قوانین ساده و کارآمد مدیریت زمان

  • 19 شهريور 1395
  • 10.2k
  • 1

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

مدیریت زمان چیست و تکنیک‌های آن کدام است؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه انگیزشی الان وقتشه قصد دارم با تو دوست خوبم درباره مدیریت زمان صحبت کنم. موضوعی که در بسیاری از مقالات، کتاب‌ها و برنامه‌ها درباره آن شنیده‌ای ولی شاید هنوز در زندگی واقعی خود نتوانسته‌ای آن را اجرا کنی و این موضوع بسیار بد است. به این علت که اگر مدیریت زمان نداشته باشی، نمی‌توانی به اهدافت برسی. یا به عبارت دیگر آزادی کافی را برای انجام کارهایی که دوست داری مثل تفریح و گذراندن زمان با دوستان یا آشنایانت نخواهی داشت.

 

آموزش قوانین ساده و کارآمد زمان در دوره پاراسل زندگی

 

شاید در بسیاری از کتاب‌ها خوانده باشید که به عنوان راه حل این مسئله برای مثال امروز تنها دوبار باید ایمیلت را چک کنی یا اینکه ورزش انجام دهی و غیره، اما این موارد را در زندگی واقعی نمی‌توانی اجرا کنی. حتی در صورتی که توانسته باشی تمامی آن اصول را اجرا کنی، سراغ سوشیال مدیا نروی، کتاب بخوانی و خیلی از کارهای مثبت دیگر اما در پایان چه چیزی حاصل می‌شود و چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا با این روش قادر خواهی بود مدیریت زندگی خود را به شکلی که دوست داری در دست بگیری؟

مدیریت زمان را بهتر بشناسیم

آیا این درست است که همانند یک ربات صبح به صبح از خواب بیدار شوی، چایی بخوری، وسایل خود را جمع کنی، به سمت دفتر کارت بروی و کارهای خود را هر روز به همین ترتیب انجام دهی؟ آیا قرار بر این است که به یک ربات برنامه‌ریزی شده تبدیل شوی؟ سه سوال از تو می‌پرسم که پاسخ دادن به آن‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است. دوست داری چه شخصیتی پیدا کنی و آیا در زندگی برای خودت الگویی داری که بخواهی به آن شبیه شوی؟ تعریف تو از رابطه ایده‌آلت چیست؟ در مسیر پیشرفت به چه سطحی دوست داری برسی؟ برای کسب موفقیت در زندگی خود بهتر است پاسخ دقیقی در خصوص سوالات پرسیده شده برای خودت داشته باشی.

بعد از پاسخ به سؤالات اگر همچنان تمایل داری که از تکنیک‌های لازم برای مدیریت زمان بهره مند گردی و از اینکه چگونه با مدیریت زمان می‌توانی زندگی بهتر و موفق‌تری برای خود بسازی مطلع شوی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی و ویدیو آموزشی زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

 

 قوانین ساده و کارآمد مدیریت زمان

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

1 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط