تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

شخصیت قوی بهتر است یا ...

خلاصه فایل دانلود رایگان :
آیا می‌دانستید آنچه در موفقیت از هر چیزی مهم‌تر است فقط و فقط شخصیت خود شما می‌باشد؟ همگی ما می‌دانیم در زندگی هر کسی حتی موفق‌ترین افراد اتفاقات خوب و بد توأم با هم رخ می‌دهند و کسی مستثنی نیست ولی آنچه اهمیت دارد و آنچه افراد موفق و قوی را از بقیه مستثنی می‌نماید درواقع عکس العمل آن‌ها نسبت به این اتفاقات، و تصمیم آن‌ها نسبت به این اتفاقات است. این که تصمیم بگیرند تمرکز خود را روی این حوادث و اتفاقات ناخوشایند بگذارند و تمام انرژی و زمان خود را صرف فکرکردن و بسط دادن آن‌ها نمایند یا از آن‌ها گذر کنند و انرژی و زمان خود را صرف تمرکز و گسترش شادی‌ها و خوشحالی‌های زندگی خود نمایند...

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.5

تعداد امتیازها: 6

  • 12.4k
  • 2
شخصیت قوی بهتر است یا ...

خصوصیات افراد قوی

دورد به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و خوشحال باشید. آیا می‌دانستید آنچه در موفقیت از هر چیزی مهم‌تر است فقط و فقط شخصیت خود شما می‌باشد؟ همگی ما می دانیم در زندگی هر کسی حتی موفق‌ترین افراد اتفاقات خوب و بد توأم با هم رخ می‌دهند و کسی مستثنی نیست ولی آنچه اهمیت دارد و آنچه افراد موفق و قوی را از بقیه مستثنی می‌نماید درواقع عکس العمل آن‌ها نسبت به این اتفاقات، و تصمیم آن‌ها نسبت به این اتفاقات است. این که تصمیم بگیرند تمرکز خود را روی این حوادث و اتفاقات ناخوشایند بگذارند و تمام انرژی و زمان خود را صرف فکرکردن و بسط دادن آن‌ها نمایند یا از آن‌ها گذر کنند و انرژی و زمان خود را صرف تمرکز و گسترش شادی‌ها و خوشحالی‌های زندگی خود نمایند.

 

خصوصیات افراد قوی

 

چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم؟

دوستان عزیز به طور کلی می‌توان گفت دو طرز فکر درباره موفقیت بین افراد رایج است: طرز فکر اول این است که ذهن خود را نسبت به تمام ورودی‌های منفی اعم از افکار، افراد، اتفاقات و... کاملاً کنترل و ایزوله نماییم و اجازه ندهیم هیچ ورودی منفی وارد ذهن ما گردد. این طرز فکر و روش الزاماً روش نادرست و بدی نیست ولی روش خوبی هم نیست چرا که به ما کمکی در زمینه ساخت شخصیت قوی نمی‌کند تا هنگام مواجه شدن با اتفاقات پیش‌بینی نشده و ناگوار بتوانیم مقاومت کنیم و سربلند بیرون بیاییم.

چگونه در لحظات سخت قوی باشیم و به خود کمک کنیم؟

طرز فکر دوم این می‌باشد که از خود یک شخصیت قوی و محکم بسازیم که در صورت مواجه شدن با اتفاقات بد بتوانیم قوی باشیم و خود را نبازیم و دائم به خود یادآوری نماییم که خیلی از مسائل و اتفاقات اصلاً در اختیار من نیستند و هر آن ممکن است اتفاق بیفتند. به شما دوستان عزیزم پیشنهاد می‌کنم برای شروع هر چند وقت یک بار یکی از کارهایی که در ذهن شما سخت تلقی می‌شوند را انجام دهید تا بتوانید خود را در شرایط سخت هم آزمایش کنید و شخصیت خود را هر روز قوی‌تر از قبل نمایید. همراهان عزیز من برای ادامه این مبحث از شما دعوت می‌نمایم با من همراه شوید و ویدیو زیر را دانلود کنید و با دقت تماشا کنید. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

همیشه مثل امروز موفق باشید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/85
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
ملیکا گفته:
۰ | ۰

با شناخت خودمون و اعتماد به نفس میشه از همه سختی ها به خوبی عبور کرد.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما ملیکا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دیدگاه های شما ما را در رسیدن به موفقیت های بیشتر یاری می رساند. از حضور پر مهر شما در خانواده عزت خواه دات کام کمال تشکر را داریم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
فاطمه گفته:
۰ | ۱

سپاس
من خودم تموم شکستهامو از این میدونم که شخصیت مقاومی نداشتم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما فاطمه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

 جهت بالا بردن سطح انرژی،  باور سازی،  تثبیت شخصیت و...  برنامه های اینترنتی الان وقتشه  را دنبال کنید.

شاد و پیروز باشید.

 

 

پاسخ

مطالب مرتبط