تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نابغه میلیونری که چاه نفت آمازون را کشف کرد - مجید - دوره آربی

  • 4.5k
  • 0

نظرات مجید در خصوص فعالیت در آمازون از ایران

فروش در آمازون از ایران ممکن است هدف افراد زیادی در زمینه کسب و کار آنلاین و جهانی باشد. این ویدئو، مصاحبه‌ای با یکی از دانشجویان دوره آربی از ایران می‌باشد. این مصاحبه می‌تواند برای شما جذاب باشد، چون سؤالات بسیاری از کسانی که قصد دارند از ایران بیزینس آمازون را شروع کنند، پاسخ داده‌شده‌است. البته همواره توجه داشته باشید که باید از آخرین قوانین آمازون برای ساخت اکانت و فروش در این وبسایت، آگاه باشید و این نکته بسیار مهم است.

 

 

چگونه در ابتدا به کسب و کار آنلاین علاقه‌مند شدید؟

من مجید هستم، متولد 73، از ایران، شهر تهران و فروشنده کالا در آمازون هستم. به نظر من همه چیز، بستگی به باورهای انسان دارد. انسان باید باورهایش را تغییر دهد و نگاه متفاوتی به جایی که در آن زندگی می‌کند، داشته باشد تا به یک نابغه میلیونر تبدیل شود. چند سال پیش با یکی از دوستانم در خصوص خرید محصولات با قیمت عمده، فروش آن در بازار و سود خوب آن صحبت می‌کردیم. حدودا 19 ساله بودم. دائماً و بدون این که راهنما یا مدرسی داشته باشم به سایت‌های علی بابا می‌رفتم و با کارخانه‌های مختلف صحبت می‌کردم و از این طریق تا حدودی متوجه شدم که وارد دنیای تجارت شده‌ام. پس از 6 ماه، مجموعه‌ای از قاب‌های موبایل را وارد ایران کردم، شروع به فروش آنها کردم و در واقع وارد یک تجارت کوچک شدم.

جرقه فروش در آمازون از تهران چگونه در ذهن شما ایجاد شد؟

یکی از اقوام ما از آمریکا به ایران آمده بود. وقتی صحبت از بیزینس شد، او به من گفت چرا در آمازون کار نمی‌کنی؟ شنیدن همین یک اسم، جرقه‌ای در ذهن من ایجاد کرد. پس از آن، وارد سایت آمازون شدم و با خودم گفتم حتماً آموزش‌هایی برای فروشندگی در آمازون وجود دارد. چون واقعاً بدون آموزش نمی‌توان محصول در این سایت گذاشت. به همین خاطر مدتی را دنبال آموزش فروش در آمازون بودم تا این که با شما آشنا شدم.
در آن زمان ویدئو معرفی بیزینس آمازون و دوره آموزش فروش در آمازون را در سایت شما دیدم، جرقه‌ای در ذهن من خورد و متوجه شدم این همان بیزینسی است که من به دنبال آن بوده‌ام. من دوره آربی را تهیه و از همان موقع شروع کردم. با وجود این که قبلاً با علی بابا کار کرده‌بودم، وقتی دوره‌ شما را دیدم، تازه متوجه شدم که واقعاً تا آن زمان هیچ چیز نمی‌دانستم. جزئیاتی که شما در دوره آربی می‌گفتید، بعضی از آنها را اصلاً نمی‌دانستم. مدتی گذشت تا این که محصول را انتخاب کردم و دیگر وارد آمازون شدم و هدف من این بود که چاه نفت آمازون که همه درباره پردرآمد بودن آن صحبت می کردند را کشف کنم.

انگیزه اصلی شما برای شروع بیزینس آمازون آن هم از ایران چه بود؟

اولین مشکلی که من داشتم، حساب بانکی بود اما اصلاً ناامید نشدم. شاید فروش در آمازون از تهران برای خیلی از افراد غیر ممکن بود ولی من دائما به دنبال راه جدیدی بودم، از طریق راه‌هایی که برای فروش در آمازون از ایران وجود دارد و از تیم پشتیبانی سایت عزت خواه در خصوص آنها سوال می‌پرسیدم.
نهایتا، با همان فرد آشنایی که در آمریکا زندگی می‌کرد، صحبت کردم و از او خواستم حساب بانکی و اطلاعات خود را برای ساخت اکانت فروشندگی در اختیار من قرار دهد. حقیقت این است که ابتدا اصلاً به من اطمینان نکرد، ولی بعد از این که دوره آربی را دیدم و به او گفتم که چه اطلاعاتی در مورد آمازون دارم و همه چیز را برای او توضیح دادم، به من اطمینان کرد و قبول کرد که حساب بانکی و سایر موارد لازم را در اختیار من قرار دهد.

چقدر طول کشید تا محصول مناسب برای فروش در آمازون انتخاب کنید؟

تقریباً دو هفته طول کشید. من در آن زمان چند محصول را در نظر داشتم. از آنجا که رشته دانشگاهی من هم علوم دام و طیور است، به خاطر همین تصمیم گرفتم در همان زمینه هم بیزینس را شروع کنم. بعد از آن با استفاده از نرم افزارها و تکنیک‌های لازم محصول خود را مرتبط با حیوانات خانگی، انتخاب کردم.
من حتی محصولم را از نزدیک ندیدم. چون از قبل در چین آشنا داشتم، صرفاً زنگ زدم و با کارخانه چینی صحبت کردم، سپس با دوستانی که در چین داشتم تماس گرفتم. کارخانه نمونه محصول را مستقیم به منزل دوستم فرستاده بود. او محصول را تحویل گرفته بود و از آن برای من عکس و فیلم گرفت. در واقع با هزینه بسیار کمتری، نمونه محصول را دریافت کردم. پس از آن دیگر سفارشات را مستقیماً به انبار آمازون فرستادم.

تا به حال چه میزان فروش داشتید و برنامه شما برای محصولات آینده چیست؟

حدود 45 روز است که این محصول را لانچ کرده و فروش در آمازون از تهران را شروع کردم. اوایل مشکلات زیادی هم برای این کار داشتم. زمانی که محصول من به انبار رسید، اصلاً جست و جویی برای آن انجام نمی‌شد و نشان داده نمی‌شد. من تا 10 روز، این مشکل را داشتم. بعد از ده روز، کلمات کلیدی خود را عوض کردم.
با این کار، محصول من به خوبی از طرف مشتریان جست و جو می‌شد. 10 روزی که محصول در انبار بود، گویا من کار خاصی انجام نداده بودم. بعد از آن کم کم کار تبلیغات در آمازون را شروع کردم. من در 45 روز، تعداد 8 عدد از محصول را فروختم. قیمت محصولم 18 دلار و 99 سنت بود. هزینه محصول تا زمانی که به انبار برسد با بسته بندی، حمل و نقل و غیره، هر کدام حدود 5 دلار و 25 سنت بود.

 

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برنامه شما برای آینده فروش چیست؟

من محصول دوم، سوم و حتی چهارم خود را هم انتخاب کرده‌ام که در دسته بندی‌های دیگر است که مدت‌ها است روی آنها کار کردم و مراقب هستم که فروش آنها حتماً خوب باشد. قصد دارم همین محصول را در رنگ‌های دیگر هم عرضه کنم. من در این طرح، کلاً یک رقیب دارم که به تازگی وارد این کار شده است.

نظر شما در مورد تیم پشتیبانی آربی چیست؟

در مورد تیم پشتیبانی که واقعاً نمی‌توان نمره‌ای داد. تیم پشتیانی عزت خواه دات کام بسیار صبور هستند و هر تعداد سؤال هم که بپرسید، با شکیبایی به شما جواب می‌دهند. دوره آربی واقعاً برای من تکان دهنده و بسیار خوب بود. اطلاعاتی که از قبل داشتم و رویایی که برای بیزینس در ذهن داشتم کامل‌تر شد.
نکته مهم این است که بدون پشتیبانی، نمی‌توانید کارهای خود را با کیفیت لازم پیش ببرید. اگر پشتیبانی نبود، شاید من هیچگاه به این مرحله نمی‌رسیدم. چون دوره آربی، جزئیاتی دارد که فقط پشتیبانی می‌تواند به ما در این مورد کمک کند. بنابراین فقط خریدن دوره آربی ملاک نیست، بلکه ملاک پشتیبانی دوره نیز هست. همچنین این دوره مرتب به روز رسانی می‌شود. تغییراتی که در بیزینس آمازون ایجاد می شود، در دوره آربی منعکس می‌شود. این کار، کمک زیادی به دانشجویان دوره آربی می‌کند. بخش پشتیبانی، یکی از قسمت‌های مهم دوره آربی است.

توصیه شما برای فعالیت در آمازون از ایران چیست؟

آموزش‌های دوره آربی کاملاً گام به گام هستند. حتی مواقعی بود که نکاتی را فراموش می‌کردم، دوباره به دوره بر می‌گشتم و کارهای لازم را کم کم انجام می‌دادم. من چند توصیه برای کسانی که در ایران هستند هم دارم. من واقعاً با مشکلاتی رو‌به‌رو بودم. اما اصلاً با خودم نگفتم، حال که این مشکلات وجود دارد، پس کار را رها می‌کنم یا بگویم نمی‌شود و نمی‌توانم. من این طرز فکرها را از زندگی حذف کردم. با خودم گفتم، من می‌توانم و این کار باید حتماً انجام شود و بالاخره توانستم. اگر چه نیازمند صرف زمان بود، ولی این که نمی‌شود و نمی‌توانم اصلاً حرف معقولی برای کسانی که می‌خواهند از ایران بیزینس آمازون را شروع کنند، نیست.

چگونه باید با مشکلات به روش صحیح برخورد کرد؟

هر گاه به در بسته‌ای برخورد کردید و با مشکلی در مسیر کاری، تحصیلی، زندگی یا روابط خود رو به رو شدید، باید آن را حل کنید، نه اینکه دست بکشید. هر چه قدر مشکلات در زندگی، بزرگتر باشند و بتوانید آن‌ها را حل کنید، به شخصیت قوی‌تری تبدیل خواهید شد. پس فراموش نکنید که هر کدام از ما، در هر کشوری که زندگی می‌کنیم، مشکلات متفاوتی را تجربه می‌کنیم.
ولی این ما هستیم که خالق زندگی‌ خود هستیم، خودمان باید آن مشکلات را حل کنیم و زندگی به سبک نابغه میلیونر را برای خود بسازیم. اگر دست بکشیم، اتفاق خاصی در زندگی نمی‌افتد. فراموش نکنید، مشکلات برای همه افراد وجود دارد. فقط لازم است واژه مشکلات را در ذهنمان تغییر دهیم و با عنوان چالش با آنها برخورد کنیم. این طرز فکر می‌تواند کمک فوق العاده ای به شما کند.

آیا بیزینس های آنلاین ساده هستند؟

آمازون به هیچ وجه ساده نیست. بیزینس های شبیه آمازون، یعنی بیزینس های آنلاین ساده نیستند. ولی زمانی که آن را به درستی یاد گرفتید و مراحل را قدم به قدم به جلو رفتید، این کار برای شما بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد بود. به دو دلیل، چون از مؤلفه‌های زمان و مکان جدا است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و از هر کجای دنیا درآمد کسب کنید و این می‌تواند فوق العاده برای شما قشنگ باشد. چون می‌توانید زمان و پول خود را صرف انجام کارهایی کنید که عمیقا به آنها علاقه دارید.

به سراغ چه کسب و کاری باید رفت؟

به سراغ بیزینسی بروید که فارغ از مؤلفه‌های زمان و مکان باشد و شما را بیشتر و زودتر به رویاهایتان نزدیک کند و اگر در این مسیر با چالش‌هایی روبرو شدید، بتوانید آنها را حل کنید. شما با هر مشکلی که در زمینه فروش در آمازون مواجه باشید، مطمئناً راه حلی برای آن وجود دارد. اگر محصولی را عرضه کردید که فروش کمی دارد یا از آن راضی نیستید، مطمئناً باید بازگردید، بررسی کنید و دوباره اقدام کنید. چون بستر آمازون واقعاً کارآمد است. فقط کافی است که افراد یاد بگیرند، ادامه بدهند و با قدرت به جلو بروند.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/millionaire-kalantari-rb
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 6

مطالب مرتبط