مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد به دلار در خانه - امید دانشجوی دوره آربی اکسترا

  • 2k
  • 0

10 ماه تجربه فعالیت موفق در آمازون

در این ویدئو، امید عزیز از آشنایی با دوره پاراسل زندگی و آربی صحبت می‌کند و در خصوص مزیت این دوره ها، پشتیبانی و تجربه فعالیت خود در آمازون توضیح می‌دهد.

 

 

دلیل شما برای انتخاب دوره آربی چه بود؟

کسب درآمد به دلار در خانه و در کنار آن انجام سایر کارهایی که به آن علاقه‌مند هستم، من را با زندگی به شیوه دیگری آشناکرد. امید هستم از لس آنجلس و یکی از دانشجویان دوره آربی و پاراسل زندگی. در مورد دوره آربی باید بگویم که یک دوره جامع و کامل است. همه اطلاعات به صورت بسیار دقیق و با جزئیات در مورد آمازون در آن توضیح داده شده است. به نظر من اگر کسی می‌خواهد وارد بیزینس آمازون شود، بهترین دوره برای او، همین دوره آربی است. چون اگر شما بخواهید خودتان وارد بیزینس آمازون شوید، بسیاری از موارد را باید خودتان با آزمون و خطا انجام دهید و هزینه زیادی بابت آن بپردازید. این دوره زمینه درآمد دلاری در یک پلتفرم جهانی را فراهم می‌کند. شما در قبال هزینه ناچیزی که برای آربی می‌پردازید، نیاز نیست بسیاری از آزمون و خطاها را انجام بدهید.

نقاط قوت دوره آربی چیست؟

به نظر من، یکی از نقاط قوت دوره آربی، پشتیبانی بسیاری قوی آن است. اگر شما مشکلی داشته باشید، تا جایی که امکان داشته باشد، به سرعت آن را رفع می‌کنند. مورد بعدی آپدیت شدن دوره آربی است. به این معنی که وقتی اطلاعات جدیدی وارد آمازون می‌شود یا چیزی در وبسایت آمازون تغییر می‌کند، آقای عزت خواه به سرعت آن را به دوره آربی اضافه می‌کنند.

چرا در دوره پاراسل زندگی شرکت کردید؟

واقعیت این است که من قبل از خریدن دوره آربی، دوره پاراسل زندگی را تهیه کردم. در این دوره، آقای عزت خواه در مورد نحوه نگرش به زندگی و بیزینس توضیح داده‌اند. برای من، دوره پاراسل زندگی، مکمل دوره آربی بود. من حدود 10 ماه است که بیزینس آمازون خود را شروع کرده‌ام، مشغول کسب درآمد به دلار در خانه هستم و فکر می‌کنم که در آن موفق هم هستم. امیدوارم که شما هم این دوره را تهیه کنید و اگر بیزینس آمازون را شروع کردید در آن موفق باشید. اگر به نکاتی که آقای عزت خواه در این دوره به شما آموزش می‌دهند عمل کنید، مطمئن هستم که در بیزینس آمازون موفق می‌شوید.

بهترین راه های کسب درآمد دلاری

امروزه کسب درآمد به دلار در خانه مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته چون از نظر افراد، مزیت های زیادی دارد از جمله داشتن درآمد دلاری، آزادی از المان زمان و مکان، ذخیره زمان برای انجام سایر کارهای مهم و مورد علاقه در زندگی، امکان مدیریت آن از هر کجای دنیا و... طبیعتا برای کسب درآمد به دلار از خانه، راهکارهای زیادی وجود دارد ولی یکی از آنها فروشندگی در وبسایت بزرگ آمازون است. وبسایتی که ارزش آن با یک تحقیق و بررسی ساده کاملا مشخص می‌شود.

نکته کاربردی در کسب درآمد از اینترنت

وارد شدن به دنیای اینترنت برای کسب درآمد و در واقع استقلال مالی در ابتدا نیازمند این است که شما در ذهن خود بپذیرید وارد عرصه متفاوتی از کسب و کار شده‌اید که مانند کسب و کار فیزیکی نیست. همانطور که امید عزیز از فروشندگان آمازون نیز مطرح کرد که در ابتدا با دوره پاراسل زندگی نگرش درست نسبت به بیزینس آنلاین و دیدگاه صحیح نسبت به زندگی را در خود ایجاد کرده و سپس با دوره آربی کسب درآمد به دلار در خانه را برای خود رقم زده است.

بهترین سایت برای کسب درآمد دلاری چیست؟

امروزه وبسایت های زیادی در سطح جهان زمینه خرید و فروش آنلاین را فراهم کرده‌اند و بدین وسیله، هم نیاز مشتریانی که تمایل دارند خرید اینترنتی انجام بدهند را برطرف کرده‌اند و هم امکان کسب درآمد به دلار در منزل را برای افرادی که به دنبال کار آنلاین هستند، فراهم کرده‌اند. در این زمینه وبسایت های زیادی وجود که از بین آنها، سایت هایی که نیازهای مردم در دسته بندی‌های مختلف را به صورت آنلاین فراهم می‌کنند، بیشتر در معرض دید هستند که یکی از این وبسایت ها، سایت جهانی آمازون است که امکان تهیه مایحتاج افراد به صورت آنلاین و کسب و کار اینترنتی به دلار را برای فروشندگان خود فراهم کرده است و روز به روز بر ارزش سهام آن اضافه شده و گسترش می‌یابد. چون دنیا در حال گسترش به سمت کسب درآمد و کسب و کار اینترنتی است و این حقیقتی اجتناب ناپذیر می‌باشد.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی اکسترا

 
نویسنده:
https://ezzatkhah.com/omid-making-money
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط