موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه کسب و کار خود را رشد داده و به رونق آن کمک نماییم ؟

توضیحات کوتاه :
برای افزایش فروش ممکن است توسعه کسب و کار ضروری باشد. اما افزایش فروش به سود نمی‌رسد مگر اینکه برای مشتری ثابت شود که یک کسب‌وکار آنقدر بزرگ است که بتواند حجم بالای فروش را مدیریت کند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 785
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
چگونه کسب و کار خود را رشد داده و به رونق آن کمک نماییم ؟

 

خلاصه‌ای از مقاله: 

همه صاحبان کسب و کار در مرحله‌ای از رشد بیزینس خود با این تصمیم مواجه می شوند که آیا باید عملیات کسب و کار خود را به گونه‌ای گسترش دهند که در بازار خود رشد کنند و باعث رونق کسب و کار خود شوند و مشتریان جدید جذب کنند یا خیر. در این مقاله به نکاتی می‌پردازیم که صاحبان کسب و کار باید قبل از جذب سرمایه، استخدام کارمندان و افزایش فروش در نظر بگیرند.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 

مزایای توسعه کسب و کار

دستیابی به سهم بازار از طریق توسعه بیزینس بی‌فایده است مگر اینکه سود نیز افزایش یابد. صرف هزینه برای گسترش یک کسب و کار کوچک مزایای زیادی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

  • ایجاد یک خط تولید جدید
  • صرفه‌جویی در هزینه‌ها که افزایش سطح تولید حاصل می‌شود
  • افزایش ظرفیت جذب کارمندان با صلاحیتی که می‌توانند به رشد بیشتر سازمان یا شرکت کمک کنند
  • توسعه جغرافیایی برای استفاده از فرصتها در دیگر بازارها
  • دسترسی به طیف وسیعی از منابع تأمین سرمایه (با هزینه کمتر) از بانکها و نهادهای مالی
  • و در نهایت تبدیل شدن به یک شرکت سهامی عام تا سهام شرکت در بازار بورس قابل خرید و فروش باشند. بدین وسیله، صاحبان شرکت می‌توانند سهام خود را به فروش برسانند و سرمایه خود را دوباره به دست آورند.

 

چگونه باورهای افراد میلیونر را بسازیم؟

 

بسیاری از برندهای موفق در ابتدا به عنوان یک کسب و کار خانگی آغاز به کار کرده‌اند. یک کسب و کار خانگی که به دنبال رشد است می‌تواند انتخاب کند که وارد فضای اداری تجاری شود به ویژه اگر کارمندان جدید استخدام کرده است یا کسب و کار نیاز به ملاقات رو در روی منظم با مشتریان و دیگر افراد شاغل در کسب و کار دارد. 

افزایش فروش و هزینه توسعه

برای افزایش فروش ممکن است توسعه کسب و کار ضروری باشد. اما افزایش فروش به سود نمی‌رسد مگر اینکه برای مشتری ثابت شود که یک کسب و کار آنقدر بزرگ است که بتواند حجم بالای فروش را مدیریت کند. یک موقعیت ایده‌آل این است که قبل از اقدام برای توسعه کسب و کار، فروش خود را تا حد قابل قبولی افزایش دهید. ابتدا تخمینی از تمامی هزینه‌های توسعه انجام دهید شامل اجاره، اسباب‌کشی و حمل‌ونقل، افزایش هزینه آب و برق و تلفن، افزایش تعداد کارمندان و حقوق آنها و به طور کلی هر هزینه‌ای که ممکن است در طول مسیر ایجاد شود.

سپس یک تحلیل انجام دهید تا تعیین کنید که آیا توسعه کسب و کار می‌تواند بازگشت سرمایه مورد انتظار را برای شما به همراه داشته باشد یا خیر. اگر باید محل شرکت خود را تغییر دهید، باید در نظر بگیرید که بخشی از مشتریان کنونی خود را از دست خواهید داد و اینکه ممکن است هزینه‌های بازاریابی بیشتری را متحمل شوید تا در مکان جدید مشتریان جدید را جذب نمایید.

 

توسعه کسب و کار

 

منابع مالی مورد نیاز برای توسعه کسب و کار

برای اقدام به رشد و توسعه بیزینس، شما مطمئناً نیاز به سرمایه از افراد دیگر دارید مگر اینکه درآمد شما به اندازه کافی باشد تا بتواند هزینه‌های توسعه کسب‌ و کار را پوشش دهد. اگر کسب و کار شما در وضعیت مناسبی از لحاظ مالی قرار دارد و می‌توانید از پس هزینه‌های پرداخت وام برآیید، مسلماً دریافت وام از جذب سرمایه‌گذار راحتتر خواهد بود.

 

مقاله پیشنهادی: نحوه جذب سرمایه گذار برای استارت آپ

رونق کسب و کار

 

استخدام کارمندان جدید در فرایند توسعه کسب و کار

انعطاف‌پذیری می‌تواند دشمن رشد و توسعه باشد. شاید پذیرفتن آن کمی دشوار باشد اما مدیریت یک شرکت با دخالت مستقیم مؤسس آن در نهایت رشد را محدود می‌کند. اگر یک استارتاپ قرار است توسعه یابد، مدیران باید فرایندهای استاندارد و تکرار شونده را تعیین و اجرا نمایند و این فرایندها را به افراد مناسب بسپارند. به همین دلیل است که شما باید به دنبال کارمندان جدید باشید. یکی از بزرگترین چالش‌های توسعه یا حفظ یک بیزینس، یافتن و حفظ کارمندان خوب و ماهر است. این مشکل به ویژه در کسب و کارهایی که نیاز به مهارت خاصی دارند، فناوری اطلاعات و مشاغلی که نیاز به تجربه و آموزش مخصوص دارند بیشتر قابل مشاهده است.

اگر شما نتوانید کارمندان با تجربه را استخدام و حفظ کنید تا به رشد بیزینس شما کمک کنند، باید کارمندان تازه‌کار را استخدام کنید و آنها را آموزش دهید. کارمندان پاره وقت یا پیمانکاران می‌توانند به طور موقت مشکلات شما را حل کنند اما بیشتر از نیمی از صاحبان کسب و کارهای کوچک در یک نظرسنجی در سال 2019 اعلام کردند که برای مشاغلی که آگهی استخدام داده‌اند، هیچ کارمند باصلاحیتی پیدا نکرده‌اند یا تعداد آنها بسیار اندک بوده است. همچنین بیمه و دیگر مزایا برای کارمندان را نیز باید در نظر بگیرید.

 

مقاله پیشنهادی: کارمندان موفق استارت آپ ها چه ویژگی دارند ؟

موفقیت در کسب و کار

 

مسئولیت های مدیریتی پس از توسعه کسب و کار

گسترش یک کسب و کار نیاز به سطح پیشرفته و پیجیده‌تری از مدیریت دارد. شما وقتی بیزینس خود را توسعه می‌دهید به این معنا است که به مشتریان دیگری خدمات رسانی می‌کنید و کارمندان بیشتری خواهید داشت تا بر آنها نظارت کنید. مدیران کسب و کار باید وظایف را به خوبی و به طور مؤثر بین کارمندان خود تقسیم کنند تا بالاترین میزان بهره‌وری را داشته باشند.

وقتی مدیر یک بیزینس به دنبال توسعه کسب و کار خود است، عمل کردن در مکان‌های مختلف برای او به یک چالش بزرگ تبدیل می‌شود چون وجود مدیر با برند گره خورده است. مشتریانی که عادت به توجه شخص شما دارند ممکن است نخواهند با کارمندانی که با آنها ناآشنا هستند یا شرکای شما ارتباط جدید برقرار کنند. بنابراین باید این موارد را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید به بهترین وجه کسب و کار خود را توسعه دهید.

 

 

بهترین روش کسب درآمد دلاری چیست؟

 

ایجاد شراکتهای جدید قبل از توسعه

رشد و توسعه بیزینس بدون توسعه روابط و شراکت‌ها با افراد و سازمان‌های دیگر امکان‌پذیر نیست. کارآفرینان باید شبکه‌ای از شرکا ایجاد کنند که شامل ارائه دهندگان خدمات، شرکای کانال‌های فروش، تأمین کنندگان و مشتریان می‌شود. بسیاری از این ارتباطات می‌تواند بین شرکت‌های کارآفرینی و شرکتهای تثبیت شده یک نوع اتحاد را به دنبال داشته باشد.

در نهایت اینکه، اداره یک کسب‌وکار نیاز به ساعتهای طولانی کار دارد که می‌تواند بر روابط، سلامت و سبک مدیریتی شما اثر بگذارد. اگر به دنبال توسعه بیزینس خود هستید، باید استرس اضافی که این روند برای شما به همراه دارد را نیز در نظر بگیرید. بهترین کار این است که قبل از اقدام به توسعه، زمان زیادی را صرف پیش‌بینی و سنجیدن تمامی جوانب کار نمایید تا بتوانید به شیوه هوشمندانه و علیرغم ریسک‌های مالی، کسب و کار خود را توسعه دهید.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می‌شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه‌تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب‌تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول‌آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-grow-business
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh