موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

برای رویایت بجنگ

خلاصه فایل دانلود رایگان :
رسیدن به موفقیت و تجربه لحظاتی که در زندگی برای شما شادی و احساس خوب به همراه می‌آورد، یک شرط اساسی دارد و آن ایمان به هدف و حرکت در مسیر آن است. جمله معروف "برای رویایت بجنگ" و صحبت از جنگیدن برای رویا همیشه بخش اصلی متن و ویدئوهای انگیزشی بوده است. اما چطور محقق می‌شود؟ همیشه تشنه بودن برای رسیدن به چیزی، باعث می‌شود نگرش و قدرت جنگیدن برای آن در ما ایجاد شود. فقط در این صورت است که بی شک و تردید می‌دانیم که باید بجنگیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 14

  • 56.7k
  • 22
برای رویایت بجنگ

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

به صدای قلبتان گوش دهید و هدف زندگی خود را انتخاب کنید

آیا شما زندگی را بدون هدف ادامه می‌دهید؟ اگر چنین است دیگر وقت آن رسیده است که از خودتان بپرسید تا چه زمانی قرار است اینگونه ادامه دهید؟ برای رویا جنگیدن به معنی جنگ با دیگران و به عقب راندن آنها نیست. یعنی یاد بگیرید که تنها و فقط شما مسئول زندگی، اهداف و رویاهای خود هستید پس باید جنگیدن و سختی‌های آن را هم به جان بخرید چون نتیجه هم تنها نصیب شما می‌شود.

گاهی خواندن کتابی، دیدن فیلمی، تماشای ویدئویی کوتاه، به نقطه عطف زندگی ما تبدیل می‌شود. پس به راحتی از نقطه عطف زندگی خود نگذرید و آن را جدی بگیرید. ادامه دادن زندگی بدون هدف یعنی شما مسیری را طی می‌کنید که هیچ لذتی از آن نمی‌برید. با تماشای این ویدیو انگیزشی جذاب با ما همراه باشید. بی شک بعد از تماشای آن تلنگری مثبت در شما ایجاد می‌گردد.

تشنه کار خود باشید و از آن لذت ببرید

زمانی که عمیقاً کار خود را دوست داشته باشید هیچ چیزی مانع شما نمی‌شود و قدرت تخیل و تلاش شما چنان قوی می‌شود که کارهایی را انجام می‌دهید که شاید از نظر دیگران غیر ممکن به نظر برسد، درست مانند ایلان ماسک معروف. در این ویدیو بخشی از نتیجه قدرت تخیل بی انتهای او را خواهید دید. واقعاً شگفت انگیز است. معنای واقعی برای رویایت بجنگ.

جنگ برای رویا و اهداف خود، یکی از با اهمیت ترین تلاش‌های شما در زندگیتان به حساب می‌آید. این یعنی شما به زندگی با همه‌ی غیر قابل پیش بینی بودن آن، مانند یک فرصت نگاه می‌کنید که نباید آن را بیهوده از دست بدهید. وقتی کاری را از صمیم قلب دوست داشته باشید و جزء علایق زندگی شما باشد، با وجود هرگونه سختی که داشته باشد، برای شما مملو از تجربه و لذت است.

در سختی‌های زندگی استوار و محکم باشید

شما زمانی موفقیت را آنگونه که شایسته است تجربه می‌کنید که زمانی که دیگران از ادامه دادن دست می‌کشند، شما به تلاشتان ادامه دهید و به هیچ عنوان از مسیر خود دست نکشید و این یعنی جنگیدن برای رویای خود.

در واقع داشتن پشتکار برای آنچه در ذهن خود آرزو دارید، شما را وادار به حرکت می‌کند و به دنبال آن آنچه حاصل می‌شود، همان چیزی است که می‌خواستید. پس در برابر سختی های مسیر کم نیاورید.

چه کسی می تواند وجود سختی ها را در مسیر زندگی انکار کند؟ آنها اجتناب ناپذیر هستند و باید این را پذیرفت، با آنها روبرو شد و آنها را حل کرد تا بتوان وارد مرحله بعدی شد. عدم پذیرش آنها یا رها کردن و فرار از آنها مشکلی را حل نمی‌کند. پس محکم و با اراده با آنها ملاقات کنید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شک و تردید درونی را از زندگی حذف کنید

زمانی که شما خودتان نسبت به هدفتان شک و تردید داشته باشید و در ابتدا خودتان این شک را باور کنید، کل کائنات تمام تلاش خود را می‌کند تا به شما ثابت کند که شما نمی‌توانید. چون خود شما با افکارتان دقیقاً همین را از کائنات خواستید.

قدرت افکار خود را دست کم نگیرید. باید به صدای قلبتان گوش دهید، محکم قدم بردارید و برای اهداف و رویاهای خود بجنگید. این همان زندگی رویایی است که شما لیاقت آن را دارید. اکنون می‌توانید با دانلود و تماشای این ویدیو از نکاتی بهره مند شوید که معنای داشتن زندگی لذت بخش را برای شما تداعی می‌کند و مسیر زندگی را برای شما هموارتر می‌سازد.

هیچگاه فراموش نکنید که مشکلات همیشه وجود دارند و فرصت زندگی کردن به شما داده شده است تا با تلاش و حل مشکلات شاهد دستاوردهای دلخواه زندگی خود باشید و جهان هستی را با موفقیت ‌های خود متحیر سازید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/Fight-for-your-dream
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
باران گفته:
۰ | ۰

مثل همیشه عالی . موفق باشین.
آقای عزت خواه ویدئوهاتون کم شده . ما همیشه منتظر ویدئوهای جدیدتون هستیم

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما باران عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاسگزاریم که ما را برای ایجاد تحول و تغییر در زندگی و کسب و کار خود انتخاب کردید. همراهی شما باعث افتخار و دلگرمی ما است.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
بهرام گفته:
۰ | ۰

احساسات مسیر رو به ما نشون میدن و باید در راهی که قدم می گذاریم به صدای قلبمون گوش کنیم

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما بهرام عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

به رسم ادب و احترام، از حضور پررنگ و پر مهر شما تشکر و قدرانی می نماییم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط