مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه با سایت آمازون میلیاردر شویم؟

توضیحات کوتاه :
همه می توانند در وبسایت آمازون ثبت نام نموده و به عنوان یک فروشنده مشغول به کار شوند اما بیزینس تمامی افراد، موفق و پر درآمد نخواهد بود و موفقیت در این بیزینس نیازمند آموزش هایی دقیق می باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.9k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
چگونه با سایت آمازون میلیاردر شویم؟

 

خلاصه ای از مقاله

 زمانی که تصمیم گرفتید یک کسب و کار را شروع کنید، مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که تمام تلاش خود را بکنید. هیچ کسب و کاری یک شبه به راه نمی‌افتد. اگر بخواهید زمان زیادی را صرف انجام کار خود نکنید، رسیدن به نتیجه برایتان خیلی سخت خواهد شد. در این مقاله به صحبت های جسیکا و کلیف لاور زوج جوانی می پردازیم که با فروش آنلاین در آمازون، زندگی خود را متحول ساختند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کسب درآمد از آمازون

جسیکا و کلیف لاور، یک زوج جوان هستند که چند سال پیش تصمیم گرفتند شیوه کاری خود را تغییر داده و یک کسب و کار در آمازون راه اندازی کنند. زمانی که جسیکا در سال 2008 از کار خود استعفا داد، می‌دانست که دیگر دورانی که شخص دیگری بتواند میزان درآمد او را تعیین نماید، به پایان رسیده است. چند سال بعد هم کلیف از کار خود خسته شد و تصمیم گرفت آن را رها کند. بعد از آن بود که آنها تصمیم گرفتند که سبک زندگی خود را برای همیشه تغییر دهند.

آن‌ها تصمیم گرفتند تا یک کسب و کار آنلاین را راه اندازی کنند و از طریق آمازون کسب درآمد کنند. بدین ترتیب می‌توانستند از داخل خانه کار کنند و زمان بیشتری را در کنار خانواده خود بگذرانند. در سال اول راه اندازی کسب و کار خود در آمازون، کمتر از 20 ساعت در هفته کار می‌کردند و سودی شش رقمی را به دست آوردند. از آن پس، آن‌ها متوسط زمان کار خود را کاهش داده و سود خود را بیشتر کردند. برای اینکه بدانید چگونه این کار را انجام دادند، من 7 سؤال از آنها پرسیدم. فکر می‌کنم شما هم دوست داشته باشید جواب‌های آنها را بدانید.

 

با آمازون میلیاردر شویم و درآمد میلیاردی داشته باشیم.

 

1.چگونه کار خود را در آمازون شروع کردید و چرا؟

جسیکا بعد از اینکه متوجه شد که فروش در سایت eBay با کسب و کار بزرگ‌تری مثل آمازون قابل مقایسه نیست، فروش در آمازون را آغاز کرد. در سایت‌های دیگر بدون صرف زمان و انرژی زیادی برای بسته بندی و ارسال محصولات نمی‌توانید موفق بشوید. او به دنبال کسب و کاری بود که با انجام آن دیگر مجبور به برگشتن به کار قبلی نباشد و در نهایت کلیف را هم از سر کار به خانه بیاورد.

حدود یک سال بعد کلیف هم کار خود را رها کرده و شروع به فروش در آمازون نمود. اصول کار با سرویس FBA آمازون این است که ما باید محصولاتی را که می‌خواهیم به فروش برسانیم را در همان محل خودمان یا به صورت آنلاین پیدا کنیم. سپس آن محصولات را در آمازون لیست کنیم و آنها را به مراکز بسته بندی و ارسال آمازون بفرستیم. از آنجا به بعد، آمازون فرآیند ارسال سفارشات به مشتریان و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان را برعهده می‌گیرد.

2. درآمد شما از آمازون چقدر است؟

الان پنج سال از شروع کار ما در آمازون می‌گذرد و هنوز هم درآمد 100000 دلار در سال را داریم. در سه ماهه چهارم سال واقعاً تلاش می‌کردیم و به مبلغ قابل توجهی می‌رسیدیم که کمک می‌کرد بتوانیم در بقیه سال کمتر کار کنیم. میانگین فروش ماهانه ما در آمازون چیزی بین 10000 تا 15000 دلار و در سه ماهه چهارم، در ماه نوامبر و دسامبر بین 75000 تا 100000 دلار می‌باشد. سود خالص ما بعد از پرداخت هزینه‌های فروش در آمازون و هزینه انبارداری، چیزی حدود 100000 دلار از حدود 275000 دلار از فروش در یک سال است.

3. چقدر طول کشید تا به این میزان از درآمد از سایت آمازون برسید؟

ما برای اولین بار بعد از یک سال فروش تمام وقت در آمازون به سود شش رقمی دست پیدا کردیم.

 

چگونه با سایت آمازون میلیاردر شویم؟

 

4. چه مدت زمانی را در هفته به کسب و کار خود در آمازون اختصاص می‌دهید؟

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، در حال حاضر خیلی زمان زیادی نیست. ما کمتر از 10 ساعت در هفته را به کسب و کار خود اختصاص می‌دهیم. در طول سه ماهه چهارم هر کدام از ما حدود 30 ساعت در هفته را به مدیریت کسب و کار خود اختصاص می‌دهیم.

5. با فروش در آمازون وضعیت زندگی شما چگونه خواهد بود؟

در حال حاضر ما واقعاً به نقطه‌ای رسیده‌ایم که کسب و کار متناسب با سبک زندگی خود داریم. ما باید در فرآیند انتخاب محصول برای خرید و فروش در آمازون سختگیرانه رفتار کنیم چرا که در جایی قرار گرفته‌ایم که فروش‌ها خیلی منسجم و درآمدها خیلی پایدار شده است. ما دوست داریم که از فروشگاه‌های ارزان قمیت خرید خود را انجام دهیم. هر بار 1000 دلار خرج کنیم. اگر هم بتوانیم 2500 دلار خرج کنیم می توانیم بقیه ماه را استراحت کنیم، چرا که سود خرید و فروش این محصولات خیلی بالا است.

راه دیگری که برای ما خیلی لذت بخش هم می‌باشد این است که زمانی که در حال تماشای فیلم با پسرمان هستیم، خرید آنلاین انجام دهیم. کسب و کار ما حقیقتاً با سبک زندگی ما در تناسب است. اینکه چه زمانی مشغول به انجام کار شویم دست خودمان است.

6. آیا از ابزارهای خاصی استفاده می‌کنید؟

البته. من فکر می‌کنم همه کسب و کارها برای کارایی بیشتر از ابزارهای بسیار جذابی استفاده می‌کنند. زمانی که در فروشگاه‌ها به دنبال محصولی هستیم، از برنامه‌های اسکن در گوشی‌های خود و همچنین برخی پلاگین های آنلاین استفاده می‌کنیم تا در تصمیم گیری درباره اینکه یک محصول ارزش خریدن را دارد یا نه به ما کمک کنند. من تقریبا به این نرم افزارها معتاد شده‌ام و هر زمان که یک نرم افزار به ویژه برای بخش Amazon seller تولید می‌شود، سریعا از آن‌ها استفاده می‌کنم.

 

بیزینس خود را حرفه ای تر مدیریت کنید و میلیاردر شوید

 

7. توصیه‌ای برای کسانی که می‌خواهند کسب و کار آمازون به صورت FBA را آغاز کنند، دارید؟

من فکر می‌کنم زمانی که تصمیم گرفتند یک کسب و کار را شروع کنند، مهم‌ترین کاری که باید انجام دهند این است که تمام تلاش خود را بکنند. من افراد زیادی را دیده‌ام که وارد کسب و کار آنلاین شده‌اند. هیچ کسب و کاری یک شبه به راه نمی‌افتد. اگر بخواهید زمان زیادی را صرف انجام کار خود نکنید، رسیدن به نتیجه برایتان خیلی سخت خواهد شد. در حال حاضر ما در نقطه‌ای قرار گرفته‌ایم که در بخش عمده‌ای از سال خیلی کم کار می‌کنیم و همچنان زندگی راحتی داریم.

همچنین کسانی هم هستند که بیش از 40 ساعت در هفته کار می‌کنند و در سال درآمد میلیونی دارند. مهم نیست شما به دنبال چه درآمدی باشید، فقط این را بدانید که شغلی که با روحیات شما سازگار باشد حتماً وجود دارد. در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره آمازون در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری نحوه فروش در آمازون، دوره بی نظیر آربی توسط استاد حسین عزت خواه ارائه شده است.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-be-millionaire-with-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط