مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چرا به آرزو و رویاهای خود نمیرسیم؟

خلاصه فایل دانلود رایگان :
داشتن رویاهای بزرگ و هیجان انگیز در زندگی می‌تواند نیروی محرکه‌ای باشد برای ادامه بهتر زندگی. هر چه قدر رویاهای زندگی‌ هیجان انگیزتر باشند مسلما شما را بیشتر به وجد می‌آورند.  

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

  • 13.3k
  • 14
چرا به آرزو و رویاهای خود نمیرسیم؟

نداشتن هدف و رویایی در زندگی همانند ادامه دادن مسیری است که مقصدی برای آن مشخص نشده است. چون هدفی وجود ندارد و مسیری مشخص نیست، به زودی سرگردان می شوی و انرژی خود را برای ادامه راه از دست می دهی. قبل از شروع نمودن مسیر زندگی ابتدا هدف و رویای خود را مشخص کن تا انگیزه و انرژی ای باشد برای عبور از موانع این مسیر، هر چقدر رویای تو بزرگتر باشد و از درون تو سرچشمه بگیرد، اراده بیشتری برای ادامه مسیر خواهی داشت و به موفقیت هایی دست خواهی یافت که قبلا به آن فکر نکرده بودی.

 

 

تاثیر عمیق داشتن رویا در زندگی

دلیل نداشتن رویا در زندگی چیست؟ 
چرا به رویاهای خود دست پیدا نمی کنیم؟
اصلا، چرا باید رویا داشته باشیم؟

خیلی از افراد چنین تصوری دارند که در شرایط بد اقتصادی و اجتماعی تنها باید به دنبال گذران امورات زندگی بود و داشتن رویا را کار بیهوده ای می دانند، در صورتی که زندگی حاصل همین رویاهای کوچک و بزرگ است.

زمانی که رویایی در زندگی نداشته باشی، دیگر لذتی وجود نخواهد داشت و زندگی تنها با روزمرگی سپری می شود. رویاها کیفیت زندگی را مشخص می نمایند. می توان بدون داشتن رویا زندگی کرد ولی زندگی جذابیت خود را از دست می دهد و با مواجه شدن با مشکلات خیلی زود توان خود را از دست می دهی.

فردی را تصور کن که تنها به حقوق کم آخر ماه خود فکر می کند و با وجود هزینه های بالای زندگی همیشه در مضیقه قرار دارد. تا زمانی که این فرد بزرگ فکر نکند، رویای میلیاردر شدن را نداشته باشد و به درآمدهای خیلی بالا فکر نکند مسلما شرایط برای به دست آوردن درآمد بالا برای او مهیا نمی شود و هر روز انگیزه خود را برای ادامه مسیر از دست می دهد و زندگی او حول همان درآمد ناچیز می چرخد.

" داشتن رویاهای بزرگ می تواند انگیزه ای باشد برای ادامه دادن مسیری که پر است از موانع و مشکلات. "

تصویر روشن و واضحی از رویای خود در زندگی داشته باش

داشتن رویا یک مرحله از موفقیت می باشد. مرحله بعدی برای دستیابی به رویاهای بزرگ، این است که باید ذهن خود را آماده و رویای خود را با تمام جزئیات در ذهن تصویرسازی کنی. این تصاویر باید همراه با تمام جزئیات باشند.

زمانی که تو چیزی را به دست آورده باشی، به مرور زمان برای تو عادی می شود و به جزئیات آن توجهی نمیکنی ولی برای رویاهای خود باید جزئیات را در نظر بگیری و خود را در آن جایگاه تصور کنی. این جزئیات هستند که رویای تو را شکل می دهند و به واقعیت بدل می‌کنند.

هر چقدر بتوانی تصویرسازی واضح تری از رویاهای خود در ذهن خود شکل دهی مسلما راه های دستیابی به آن برای تو مشخص تر می شود و زودتر به رویاهای خود دست پیدا می کنی.

 

دلیل نرسیدن به رویا و آرزوهای خود

 

قدرت داشتن رویا

اگر رویایی داری تمام تلاش خود را انجام بده تا به رویای خود دست پیدا کنی و اگر رویایی در زندگی نداری، زمانی را برای پیدا کردن رویای خود اختصاص بده. این زمان می تواند از 1 ساعت تا 1 سال متفاوت باشد. فرقی ندارد چقدر زمان می برد، فقط این کار را انجام بده.

زمانی که رویای درستی را برای خود انتخاب کنی مسلما به موفقیت های بزرگی دست پیدا خواهی کرد. پس مرحله پیدا کردن رویا و اهداف می تواند مهم ترین مرحله برای داشتن زندگی شادتر و بهتر باشد. رویای تو باید چیزی باشد که تو را به وجد بیاورد. رویایی که هیجانی در تو به وجود نیاورد مسلما رویای تو نیست و توسط شرایط حاکم بر جامعه و یا خانواده بر تو تحمیل شده است.

زمانی رویاها نیروی محرکه ای برای زندگی می شوند که بزرگ باشند. آنقدر بزرگ که با فکر کردن به آن هیجان زده شوی و هر روز تلاش کنی یک قدم برای به دست آوردن آن برداری. آنگاه که رویای واقعی خود را پیدا نمودی چنان اشتیاقی در تو به وجود می آورد که با انرژی بسیار زیاد از تمام موانع بر سر راه عبور می‌کنی به طوری که قبلا تصور آن را نمی کردی.

" رویای خود را باور کن. "

بهترین نسخه خودت باش

رویاها زندگی متفاوتی برای هر شخصی می سازند، پس با دنبال کردن رویای خود زندگی منحصر به فرد خود را شکل بده. این مسیر می تواند تو را به شخصیت فوق العاده ای تبدیل کند. شخصیتی که نسبت به دیروز تو بهتر خواهد بود و این پیشرفت ادامه خواهد داشت.

موفقیت در این است که با خود در رقابت باشی نه با افراد دیگر. با بهتر شدن نسبت به دیروز خود می توانی در این رقابت پیروز باشی. موفقیت های تو می تواند تاثیر شگرفی بر روی جهان بگذارد پس از همین الان تلاش کن هر روز در زندگی نسخه بهتری از خود را به دنیا ارائه دهی.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

شغل تو بخش مهمی از زندگی تو را تشکیل می دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه تو باشد، در حس و حال و موفقیت تو بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه مند هستی، مطالعه مقاله فروش در سایت آمازون را به تو پیشنهاد می کنم.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/achieve-our-dreams
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
نسترن گفته:
۰ | ۰

متشکرم‌از‌مطلب‌عالی‌تان ‌واقعا‌بهره‌بردم‌وخیلی‌به‌چنین
مطالبی‌نیاز‌داشتم

عصمت ا... گفته:
۰ | ۱

ممنون آقای عزت خواه این اواخر کمتر فعال بودید، خواستم از شما فقط تشکر کنم، بابت ویدیوی های خوب تان در سال گذشته، من از سال 2016 به این طرف در فنلاند زندگی میکنم و آرزو داشتم دانشگاه درس بخوانم!! در اوایل رویایی بسیار سخت به نظر می رسید، چون من از کشوری مثل افغانستان آمده بودم، حتی فکر کردن به این چیزها برای خیلی ها سخت هست. اما سال 2020 بهترین سال زندگیم شد، من از بهترین دانشگاه در بخش تکنولوژی در منطقه پایتخت فنلاند پذیرش دریافت کردم، هفته بعد درسهایم شروع میشود.
انقدر شور هیجان دارم که هیچ نگووووو!!!!
مرسی بابت ویدیوهای خیلییی خیلیییییی خوبت

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۱

درود به شما عصمت ا... عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

هر آنچه که می خواهید محقق می‌شود اگر باور داشته باشید و اقدام کنید. دو فاکتور مهمی که در مجموعه عزت خواه دات کام سعی کردیم به صورت کامل و جامع به علاقه‌مندان به تغییر آموزش دهیم. حضور و همراهی شما در این مسیر، تلاش و انگیزه ما را چندین برابر می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ