برای رویایت بجنگ

  • 13 اسفند 1397
  • 49.3k
  • 40

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

به صدای قلبتان گوش دهید و هدف زندگی خود را انتخاب کنید!

آیا شما زندگی را بدون هدف ادامه می‌دهید؟ اگر چنین است دیگر وقت آن رسیده است که از خودتان بپرسید تا چه زمانی قرار است اینگونه ادامه دهید؟ ادامه دادن زندگی بدون هدف یعنی شما مسیری را طی می‌کنید که هیچ لذتی از آن نمی‌برید. با تماشای این ویدیو انگیزشی جذاب با ما همراه باشید. بی شک بعد از تماشای آن تلنگری مثبت در شما ایجاد می‌گردد.

تشنه کار خود باشید و از آن لذت ببرید

زمانی که عمیقاً کار خود را دوست داشته باشید هیچ چیزی مانع شما نمی‌شود و قدرت تخیل و تلاش شما چنان قوی می‌شود که کارهایی را انجام می‌دهید که شاید از نظر دیگران غیر ممکن به نظر برسد، درست مانند ایلان ماسک معروف. در این ویدیو بخشی از نتیجه قدرت تخیل بی انتهای او را خواهید دید. واقعاً شگفت انگیز است.

در سختی‌های زندگی استوار و محکم باشید

شما زمانی موفقیت را آنگونه که شایسته است تجربه می‌کنید که زمانی که دیگران از ادامه دادن دست می‌کشند، شما به تلاشتان ادامه دهید و به هیچ عنوان از مسیر خود دست نکشید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شک و تردید درونی را از زندگی حذف کنید

زمانی که شما خودتان نسبت به هدفتان شک و تردید داشته باشید و در ابتدا خودتان این شک را باور کنید، کل کائنات تمام تلاش خود را می‌کند تا به شما ثابت کند که شما نمی‌توانید. چون خود شما با افکارتان دقیقاً همین را از کائنات خواستید. قدرت افکار خود را دست کم نگیرید. باید به صدای قلبتان گوش دهید، محکم قدم بردارید و برای اهداف و رویاهای خود بجنگید. این همان زندگی رؤیایی است که شما لیاقت آن را دارید.
اکنون می‌توانید با دانلود و تماشای این ویدیو از نکاتی بهره مند شوید که معنای داشتن زندگی لذت بخش را برای شما تداعی می‌کند و مسیر زندگی را برای شما هموارتر می‌سازد. هیچگاه فراموش نکنید که مشکلات همیشه وجود دارند و فرصت زندگی کردن به شما داده شده است تا با تلاش و حل مشکلات شاهد دستاوردهای دلخواه زندگی خود باشید و جهان هستی را با موفقیت ‌های خود متحیر سازید.

برای رویایت بجنگ

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 7

نظرات کاربران

40 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط