چگونه سرمایه خود را از دست ندهیم؟

  • 29 ارديبهشت 1399
  • 1910
  • 5

 

درود به تو دوست خوبم
امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشای این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.

سرمایه گذاری و روش های درست آن

در سرمایه گذاری هم مانند هر بخش دیگری از زندگی، ترس باعث بسیاری از محدودیت‌ها می‌شود. چیزی که در تناقض با مقوله ریسک است. چون در هر کسب و کاری به خصوص کسب و کارهای آنلاین، داشتن روحیه ریسک پذیری بسیار مهم است. اما پذیرش چه ریسک هایی درست است؟ در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد داریم در خصوص چگونگی مدیریت ریسک و عدم یا کاهش شکست در سرمایه گذاری، صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

چگونه سرمایه گذاری کنیم؟

ریسک بخشی از راه اندازی هر بیزینس و شروع سرمایه گذاری است. پس نمی‌توان آن را کامل به صفر رساند اما می توان آن را مدیریت کرد. در هر فرصت سرمایه گذاری ، یکی از موضوعاتی که ذهن افراد را درگیر می‌کند اطلاع از این موضوع است که چه میزان از سرمایه‌ای که در این کار سرمایه گذاری می شود، قابل بازگشت است و می توان گفت این سوال یکی از سوالات مهم است که ممکن است در افراد باعث ایجاد ترس و استرس شود چون حفظ سرمایه برای آنها اولویت دارد. به همین دلیل در این ویدئو به ارائه توضیحات و نکاتی مهم در خصوص این موضوع پرداخته‌شده.

 

ریسک بخشی از راه اندازی هر بیزینس

 

حفظ ارزش سرمایه گذاری

برای تجربه سرمایه گذاری موفق، سنجیده اقدام کنید اما به عدم وجود هیچ گونه ریسک در آن، فکر نکنید. چون همانطور که از اسم آن مشخص است، سرمایه گذاری یعنی کاری فراتر از محدودیت های ذهنی. پس با مدیریت آن و البته مدیریت ریسک، نتیجه‌ای را رقم بزنید که در عین رسیدن به سود در آن سرمایه گذاری، درس‌هایی نیز برای قدم‌ها و اقدامات بعدی شما داشته باشد. بدون تجربه و اطلاع از روش ها و راهکارهای سرمایه گذاری، نمی‌توان به آن میزان از پیشرفت و سود دهی رسید.

مناسب ترین سرمایه گذاری

سعی کنید در ابتدا با تعریف های درست از موفقیت در کسب و کار، کار خود را شروع کنید. موفقیت را تنها به معنای نبود هیچ گونه شکست و باخت، تعریف نکنید. این تعریف کاملا اشتباه است. در مدیریت سرمایه گذاری، فردی موفق است که موفقیت هایی او بیشتر از شکست ها باشد نه اینکه هیچ گونه شکستی را تجربه نکرده باشد و در واقع این نکته تعیین کننده از دست ندادن سرمایه است. رسیدن به استقلال مالی و افزایش درآمد بدون پذیرش هیچ ریسک یا شکستی امکان پذیر نیست. پس باید آنها را پذیرفت و به گونه‌ای مدیریت کرد که میزان برد از میزان باخت بیشتر باشد. موضوعی که در مجموعه برنامه های هیرو تایم و مسیر زندگی افراد موفق جهان هم به وضوح شاهد آن هستید.

 

آموزش فروش در آمازون


شغل شما بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه‌تان باشد، در حس و حال و موفقیت شما بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه مند هستید و تمایل دارید از تجربه افرادی که وارد کسب و کار آمازون شده‌اند مطلع شوید، مطالعه مقاله نتایج دوره آربی را به شما پیشنهاد می کنیم.

چگونه سرمایه خود را از دست ندهیم؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

5 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh