شخصیت قوی بهتر است یا ...

  • 25 ارديبهشت 1397
  • 7270
  • 2

خصوصیات افراد قوی

دورد به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و خوشحال باشید. آیا می‌دانستید آنچه در موفقیت از هر چیزی مهم‌تر است فقط و فقط شخصیت خود شما می‌باشد؟ همگی ما می دانیم در زندگی هر کسی حتی موفق‌ترین افراد اتفاقات خوب و بد توأم با هم رخ می‌دهند و کسی مستثنی نیست ولی آنچه اهمیت دارد و آنچه افراد موفق و قوی را از بقیه مستثنی می‌نماید درواقع عکس العمل آن‌ها نسبت به این اتفاقات، و تصمیم آن‌ها نسبت به این اتفاقات است. این که تصمیم بگیرند تمرکز خود را روی این حوادث و اتفاقات ناخوشایند بگذارند و تمام انرژی و زمان خود را صرف فکرکردن و بسط دادن آن‌ها نمایند یا از آن‌ها گذر کنند و انرژی و زمان خود را صرف تمرکز و گسترش شادی‌ها و خوشحالی‌های زندگی خود نمایند.

 

خصوصیات افراد قوی

 

چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم؟

دوستان عزیز به طور کلی می‌توان گفت دو طرز فکر درباره موفقیت بین افراد رایج است: طرز فکر اول این است که ذهن خود را نسبت به تمام ورودی‌های منفی اعم از افکار، افراد، اتفاقات و... کاملاً کنترل و ایزوله نماییم و اجازه ندهیم هیچ ورودی منفی وارد ذهن ما گردد. این طرز فکر و روش الزاماً روش نادرست و بدی نیست ولی روش خوبی هم نیست چرا که به ما کمکی در زمینه ساخت شخصیت قوی نمی‌کند تا هنگام مواجه شدن با اتفاقات پیش‌بینی نشده و ناگوار بتوانیم مقاومت کنیم و سربلند بیرون بیاییم.

چگونه در لحظات سخت قوی باشیم و به خود کمک کنیم؟

طرز فکر دوم این می‌باشد که از خود یک شخصیت قوی و محکم بسازیم که در صورت مواجه شدن با اتفاقات بد بتوانیم قوی باشیم و خود را نبازیم و دائم به خود یادآوری نماییم که خیلی از مسائل و اتفاقات اصلاً در اختیار من نیستند و هر آن ممکن است اتفاق بیفتند. به شما دوستان عزیزم پیشنهاد می‌کنم برای شروع هر چند وقت یک بار یکی از کارهایی که در ذهن شما سخت تلقی می‌شوند را انجام دهید تا بتوانید خود را در شرایط سخت هم آزمایش کنید و شخصیت خود را هر روز قوی‌تر از قبل نمایید. همراهان عزیز من برای ادامه این مبحث از شما دعوت می‌نمایم با من همراه شوید و ویدیو زیر را دانلود کنید و با دقت تماشا کنید. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

همیشه مثل امروز موفق باشید.

شخصیت قوی بهتر است یا ...

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.25

تعداد امتیازها: 4

نظرات کاربران

2 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط