم عزت خواه و جناب استاد عزت خواه آشنا شدم. از محضر ایشان استفاده کردم و در آنجا دوره پاراسل زندگی به من معرفی شد. واقعیت این است که در ابتدا کمی تردید داشتم. چون فکر می‌کردم همانند دوره‌های دیگری که تهیه کرده یا در آنها شرکت کرده بودم، فیدبک و نیازی که من دارم را پاسخگو نباشد. لذا با تأمل، بررسی و وسواس بیشتری به ارزیابی دوره و بررسی کامنت ها پرداختم. در نهایت با در نظر گرفتن همه جوانب، تصمیم گرفتم که این دوره را تهیه کنم و برای موفقیت برنامه ریزی کنم. پس از تهیه دوره، یک به یک جلسات را تماشا کردم. واقعیت این است که این دوره بهتر از آن چیزی است که تصور می‌کردم.

 

دوره پاراسل

 

آشنایی با تعریف جدید لایف استایل

در حقیقت کمی به دوره‌های مشابهی که قبلاً گذرانده بودم، بدبین بودم. در این دوره اتفاقاتی افتاد و نکاتی گفته شد که در قالب گام های موفقیت، کاملاً عملی و قابل پیاده سازی بود. به نظر من، وعده‌هایی که داده شده بود، کاملاً قابل دست یابی بود، اما به یک شرط. آن شرط هم در واقع خود من بودم. اگر به کارها و تمرین‌هایی که باید انجام می‌دادم، متعهد بودم طبیعتاً آن اتفاقات می‌افتاد. مثلاً یکی از چیزهایی که همیشه در زندگی برای من حالت گمشده داشت و از گوشه و کنار شنیده بودم و یا شاید اجرا می‌کردم، اما به صورت عملی چندان پر رنگ نبود، واژه‌ای بود که در این دوره به شکل جالب‌تری با آن آشنا شدم و آن لایف استایل بود.

از بین ده‌ها و بلکه صدها نکته‌ای که استاد عزت خواه در این دوره بیان می‌کنند، یکی همین مبحث است. همه افراد موفق در زندگی، چه به لحاظ مالی یا جنبه‌های دیگر، معمولاً بدون استثنا یک لایف استایل یا سبک زندگی مشخص دارند و هیچ وقت از آن خارج نمی‌شوند، حتی اگر لازم باشد کارهایی را انجام بدهند که چندان هم باب میل آنها نباشد و این یکی از اصول موفقیت است.

چگونه برنامه ریزی موفق را تجربه کردید؟

من همیشه در زندگی خود سعی می‌کردم که برای درس خواندن و کارم برنامه ریزی داشته باشم. با این حال بسیاری از اوقات یا اجرا نمی‌شد یا کم و بیش به مشکلاتی بر می‌خورد یا اولویت‌های من عوض می‌شدند. با گذراندن این دوره، واقعاً احساس می‌کنم که تا حدودی موفق بوده‌ام. آن قسمتی هم که موفق نبوده‌ام، بیشتر به خودم بر می‌گردد. چون تعهد و ضمانت اجرایی لازم برای انجام تمرین‌ها را رعایت نکرده بودم.

به نظر من، مطالبی که در این دوره گفته می‌شود، بسیار ارزشمند هستند و با اجرای دقیق آن‌ها واقعاً می‌توان به آن وعده‌ها، آمال و رویاهایی که یک انسان دارد، رسید. باز هم تاکید می‌کنم که به نظر من مهمترین اصل بعد از دیدن این دوره‌ها، تعهد و همتی است که یک دانش پذیر باید داشته باشد و تغییرات لازم را در سبک زندگی خود ایجاد کند. طبیعتاً ایجاد این تغییرات سخت است. در عین حال با انجام آنها، قطعاً موفق می‌شود.

توصیه شما در خصوص دوره پاراسل زندگی چیست؟

من به عنوان یکی از دانشجویان این دوره، بسیار خرسند و خوشحال هستم که از این دوره استفاده کردم. همین جا از جناب عزت خواه و مجموعه محترم ایشان تشکر می‌کنم، چون علاوه بر خود دوره، همواره پشتیبانی‌هایی داشته‌اند که فراتر از انتظار هم بوده است. اگر سؤال و مشکلی هم بوده است، به راحتی می‌توانستم مطرح کنم و در اولین فرصت پاسخ آن را دریافت کنم. به هر حال بسیار خوشحال هستم. شما هم احتمالاً جزء کسانی هستید که از این دوره خوشتان آمده است و من توصیه می‌کنم که اگر این اراده را در خودتان می‌بینید که بتوانید خودتان را تغییر بدهید، حتماً از راهنمایی‌ها و آموزش‌هایی که در این دوره ارائه می‌شود، استفاده کنید.

 

من همین الان میخواهم به دوره پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

دوره پاراسل

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره پاراسل زندگی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/plan-to-succeed-mohammadreza-parasel-student
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط