جک ما و ایلان ماسک - هوش مصنوعی و آینده

  • 22 خرداد 1399
  • 2.4k
  • 16

 

آینده هوش مصنوعی و دستاوردهای آن

خیلی از مردم نگران هستند که با پیشرفت تکنولوژی و یک انقلاب صنعتی دیگر شغل خود را از دست بدهند، در صورتی که با این انقلاب، مشاغل جدیدی هم به وجود می‌آیند و زمینه پیشرفت و کسب ثروت بیشتر را فراهم می کنند. مشاغلی از دل مشاغل دیگر بیرون آمده‌اند. برای عقب نماندن از این پیشرفت باید کارهایی انجام دهید که بتوانید آینده را پیش‌بینی کنید. پیش‌بینی آینده خالی از خطا و اشتباه نمی‌باشد ولی می‌توان با کمترین میزان خطا این کار را انجام داد. برای پیش‌بینی آن باید آینده را بسازید. به کارهایی که امروز انجام می‌دهید، بیاندیشید و بررسی کنید این کارها به شما برای پیش‌بینی آینده با کمترین میزان خطا  کمکی خواهند کرد؟

ادغام ماشین و انسان طرح جدید ایلان ماسک

ایلان ماسک شرکتی راه‌اندازی کرده است که هدف آن ادغام ماشین و انسان می‌باشد. او می‌گوید اگر طرح نورولینک اجرایی شود، انسان‌ها هر مهارتی را که بخواهند، می‌توانند به راحتی آپلود کنند و با تغییر دی ان ای می‌توان مشکل پیری را حل نمود. پیشرفت هوش مصنوعی باعث می‌شود که انسان‌ها کارها را با درجه آزادی بالایی انجام دهند و از انسان بودن، بیشتر لذت ببرند.

 

گفتگوی جک ما و ایلان ماسک در مورد هوش مصنوعی

 

از هوش مصنوعی تا کاهش جمعیت

به عقیده ایلان ماسک بزرگترین مشکل در 20 سال آینده فروپاشی جمعیت می‌باشد و این می‌تواند نگرانی‌های زیادی را در پی داشته باشد. او عنوان می‌کند با کارهایی که انسان‌ها انجام می‌دهند، به راحتی می‌توان 20 سال آینده را پیش‌بینی کرد. او قصد دارد با اجرایی نمودن طرح نورولینک زندگی را برای انسان‌ها راحت‌تر نماید و خیلی از مشکلات را حل کند. طرحی که شاید غیرممکن به نظر برسد ولی با پیشرفت تکنولوژی هیچ چیز غیر ممکن نمی‌باشد و این انسان‌های بزرگ هستند که غیر‌ممکن‌ها را ممکن می‌سازند.

 

آموزش فروش در آمازون


شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می‌کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می کند، می‌توان در دسته بندی شغل‌های ایده آل قرار داد. مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می‌کنند. برای آشنایی با چنین شغلی مطالعه مقاله فروش در وبسایت آمازون را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جک ما و ایلان ماسک - هوش مصنوعی و آینده

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
هدفجک ماایلان ماسک

نظرات کاربران

16 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط